Ale czekam! Pierwszy sezon był ekstra. Mam nadzieję, że tego nie spierdolą (° ͜ʖ °)
Do tego kawałek Kasi Nosowskiej w trailerze robi robotę
#seriale #netflix #ciekawostki
Ale czekam! Pierwszy sezon był ekstra. Mam nadzieję, że tego nie spierdolą (° ͜ʖ °)
Do tego kawałek Kasi Nosowskiej w trailerze robi robotę
#seriale #netflix #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
Udowodnij netflixowi, że dwa telewizory są w jednym gospodarstwie domowym:
-zeskanuj zalogowanym do netflixa smartfonem statyczny kod
-zeskanuj tym samym smartfonem dynamiczny kod
-zeskanuj tym samym smartfonem dynamiczny kod na drugim tv
#netflix

Zaloguj się aby komentować
#netflix kontynuuje obrzydzanie do siebie xD
Trzeba zeskanować kod qr i wtedy otwiera się aplikacja na telefonie, a na telewizorze zmieniający się kod do skanowania.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cześć. Ma ktos wolny slot na #netflix ? Chętnie dołączę, oczywiście odpłatnie
Zaloguj się aby komentować
wow, Adam Sandler grający czeskiego astronautę w dalekiej przyszłości brzmi nieźle
https://youtu.be/rNZ0xKaCdus?si=OjkxUR76dukA3hOm
#filmy #netflix #czechy
Zaloguj się aby komentować
Jak Wam mija weekend? Z racji tego, że mam jeszcze dwa tygodnie rotacji na projekcie przed sobą, zwracam się do szanownego grona z prośbą o rekomendację dobrego serialu do obejrzenia po pracy.
Może być to coś z #seriale dostępne na #netflix #skyshowtime #disney albo #amazonprime
Obejrzałem ostatnio:
Tulsa King
Yellowstone
1670 (nie porwał mnie)
Próbowałem kiedyś The Office ale nie mój gust. Breaking Bad, Narcos - bardzo dobre ale za wcześnie na odświeżanie.
Różne gatunki lubię. Może być dokumentalny albo fabularny.
Z góry dziękuję za udzielone rekomendacje.
@jarezz ja mogę polecić koreańskie lub japońskie na Netflix
Vagabond - szpiegowski
Designated surivor - polityczny, ale dobrze trzyma w napięciu (koreańska wersja serialu z USA)
Alice in borderland - japoński. Coś w stylu filmów "Kula", albo "Piła", taka fajna rzeźnia.
Jeszcze jest parę innych, ale to już klimat fantastyki, pomieszanej z horrorami
Zaloguj się aby komentować
baba się za chłopa przebrała, no nie wytrzymie zara! ;-]
Strasznie to spieprzyło 3 sezon Umbrella Academy. Chodziło to zdołowane z depresją i mówiło że jest chłopem. Chyba raz coś tam ciekawego zrobiło ale i tak z miną jakby zaraz miało się zabić.
#seriale #gownowpis #bekaztransa #bekazlewactwa #netflix


Zaloguj się aby komentować
Oglądam sobie 13 powodów na #netflix. W sumie pierwszy sezon odświeżam, bo oglądałem zaraz po premierze(tak przy okazji to jestem zły, że ocenzurowali scenę samobójstwa), ale do rzeczy. Nie wiem dlaczego, ale miałem uczucie, że drugi sezon będzie maks beznadziejny, skoro historia w sumie się zamyka, ale jestem pod wrażeniem osobiście, że kolejny sezon jest naprawdę dobry. Nie mam pojęcia co będzie w trzecim sezonie, ale mam nadzieję że k⁎⁎wy spłoną na stosie ^^
#seriale
Zaloguj się aby komentować

W ciągu zaledwie roku sprzedano milion egzemplarzy książki i przetłumaczono ją na 26 języków. „Na Zachodzie bez zmian” to także trzy adaptacje filmowe – w tym dwie nagrodzone Oscarami.
#hejto #ogladajzhejto #historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #filmy #film #filmnawieczor...
#netflix ma ktoś wolny slot? Chętnie dołączę.
Zaloguj się aby komentować
Teraz #netflix nawet nie mogę zreaktywować konta w polszy.
Nie działa 8 kart, nie działa giftkarta, nie działa paypal.
Support powiedział że zostaje zrobić nowe konto.
A profili nie przetransferujesz bo do transferu konta musi być aktywne. XD
Dowhatyouwant 'cause pirate is free
YOU ARE A PIRATE!
Zaloguj się aby komentować
#netflix mi wyłączył mój turecki abonament ( ͠° ͟ʖ ͡°)
@Felonious_Gru u mnie ch*e czekali aż pobierze za nowy miesiac liry z konta i 3 dni później stwierdzili, że anulują subskrypcję. Na szczęście MasterCard nie pochwalił ich pomysłu. Na razie mierzę się z giftcardami, i geolockiem. A jak nie przejdzie to byebye Netflix... i tak od roku walczę z sobą czy warto za to g***o płacić te 8 zł miesięcznie.
Zaloguj się aby komentować
Rozbiło mnie to zdjęcie. Myślę, znowu jakieś #heheszki w stylu czego by to Netflix nie zrobił. Patrzę, oficjalna strona Netflixa na FB 🤣 Już widzę Morfeusza latającego jako wiedźmin. Zacząłem czytać i okazało się, że zagra Regisa 😉
#netflix #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Cały Netflix, czyli wampira który miał mega jasną karnację zagra Laurance Fishburne.
#wiedzmin #netflix #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Bardzo polecam, film o katastrofie samolotu w Andach, rozbitkowie kilka miesięcy mieszkali we wraku bez pomocy zjadając zwłoki zmarłych. Co dziwne największy dyskomfort czułem nie oglądając jak jedzą ludzkie mięso ale jak popierdalali bez czapek i lekkich ciuchach na kilkudziesięciostopniowym mrozie. Autentycznie aż zmarzłem oglądając ten film, polecam zobaczyć jak ktoś lubi takie klimaty.
#netflix #filmy #filmnawieczor #film

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj obejrzałem ten #filmy na #netflix
Polecam!
Zaloguj się aby komentować
#netflix po raz drugi anulował mi konto w ciągu miesiąca.
No to papatki. Arrrrrrr.
Do what you want 'cause pirate is free
you are a pirate!
A tak ładnie płaciłem od 2018r.
@Acrivec nie anulowali pewnie. Jak nie możesz się zalogować bo "konto nie istnieje", to pisz do supportu. Szwagier miał tak 2 dni temu (z którego konta korzystam). Okazało się, że jakiś ch*j mu konto haknął poprzez haknięty e-mail. Zmienił @, przez kartę też nie dało się odzyskać co ciekawe. Na chacie Netflix rozwiązał problem w 2 minuty. Sprawdź na poczcie czy nie masz @ od Netflixa o zmianie e-maila w koszu. U szwagra tak było - nie zatarł wszystkich śladów.
Z jedynych zmian to na koncie aktywował k⁎⁎as najdroższy plan Netflixa. Oby dostał raka trzustki i zdychał w męczarniach za takie kradziejstwo.
A szwagra zrugałem i wymusiłem mu aktywację 2FA i aby nie logował się wszędzie.
@sireplama ale nie mieszka w Turcji i nie pracuje tam, nie płaci tam podatków itp itd.
Bułkę w sklepie czy butelkę wody też można kupić w Polsce za tyle, ile kosztuje ona w Peru, Iranie lub Etiopii? No nie.
Ceny są różne bo różne są zarobki w danych krajach i różne obłożenia podatkami jak i sam koszt podłączenia się do sieci.
Poza tym ja w pewnym momencie życia uznałem, że nie chcę już torrentów, filmów z kamery spod pachy i gier z crackiem. Uznałem, że mam honor. I choć nie okradają - ja nie. Żyję sobie legalnie, wedle zasad, a jak mnie na coś nie stać - to nie stać. Umrę przynajmniej bez plików z torrentów na dysku i Doda mojej moralności i zdrowia psychicznego to jest jakiś plus;)
Zaloguj się aby komentować
Wyszedł nowy special Dave'a Chappelle na #netflix. Chłopak znowu będzie miał problemy w mediach xD Polecam.
Zaloguj się aby komentować