Zdjęcie w tle
_Pszczelarz_

_Pszczelarz_

Osobistość
 • 179wpisy
 • 709komentarzy
Uwaga. Popularna opinia.

Przed wyborami w 2023 r. narracja propagandowa PO opierała się w dużej mierze o robienie z Polski pod rządami PiS kraju ohydnego (na przykładzie kryzysu na granicy z Białorusią).

W PO/KO dominowała i wręcz obowiązywała narracja, którą można streścić w słowach: "rasistowski, szowinistyczny, ksenofobiczny, faszystowski rząd PiS zamyka granicę przed biednymi uchodźcami na granicy z Białorusią".

A kiedy PiS zdewastował te propagandę, bo wpuścił miliony uchodźców z Ukrainy, to w PO zapanowała narracja: "rasistowski, faszystowski, ksenofobiczny rząd PiS wpuszcza tylko białych uchodźców z Ukrainy, a osób na granicy z Białorusią nie wpuszcza, bo są ciemnoskórzy".

A kiedy PO doszło już do władzy, to nagle okazuje się, że działania PiS były bardzo dobre, nie można inaczej. Ale nie można się przyznać, więc propagandą PO brzmi: "teraz na granicy z Białorusią już są inni uchodźcy niż za czasów PiS i dopiero teraz to są nielegalni migranci i wojna hybrydowa".

Jak przewrotnym człowiekiem bez szacunku do samego siebie, lub po prostu jakim idiotą trzeba być, żeby te propagandę łykać?

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru.

#po #ko #poko #propaganda #polska #bialorus #imigranci #prawdawoczykole #polityka
c72087c1-d136-4580-8e98-6fc69c763d3b
Dlu

Ja pierdole, dalej go nie zbanowali?

sierzant_armii_12_malp

@<em>Pszczelarz</em> ROTFL. Cała narracja PiSu o imigrantach się posypała, jak wyszło na jaw, że PiS wpuszczał ciapatych za łapówki. A straszenie, że Tusk będzie wpuszczał nachodźców, w obecnej sytuacji zbyt dobrze nie zadziała.


A PiS moim zdaniem przegrał nie przez jakąś propagandę w sprawie imigrantów, tylko z tych samych powodów, przez które upadła komuna - ludziom się zaczęło pod tyłkiem robić gorąco w kwestiach finansowych.

Doszło do 20% inflacji, na stacjach benzynowych zaczęło brakować paliwa, przedtem były poważne problemy z węglem. Polski Ład narobił takiego zamieszania, że ludzie nie wiedzieli, jakie podatki będą za moment płacili. Rolnicy stracili przez import z Ukrainy, a oliwy do ognia dodał pisowski minister rolnictwa, Henryk Kowalczyk, który mówił rolnikom, żeby nie sprzedawali zboża, bo będzie tylko drożeć - i ci, którzy go posłuchali, wtopili.

Do pewnego momentu straszono, że jak przyjdzie Tusk, to zabierze 500+ - a ten tymczasem złożył projekt o zamianie 500+ na 800+, i cała narracja o złym Tusku się posypała.


Żeby nie było: nie popieram ani 500+, ani 800+, i bardzo chciałbym, żeby Tusk ten beznadziejny program zlikwidował. Ale nie mam złudzeń, że to się stanie.


Kilka innych rzeczy również się przyczyniło:


 • Wyjątkowo siermiężna propaganda w TVPiS wielu ludzi… zraziła. Niejeden słysząc 100 razy Tuska mówiącego „fur Deutschland”, czy widząc słynne paski, zaczął się pukać w czoło.

 • To, plus papaj wciskany uczniom przez uszy, oczy, nos, usta, odbyt, i cewkę moczową - zantagonizowało młodzież i sprawiło, że PiS stał się dla nich najbardziej obciachową partią na polskiej scenie politycznej. Minęło kilka lat, i ten nabijający się z PiSu 14-latek otrzymał prawa wyborcze…

 • Pomysły PiSu na polepszenie sytuacji mieszkaniowej albo nie dały praktycznie nic, albo wręcz pogorszyły sprawę, doprowadzając do wzrostu cen mieszkań. Co zastanawiające, KO też początkowo chciało iść drogą PiSu - ale chyba zaczynają powoli rozumieć, że nie tędy droga.

 • COVID-19 zachwiał nam trochę demografią, zmniejszając odsetek moherów. Antywackowe szury to też byli częściej wyborcy PiSu.

 • Zaostrzenie prawa aborcyjnego wbrew woli 80%-90% narodu było wyjatkowo głupie. Zwłaszcza, jak zaczęły przez to umierać niewinne kobiety.

 • Narracja, jak to Tusk i PO na potęgę kradli, na wielu przestała działać, jak sobie uświadomili, że jakoś żadnego z tych „złodziei” PiS nie wsadził do wiezienia. Za to do opinii publicznej zaczęły docierać wieści o przekrętach finansowych pisiorów.

 • Trochę wyborców odebrała im Konfederacja.


Patrząc po tekstach, jakie obecnie rzucają politycy PiSu - oni nie zrozumieli ze swojej porażki absolutnie nic. Co gorsza dla nich (i co lepsze dla Polski), w przyszłym roku wybory prezydenckie, a oni nie za bardzo mają kogo wystawić. A jak przegrają - go zanosi się na aresztowania, głośne procesy i wyroki sądowe. Na razie tego za dużo nie ma - bo wiadomo, że Duda będzie skazanych pisiorów ułaskawiał.


Oczywiście, żelazny elektorat będzie na PiS głosował do upadłego…

Jarem

Jezu, ile tu jest błędów.

Zaloguj się aby komentować

Rafau Czaszkoski wyjaśniony.

#po #ko #antykultura #wojnaidei #polityka
6e7a7a4c-5fc4-4447-9e93-35b2289fbdb8
3fdfc919-e8ef-4e1b-81ed-d666d4ebf056
maximilianan

Ktoś jeszcze traktuje muska na serio?

smierdakow

O mój boże co to by było jakby Musk skrytykował pińcet plus, chyba wojna domowa


Widzę, że to dla wielu skomplikowane, ale Musk tym komentarzem uderza w USA, Polska go w ogóle nie obchodzi


I druga sprawa w ocenie ruchu Trzaskowskiego trzeba brać pod uwagę polskie relacje kościół-polityka-spoleczeństwo, śmiało założę, że Elon Musk jednak się nie zagłębiał w temat

3cc07db7-e4b2-4bf9-bde2-c8cca139e13b
dzangyl

@Pszczelarz o, to ten co zaśmiecił i nadal zaśmieca niską orbitę okołoziemską.

Zaloguj się aby komentować

PiS było od zawsze najbardziej rusofobiczną partią w Polsce, często wręcz do przesady i naprawdę zdumiewa mnie to, jak wiele umysłowych ameb daje się nabrać teraz na propagandę "PiS to partia prorosyjska" xD

#oswiadczenie #polityka
rakokuc

@Pszczelarz jaką umysłową amebą trzeba być, żeby nie rozumieć, że chodzi o działania sprzyjające danemu krajowi, a nie uczucia i pierdzenie do kamery?


A jeśli zdanie wielokrotnie złożone jest za trudne, to spróbuj sobie wyobrazić prostaka w łódce, który drze mordę jak to nie lubi Rosji, a jednocześnie uparcie wiosłuje w kierunku Petersburga.

Modrak

@_Pszczelarz_ pis rusofobiczny? Tylko umysłowa ameba bez umiejętności łączenia faktów może coś takiego powiedzieć.

GordonLameman

Twój problem polega na tym, że nie rozumiesz. W ogóle mało rozumiesz.


Tu nie chodzi o to co mówili w kontekście rossji (a o to się ty opierasz), a co robili:


 • skłócali UE

 • osłabiali pozycję Polski w UE

 • przez swoje peerelowskie podejście do stołków pozwalali na szpiegostwo (russki szpieg zinfiltrował pisowski KRS)

 • PiS bratał się z organizacjami i partiami finansowanymi przez Kreml

 • PiS pozwolił członkom organizacji finansowanej przez Kreml (ORDO IURIS) na wejście na najwyższe stanowiska urzędnicze i sędziowskie (mieli wiceministrów i sędziego SN).


Mogą to robić nieświadomie, bo PiSowcy to głupki patentowe. Są głupsi od trutni.

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

 • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
 • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
 • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
 • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Oby.

#ko #po #polityka #wojnakulturowa
4e7e2d78-1e90-4c39-b5d8-97d92ee87d06
GrindFaterAnona

@Pszczelarz może mu też zapewnić prezydenturę

GordonLameman

Polska to państwo świeckie. Katotaliban dupa cicho.

libertarianin

Raczej nie, bardzo dobry ruch. Jakby nie inne sympatie polityczne to zagłosował bym na niego z tego powodu właśnie

Zaloguj się aby komentować

Wyciekło nagranie ze spotkania feministek, debatujacych na temat swoich aborcyjnych pragnień i fantazji.

https://twitter.com/RadioGenoa/status/1792630056029663618?t=_oCRh41mAZ0kSodu350Hhg&s=19

#heheszki #humor #czarnyhumor

Zaloguj się aby komentować

#po #ko #poko #obluda #hipokryci #polityka
f5252797-f7a5-4532-99cf-9d5851cf0788
bojowonastawionaowca

@Pszczelarz jak ten ktoś liczy, że wychodzi 147? XD

starszy_mechanik

Nawet nie wiecie ile jest ministrów xD

kaszalot

@Pszczelarz_ załącz może listę tych 147 ministrów, bo w wrzucaniu niczym nie potwiedzonych wysrywów to pisowcy akurat najlepsi są

Zaloguj się aby komentować

MarianoaItaliano

@<em>Pszczelarz</em> To są ostatnie podrygi odchodzącego rządu torysów próbujących ratować swój elektorat na niecałe pół roku przed wyborami w których według wszelkich sondaży dostaną największy łomot od pamiętnego 1990 roku. Nie przykładałbym do tego większej uwagi, zwłaszcza cytując tak stronnicze źródło jak najwyższy czas o rzekomym budzeniu się

pszemek

@Pszczelarz od początku tak mówili i dlatego najpierw wprowadzali te ideologię a teraz się z tego wycofują? XD sprawdź od kiedy konserwatyści rządzą w UK.

rakokuc

No i mamy kolejny artykuł o pszczołach wrzucony dla niepoznaki, żeby się nie wydało, że op jest tak naprawdę politycznym trollem, a nie żadnym pszczelarzem.


A nie, czekaj...

Zaloguj się aby komentować

Koalicja rządząca reprezentuje lewicę, rząd Tuska jest lewicowym rządem.

#ko #po #poko #polityka
865dbcb7-99e0-4275-a934-24fa73ddf5c8
dzangyl

@<em>Pszczelarz</em> piękna manipulacja, podoba mi się twoja twórczość. Zauważmy, że z tej grafiki mozna wyciągnąć również "wniosek", że konfa idzie ramię w ramię z PiS, jak jakaś "młodzieżówka" czy ta "przybudówka" kaczafiego xD


Ohydne jak się stoczyli w ciągu kilku ostatnich lat jak tylko dali więcej władzy w partii degeneratom z ruchu narodowego.

GordonLameman

Idiotyczne brednie.


Co więcej - wstyd to być raczej z prawicy. To prawica jest finansowana sprzed i kolaboruje z Rossją, prawica powtarza tępa russką propagandę, prawica odmawia innym wolności w imię swojego faszystowskiego „porządku”, to wreszcie prawica jest gotowa truć ludzi tylko w imię tego aby „nic się nie zmieniło”.


prawica to synonim głupoty. I to już od dawna. Gdyby nie lewica to nie mielibyśmy nawet płatnego urlopu, więc morda tam prawicowe kapcie.

festiwal_otwartego_parasola

nie, konfiarze wcale nie mają wspólnych poglądów z pisem i nie mieli być koalicją

#bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować

Czołem. Wczoraj zacząłem drugie już miodobranie w tym roku - miód akacjowy. W normalnych warunkach miód akacjowy odbieram w drugim tygodniu czerwca, czasami w pierwszym tygodniu. Tym razem wszystko odbyło się niemal 4 tygodnie wcześniej.

Podobnie było z miodem rzepakowym. W zeszłym roku pierwszy miód (rzepakowy) odbierałem 26-28 maja. W tym roku miód rzepakowy musiałem odebrać już na początku maja, prawie 4 tygodnie szybciej.

Przyroda wystartowała bardzo szybko i o ile pamięć mnie nie myli, to jeszcze tak nie było, a mam już prawie czterdziestkę na karku.

#anomaliepogodowe #przyroda #pszczoly #pasieka #miod
1c56a004-6b90-4251-9bcb-d2f45d6031f7
Mr.Mars

Pszczółki pracusie.

PlatynowyBazant20

A jest miód cebulowy? Widziałem dzisiaj pszczoły na kwiatach cebuli

nobodys

@Pszczelarz już się napaliłem, że jakieś rozdajo xD

Zaloguj się aby komentować

A propos degeneracji kulturowej przeprowadzanej przez PO i jej poleczników:

#religia #polityka #prawo
7c32c070-a7a3-4c59-b41d-122851bbd64c
75975652-63b9-445a-9fe2-0a4d2ddd4c3b
GordonLameman

Kontakt z wierzącymi to nie to samo co religijne symbole w urzędach. Możesz sobie religijne symbole nosić, możesz wierzyć, ale po co mają być w urzędach, skoro nie mamy państwa wyznaniowego?


Co tu jest takiego trudnego do zrozumienia?

twoja wiara osłabnie jak w urzędzie nie będzie krzyża?


twój ból dupy jest żałosny.


poza tym ta wklejka śmierdzi russkimi onucami z ordo szuris.

GordonLameman

Poza tym to fejk, nie ma żadnej degeneracji kulturowej.


Wierzacych i aktywnych w tym kraju jest jakieś 20-30%, zatem większość ma religie w dupie. To co piszesz to pisowskie kocopoły, trutniu.

pokeminatour

Część z tych wyroków brzmi jak czytanie uzasadnienia nierównego wieku emerytalnego.


Generalnie wyroki w sprawach światopoglądowych to można o kant dupy roztłuc, bo to jest zawsze próba dorobienia logicznych argumentów do własnych osądów lub obecnej opinii większości społeczeństwa.


Do tego dochodzi czynnik emocjonalny i brak bezstronności. Tutaj przydałaby się prawdziwie sztuczna inteligencja lub ewentualnie rada wybranych autystów która pewnie podeszła by do sprawy w taki sposób że przeczytalaby konstytucję i inne akty prawne, zinterpretowała by je dosłownie i wywaliłaby z przestrzeni publicznej wszelkie symbole wiar i jakichkolwiek ideologii i nie mielibyśmy ani krzyży ani chanuk ani tęcz, pewnie nie byłoby też flagi UE, krótko mówiąc takie coś wkurzyloby kazdą ze stron, dlatego zamiast tego będziemy mieli fikołki i wyroki które z perspektywy lat bedą brzmiały śmiesznie

Zaloguj się aby komentować

Kolejne łgarstwo koalicji rządzącej zdemaskowane. Tym razem Płaczliwy Szymek i jego poplecznicy.

https://m.jbzd.com.pl/obr/3623490/bo-to-tylko-byla-kielbasa-wyborcza

#jbzd #ko #po #poko #holownia #polityka #klamcy
Cybulion

@_Pszczelarz_ dobra wyp"alaj na czarna szkodniku yebany.

Cybulion

JESZCZE TEN WPIS Z JEB Z DZIDY - CENTRUM EDUKACJI IM. MEMCWELA

GordonLameman

Jebzdzidy - źródło wiedzy godne debila.

Zaloguj się aby komentować

#czlowiek #niemcy #polska #zydzi #rosja #wojna #faktopedia
4189670e-9c86-47b8-a63d-38b1821706e2
imnotokej

@Pszczelarz czytając historie 2WŚ nic mnie tak nie wkurwia jak bezmyślność sowietów. To jest naród debili od ponad stu lat.

Zresztą tak jak obozy niemieckie były okrutne tak sowieckie łagry itp były okrutne przez ich bezmyślność przede wszystkim.

Szkoda tych wszystkich ludzi....

Zaloguj się aby komentować

Językoznawcza opinia wypowiedzi Kierwinskiego

#alkoholizm #afera #polityka #skandal
4c556c1f-8cec-429d-af12-02f6fe653563
rakokuc

Daj jeszcze mniej źródeł, to będzie bardziej wiarygodnie. A już na pewno nie dawaj opinii językoznawczej do wywiadu Kierwińskiego, którego udzielił po przemówieniu, a podczas którego cudownie wytrzeźwiał.

Zaloguj się aby komentować

Sondaż. Czy Kierwinski powinien podać się do dymisji po tym, jak zhańbił powagę urzędu ministra i obraził uczestników wydarzenia?

A oto haniebne przemówienie:

https://m.youtube.com/watch?v=j8EzcTCFk0c&pp=ygUacHJ6ZW1vd2llbmllIGtpZXJ3aW5za2llZ28%3D

#sondaz #po #ko #poko #alkoholizm #hanba #skandal #polityka

Czy Kierwinski powinien podać się do dymisji po tym, jak zhańbił powagę urzędu ministra i obraził uczestników wydarzenia?

420 Głosów
Guma888

Brzmi jak słaby aktor udający pijanego. Powiedział chyba co chciał powiedzieć,nie paplał 3 po 3. Bardziej brzmi jak po udarze czy coś w podobie.

karolStanczyk

@edantes przydałaby się też w ankiecie opcja "źadna" dla tych którzy czują się wyłącznie sobą i nie utożsamiają z rzadną z wymienionych grup

Man_of_Gx

@Pszczelarz po tym dawał wywiady gdzie miał normalny głos


Może powinieneś podać się po lobotomii wtedy nikogo nie będzie dziwić pierdolenie takich bzdur.


Gx

Zaloguj się aby komentować

Obrzydliwe zachowanie polskich jelit rządzących. Nie wspominając o załganej, podłej polityce historycznej Izraela, która polega na robieniu z Polaków sprawców holokaustu.

Edit: w dyplomacji powinna być symetria, jeśli kraj ma do siebie szacunek i prowadzi politykę z godnością i dbałością o interes narodowy i rację stanu. Nas tzw. "Izraelczycy" szkalują, poniżają, prowadzą haniebną, wrogą Polakom politykę historyczną, traktują bardzo źle, podle, co więcej zabijają nam człowieka w Izraelu i jeszcze po tym plują na nas. Nie zdobywają się na propolskie działania, wręcz przeciwnie- działają wrogo! (Choćby wroga Polsce, lobbowana przez Izrael, podła ustawa 447). Tymczasem nasi politycy z powodu jakiegoś chuligańskiego, niewielkiego wybryku, podnoszą sprawę do rangi problemu dyplomatycznego i okazują się nie mieć za grosz godności, podobnie jak PiS przez lata swojej władzy i prawie cała reszta parlamentu. To pokazuje, jakimi szczurami jesteśmy w porównaniu do zbrodniczego kraju wielkości przecinka na mapie, który dokonuje ludobójstwa na narodzie Palestyny.

#poko #po #ko #skandal #zymianie #polityka #jbzd
d8cfb487-ba29-4072-b666-81608c40306e
t0mek

@Pszczelarz OK, ale tak zdroworozsądkowo: po co ten małolat, gówniarz jeden, to zrobił? Żeby co?

sireplama

@Pszczelarz ja pierdole. Powtarzanie twittow tej szmaty Mateckiego powinno być karane mandatami

Budo

@Pszczelarz nie nauczyli Cię, że równa się do góry, a nie do dołu?

Zaloguj się aby komentować

Modern problems require modern solutions jpg.

#notorasizm #blackcrimesmatter #usa #ciekawostki
f1c82da9-79bc-4183-a705-5c0ec9c250da
dolitd

12% tej "białej enklawy" jest czarna.

Puzzle_zwierzakow

Genza tego jest to że miasto po huraganie Katrina przyjeła dużo ludzi z Nowego Orleanu. Przez złe rządzenie spadła im jakos zycia I teraz chcą się odłączyć i zrobić oddzielne miasto. To nie jest żadna enklawa tylko podobna sytuacja jakby Nowa Huta, Ursynów czy Felin chcieli się odłączyć.

AdamMauysz

I mógłbym tam mieszkać.

Zaloguj się aby komentować

Pani poślica na sejm naszego nieszczęśliwego kraju...

 1. Ustawy podpisuje prezydent.
 2. Jeśli napisała "mikro przedsiębiorstwa" rozłącznie, to powinna konsekwentnie obnażać swoją głupotę i napisać rozłącznie również "międzyresortowe".
 3. Nie stawia przecinków przed "który" i w ogóle ma problem z wykorzystaniem znaków interpunkcyjnych.

Ja jestem prostym pszczelarzem, ale wymagałbym więcej rozumu od poślicy.

#polska2050 #po #ko #polityka #zenada #heheszkipolityczne
f4c2bd64-1365-43bb-9aee-07f51845e974
Topia

Nie wymagaj od lewaka myślenia, a już na pewno logiki.

dzangyl

@Pszczelarz a przechodząc do sedna, co jest w tej ustawie, że trzeba się czepiać głupot zamiast rozmawiać o meritum?

wombatDaiquiri

@<em>Pszczelarz</em> o kurwa pisiak się zesrał że ktoś popełnił błąd ortograficzny xD posłuchaj sobie kiedyś obrad sejmu i zobacz jak posłom idzie czytanie z kartki. Szczególnie Twoim ulubieńcom granatem od pługa oderwanym. Jaki naród tacy reprezentanci

Zaloguj się aby komentować

Następna