Zdjęcie w tle
Kultura

Społeczność

Kultura

68

I czy tego chcesz, czy o to chodzi bym w złości tu przychodził... No uwielbiam Kult nic nie poradzę, a w mojej głowie słońc milionami karuzela nocy lśni...

Zaloguj się aby komentować

Byłam na avatarze dwójce z dziesięcioletnią córką. Te 13+ to raczej przesadzone. Sporo jej koleżanek już było (z rodzicami). Jeśli chodzi o poziom "przemocy", to bardziej lajtowa niż jedynka. No ogólne mordobicie tu i tam jest, wiadomo, ale bez przesady. To po prostu piękny film.

I to nawet bez feministycznych wstawek, więc tym przyjemniej się oglądało. Silni faceci, wrażliwe kobiety, relacje rodzinne, ogólnie rzecz biorąc fajne kino. Dubbing - bez zarzutu.

 

#kino #avatar

eb63addd-cf64-4272-923e-599bd34d89cf
AdelbertVonBimberstein

@lavinka ja za to na pierwszym Avatarze to 3d nie widziałem ni huhu. Ktoś się tam zachwycał, że tak super, a ja starałem sobie wmówić, "o w tej scenie coś widzę".
XD

hellgihad

@lavinka Byłem przed nowym rokiem i bawiłem się dobrze, miejscami dłużyzny i fabuła taka ło, ale nie spodziewałem się dramatu psychologicznego Poszedłem dla efektów i nie zawiodłem się chociaż mózg szybko się przyzwyczaja do 3D i po 20 minutach już tego efektu wow prawie nie widać.

lavinka

@hellgihad Czyli dobrze, że nie przepłaciłam. Fajna scena z fruwającą ręką, prawie jak na Szczęki 4

Zaloguj się aby komentować

już po pracy i oglądam jezioro Łabędzie w wykonaniu Rosyjskiego Baletu Moskwy, coś wspaniałego. Trzeba przyznać ze wysoka kultura ma się w Rosji znakomicie. A na dobranoc Czajkowski pod poduszkę, żyć nie umierać!

Mikry_Mike

@muskutanin @dywagacja @Pouek @PanHeniek baczność, panowie - dyskutujecie z ruskim trollem. Już tutaj ten kacapski syf przywiało.

muskutanin

@Mikry_Mike wiem, ale lubię sobie pogadać z idiotami

Nebthtet

@Mikry_Mike ja się zastanawiam, czemu to coś nie ma jeszcze bana.
@TatiankaZPerejaslawia - na front, kacapku, tam takich wołają.

wpisz Wołyń na przykład - gwalty, morderstwa, piłowanie dzieci piłą na pol. Dużo od ruskich się nie różnią, zreszta to ten sam naród tylko 30 lat temu sztucznie wydzielony.

873cffe5-f426-4226-bbb4-c682ddac536e

Zaloguj się aby komentować