Hej, przychodzę do was z kolejnym materiałem.
Tym razem o wersji live action Awatar: Legenda Aanga produkcji Netflix.
Dajcie znać co sądzicie
#filmy #netflix #awatar #youtube
Hej, przychodzę do was z kolejnym materiałem.
Tym razem o wersji live action Awatar: Legenda Aanga produkcji Netflix.
Dajcie znać co sądzicie
#filmy #netflix #awatar #youtube
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #netflix #bekazlewactwa #bekazlgbt

Zaloguj się aby komentować
#netflix chyba trochę przyoszczędził na tłumaczu przy Problemie 3 Ciał xD jedna z najważniejszych premier w tym roku, kosmiczny budżet, spory marketing ale na jakieś quality assurance już nie było czasu.
Jak ktoś nie zrozumiał żartu, to "tequila" brzmi po angielsku trochę jak "to kill her". Co ciekawe w napisach jest już lepsze tłumaczenie.
#filmy #seriale #tlumaczenia #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#filmdokumentalny #seriale trafiłem na #netflix ciekawy serial dokumentalny
opowiada o tym jak do dzisiaj odczuwamy skutki zimnej wojny.
https://www.filmweb.pl/serial/Punkty+zwrotne%3A+Bomba+i+zimna+wojna-2024-10048338/descs
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Macie jakiś sposób na obejście ostatnich zmian w regułach funkcjonowania netflixa? Niestety, wywala mi alert o róznych adresach na rodzince.
Ew jakieś ciekawsze alternatywy?
#netflix #pomocy #ch⁎⁎⁎ia
Zaloguj się aby komentować
Netflix właśnie wynalazł telewizję
#netflix #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Sierżant Bełkot zalicza naturalną 20 w teście Zastraszania (z utrudnieniem) na grupie nerdów ( ͡°͜ʖ͡°)
#seriale #netflix #rojst #rpg #gryfabularne #dnd #dungeonsanddragons

Zaloguj się aby komentować
Mam tak, że oglądam seriale gdy już przestaje być o nich głośno. Nie inaczej było z netflixowym Wiedźminem. Pierwszy sezon rozwalił mi szczękę od nadmiernego jej opadania. Rozumiem, że puryści książkowego świata tak nie myśleli, ale choćby odcinek 4 to już było mistrzostwo co tam się działo. 2 sezon był już trochę gorszy, ale to wciąż był ten sam świat i ci sami - spójni - bohaterowie. Ale na boga, ten sezon 3 to jest k⁎⁎wa dramat. Tego się nie da oglądać. Już pomijam dramatyczny spadek jakości w każdym jednym wymiarze, pomijam że robią to ludzie którzy nie rozumieją świata przedstawionego w poprzednich sezonach, ale już ta lewacka ideologia mnie przytłoczyła. I to mówię ja - ja fan lewicowej narracji w produkcjach Netflixa, sympatyk Sex Education, orędownik afroamerykańskich postaci i wszelkiej maści homoseksualizmu... Ale nie tak wulgarnego, kiedy to jest niepotrzebne! Jeszcze te lesbijskie masowania cipek
W załączeniu screen przelewający moją szalę goryczy... Na 3 odcinku 3 sezonu kończę z tym gównem definitywnie. Ha tfu! Jak z serialu 9/10 zrobić serial 2/10. Imponujące osiągnięcie.
#wiedzmin #netflix #filmy #seriale #sapkowski

Czytałem sagę dwa razy. Polską produkcję też dwa razy obejrzałem.
I teraz Netflix:
pierwszy sezon - nie miał tego naszego przaśnego klimatu za dużo (ale ratował go Musiał, bo musiał), był dość mroczny; polska Yennefer wygrywa, ale historia opalonej Yennefer w sumie wciąga; Geralt zachowuje się faktycznie jak odludek, Jaskier to jakiś błazen z siłowni, da się lubić;
drugi sezon - nawet za dobrze nie pamiętam o co chodzi z tymi magami, kamieniołomami, powiązaniami kogoś z kimś
wytrzymuję do drugiego odcinka (chyba). trzy razy podchodziłem. nie pamiętam co się tam działo i nie chcę wiedzieć.
PS. W porównaniu do niemieckich mini produkcji netflixa (ostanio Signal, super) i rysowanego Invicible Amazona - jak można było tak przestrzelić Wiedźmina? No jak? Ze trzy razy czytałem sagę Narreturm i boję się teraz, że to zekranizują...
Zaloguj się aby komentować
To nie miała być najładniejsza dziewczyna w #avatar przypadkiem?
#netflix #atla

Zaloguj się aby komentować

Popularny polski serial komediowy „1670” dostępny na platformie Netflix powróci z drugim sezonem. Netflix potwierdził kontynuację.
#seriale #netflix #1670
To musiał się tak skończyć! Netflix trzymał nas trochę w niepewności, ale w końcu potwierdził, że polski serial komediowy „1670” powraca…
Dzięki współpracy Google i Netfliksa powstało inkluzywne DLC do Kingdom Come: Deliverance.
#rpg #gry #kingdomcomedeliverance #netflix #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#seriale #recenzja #filmnawieczor #netflix #blyskekranu
Berlin [2023]
Spin-off "Domu z papieru". Berlin zbiera ekipę i urządzają napad na dom aukcyjny, aby ukraść klejnoty warte 44 miliony euro.
Dwa lata po zakończeniu właściwego serialu czas poodcinać trochę kuponów. Przyznam że byłem ciekaw co z tego wyjdzie. Berlin wydawał się ciekawą postacią, no i nie został popsuty w kolejnych netflixowych sezonach, jak większość ekipy.
Obejrzałem i żałuję. Czuć zmarnowanie potencjału i co gorsze, mojego czasu.
Plan skoku jest całkiem fajny i interesująco pomyślany. Jednak patrząc na naszych złodziei ma się ochotę zacytować Chłopaków z baraków - "Ale ekipę żeście zmontowali...".
Wszyscy z premedytacją próbują zepsuć ten skok. Nie trzymają się planu i zajmują się czymkolwiek tylko nie tym czym powinni. Jeśli wkurzało cię, że w ostatnich sezonach "domu" ważniejsze były relacje romantyczne między ekipą, niż skok, to tu jest nawet gorzej. Cały serial stoi na romansach. Kto z kim i dlaczego. Ciągnie się ten serial strasznie, a im dalej tym głupiej.
3/10
Na koniec myślałem że była tylko jedna osoba która nie miała romansu.
Ale nie, miał nieślubne dziecko. xD

Zaloguj się aby komentować
Yellowstone to jest taki kozacki serial że no nie mogę #seriale #yellowstone #netflix
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#film #recenzja #filmnawieczor #netflix #blyskekranu
Heart of Stone [2023] (Misja Stone)
Rachel Stone jest agentką tajnej organizacji zwanej "Sojuszem". W utrzymaniu pokoju na świecie pomaga im superkomputer zwany "sercem", który chcą zdobyć pewni złoczyńcy.
Zacznijmy od okropnego polskiego tłumaczenia. Sam tytuł jest ciekawy bo może odnosić się do dwóch rzeczy: sumienia głównej bohaterki albo superkomputera organizacji. Ale nie zdradza czego będzie słuchać nasza bohaterka.
Dalej fabuła. Nawet jak na standardy prostych akcyjniaków jest słabo. No więc, w tajnych agencjach różnych mocarstw, są ludzie którzy równocześnie należą do jeszcze tajniejszej organizacji. Takiej która działa dla dobra świata, a nie danego kraju. Brzmi to jak wymysł dzieciaka, który obejrzał Bonda i za bardzo się wkręcił w klimaty tajniaków.
Najważniejsza w takim filmie jest "akcja", a ta jest tu całkiem niezła. Dzieje się sporo. Są strzelaniny, pościgi, walka wręcz i pełno napięcia. Wszystko dzieje się w ładnych plenerach. Zdarza się kilka głupotek, ale mocno nie przeszkadzają.
Czego niestety nie można powiedzieć o odtwórczyni głównej roli - Gal Gadot. Drewniane aktorstwo można wybaczyć, ale totalny brak charyzmy jest nie do obrony. W takich produkcjach można grać słabo, ale widz musi polubić twoją postać. Jednak panna Stone jest tak nijaka, że w połowie filmu mogliby zamienić aktorki i pewnie nikt by się połapał. Tam gdzie protagonistka nie daje rady, antagonista powinien robić dobrą robotę, ale tak nie jest.
Do obejrzenia i zapomnienia.
5-/10

Zaloguj się aby komentować
Obejrzałem After Life, bo ktoś tu kiedyś polecał i powiem wam, że to dobry serial. Rollercoaster emocji. Dobrze, że skończyli na 3 sezonach. Jeśli ktoś nie oglądał to również polecam - bawiłem się nieźle a nie przepadam za serialami.
#netflix #seriale
Zaloguj się aby komentować
https://x.com/RysiekzMisia2/status/1753437280369340423?s=20
#hydepark #netflix

Zaloguj się aby komentować