To troszkę wykopowa tradycja, ale myślę, że warto ją przenieść na @hejto
Dziś (czyli w piątek, 27.01.2023 o 19:00) zapraszam na #pijzhejto <- w wersji stacjonarnej w #krakow . Chciałbym zainicjować tradycję wychodzenia na #piwo IRL w Krakowie w ramach wydarzenia o nazwie #krakowpiwo .
Miejsce spotkania to plac bankomatowy na Placu Nowym (przy Okrąglaku z zapiekankami itp.) w miejscu zaznaczonym na mapce. Tam się policzymy i ruszymy do miejsca docelowego.
Jak wygląda takie piwo? Będziemy sobie siedzieć i rozmawiać, albo cichutko delektować się napojami. Plakietki z nickami nie są potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może pojawić się parę osób z Wykopu, ale są naprawdę spoko ;d
Nie spodziewam się zbyt dużej frekwencji, więc będzie okazja pogadać, być może pograć w planszówki itp.
A więc w ░d░z░i░ś░ spotykamy się o 19:00. Proszę być na czas, bo potem będzie trudno się odnaleźć.
Małopolska policja znalazła takie rzeczy u sprawcy pobicia. Kisnę z tego tasaka w kształcie Lajkonika. XD #ciekawostki #policja #krakow #przestepczosc
Siemka Hejtowicze. Czy w Krakowie mogę zrobić sobie gdzieś egzamin z certyfikatem z Angielskiego na poziomie C1? Na studiach miałem C1 zdany na 4.0 i jak debil nie chciało mi się pisać egzaminu XD
właśnie byłem świadkiem w galerii krakowskiej jak goście sobie kulturalnie stawiali dwójkę w sraczu a babcia klozetowa pukała im po drzwiach i kazała wychodzić bo musi umyć kabinę a kolejka czeka xD pospieszała ich aż nie zaczeli spuszczać wody xDD
Panowie jeśli jesteście na hejto to pozdro i wyrazy współczucia dla was za wyjscie w stanie niedosrania 🫡
#srajzhejto #heheszki #krakow #gownowpis i troche potencjał na #pasta #titta
Nie przepadam za tą ekranizacją. Na siłę nadano głębi zwykłym heheszkom próbując zrobić z głównego bohatera kogoś zmagającego się z depresją. Podobne odczucia miałem do filmowej wersji Forresta Gumpa, książka jest kopalnią beki a z filmu zrobiono dramat.
@CoryTrevor interpretator/inscenizator doszukał się po prostu drugiego dna w tych heheszkach. co w tym złego? "Dzień świra" dla jednego też może być komedią o szurniętym nauczycielu, a przecież tam jest tyle warstw...
@tegie no właśnie może nawet i bym poszedł, ale w mojej sytuacji życiowej to muszę szukać raczej spektakli dla dzieci od lat 3-7 ;)
Ponieważ kilka osób pytało, potwierdzam, że widzimy się na #hejtopiwo w #krakow w najbliższą sobotę (28.01) o godzinie 20. Zaczynamy w PUB Propaganda (ul. Miodowa 20, przystanek tramwajowy Stradom) z możliwością dalszej eksploracji kazimierskich knajpek tudzież spożywania zapieksów z Okrąglaka.
Hej, mam pytanie odnośnie urzędu/składania wniosku o paszport.
Myślałam żeby sobie jutro rano podejść i po prostu złożyć wniosek (wiadomo fotografie i takie tak mam). Ale sprawdzając adres zobaczyłem na stronie funkcję 'bezkolejki" gdzie można umówić wizytę w wydziale spraw obywatelskich - taki elektroniczny numerek.
Wszystko spoko, ale pierwszy wolny termin jest za 1 miesiąc xd
Na tej stronie też widziałem, że (obecnie) jest 8 okienek i 70 osób oczekujących - czyli jak się domyślam z 4h czekania
Czy faktycznie teraz jest taki ruch i nie ma szans wejścia z "ulicy" aby załatwić paszport? Czy ewentualnie są rożne kolejki dla osób z ulicy i z biletem internetowym?
@lukasz88 idziesz, bierzesz numer, czekasz 1h-3h i elo. Jak masz zarezerwowaną godzinę przez neta to oczywiście wbijasz na umówioną godzinę i to jest lepsze, ale jeżeli nie chcesz czekać na wolny termin, to trzeba będzie trochę poczekać. Jednakże ja gdy się wybierałem, to często z dnia na dzień się jakieś terminy zwalniały, więc łatwo było coś wyłapać
@lukasz88 aaa, jeszcze jedno. Gdy już zaklepiesz termin, to nie warto być dużo wcześniej, bo i tak wywołają Twój numer o danej godzinie, jak nie z lekkim poślizgiem (w moim przypadku zazwyczaj to było max 10min później, więc tragedii nie ma).
Czy jest w #krakow jakis dobrze oświetlony parking (najlepiej jeszcze żeby był zadaszony), gdzie można by było obejrzeć auto przed zakupem po zmroku?
Potrzebuje wsparcia zabieram na randkę pewna Katarzynkę, a jako że i ja i ona nie znamy za dobrze #krakow chcę was poprosić o pomoc. Około godziny 11 będziemy w Krakowie i mamy 6h do następnego pociągu, jak spędzić ten czas fajnie,aby i coś pozwiedzać a i mieć czas aby spojrzeć sobie chwilę w cztery oczy. Szukam propozycji i wsparcia. Oczywiście o ile śnieg nie utrudni podróży #pkp
Myślałem o tawernie wilczy dół, zwłaszcza że oboje lubimy klimaty fantasy, a wcześniej kawa w wesolacafe albo Charlotte. Wiem, że Katarzynka lubi bubbletea więc na to też chciałbym ją zabrać.
@bojowonastawionaowca właśnie przez Googla mnie rzucało na jakiegoś reklamiarza, ale jak wpisalem z palca wchodzi normalnie. Ale na pewno tam zajrzymy fanką hp jest bo nawet będzie kupować tą nową grę. Tylko wiesz może czy lepiej w tym ministerstwie czy kotle?
@UbogiKrewny Niestety byłem tylko w Dziórawym Kotle, z tego co widzę to oba lokale są tego samego właściciela, więc menu powinno być podobne, tak patrząc na zdjęcia to Ministerstwo jest odrobinę bardziej książkowe, a Kocioł bardziej mroczny (z tego co pamiętam to były na przykład jakieś pomruki duchów, ale nie jestem pewny w 100%). Tylko jeśli będziecie tam w weekend, to nastaw się na możliwość postania kilkunastu minut w kolejce