Uwielbiam Islandzkie przeróbki praktycznie dowolnego pojazdu pod offroad ale ten sprinterek to skradł me serce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #offroad #islandia #mercedes

Uwielbiam Islandzkie przeróbki praktycznie dowolnego pojazdu pod offroad ale ten sprinterek to skradł me serce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #offroad #islandia #mercedes

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
chyba by mnie szlag jasny trafił
krew nagła zalała
https://x.com/sknerus_/status/2057015973719220501
#motoryzacja #europejskamotoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #mercedes #maybach
Zaloguj się aby komentować
Czy nowy Mercedes Klasy C ma wystarczająco duże tablety, czy nadal za małe?
#samochody #mercedes #gownowpis



Zaloguj się aby komentować
Kurde, drugi na ten samej ulicy XD cos jest na rzeczy
#mercedes #niemcy #samochody

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj odpalanie po zimie Mercedesa R-107 450 SL Cabrio (wersja ze szmacianym dachem i hardtopem) mojego Taty. Zapalił od strzała, nawet się nie zastanawiał (° ͜ʖ °)
V8 225KM w automacie. Trochę brzmienie silnika zagłuszał wentylator, ale i tak te europejskie V8 nie bulgoczą aż tak, jak amerykańskie. Ale niedługo odpalamy Cadillaca Eldorado, to nagram prawdziwy bulgot V8.
Jako bonus WFM OSA w tle (° ͜ʖ °)
#motoryzacja #mercedes #ciekawostki i trochę #motocykle


@Klamra Kiedyś prawie takiego kupiłem, co prawda manuala sprowadzonego ze Szwajcarii ale jak już zmieniali mi kola na docelowe to zajrzałem pod spód i pokazały się dziury w podłodze, następne egzemplarze też dobrze wyglądały na fotach a na żywo były blacharsko słabe a nie oglądałem tych tańszych ofert.
Gx
Zaloguj się aby komentować
Porzucona koparka Mercedes UNIMOG 416
#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #mercedes #unimog
Zaloguj się aby komentować
Mercedes ferrero rocher edition, z tyłu nie trzasnąłem ale tablice rejestracyjne też miał ciekawe N1 SZEJK
#carspotting #motoryzacja #mercedes #agrotuning

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pobawię się w recenzenta samochodów. Dostałem dzisiaj EQE jako zastępcze na dzień serwisu. Mój pierwszy kontakt z pełnym elektrykiem.
Z plusów? Ciężko powiedzieć, pneumatyczne zawieszenie. Nie czuć ciężaru i prowadzi się jak każdy inny mercedes, czyli lekko. Środek jak środek, nowa c klasa ma praktycznie taki sam, tylko w tym jest więcej miejsca na nogi.
Minusów jest od cholery.
- Kierownica zasłania część wyświetlacza, także prędkość odczytasz tylko na headupie.
-Przycisk start absurdalnie duży i dobre 2cm za wysoko, mimo wielkości kierownica go zasłania w pełni.
-klamka do otwierania drzwi od środka za wysoko
-bezbramkowe szyby przepuszczają dużo odgłosów z zewnątrz
-wygłuszenia wokół opon chyba wcale nie ma, bo szumu od cholery
-klamki na zewnątrz wysuwane i widać w nich brak płynności (model 2025), jak pasażer chce wsiąść, to kierowca musi odblokować auto by się wysunęły
- za każdym razem trzeba w ustawieniach włączyć dźwięk ostrzegający o przekroczeniu prędkości (chociaż to regulacja unijna, nie wymysł producenta)
-lusterka bocznie malutkie
-widoczność przez tylnią szybę praktycznie nie istnieje
-klapa bagażnika otwiera się do połowy co w normalnym samochodzie, bo przyjebałaby w szybę xd
-by zamknąć bagażnik przyciskiem trzeba się schylać do pasa xd
-podgrzewanie foteli oznacza, że kierownica jest też podgrzewana, brak przycisku do osobnego sterowania
-brak przycisku do kontrolowania fotela pasażera
-przednia szyba tak długa, że odbija się całą deska rozdzielcza i widać kratki od wentylacji
-w sumie może z godzinę po mieście jeździłem i „spalił” 10% baterii w tym czasie (start z 80%)
Podsumowując, jakby ktoś mi dał takie auto to bym nim pojeździł jako drugim samochodem. Swoich pieniędzy na ten model nigdy bym nie wydał
#recenzje #mercedes #eqe

Zaloguj się aby komentować

Sprzedaż samochodów osobowych Mercedes-Benz spadła w ubiegłym roku aż o 9,2 proc. i wyniosła do 1,8 mln, podała niemiecka firma. W Europie (kraje Unii Europejskiej, Wielka Brytania, Szwajcaria i Norwegia) sprzedaż samochodów Mercedes-Benz spadła o 1 proc. do 634,6 tys. W Niemczech liczba ta...
Tego dnia w motoryzacji:
5 grudnia 1999 roku w Zakopanem zastrzelono Andrzeja Kolikowskiego ps. Pershing. Był on jednym z liderów gangu pruszkowskiego.
Egzekucja miała miejsce na parkingu przy samochodzie Kolikowskiego. Był nim Mercedes-Benz S500 (W220) o numerze rejestracyjnym WZI 150Y.
Premiera W220 odbyła się rok wcześniej, a wersja S500 wyposażona była w silnik V8 o mocy 306 KM. W 2002 roku katalogowa cena S500 zaczynała się od 383 000 zł.
Obserwuj na INSTAGRAMIE lub FACEBOOKU
#tegodniawmotoryzacji #motorewers #polskamafia #motoryzacja #carboners #samochody #mercedes

Zaloguj się aby komentować
Tego dnia w motoryzacji:
28 listopada 1890 roku w Niemczech założono Daimler Motoren Gesellschaft (DMG). Przedsiębiorstwo stworzone przez Gottlieba Daimlera oraz Wilhelma Maybacha dało początek wielu gałęziom motoryzacji. Na przykład w 1896 roku stworzyli pierwszą na świecie ciężarówkę z silnikiem spalinowym (na zdjęciu).
W 1926 roku w wyniku fuzji powstała spółka Daimler-Benz, a jej główną marką jest Mercedes-Benz.
Obserwuj na INSTAGRAMIE lub FACEBOOKU
#tegodniawmotoryzacji #motorewers #samochody #mercedes #maybach #carboners

Zaloguj się aby komentować
#tygrysekcontent
Jakbym wygrał tego eurojackpota to było by moje daily
#mercedes

Zaloguj się aby komentować

Na budowanych halach nowej fabryki samochodów dostawczych Mercedesa zawieszono wiechę. Fabryka ma wytwarzać samochody w nowej architekturze, ale już nie tylko , jak początkowo zapowiadano, wyłącznie elektryczne. Pojawią się inne napędy. Jedenaście miesięcy po uroczystym wbiciu pierwszej łopaty hale...
Pytanie do ogółu - czy ta Alfa, w tym kolorze, u czterdziestolatka, krzyczy "kryzys wieku średniego", czy ujdzie? Zastanawiam się między tym a nudną, dziadkową B klasą i mam taki trochę typowy dylemat serce chce jedno a rozum drugie.
Jeżdżę niedużo, trzy razy w roku dłuższa trasa, plus małe okazyjne wypady weekendowe, na codzien zbiorkom.
#alfaromeo #mercedes #samochody

@kleiner_trottel z jednej strony w moim sercu "j⁎⁎ać SUVy", ale jeżeli Ci się podoba, to bierz. Sam juz cztery miesiące czekam na furę zamiast wziąć gotową z placu, żeby była w kolorze i wersji, którą sobie wymarzyłem i krzyczała "bo mogę!". Co do koloru, to zielony piękny, na pewno lepszy niż te "odcienie Polski w listopadzie", które są teraz popularne.
Zaloguj się aby komentować
Dzień 720/723
Dzisiaj dla odmiany zupełnie "inny" od wcześniejszych bolid f1...
Liczba elementów 267
Zestaw z roku 2025
Cena katalogowa 119,99 zł
#lego #legodamwa #mercedes #f1

Zaloguj się aby komentować
Mercedes chyba za punkt honoru sobie obrał robienie najbrzydszych felg na rynku
Te są od GLS w Maybachu
#motoryzacja #mercedes

Zaloguj się aby komentować
Hemlo
Trochę mnie serial jeden pochłonął, zresztą pisałem o nim już, ale auta to jednak auta. Napisałem o koncepcie, a raczej czterech, znanych pod nazwą Mercedes-Benz C111 - czyli sportowych coupe merola z wanklem i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Cóż mogę rzec - miłego wieczoru i do następnego wpisu, raczej nieodległego ; )
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #recenzex #mercedes




Zaloguj się aby komentować