Bez gwiazdy nie ma jazdy !
#humorobrazkowy #mercedes

Bez gwiazdy nie ma jazdy !
#humorobrazkowy #mercedes

Zaloguj się aby komentować
Mercedes-Benz Expands Collaboration with Microsoft to Boost In-Car Productivity with Enhanced Meetings for Teams App, Intune Integration and Microsoft 365 Copilot
#teams #microsoft #mercedes #korposwiat #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Z tym samochodem mam ciekawe wspomnienie. Mój Wujek na początku lat 90 mial takiego nawet ten sam kolor. Wuj pożyczył merola mojemu ojcu na kilka dni bo nasz się zepsul czy coś i w trakcie jazdy do domu tata powiedział do mamy:
GDYBY NIE TY TO TEZ BYM TAKIEGO MIAŁ
zawsze gdy widzę ten model to mi się to przypomina.
#carspotting #mercedes #klasycznamotoryzacja


Zaloguj się aby komentować
Ale mnie na gwiazdę naszło. To już ten wiek
Szkoda że bjeda mocno.
#samochody #mercedes


@Fox MMM SL... Jest tańsza alternatywa jak coś
13 lat temu jako młody siur spełniłem swoje marzenie, kupiłem CLK w kabriolecie z 2004r. zakochałem się w tym aucie gdy zobaczyłem go w top gear.
Miałem go równe 8 lat aż do narodzin córeczki, wtedy kupiłem nudnowoz Hondę CR-V a merolek stal i gnił więc z bólem musiałem go sprzedać bo nie miałem kiedy nim jezdzic... Teraz się zastanawiam czy znowu nie kupić tylko teraz w wersji AMG
Tak czy inaczej polecam

W220 to wspaniały przykład tego, jak fatalnie kończą się dziadowskie koncernowe oszczędności. Gnije i psuje się w nich wszystko, nawet rzeczy których istnienia się nie podejrzewa. Bardzo zły okres w historii firmy, ani poprzednik ani następca nie były już tak awaryjne. Nawet na tzw. małą architekturę ogrodową się nie nadaje, bo przerdzewieje na wylot po dwóch sezonach.
Zaloguj się aby komentować
No to W212ka miała pierwszą większą awarię, odkąd ją kupiłem, jakieś 4-5 lat temu.
Airmatic, stwierdził, że pi⁎⁎⁎⁎li, nie robi. Na szczęście Herr Niemiec z jutuba przerabiał ten temat, więc wiedziałem gdzie czego szukać. Na nieszczęście, okazało się, że to przepalony bezpiecznik w module ze zdjęcia. I gdyby nie Herr Niemiec, to za uja bym go nie znalazł, bo moduł jest schowany przy baterii i w życiu bym nawet nie pomyślał, że mogą tam być bezpieczniki, niestety nie zwykłe wymienialne, więc jutro czeka mnie jeszcze drutowanie bezpiecznika jakiegoś, który muszę jeszcze kupić. 3mta kciuki, żeby to wystarczyło.
#motoryzacja #mercedes

Zaloguj się aby komentować
Według pracowników pewnego domu aukcyjnego w #uk ten oto Mercedes został kupiony przez pewnego pana kierowcę o nazwisku Hamilton #carspotting #mercedes #f1 #hamilton

Zaloguj się aby komentować

Mocny, niezwykle wygodny, prestiżowy: Mercedes-Benz 450 SEL 6.9 to prawdziwa luksusowa limuzyna o wysokiej mocy. W czasach swojej premiery, 50 lat temu, ta topowa wersja serii 116 oczarowała branżową prasę – a także klientów: oznaczenie „6.9” ucieleśniało mocarność i niezwykłe wyrafinowanie. Nic...
Muzeum pana Porsche i panów Daimler-Benz.
#niemcy #podrozujzhejto #mojezdjecie #porsche #mercedes




Z ręką na sercu - Mercedes jest dużo lepszą opcją, gdyby ktoś się zastanawiał. 7 pięter, mnóstwo aut i plansz z historią. 16€, ale jak wcześniej odwiedziliśmy Porsche to mamy 25% zniżki.
W Porsche (12€) jest biedniej, aut trochę jest, ale postawione wybiórczo - a przynajmniej takie miałem wrażenie. Zabrakło mi tam Boxstera (dość ważny chyba model dla marki), czy kilku generacji 911 (były w zasadzie tylko 901, jakaś carrera z lat 70', 996 i ostatnie dwie gen.). Pokazali 959, 928, ale już Flatnosa czy 924/944 zwykłego już nie...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#ciekawostki #motoryzacja #samochody #mercedes Serio to nie jest fejk???
Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja #bekaztransa #mercedes #multipla Mercedes zawstydził multiple.


Zaloguj się aby komentować
Dobra specjaliści, to autentyczny efekt, czy jednak ktoś w uja leci z #ai?
#samochody #mercedes #tuning #ciekawostki#boogiecontent
#wyzwanie #hejtowyzwanie mam 100 do zdobycia, więc nie żałujcie xD
Zaloguj się aby komentować
Szanuje ludzi z mercedesa, ze czesto udaje im sie znalezc wolna dzialke i wybudowac przy ulicy daimlera.
#mercedes #heheszki


Zaloguj się aby komentować

W Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się polska premiera najnowszego modelu Mercedes-Maybach – SL 680 Monogram Series. To najbardziej sportowy Maybach w historii. – Liczba zamówień składanych w systemie wskazuje, że premierowe auto cieszy się dużym zainteresowaniem klientów...
Zaloguj się aby komentować
Złapane gdzieś przypadkowo na ulicy
#samochody #mercedes #retrosamochody

Zaloguj się aby komentować
Zrządzeniem losu i zainspirowany wpisem @Fishery miałem dzisiaj auto na serwisie #mercedes . W zastępstwie dostałem c300e. Już z tym nowym środkiem. Autko ciasnawe, ale nawet fajne. Dwulitrowa benzynka z elektrykiem. Ale nie może być z byt pięknie. Łyżka dziegciu w beczce miodu musi być. Mercedesowi #uk tak zależy na promowaniu elektryków/hybryd że auto nienaładowane nawet w 1%. Pół dnia po mieście jeżdżone było i spalanie uwaga trochę ponad 12 litrów/100km, mimo że odzyskiwanie energii spoko działało i na start z elektryka ruszał xd i teraz najzabawniejsze. Moja trzylitrowa krowa (gle) spala w mieście 10 litrów i waży tylko 200kg więcej xD
#motoryzacja #hybryda #samochody
Zaloguj się aby komentować
Dzień 636/645
Liczba elementów 808
Zestaw z roku 2024
Cena katalogowa 214,99 zł
#lego #legodamwa #mercedes

Zaloguj się aby komentować
Mercedes-AMG SL63 R232
FB & IG: GS Autorsko
#gsautorsko #carboners #motoryzacja #samochody #mercedes

Zaloguj się aby komentować
Przegladajac w wolnej chwili neta wyswietlila mi sie reklama,ze w pewnej sieci sklepow mozna wygrac samochod- mercedes cla amg.
Nie powiem auto jest efektowne,robi wrazenie,zwlaszcza w czerwonym,konkursowym modelu.
Wiec z ciekawosci zajrzalem w konfigurator mercedesa i zdziwilo mnie,ze:
W 2024 roku,w aucie za 300+ tysiecy zlotych w wyposazeniu standardowym nie ma dwustrefowej klimatyzacji,pogrzewania kierownicy, dyszy spryskiwaczy( nawet najpodlejsze wersje w124 z lat 80. to mialy) i podgrzewanych foteli- byly to opcje dodatkowo platne.
Niby nic wielkiego,jednak dziwna sprawa takie braki w najbardziej wypasionej wersji danego modelu.
#motoryzacja #mercedes

Zaloguj się aby komentować