Moj pierwszy stir fry w zyciu. Wyszedl calkiem wporzo. Musze kroic skladniki na mniejsze kawalki chyba ;) no i nie mialem imbiru.
#hejtokoksy #jedzenie #gotowanie


Moj pierwszy stir fry w zyciu. Wyszedl calkiem wporzo. Musze kroic skladniki na mniejsze kawalki chyba ;) no i nie mialem imbiru.
#hejtokoksy #jedzenie #gotowanie


Zaloguj się aby komentować
Szukam ekipy do ocieplenia stropu i zabudowy g-k. Zalety malej miejscowosci xD
#budujzhejto #bartekdeweloperski #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ziemniaczki przyszli
#gotowanie #jedzenie #hejtokoksy


Zaloguj się aby komentować
Mialy byc ziemniaczki, ale wziely i wyszly
#hejtokoksy #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa nie mogę przestać trenować na #silownia . Jak z tego uciec? Ide mimo, że mam dość i cierpie, bo szkoda mi mojego progresu xD A chętnie bym to rzucił w cholere.
Any idea?
#hejtokoksy #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
mi metabolizm "spowolnił" po 25. roku życia. tak naprawdę to po prostu przestałem być biednym studentem jedzącym za 200 miesięcznie i wszędzie pieszo/rower/komunikacja (do której też trzeba dojść), a w zamian za to bogatsze posiłki i samochód. wzrosło w rok gdzieś z 71 na 81 kg, na szczęście człowiek w porę się opanował, odstawił cukier i w miarę stabilnie trzymam 77 kg przy BMI 21
@bartek555 I mam teraz dysonans poznawczy: niby wierzę badaniom naukowym i śmieję się z dowodów anegdotycznych, ale kurde: od 40ki jem coraz mniej i coraz zdrowiej, wiecznie niedojedzony, ruszam się stale (bo 3000m2 działki się samo nie ogarnie a w dodatku co rok to nowy głupi pomysł na grubsze zadanie) a w wolnych chwilach kajaki, rower itp. a wagę ledwie mi się udaje trzymać w miarę rozsądnym zakresie o spadku do idealnego dla mnie poziomu 75-77 nie ma mowy.
Żonie powtarzam, że potrzebuję więcej ruchu, ale udaje, że nie rozumie
Albo po prostu gówniarze naukowcy się nie znają, debile...
Zaloguj się aby komentować
315 850 + 3 + 3 + 6 = 315 862
Pracodomy i dzisiejszy transport na pomiar ciała #hejtokoksy
Od lutego zeszło 5 kg, w tym większość w tłuszczu :) Fajnie byłoby się zakręcić koło 80 kg ale i tak jestem zadowolony, najmniej sadła w historii moich pomiarów
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Coś mnie podeszwa lewej stopy boli więc dzisiaj nie biegam- chyba muszę buty na jakiś czas zrotować na inne.
Za to robię dodatkowo do treningu push lekki trening nóg (rir 2-4), od lipca nogi będą już raz w tygodniu bo chcę je trochę wzmocnić pod jesienne 75km biegu.
Rozciąganie teraz obowiązkowo.
Ogólnie pytanie do ultrasów. Robicie jakiś trening siłowy pod biegi? Bo wydolnościowo już dzisiaj powinienem dać radę ale do tych moich 50km chciałbym dołożyć te 25 jeszcze nie schodząc za bardzo z tempa aby celować tak w 5
Realne to? Teraz na 50km miałem 4:54 h netto (plus będą dwie kupy w lesie i jedna przekąska na trasie- osobne tematy xD). Chociaż asfalt i beton na 85 procent trasy dały mi popalić- mięśniowo głównie.
#galaretkanomore #bieganie #hejtokoksy
Robię trening siłowy nóg pod bieganie, ale nie pod ultra. Sugerowałabym zwiększenie objętości biegowej, pod ultra musisz mieć dużo „czasu spędzonego na nogach”. Robienie coraz to większych long runów/wycieczek biegowych i stopniowe zwiększanie czasu na nogach w skali tygodnia. Jeśli planujesz ultra z przewyższeniami to i dobrze trenować bieganie/wchodzenie pod górę i zbiegania z góry. Generalnie rozchodzi się tu o adaptację do długiej pracy. Jak dasz radę utrzymać przedział 70-80 kilometrów w skali tygodnia przez kilka tygodni, zrobisz to z palcem w d⁎⁎ie. Ultramaron to konkurs jedzenia i picia, a robienie ćwiczeń z sporym zapasem nie za bardzo się przełoży na ukończenie ultra. Już lepiej do⁎⁎⁎⁎⁎olić ciężaru i robić serie w przedziałach 5-8 powtórzeń przy RIR 1-2 gdzie uczysz się generować siłę i włókna szybkokurczliwe co potem przełoży się na to, że Twój krok będzie bardziej ekonomiczny.
Zarzucę kontrowersyjnym stwierdzeniem, ale rozciąganie nie jest Ci potrzebne. Wbrew przeciwnie, może nawet negatywnie wpływać na Twój progres biegowy.
Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy #silownia
Od 10 dni byłem na 3200kcal, waga można powiedzieć, że cały czas praktycznie stoi. Średnia z ostatnich 7 dni to 79.5kg. Wyniki z obecnego tygodnia: MC 133kg x 3 SQ 120kg x 2 BP 100kg x1, 95kg x3
Dodaje 200kcal od dzisiaj, żeby wspomóc regenerację i zobaczę za tydzień co dalej. Metabolizm mi się strasznie napędził i na tych 3200, to ja po prostu jestem głodny ( ͠° ͟ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Ale zebym z arnim pracowal to sie nie spodziewalem
#barteknamorzu #hejtokoksy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio slysze glosy, ze zawodnicy z enhanced games maja tylko od wielkiego dzwona lepsze rekordy niz naturalni (w ciezarach daleko od rekordow olimpijskich), wiec po co brac doping.
Wiecie dlaczego nie maja lepszych wynikow? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#sport #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Jak skupić się na sobie, robić swoje, ćwiczyć rozwijać się dla SIEBIE a nie żeby przypodobać się jakiejś pani katarzynce z recepcji?
#hejtokoksy #silownia #rozwojosobisty
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ale sobie zabawkę ostatnio kupiłem. Niby tylko czajnik ale chwilę takim pomachać i człowiek zmachany xD
Ogólnie polecam, bardzo dobrze się trzyma, ciężarki w środku nie latają, wszystko wygląda mega solidnie
#hejtokoksy #silownia


Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy
Jak radzicie sobie z przekokszonymi koksami na jakichś speedach co nie dają wam skończyć treningu na maszynach ?
Lazi tu u mnie taki Wojtek samozwańczy pseudomanager i chyba mu musze w końcu powiedzieć, ze musimy podpisać umowę o prace, jeśli chce mi rozkazywać co do wykonywanych serii.
Koles ewidentnie jest sztucznie przyspieszony na tych treningach.
@dziad_saksonski umowa jest taka, Ty robisz co pan Wojtek każe a pan Wojtek w ramach podziękowania Cię nie bije ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślisz, że jak taki @bartek555 wchodzi na siłownię to kogoś pyta o dostęp do maszyny? Wystarczy, że rzuci wzrokiem na stanowisko i wszyscy rozstępują się jak morze przed Mojżeszem. Kto się nie wychyla ten dłużej pożyje.
Zaloguj się aby komentować
Kto ma pokazać klatę z ? #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pizdeczki narzekają, że siłownia w hotelu nie taka, że nie można treningu zrobić.
Twarogi pracują na tym co mają, nie robią sobie wymówek aby walić wódę tylko lecą all in do upadku ogiń
#hejtokoksy
Tak naprawdę te trzy maszyny (racka nie liczę bo jest ale obciążenia nie ma xD) zrobią cały trening jaki człowiek potrzebuje.
No i hantel samoróbka xdddd około 10-11 kg na lateral raises wystarczy jak nic.


Zaloguj się aby komentować