Baby na hejto też są strong
#hejtokoksy #pokazforme #silownia

Baby na hejto też są strong
#hejtokoksy #pokazforme #silownia

Zaloguj się aby komentować
Nabawiłem się lekkiej kontuzji pleców. Widocznie jakiś kręg się lekko przesunął i naciskał na nerw. Żeby żona nie marudziła grzecznie siedziałem ostatni tydzień na chacie i grałem sobie w heroski. Dzisiaj wróciłem na salę i pyk dołożyłem 2kg na hantelkach na płaskiej. Teraz seria 40kg na łapie.
Powiedzenie że czasem trzeba zrobić krok w tył żeby zrobić dwa do przodu znalazła tu swoje odzwierciedlenie.
#hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Smiechu warte, 6 rano, a chlop po lesie biega.
#hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy #silownia
Chciałem zameldować, że wycisnąłem na płaskiej 100kg - moja waga to 80kg ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

Zaloguj się aby komentować
Kolega (koksu) z pracy kupił sobie zabaweczkę. Biegał wczoraj uradowany jak dzieciak po całej firmie i wszystkim kazał się testować. Pochwalę się, że (ku rozczarowaniu kolegi) zostałem mistrzem kołchozu - lata ćwiczeń masturbacji w koncu przyniosły efekty xD
#hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy #silownia
Ostatnio zastanawia mnie to, że moje całe życie kręci się wokół siłowni.
Przygotowywanie jedzenia, 5 treningów w tygodniu, czas na regenerację i praktycznie na nic więcej w tygodniu nie mam czasu. W weekendy zazwyczaj nie ćwiczę, ale też spędzam aktywnie - albo jakaś wycieczka, albo wycieczka rowerowa, albo inne aktywności.
Usłyszałem ostatnio, że całe swoje życie tracę na siłowni, ale odpowiedziałem, że raczej moje całe życie to siłownia. Nic innego zbytnio nie robię w tygodniu, ale zacząłem się nad tym zastanawiać głębiej - co robią osoby, które wcale nie ćwiczą i nie mają jako tako ustalonego systemu żywieniowego?
Praca - zakupy - losowe jedzenie, raczej mniej zdrowe, niż zdrowe i siedzenie przed telewizorem / komputerem / leżenie z telefonem.
Co jest właściwie stratą życia? Chyba na to odpowiedzi nie ma i chyba jej właściwie już nie szukam.
W trakcie pisania tego postu stwierdzam, że robię dobrze, bo jestem w tym wszystkim szczęśliwy.
Ale co innego właściwie robią ludzie po pracy? #przemyslenia
Zaloguj się aby komentować
Ło matko ale mi potomstwo dokadziło.
Targamy europaletę (oczywiście nie tak dobrą jak te które @Belzebub skądś ma ale całkiem solidną), i się mnie pyta:
- tato skąd masz takiego bica?
- bo robię fizycznie synku.
- ale wcześniej nie robiłeś i też miałeś
Oczywiście bica mam jak bocian pięty, pompki to robiłem nie pamiętam kiedy (na pewno nie w tym roku hurr hurr), ale to zabawne jak cię widzi dziecko swoimi oczami.
C⁎⁎j.
Idę spytać dresików pod mordownią komu kibicują, na kogo głosują, i czy mają jakiś problem.
#rodzicielstwo #dzieci #hejtokoksy #ojcostwo #opornikcontent #bekazsiebie


Zaloguj się aby komentować
Byłem u urologa z wynikami hormonów.
Badania dobre, z potencją nie mam problemów, czuję się dobrze fizycznie to jestem zdrowy.
Jeszcze żartował ze mnie i spytał czy mam dzieci. Denerwują mnie te pytania i muszę chwilę się wstrzymać z odpowiedzią by nie powiedzieć "spierdalaj" lub "proszę bez takich żartów"
#zdrowie #hejtokoksy #medycyna
Zaloguj się aby komentować
Mam właśnie jakąś wideokonferencję w #korpo robocie z ludźmi z IT na salce.
Zauważyłem bardzo ciekawy trend.
Połowa chłopów z pokaźnym bebzonem.
Druga połowa z wielkim bicem i generalnie fit czyli coś tam było ćwiczone i robiona była #silownia.
I prawie nic pośrodku xD
Bardzo to w sumie ciekawe.
Czyli wszystko albo nic xD
A jak u Was z formą? Czemu w IT jest taki kontrast? I skąd ta moda na siłkę w ostatnich latach?
#korpo #pracbaza #korposwiat #it #przemyslenia #gownowpis #hejtokoksy I troszkę #programowanie (nie bijcie)

Zaloguj się aby komentować
#suplementy #hejtokoksy #silownia
Ile spożywacie białka na kilogram masy ciała i czy dostarczacie je tylko z normalnego jedzenia, czy używacie białek w proszku?
U mnie ostatnio to 2,5g/kg i nie używam białka w prochu
@1312 staram się nie schodzić poniżej 1,5 g na kgmc, ale realnie przekraczam 2 g na kgmc. białko w proszku używam raczej jako dosładzanie owsianek i gofrów, bardzo rzadko piję typowego szejka białko+mleko
ogólnie przekraczanie 1,6 g na kgmc dla przeciętnego ćwiczącego nie daje efektów anabolicznych. ale jest bardziej sycące niż inne składniki, więc plus
Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy #silownia Chyba jeszcze z 3-4kg do zrzucenia… ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Znacie może jakąś kreatynę którą można rozpuszczać w zimnej wodzie i nie wytrąca się od razu? Najlepiej takiej która nie jest ku⁎⁎⁎⁎ko przesłodzona jak OstroVity?
Pewnie będzie ciężko. Nie cierpię pić kreatyny na ciepło. Ostatnio przestawiłem się na kreatynę w pastylkach, co prawda są wielkie i trzeba ich sporo, ale nie ma z nimi tyle pitolenia.
I przy okazji gorąco odradzam kreatyny firmy OstroVit.
Brzoskwiniową jeszcze od biedy da się wypić, z dużą dawką cytryny, ale mango to syf a arbuzowa to taki sztuczny smak że się rzygać chce.
#suplementy #kreatyna #hejtokoksy


Zaloguj się aby komentować
Zapomnialem szejkera ze statku, wiec wpadlem na genialny plan, ze rozpuszcze sobie bialko we wrzatku, w filizance.
No k⁎⁎wa niebardzo.
#heheszki #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Wstalem o 4 zeby zobaczyc czy moze jednak silka otwarta wbrew temu co widnieje na drzwiach (od 6).
No jednak nie. Chuje.
#silownia #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy #silownia Siema Koksy. 185cm, 80kg. Jestem po redukcji ze 100kg i chciałem się poradzić co teraz? Zacząć powolną masę, po 1-2kg na miesiąc, czy dociąć jeszcze 2-3kg?
Aktualnie 2400kcal. Plan nsuns 531 - 5 razy w tygodniu i 5 x 20min cardio w tygodniu. Wyniki siłowe, to BP 95x3, MC 135x3, SQ 115x3



Zaloguj się aby komentować
Silka w hotelu srednia, ale zrobie robote. 2 tygodnie musze sobie poradzic.
#silownia #hejtokoksy


Zaloguj się aby komentować
Ulubiona przyprawa #hejtokoksy 18pln/500g
https://allegro.pl/oferta/lowickie-100-creatine-monohydrat-500g-megabol-13469751456
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować