Kanada nakłada 100% cła na import chińskich pojazdów elektrycznych, dopasowując się do USA.
#kanada #usa #chiny #motoryzacja #handel
Kanada nakłada 100% cła na import chińskich pojazdów elektrycznych, dopasowując się do USA.
#kanada #usa #chiny #motoryzacja #handel
Zaloguj się aby komentować
Takie powiedzenie usłyszane od kolegi mi się przypomniało:
"Lepsze deko handlu niż kilo pracy"
Obrazek kradziony z postu @smierdakow
https://www.hejto.pl/wpis/ksiazki-3
#pracbaza #handel #przyslowia


Zaloguj się aby komentować

Firma rozszerza odbiór w salonach na ofertę sprzedawców zewnętrznych, prowadzących swoje sklepy na Empik.com. Stawia też Empikomaty pozwalające na jeszcze szybszy i bezkontaktowy odbiór zamówień. Zapowiada również kolejne innowacje w logistyce ostatniej mili.
Salony stacjonarne stanowią kluczowy...
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Handlarze samochodów mieli specjalny profil w szkole, gdzie na polskim zamiast przecinków i kropek uczono ich wykrzykników. Wmówiono im też, że PISANE WIELKIMI LITERAMI PRZYCIĄGA KLIENTA!
silnik : 1,7 (141PS) (NAJLEPSZA I NAJDŁUŻEJ ŻYWOTNA JEDNOSTKA NAPĘDOWA) PROSZĘ POCZYTAĆ OPINIE NA TEMAT TEGO SILNIKA)
PRZEBIEG POTWIERDZONY WPISEM NA FAKTURZE !!!!
Samochód świeżo sprowadzony z Niemiec, kupiony od pierwszego właściciela!
Stan zarówno wizualny jak i techniczny bardzo dobry !
SAMOCHÓD BEZ WKŁADU FINANSOWEGO !!
Lakier jest bardzo ładnie utrzymany.
Wnętrze jest czyste !
Całe wyposażenie jest w 100% sprawne!
Zawieszenie jest sztywne, hamulce, skrzynia biegów, silnik pracują bez zarzutu!
Na mnie to działa odpychająco. Może mylnie to postrzegam, ale głowie kreuje mi się obraz niedouczonego cwaniaka, który wciśnie każdy kit, żeby tylko sprzedać auto.
#samochody #otomoto #handel
Zaloguj się aby komentować

Celem dyrektywy jest zwiększenie ochrony konsumentów, a nieprzestrzeganie jej przepisów może wiązać się z poważnymi konsekwencjami finansowymi dla firm. Dlatego kluczowe jest, aby przedsiębiorcy nie odkładali dłużej dostosowania swoich wewnętrznych regulacji do znowelizowanych przepisów...
Mistrz marketingu z Zanzibaru
https://x.com/anatol1125449/status/1820722070956687860?s=46&t=100Jc2lSTvG8IjiBq9dQMQ
#handel #sprzedaz #marketing trochę #heheszki
Zaloguj się aby komentować

Informacja o projekcie rozporządzenia w sprawie podniesienia wysokości pensji minimalnej w 2025 roku pojawiła się w Wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów. - Stanowczo sprzeciwiamy się podniesieniu kwoty pensji minimalnej do 4626 zł brutto od 1 stycznia 2025 roku - oświadczyła...

Czy ludzie zawsze sprzedawali i kupowali rzeczy?, zastanawiają się Nicola Ialongo z Uniwersytetu w Aarhus oraz Giancarlo Lago z Uniwersytetu w Bolonii. Uczeni, na podstawie analizy przedmiotów z epoki brązu doszli do wniosku, że w Europie podstawy współczesnej gospodarki narodziły się 3500 lat...

Okazuje się, że polscy klienci już niedługo będą mogli korzystać z nowej platformy ecommerce. Do naszego kraju ma wejść Coolshop – skandynawska platforma, która planuje podbić serca polskich klientów produktami ze Szwecji, Norwegii i Danii. Nowa platforma ma powalczyć o klientów m.in. z Allegro....
Uwielbiam "styl" wnętrz w polskich małych sklepikach spożywczych. Zupełnie jakby się zmówili.
W każdym, dosłownie w każdym, nie ważne gdzie w Polsce, jest ciemno jak w d⁎⁎ie, bo wąsatym bieda-żydkom szkoda pieniędzy na dodatkowe świetlówki.
Nawet jeśli nie jest brudno, to masz wrażenie jakby był syf od tego chaosu stylistycznego/kolorystycznego, produkty też często poupychane bez składu i ładu.
Ale hej - to wina Rydzyka że Żabki wygryzają "małe rodzinne sklepy"*.
*miałem znajomą która w ten sposób tłumaczyła czemu jej nora traci klientów.
#bekazpolakowcebulakow #polska #handel #sklepy


@Opornik parafrazując klasyczkę "nie stać nas na biedasklepy"
ogólnie uwielbiam tą nagonkę na małych przedsiębiorców czy raczej "januszy biznesu" pod dowolnym pretekstem, najczęściej naciąganym jak tu.
ciekawe czy ten termin powstał spontanicznie czy został ukuty na potrzeby rządu, który wspólnie i w porozumieniu chce doprowadzić do całkowitej zagłady wszystkiego poza wielkimi molochami bez jasno określonego właściciela.
sami sobie kopiecie grób takim podejściem bo na końcu to właśnie przeciętny klient jak zwykle dostanie najbardziej po d⁎⁎ie, a rządowe trolle perfidnie odbiją piłeczkę mówiąc:
jak ci się nie podobają wysokie ceny, olewactwo pracowników i niska jakość produktów to załóż własny sklep xD
Zaloguj się aby komentować

W pierwszym półroczu 2024 r. liczba firm sprzedających na targowiskach spadła o 4 tys. Głównie są to firmy oferujące odzież czy obuwie. A to efekt ekspansji dyskontów przemysłowych i taniej oferty z internetu.
W pierwszych sześciu miesiącach br. z polskich ulic, targowisk i bazarów zniknęło blisko...

Rynek wydaje się stabilny, choć sprzedaż aut w UE delikatnie spada. Samochody elektryczne nie mają łatwych czasów. Spalinowe wciąż górą.
Sprzedaż aut w UE wciąż może nie być zadowalająca. Niektórzy klienci obawiają się zmian aktualnie użytkowanych modeli na nowe, ponieważ może mieć to swoje prawne...

„Przestaw się na eko - szukaj Euroliścia 2” - to drugi etap kampanii edukacyjnej Polskiej Izby Żywności Ekologicznej (PIŻE), której celem jest m.in. promocja ekologicznej żywności certyfikowanej, ponieważ na rynku dostępne są również produkty, które nie spełniają odpowiednich kryteriów, chociaż...
Jeśli jest tu jakiś handlarz kup tanio i sprzedaj drożej to zapraszam do współpracy.
Posiadam 11 palet z gadżetami jak na poniższych zdjęciach.
Po więcej szczegółów zapraszam na pw.
Na palecie nie mniej niż 900 i nie więcej niż 1000 produktów.
Moja zena za produkt to 3,50€ bądź 3250€
Ceny produktów można poznać przez użycie google obiektyw.
Nie chce mi się wrzucać na portale, trochę sprzedaje familia ale nikt nie ma tyle czasu by zrobić z tego coś więcej. To też chętnie podejmę współpracę z kimś kto lubi handel.
Ps. Nie sprzedaje na pojedyncze sztuki - tylko palety. Min zamówienia z dowozem 1 paleta.
#biznes #erotyka #handel #nsfw





Zaloguj się aby komentować

Polska Izba Handlu będąca wspiera inicjatywy, które służą wyeliminowaniu problemów związanych z nadużywaniem alkoholu. Handlowcy mają świadomość dużej odpowiedzialności, jaka ciąży na podmiotach prowadzących sprzedaż alkoholu i są gotowi podjąć działania, które ograniczą zjawisko udostępniania go...

54 proc. Polaków jest skłonnych spróbować mięsa hodowanego komórkowo, a 25 proc. rozważyłoby zastąpienie nim części obecnie spożywanego mięsa. Zdaniem 49 proc. respondentów spożywana obecnie w Polsce ilość tradycyjnego mięsa jest zbyt wysoka.
Mięso hodowane komórkowo jest produkowane poprzez...

Gdy tylko robi się ciepło Polacy wyciągają grille i w gronie znajomych pieką kiełbaski i piją piwo. Jeszcze niedawno taki obraz faktycznie bliski był rzeczywistości, teraz jednak coraz częściej jest to już tylko odległe marzenie browarów. Jak pokazują liczne raporty, Polacy piją coraz mniej piwa....
Zaloguj się aby komentować

Narodowy Bank Polski podał dane na temat bilansu płatniczego Polski w kwietniu 2024 r. Wynika z nich, że saldo rachunku bieżącego było ujemne i wyniosło 1 mld zł, a w przeliczeniu na euro deficyt wyniósł 241 mln euro. - W kolejnych miesiącach spodziewamy się gorszych wyników salda wraz ze wzrostem...