Polecam na Netflix serial Reniferek . Ma 7 odcinków. Mega chore gówno, ale dobrze się ogląda xD
#netflix

Polecam na Netflix serial Reniferek . Ma 7 odcinków. Mega chore gówno, ale dobrze się ogląda xD
#netflix

Zaloguj się aby komentować
Zacząłem oglądać #deadboydetectives #netflix i widzę że to gay thirst trap.
Chociaż po tym potrzebuję czegoś normalnego, co by tu?

Zaloguj się aby komentować
Oglądam sobie horror "uśmiechnij się" na #netflix i widzę jego. Koleś zawsze mi wygląda jakby zaraz miał się wygodnie oprzeć o krzesło i wyciągnąć bongosa z szuflady. I podejrzanie często gra "lekarzy".
#seriale #kumar

Zaloguj się aby komentować
5. sezon serialu Wiedźmin będzie ostatnim
Netflix potwierdził, że kończy swoją wiedźmińską sagę. Jak wyjaśnia platforma, 5. sezon serialu będzie ostatnim. Obecnie rozpoczynają się prace nad 4. serią odcinków.
Wreszcie kończą tą profanacje.
#wiedzmin #seriale #netflix

Zaloguj się aby komentować
KONIEC ŻENADY: NETFLIX oficjalnie kończy "WIEDŹMINA" (° ͜ʖ °)
https://www.youtube.com/watch?v=JDxV9Tlq2V8
Dlaczego Netlifxowy Wiedźmin okazał się niewypałem? Oto krótkie przypomnienie dlaczego kręcą właśnie ostatnie dwa sezony i zamykają ten projekt
#wiedzmin #seriale #netflix #youtube #fantasy #heheszki
Zaloguj się aby komentować

Jesienią 2024 roku na małym ekranie zobaczymy kolejną produkcję twórców hitu „Wielka woda”. Będzie to „Projekt UFO”, a akcja serialu została osadzona w Truskasach na Warmii.
Fot. (mat. pras. Netflix)
#hejto #ogladajzhejto #seriale #wiadomoscipolska #ufo #kosmos #netflix #ciekawostki...
Co obejrzeć po #fallout i stamtąd (takie nieudane lost)?
#seriale #netflix #primevideo #piratebay
Zaloguj się aby komentować
#wiedzmin #witcher #netflix #matrix #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Uwaga spojler. 10. Odcinek "Stamtąd" jest... #netflix #seriale
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...jest lekko mówiąc, naiwny. Prąd kablami z lampek, kabel od każdej lampki do anteny xD
Zły charakter, dziewczyna co za⁎⁎⁎⁎ła dwie osoby, staje się tą ratującym wyprawę. No i byle jakie zamieszanie na końcówkę z zamiarem na drugi sezon. Ych. Było by mocne 7/10 a tak to 6. A sam odcinek na 3 jak thriller klasy C. No i nie ma drugiego sezonu na Netflix. Jak żyć.
Zaloguj się aby komentować
#netflix #androidtv
Znajomemu wyłączyli netflixa na projektorze (android 9). Da się to jakoś ogarnąć?

@Fishery Format, instalacja Aurora store z apk i jakiegoś menadżera aplikacji np.cxexplorer, usunięcie wszystkich aktualizacji, wyłączenie zbędnego szmelcu, odmówienie dostępu do lokalizacji wszystkiemu i wyłączenie sklepu play przed podłączeniem do neta.
Potem przejście w online i użycie w Aurora store narzędzia podmiany - podmieni wersję usług google na taką z innego urządzenia i regionu.
(mój mibox z android tv 9 obsługuje Netflix bez problemu)
Wtedy update wszystkich aplikacji które zaproponuje.
Może zadziałać, może nie zadziałać.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Polecam bardzo serial "Stamtąd" na #netflix . Ludziska z różnych miejsc USA docierają do tej samej wioski i nie mogą z niej uciec. A w nocy się bunkrują, bo łażą upiory. Jest tajemnica, dzieją się rzeczy xD Napięcie rośnie. Jestem gdzieś w połowie także nie mogę ocenić zakończenia ale ogląda się dobrze. Dobre 7/10 póki co, bo dawno nie widziałem tego gatunku.
Nie chcę znać zakończenia więc nie spojlować.
#seriale #thriller ale nie mocny. #jimmygonzalespam
Nie wiedziałem, że trzeci sezon już niebawem. Polubiłem serial i nawet mam pewien sentyment do Harolda Perrineau. Chyba jedynie Joffrey z GoT mnie równie irytował co on w LOST, więc rola zagrana fenomenalnie. Gdzieś były wątki na Reddit, że serial to ma być to taka rekompensata za LOSTa, z pominięciem dupnego zakończenia XD
No zobaczymy, drugi sezon trochę zwolnił. Po drugim chyba odcinku trzeba jakoś przebrnąć, a tak to się bardzo przyjemnie oglądało.
Zaloguj się aby komentować
https://www.dailymail.co.uk/news/article-13262517/amp/facebook-netflix-user-dms-tailor-content.html
#nieheheszki #technologia #dane #facebook #netflix

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ripley
Mini #serial na #netflix
Chociaż oglądałam już "Utalentowany pan Ripley" z Mattem Damonem, skusiłam się na remake. Wygląda obiecująco. Jest klimacik noir, niepokojący, mroczny. Ładne czarno-białe zdjęcia. Ripley jest demoniczny, w jego oczach widać otchłań.
No właśnie. Odbiera to w moim odczuciu wiarygodności całej historii. Ripley jest w wydaniu Netflixa człowiekiem, z którym nikt normalny nie chciałby mieć do czynienia. Każdą komórką ciała czuć, że z typem jest coś nie tak. O ile Matt Damon może nabrać nas - widzów - a także pozostałych bohaterów filmu swoim chłopięcym i niewinnym, sympatycznym wyglądem, to ten Ripley nie nabrałby nikogo.
Zaloguj się aby komentować
A weź ty już wypierdalaj, koniec z piniendzmi ode mnie
#netflix #dziurawdupie

Zaloguj się aby komentować
Do przeczytania Problemu 3 ciał zbierałem się już chwilę. Ale że ostatnio wyszedł serial to się w końcu zmotywowałem. I tu pytanie.
Pierwszy sezon serialu obejmuje pierwszą książkę czy dalej?
#ksiazki #netflix
Zaloguj się aby komentować
Tak na podstawie obecnych wydarzeń z tagu #polityka pomiędzy Palestyną, a żymianami
Polecam myślącemu (podkreślam) widzowi obejrzenie serialu Fauda dostępny chyba na #netflix
Zobaczycie w nim wielokrotnie konflikty pomiędzy tymi krajami, przedstawione tylko z jednej (tej najlepszej xD) strony, a mimo wszystko oglądając go i widząc metody ich działania (pokazane tylko jako rzekomy odwet) widzimy rozkład sił i że medal ma zawsze 2 strony.
Zabiegi typu wyłączenie prądu w Strefie Gazy to cios poniżej pasa tym bardziej, że druga strona nie ucieka się do takich metod.
Im bardziej pchają na ekran jaka to Palestyna zła tym więcej nasuwa się pytań o genezę konfliktu.
Dorzucę jeszcze film od Historii w 5 minut o powstaniu Izraela. Pokazuje on jak bardzo do rozognienia konfliktu przyłożyli się Angole, po czym cichaczem się zawinęli, kiedy sprawa zaczęła się rypać.
Zaloguj się aby komentować