Zaloguj się aby komentować
Mam zaszczyt przedstasic wam pana Geralda i jego kapuste, 6,8 kg. Wiec poza byciem ikonom mody jest tez niesamowitym ogrodnikiem.
https://m.youtube.com/watch?v=PRYwbGgd3XQ
#ogrodnictwo #modameska #idol #wygryw

Zaloguj się aby komentować
Addiesdive AD2030. Bratu pod choinkę żem kupił. Sorry że fotki w folii, ale nie chcę mu odbierać przywileju bycia pierwszym
Chińczyk z Aliexpress, ale design oryginalny, nie żaden klon ani homage. W środku Seiko mechaquartz VH31 z płynącą wskazówką, przez trzy tygodnie zrobił jakieś niecałe +1s. Szkiełko mineralne, ponoć wzmocnione typu hardlex, ja tam nie wiem ale ładnie załamuje światło. Koperta i bransoleta ze stali. Wodoszczelność 10 bar. Średnica 36 mm, ale wydaje się nieco większa. No i ta piękna piaskowa tarcza... Nie ma datownika, wziąłem też wersję bez logo, żeby nic nie psuło wrażenia. No i jak na cenę niecałe 200 złotych, wykończenie jest rewelacyjne.
Brat nosi chętnie brązy, beże i granaty, więc chyba będzie zadowolony, jak myślicie?
#zegarki #modameska



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Armani Exchange Puchowa kurtka Regular Fit rozmiar L - błąd cenowy
https://hotshops.pl/okazje/armani-exchange-puchowa-kurtka-regular-fit-rozmiar-l---blad-cenowy-94363
Cena: 290.94zł / Przed obniżką: 1099.99 zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl
#promocje #modameska #ubierajsiezhejto #bladcenowy

Zaloguj się aby komentować
Wracając do tego wpisu: https://www.hejto.pl/wpis/w-zeszlym-roku-zamowilem-nowa-kurtke-zimowa-za-mala-w-tym-roku-za-duza-nie-bylo-
Udało się, przyjechał dzisiaj kurier z paczką
Przymierzam, sprawdzam i... udało się, pasuję top.
Po kilku latach wreszcie kupiłem odpowiednią kurtkę.
A tak w ogóle to jestem w niej przystojnym kawalerem i na pewno pannice się będą za mną oglądać xD
Jedna rzecz, a człowiek się cieszy jak głupi.
#gownowpis #modameska
Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie Panowie. Do legginsów na galę zakładamy skórzane sandały. Inne obuwie to brak klasy.
https://plejada.pl/newsy/lyas-medini-nago-na-british-fashion-awards-wszyscy-oniemieli/gcnbc6n
#heheszki #modameska

Zaloguj się aby komentować
Nowa odznaka zobowiązuje, nie jestem pewien ale raz się żyje, co mówicie?
#gejuru #modameska #cotusieodpierdala

Zaloguj się aby komentować
Jak bylem u mame to paczam a tu taki super cool kaptur od kolczugi tylko wydzierganu z welny no juz mowie ze chce takie pod choinke zawsze chcialem byc rycerzem a ona zem buc grubianski ze to je merynoswa balaclava i ze to teraz modne.
#modadamska #modameska #gownowpis #ehhh

Zaloguj się aby komentować
W zeszlym roku zamowilem nowa kurtke zimowa- za mala. W tym roku- za duza,nie bylo mniejszego rozmiaru na wymiane. Teraz kupilem trzecia,mam nadzieje,ze bedzie dobry rozmiar. #gownowpis #modameska
Zaloguj się aby komentować
Spodnie z futra niedźwiedzia polarnego. Grenlandia, 1892
Spodnie , strona z włosami wywinięta na zewnątrz. Dystrykt Ammassalik, Tasiilak. Skóra z włosami/futrem: niedźwiedź polarny, Ursus maritimus.
Lokalizacja utworzenia: Grenlandia
Pochodzenie: Rok wstąpienia na tron 1892
Typ: Spodnie
Oryginalne źródło: Narodowe Muzeum Danii
Prawa: Narodowe Muzeum Danii
Technika: Skóra , włosy , futro
https://artsandculture.google.com/asset/trousers-man/kAEY3Ujll1peIg
#artefakty #ciekawostki #modameska

Zaloguj się aby komentować
Proszę o polecajki dobrych męskich t-shirtów bawełnianych. Takich basicowych pod bluzę, koszulę lub sweter. Takich, co po trzech praniach nie wyglądają przy szyi jak piżama po dziadku.
Szukam na mikołajkowy prezent dla męża.
Pamiętam jeszcze jakość odzieży z początku wieku, a teraz wszystko jakieś takie choojowe i jednorazowe.
#modameska
Zaloguj się aby komentować
Ale se buty kupiłem xD
#feloniousgrupozakontrolo #modameska #buty


Zaloguj się aby komentować
Chłop uczy się prasowania no do czego to doszło
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
To dobrze że sie uczę bo co to za chłop co nie umie o siebie zadbać. A trzeba jutro się jakoś prezentować.
#gownowpis #modameska #ubierajsiezhejto


Zaloguj się aby komentować
Puchowa kurtka męska Armani Exchange czarna rozmiar L - błąd cenowy
https://hotshops.pl/okazje/puchowa-kurtka-meska-armani-exchange-czarna-rozmiar-l---blad-cenowy-92621
Cena: 291.00 zł / Przed obniżką: 997 zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl
#promocje #cebuladeals #ubierajsiezhejto #hotshops #modameska
Zaloguj się aby komentować
Szyk i elegancja to mój znak rozpoznawczy
#modameska

Zaloguj się aby komentować
Kupując koszulki na aliexpress czy innych chińskich stronach. Bierzecie 1 czy 2 rozmiary większe?
Jak normalnie noszę L (ale tak L bliżej M niż L bliżej XL) to brać XL czy XXL?
#modameska #zakupyzchin
Zaloguj się aby komentować
Nastał najtrudniejszy moment w życiu...
W jeansach wypierdziałem dziurę i muszę kupić nowe.
#modameska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak to jest z wizerunkiem mam unikać ludzi, ubierających się niezgodnie z zasadami, mówić im, że są nikim?
Ludzi ubranych standardowo mam kompletować by karmić ich uzależnienie?
#modameska #rozwojosobisty
@Dudleus Bierzesz ten poradnik zbyt dosłownie, przez co zmierzasz do wizerunku typu "dobrze ubrany ale zjebany".
Przede wszystkim kreowanie swojego wizerunku to powinna być powolna ewolucja, zatem twój styl powinien tworzyć w naturalny sposób razem z tobą.
W oparciu o twoje poprzednie wpisy naprawdę polecam Tobie pozwolić sobie na rozwój, nie bać się próbować zawierania nowych znajomości, pozwolić sobie te relacje rozpier*#%$@ i wyciągnąć wnioski. Wdrażać te wnioski na bieżąco i jest duża szansa że rozwiniesz się w stronę przyjemnego faceta. Razem z tym procesem w naturalny sposób też zaczniesz wytwarzać swój wizerunek.
Mówię to z własnego doświadczenia i doświadczenia masy osób z mojego otoczenia.
@PanWibson jak prawidłowo interpretować?
Z wymienionych sytuacji z książki to byłem tylko w kinie i na spacerze.
Muszę ewaluować tak by się innym podobać. Nie mogę nosić tego co lubię bo lubię koszulkę oversize z trasy Taylor Swift a żaden mężczyzna nie możne nosić czegoś takiego.
Jak mam się rozwijać? Uczę się angielskiego, czytam książki, robię kursy, ćwiczę na siłowni, nie piję alkoholu, gram na keyboardzie. Nic to nie daje. Jestem na dnie życiowym i stoję w miejscu od lat. Jestem na poziomie 10 latka.Mogę wrzucać dowody to i tak nic nie robię bo wszyscy mają rację a ja nie mogę mieć.
Jak się nawiązuje nowe znajomości do treningu?
Żebym mógł nawiązywać relacje to muszę 20 lat uczęszczać na terapię i brać mocne leki by całe życie nadrobić. Zawsze się znajdzie ekspert, który napisze, że całe życie nic nie robię.
Jak nawiązywać relacje gdy wszyscy ode mnie uciekają, nikt nie ma czasu niezależnie co powiem co robię? Nawet jak dawałem innym telefon by pisali zamiast mnie to nie było różnicy tylko:"dziwne u mnie działa". Nie ma znaczenia czy jestem szczery i mówię, że zmarnowałem całe życie i jestem na dnie czy opowiadam, że latam po świecie, mam plany na karierę, myślę pozywtnie i wszystko mi się udaje.
Nie rozumiem haseł w stylu: znajdź pasję, rozwijaj się, nawiązuj kontakty, myśl pozywtnie, interpretuj, nie bierz dosłownie. Dla każdego jest co coś naturalnego a dla mnie niezrozumiałe i robię źle.
Każdy ma takie doświadczenia tylko nie ja bo całe życie wszystko źle robię. Nie pamiętam jednej sytuacji, w której dobrze się zachowałem, czynności poprawnie wykonanej.
@Dudleus
Staram się zrozumieć twój punkt myślenia, z tego co mi się krystalizuje, to żyjesz tak jak większość ludzi w swoim układzie.
Codzienny schemat, który oczywiście powoli ewoluuje ale mimo wszystko jest to ograniczony zbiór miejsc, ludzi, czynności i dróg którymi codziennie idziesz. Niekiedy jest tak, że w danym codziennym schemacie nie jesteśmy szczęśliwi.
Stąd moim przyjaciołom, którzy byli na dnie zawsze mówiłem, że każdy z nas żyje w swoim Matrix i droga do szczęścia polega na tym aby z niego wyjść. Jako Matrix definiuje właśnie ten schemat codzienny.
W moim pojmowaniu opuszczenie tego schematu nie oznacza, że musisz koniecznie wszystko w swoim życiu zmienić, tylko bardziej wprowadzać drobne zmiany.
Przykładowo chodzisz na siłkę - super, ale nikogo tam nie poznajesz, to zapisz się na jakieś zajęcia, gdzie sport uprawia się w grupie, np. Aikido lub Kung Fu i zaangażuj się w życie klubu. Po kilku miesiącach zaczniesz mieć relacje z ludźmi o takim samym zainteresowaniu, ale wymaga to pewnej cierpliwości i wytrwałości no i zaangażowania w życie klubu. Możesz także zaangażować się w działalność w WOPR/OSP, Wolontariaty lub stowarzyszenie ludzi grających w planszówki, rekonstrukcja historyczna albo Toast Masters.
Te kluby sportowe lub inne stowarzyszenia są tak zwanymi "Mikro Społecznościami", z mojego doświadczenia najlepszym sposobem na znajdywanie przyjaciół. Ja przez mikrospołeczność LARPów postapo poznałem narzeczoną i super przyjaciół.
W moim otoczeniu jest masa osób, które przez takie mikro społeczności odnalazło szczęście w swoim życiu.
A co do wyczucia, to jest coś co przychodzi z czasem, im więcej różnych doświadczeń masz tym łatwiej potem coś wyczuć.
Najfajniejsze w procesie rozwoju wyczucia jest to, że jak się spojrzy wstecz i zobaczy co się kiedyś robiło to zazwyczaj jest to śmieszne, często żenujące ale śmieszne.
Piszę to jako osoba która mniej więcej w twoim wieku była mocno autodestrukcyjna, samotna i miała olbrzymie problemy z budowaniem relacji. Teraz wspominając tamte lata mam ubaw.
Zaloguj się aby komentować