Miesiąc temu 6 powtórzeń po 60kg na płaskiej Teraz w bólach 3 powtórzenia
Ide sie sie za[Panie policjancie to tylko żarty]ć #hejtokoksy #zalesie
Miesiąc temu 6 powtórzeń po 60kg na płaskiej Teraz w bólach 3 powtórzenia
Ide sie sie za[Panie policjancie to tylko żarty]ć #hejtokoksy #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Tydzień bez palenia
W sumie mnie nie ciągnie. Mam ciągle zajętą głowe. Poprzedni tydzień chorowałem to głównie ogarniałem zaległe sprawy w domu jak naczynia stojące od tygodnia w zlewie czy zepsuty pilot do bramy. Kupiłem troche ciuchów.
W niedziele czułem sie na tyle dobrze że poszedłem do parku trampolin i nauczyłem sie robić front flipa. Wczoraj poszedłem na pierwszy trening judo. Z uwagi na godziny kiedy mam judo i bliskość klubu krav magi jade narpierw na jedno a potem na drugie. Efekt jest taki że krav mage mam codziennie pn-pt a judo pn i śr. Zrezygnuje chyba z siłowni bo za mało mam na to czasu i siły. Kimono już kupiłem
Staram sie robić mase bo strasznie schudłem. Wracam do 3500 kcal dziennie #hejtokoksy i staram sie wszystko wklepywać do fitatu.
Ogólnie jest w pyte #uzaleznienie #gownowpis #chwalesie #marihuana #sztukiwalki
EDIT: Zapomniałem wspomnieć: uczę się Międzysłowiańskiego i Niemieckiego i jako tako mi w nich idzie. Planuje wyjazd na Słowację niedługo


Zaloguj się aby komentować
Któren wy⁎⁎⁎ał siedzenie w szatni CityFit? #gownowpis #silownia #warszawa #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy #zalesie #gownowpis
Progres robienia masy w tym roku:
Cel: 90kg
Koniec grudnia 2025: 73kg
Teraz: 69.5kg
Nie mogę powiedzieć żebym był z siebie dumny
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hejtokoksy https://www.youtube.com/watch?v=cHFH39iiHNw
Zaloguj się aby komentować
2.5 miesiąca bez treningu nóg
Zrobię w środę.
#hejtokoksy #galaretkanomore

Zaloguj się aby komentować
Jak sobie radzić z wysokim libido na siłowni?
Nie mogę się powstrzymać by w przerwie nie zerkać na piękne, zgrabne panie ćwiczące. Nie mam szans na kontakt z nimi. Mam kilka upatrzonych i nie mogę nie zwrócić na nie uwagi. Przeszkadza mi to, że skupiam się na niemożliwych rzeczach.
Staramy się patrzeć tak by nie naruszać ich strefy komfortu ani nie zbliżam się.
#logikaniebieskichpaskow #hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
Robie ten przysiad i bylem pewien, ze wcisne dzisiaj 10 powtorzenie, ale no kurde nie ma szans, weszlo znowu 9. Wydawalo mi sie, ze mam moc, a tu taki luj.
No to wpisuje do “zeszytu” 9 powtorzen i zerkam na ciezar. Kurla, nalozylem 5kg wincyj xD pojebalem ciezar z sldl. Zadowolon.
#hejtokoksy #silownia

Zaloguj się aby komentować
O mamusiu, jak mi brakowalo treningu z rana Prodigy w sluchawkach i jedziemy s tom kurwom.
#silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy pomuszcie
Widzę jak po zdobyciu czwartego krzyżyka spada mi siła i wola. Dobijam do 90kg przy 180cm. Stres mam wysoko, testo nisko. Plecy bolą, bo od siedzenia mięśni nie przybywa.
Sport? Znam - były takie papierosy jak dzieckiem byłem.
Jeżdżę na rowerze jak mogę, czyli im lepsza pogoda tym częściej, do 40km tygodniowo.
Do brzegu.
Czy jest sens próbować siłowni samemu? Apki, książki itepe?
A może wziąć na parę razy trenera żeby pokazał jak się żelastwa używa żeby się nie zabić?
A może trzymać się z daleka od siłki, póki plecy słabe? I robić dwa czy trzy kocie ruchy przez rok żeby to najpierw poprawić.
W życiu nie byłem na siłowni!
Wszystkim dziękuję za słowa zachęty!
Zwłaszcza @saradonin_redux za kompleksową i przemyślaną odpowiedź - bardzo to do mnie trafiło,
oraz @AdelbertVonBimberstein za rozgrzewkę i twarde postawienie sprawy z doom-scrollingiem
Umówiłem się z trenerem na lokalnej siłowni. Dam znać za miesiąc jak to idzie.
Pochylę się nad kwestiami suplementacji, żeby poprawić regenerację. Bo zapomniałem powiedzieć, że zauważyłem bardzo wolną regenerację po jeździe rowerem w 3 strefie. Trzy dni do siebie dochodzę.
W kontakcie!
Veni. Vidi. Boli.
Tak mogę podsumować moją pierwszą wizytę 24 godziny po spotkaniu z fachowcem. Z racji braków w nogach i rękach (typowo biurowe absurdalnie nierozwinięte mięśnie) trzeba najpierw trochę treningu z własnym ciałem, zanim rzucę się na żelastwo.
Boli mnie wszystko, ale to znany przeciwnik w tak zaawansowanym wieku. Tylko kurde liczyłem na to, że godziny spędzone na spinningu dadzą efekty. A tymczasem nogi mam jak z waty.
Zaskoczyły mnie wyniki hormonów, bo testo mam w normie. Ale tu wchodzi w grę otyłość brzuszna i stres. Także ma to mniej-wiecej sens. TSH 9% normy, FT4 62%, FSH 64%, LH 24%, Testosteron 30%, SHBG 24%, Prolaktyna 149% normy.
Dodam, że każda część ciała była oddzielnie testowana, rozciągana, testowana, ćwiczona, i znów testowana. Trwało to w sumie parę godzin.
Zaloguj się aby komentować
Jak rozumiecie idee dropsetów?
Moim zdaniem gdy ćwiczysz do upadku, albo rir 1 to dropsety są po to aby efektywnie wyjść poza ten upadek i dołożyć tych kilka powtórzeń (3-5 max odpowiednio zmniejszonym ciężarem aby to było wszystko co dam radę) będących kluczowymi dla hipertrofii i ewentualnie to powtórzyć.
Z kolegą mam dyskusję bo on twierdzi, że w planie rozpisanym od jakiegoś hiperduper mistrza kulturystyki ma te dropsety jako dodatkową serie 10-12 powtórzeń tylko sporo mniejszym ciężarem...
Ja natomiast uważam, że to jest dodawanie nieefektywnego zmęczenia, bo z tych 10-12 powtórzeń te ostatnie 3-4 są kluczowe dla wzrostu.
Edit.
Ja: zrzucić trochę aby zrobić max 3-4 może 5 powtórzeń
On: zrzucić sporo aby zrobić 10-12
Generalnie odkąd obciąłem wszystko do dwóch serii i ewentualnie dropsety do tego to po pierwsze:
Od pół roku nie mam żadnych domsow, subiektywnie wysiłek wsadzony w jakość wzrósł, "łatwiej" mi trenować do upadku albo nawet poza, subiektywnie trening wydaje mi się efektywniejszy.
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy #siłownia
Jak tam forma? jakieś cele na ten rok, przytyć schudnąć? U mnie tak po japońsku chciałbym 95kg na czczo ale musiałbym dzien w dzien zjeść 3500kcal a to przy moim trawieniu jest mega ciężkie, widze lekkie przyrosty powoli ale do tej wagi niby jakies 2-3kg ale to długa droga
@konrad1 mam trochę małych, ale realnych celów:
utrzymać systematyczność - co nie będzie problemem, bo trochę autyzm
kontynuować ćwiczenia nudne i nieefektowne (prehab)
zrobić 2-3 kg czystej masy bez zalewania
przeskoczyć czajniczek wyżej w podciąganiu
wynik w ciągu sumo dorównać do klasyka
wymaksować kolejną maszynę dla dziewczynek, żebym miał motywację zastąpić je czymś bardziej funkcjonalnym
@konrad1 dla mnie trudniejsze, średnio mam 15kg mniej w sumo i robię właśnie dlatego, bo myślę, że mam gdzieś słabe ogniwo.
z tego co zauważyłem to:
mniejsza dźwignia niż w klasyku i dla mnie pierwsze 5cm od ziemi jest trudniejsze
bardziej techniczne
bardziej zależne od dobrego ustawienia się
ale
łatwiejszy jest lockout
mniejsze obciążenie pleców
potencjalnie łatwiejsze dla powerlifterów mocnych w przysiadzie, bo jednak te pierwsze centymetry w znacznej mierze idą z czwórek
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa, ale po⁎⁎⁎⁎na akcjum!
Siedzimy na lódkach, gdzieś na dziko i mnożą się piardy w głowach ludzi co juz nie muszą pilnować bezpieczeństwa na wodzie bo na wodzie nie są (ale juz są na wudzitsu).
Przypucowałem się że "coś tam na siłkę mnie młody wyciąga i widzę, ze rok zamykam z prawie 100% progresem".
I tera się włącza "challange" najebusów i kolega, jakieś 30 kilo lepszy ode mnie i wzrostowo tez lepij mówi "sprawdzam" xD.
A jebaniutki wszystkie szoty wybiera w rękach, bez wspomagania kabestanem, choć mu powiedziałem, ze w zeszłym roku tak właśnie rozjebałem dłoń i do dzisiaj cierpię (palec nie zrosł sie i jestem inwalida trochę).
No, ale alko i dobra atmosfera zabawy wzięła górę i pato-koledzy dopingowali to mówię "- A c⁎⁎j bawimy sie!"
Arm-wrestling wchodzi!🙃
Przyznaje, ze bylem ciut zcykany, bo kontuzji się zebrało tez na rękach ostatnio a kolega to kawał chuopa.
I cyk, jedziemy. Przaciągnął mnie na swoją stronę, trochę zrobił "łychę", ale wytrzymałem i po 15 sekundach bylo pozamiatane.¯\_(ツ)_/¯
Bo nie wytrzymał "pressingu" stałej siły ode mła czy ki djabeł. Ukłonił się z szacunkiem i tekstem coś w deseń "Anrzej dziękuję za lekcję!"
Przyznaje, ze nie spodziewałem takiego obrotu sprawy "na redukcji ".
Konsekwencja treningu robi robotę i to, że z mlodym szliśmy raczej na "wytrzymałkę" aka kondycjum a nie na pompę. Hell Yeah!
Warto się kondycjonować..chocby dla takich zabawnych epizodów z przyjaciółmi!
#stareludzia #hejtokoksy #pompujwpoprzekziemi bez wpisu #zeglarstwo #alkoholizm #smiechomniebylokonca



Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy
Jak się kupuje hantle? Bo widzę w tym samym sklepie np. hantlę regulowaną 20kg (BTW nie wiedziałem, że to hantla, a nie hantel), a zaraz obok od tego samego producenta 24kg kilka razy drożej. Czyli jakieś 200zł za 4kg. Gdzie tu podstęp?
Co robić? Jak żyć?
Zaloguj się aby komentować
Uzywal ktos z Was Trestolone A (MENT)?
Po⁎⁎⁎⁎ny srodek, po 3 dniach przybijania po 10mg zaczela sie mutacja sylwetki, rekomp widoczny golym okiem kazdego kolejnego ranka, nabicie, twardosc miesni, waskularyzacja, sila skokowo z treningu na trening we wszystkich ruchach, lepsza regeneracja miedzy seriami, mniej odczuwalne zmeczenie przy zblizaniu sie do upadku miesniowego - po prostu lecialo rowno np 6 repow, 7 juz byl grindem, a 8 failem. Niestety w moim przypadku srodek mocno aromatyzuje i zaczal dawac sajdy odestradiolowe i konieczne bylo wlaczenie symexu (przy samym testo nie musze zbijac e2, jest w gornej granicy normy). Okazuje sie tez, ze ten srodek nie aromatyzuje do e2 tak jak test, tylko do jakiejs pochodnej, ktora nie wychodzi wkrwi jako e2 i nie da sie tego oznaczyc laboratoryjnie, wiec trzeba by bylo robic to na czuja, co dla mnie juz bylo gra niewarta swieczki, na moim obecnym poziomie gotowosci do pilnowania takich rzeczy, wiec sobie odpuscilem. Szkoda, bo efekty spektakularne ;)
#silownia #hejtokoksy #sterydy

Zaloguj się aby komentować
Mam chwilowy okres zmian i testów, więc przetestowałem dziś ciekawy zamiennik dla znienawidzonych "bułgarów". Polecam wszystkim masochistom, którzy chcą porządnie przepracować mięsień obszerny przyśrodkowy, który w tradycyjnych przysiadach, hack czy leg pressie dostaje znacznie mniej pracy niż obszerny boczny. Przy okazji w palnik dostaje pośladkowy wielki w rozciągnięciu i trochę pośladkowy pośredni oraz przywodziciele jako stabilizatory bioder.
Zwie się to Zercher Front-Foot Elevated Split Squat i wykonanie pokazuje filmik.
Kluczowe jest:
pod nogę schodek albo gruby talerz typu bumper dla zwiększenia zakresu ruchu
skupiamy się na nodze wykrocznej i maksymalnym zgięciu w kolanie zależnie od mobilności
kolanem nogi zakrocznej delikatnie dotykamy podłogi
lepiej robić jak przysiad, tzn. wewnątrz podpór zabezpieczających, w razie czego łatwo można zrzucić sztangę do przodu na podpory
Zalety względem bułgarów:
lepsza stabilność i komfort, bo noga zakroczna jest na ziemi
chwyt Zerchera automatycznie wymusza spięcie brzucha i pleców - nie da się tego zrobić beznadziejnie źle
wbrew pozorom łatwiejsze ustawienie, bo odległość nogi zakrocznej ustawia się sama intuicyjnie
odpada głupia zabawa z hantelkami i kombinowaniem jak je trzymać - każdy, kto robił nieco ciężej wie jakie to jest upierdliwe
sztanga = łatwa progresja ciężaru
Minusy względem bułgarów:
mniejsze zaangażowanie mięśnia prostego uda nogi zakrocznej
wymaga relatywnie świeżego core, więc raczej nie polecam upychać na koniec treningu
#hejtokoksy #dziennog #silownia
Zaloguj się aby komentować
Hej, gdzie jesteście?
#hejtokoksy #trening #silownia #dyscyplina

Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy 4 przysiady ze sztangą 70kg na plecacj to dobry wynik? 23 lata, 72kg wagi
Edit: przysiady robilem z 10 razy ogółem mimo stażu 2-3 lata
@redve Nie ma problemu, mówisz i masz: tu są wyniki z MP Juniorów: https://www.pzkfits.pl/wp-content/uploads/2025/06/Wyniki-MPJiM-w-TSK-Warszawa-2025.pdf
Twoja grupa to ta ze screena.
A tak już bez żartów, filmik w temacie: https://www.youtube.com/watch?v=LrDJXIQ_-eg

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Suplementowe Tomkinie i Tomki, brałem białko i kreatynę i inne proszki od Typa z Bloku, ku mej zgrozie (acz opanowanej stoickimi ćwiczeniami dzięki tagowi #stoicyzm ), chłop się wziął i sprzedał firmę. Nowe wydanie wygląda tak jakby chcieli zarżnąć markę. Kojarzycie czy sprzedaje pod inną marką, ew. polecacie coś dla biedaków? Pytałem już @AdelbertVonBimberstein ale on tylko twaróg.
#hejtokoksy #cwiczenia #kalistenika
No hej. Tak jest, chlop z bloku sprzedal firme sfd. Obstawiam, ze przy takiej transakcji podpisal, ze nie bedzie robil konkurencji. Ja osobiscie malo suplementuje bialka, wiec poluje ba promki, np. Ostatnio ostrovit byl.
Jesli chodzi o kreatyne to jakiekolwiek mono - tez akurst mam ostrovit, dlugo kupowalem nowmax.
Z innych supli to roznie, ale wlasciwie wiekszosc to ostrovit, troche kfd. Generalnie staram sie kupowac na zapas na promkach.
Zaloguj się aby komentować