Dziś w Warszawie marsz obrońców życia, a kumpela lubi sobie pospacerować po centrum. Spotkała takiego ananasa xD
#maxispam #bekazpodludzi
#polityka

Dziś w Warszawie marsz obrońców życia, a kumpela lubi sobie pospacerować po centrum. Spotkała takiego ananasa xD
#maxispam #bekazpodludzi
#polityka

@maximilianan
Ech, spotkałem się z takimi sytuacjami. Wyrazy współczucia dla koleżanki.
Ostatniej zimy poprosiłem w lokalu gościa by nie przeklinał. Zrobił co mógł, by mnie werbalnie sprowokować. Opuściliśmy lokal.
A mój straszny offens był tylko taki, że poprosiłem by nie klął.
"Jak się jest młotkiem, to wszystko wygląda jak gwóźdź".
Zaloguj się aby komentować
To nie jest żart xD
Dosłownie na końcu niemal wprost napisali "mile widziany własny sprzęt" xDD
#bekazpodludzi wcale nie #heheszki #maxispam

Inwestorami są Gabriela i Marcin Pachołek z Wronowa. Do Bełcza mają 20km, czyli są miejscowi i nie ma tu raczej mowy o jakimś potężnym kapitale jak np. zamek Rajsko i patronat Pani Kulczyk nad nim.
Pani Gabriela przez ostatnie 17 lat prowadziła niewielką firmę Enercor zajmującą się ogrodnictwem, handlem detalicznym i salonem urody.
Ich zachowanie nie przypomina mi patodeweloperki - małżeństwo odłożyło trochę siana, za 260k kupiło teren z obiektem i chyba chcą od samego początku rozpromować inwestycję. Nadążają za zmieniającym się światem, bo promują akcję na socjalach. Moim zdaniem to fajna inicjatywa, bo szkoda mi takich obiektów.
Gdybym miał czas, to sam bym na tę akcję pojechał pomóc trochę odgruzować ruinę, obejrzeć na żywo oraz posłuchać o jej historii.
Patodeweloperka wg mnie to inwestor, który z premedytacją stawia dwa obiekty z oknami przez które można sąsiadowi kawę i sól podawać. Albo budowanie na terenach zalewowych, bo działeczka tania
https://investmap.pl/inwestycja/palac-w-belczu-wielkim,18597.html
@maximilianan ale nie wiem czego ty nie rozumiesz. X lat urbexiarze i pseudourbexiarze wbijali sie tam robiac straty i smiecac (glownie ci drudzy, chociaż znam i pierwszych co potrafia cos zabrac a sie zarzekac ze on tylko czysty urbex). Nowy wlasciciel wyciaga reke i zaprasza na sprzatanie ze zwiedzaniem, daje zrec, obiekt jest ciekawy. To co zrobia pozniej - ich sprawa. Jest pelno takich palacykow ktore popadly w totalna ruine i strach je nawet urbexowac bo mozna z 1go pietra wpasc do piwnicy i nigdy sie z nimi nic juz nie zadzieje.
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Lidl: GOONG Danie w bowlu
Opornik:
#jezykpolski #wtornyalfabetyzm #bekazpodludzi


Zaloguj się aby komentować
PO spuściło psy na rolników... jakie to tuskowe. Cały internet zasrany wpisami antyrolniczymi, bo glosowali na pis, a nie na "mam was w d*pie" PO. W końcu PO, trzaskowski, Zielińska to ludzie anty zielony lad, za PO to dopiero będzie dobrobyt.
#trollepo #polityka #bekazpodludzi #nabiciwpo
Zaloguj się aby komentować
Boczna alejka ogródków działkowych. Idę sobie a 100m z przodu stoi sobie jegomość przy plocie i bije Niemca po kasku.
Gdzie ja żyje (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Zreszta uważam że ROD-y powinno się sprywatyzować albo zaorać zamieniając w parki lub tereny rekreacyjne.
Poza faktem że coś tam sobie sądzą to głównie zajmują się wydupcaniem śmieci za ten płot który nie jest przy drodze.
Które miejsce w Kato nie odwiedzę tam zawsze za płotem ogródków syf głównie poremontowy z owych ogródków właśnie.
#katowice #bekazpodludzi

@Zly_Tonari takie sytuacje trzeba niezwłocznie zgłaszać, albo dać po ryju takiemu zboczeńcowi.
K⁎⁎wa, przecież tam mogą łazić dzieci. Miałeś już telefon w ręku, zamiast robić zdjęcie z przyczajki to nagrywasz film tak żeby było widać wizerunek i nawet z typem nie gadasz tylko lecisz z tym na psy.
Na pewno zboczeniec zobaczy ten post i niesamowicie się przejmie całą sytuacją. Ze stresu pójdzie walić konia na plac zabaw.
Zaloguj się aby komentować
TV Republika zderza się z rzeczywistością, że oni też muszą przestrzegać prawa i mieć pozwolenie na latanie dronem xD
#bekazpodludzi
#polityka
#maxispam

>Bodnarowcy przetrzymuja w tej chwili naszego najfujacego dziennikarza.
A to dopiero jedna z zalet.
Serio, jak tych idiotow ktos moze powaznie traktowac? Przeciez wg nich teraz juz trwa wielki peowski terror, ktory zbiera zniwa podobne do komunizmu w ZSRR w latach 30. xD
Normalnie jakbym uslyszal, ze jakis dziennikarz jest przetrzymywany, to bym sie zainteresowal, ale znajac pisowcow, ich manipulacje i klamstwa - mam to tak bardzo w d⁎⁎ie XD
Zaloguj się aby komentować
Są dwa rodzaje informacji.
#heheszki #polityka #wybory #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Wiemy juz jak glosowali w Szpitalu Tworkowskim
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazlewactwa #bekazPOdludzi
Zaloguj się aby komentować
Prosze Panstwa przed wami Nikodem Dyzma 2024
#heheszki #heheszkipolityczne #chyzyroj #bekazlewactwa #bekazPOdludzi
Zaloguj się aby komentować
Widz telewizji Republika odkrywa demokrację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Marcin dopski to idiota, wiadomo od dawna. Niestety teraz przekroczył wszelkie granice głupoty...
#depresja #zdrowie #bekazpodludzi #maxispam

https://www.medexpress.pl/pacjent/prof-heitzman-depresja-jest-choroba-wyleczalna-66168/
Ten wpis może powodować zwątpienie u osób walczących z depresją. Proszę o dodanie noty moderatora lub usunięcie wpisu. @Oczk @spawaczatomowy
Zaloguj się aby komentować
Kładka w Warszawie istnieje.
Mieszkańcy i turyści korzystają z niej bez problemu.
Tymczasem idioci krzyczą "ale debile, chodzą po kładce, oni nawet nie wiedzą jak bardzo są głupi"
#warszawa #polityka #bekazpodludzi

@maximilianan A ja uważam że ta kładka została słabo przemyślana.
W sensie nie mam problemu że jest tylko dla pieszych tylko uważam że drogie inwestycje powinny mieć różne zastosowania również w czasach kryzysu. Czyli widziałbym kładkę ale szerszą która na co dzień może być tylko piesza a w przypadku ewakuacji miasta można ją przekształcić w most dla pojazdów.
Zaloguj się aby komentować
Przestępca, który wyprowadził z kasy państwa 100 milionów złotych korzystając z pomocy kolegów w rządzie (akurat jest też księdzem) vs ksiądz, który został zmasakrowany i utopiony w Wiśle (akurat był też działaczem solidarnościowym) to według tych [ocenzurowane] to to samo.
Katolicy.
#polityka #bekazpodludzi
PS to spin na dziś, wielu tych [ocenzurowane] wstawia to zdjęcie z tymi samymi słowami kluczowymi.

Zaloguj się aby komentować
Katolickie miłosierdzie. Święta przebaczenia, uwolnienia od grzechu i pojednania człowieka z Bogiem.
Niestety nie dla niektórych katolików.
#polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpodludzi #zenada #wandalizm #smieci #bezczelnosc
Patrzcie co przed chwilą znalazłem przed swoim domem. Kurwi syn, to już jest szczyt bezczelności. Przez chwilę myślałem, że to jakaś zapomniana przeze mnie była "wręczyła" mi wezwanie do sądu w sprawie o alimenty czy ki c⁎⁎j ale przecież to nie Stany. Uff. To może jako były prywaciarz, czyli złodziej, dostałem właśnie jakieś wezwanie do zapłaty 138578575675478 PLN ale to też nie to. No to co to k⁎⁎wa jest? Bez adresata, bez nadawcy, bez czegokolwiek, poza "ważne". Dobrze, że nie, k⁎⁎wa, "tajne". Na pewno zagłosuję na pajaca który kazał komuś wrzucać mi śmieci przez płot, mhm. Jebane dziwki nie mają już żadnej przyzwoitości czy szacunku do innych.

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazpo #bekazPOdludzi
#polityka

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazlewactwa #bekazPOdludzi #chorobypsychiczne

@Helikopter ale jak uczy czteroletnie wnuczki?
Wiesz coś o rozwoju seksualności u dzieci? Kiedy zaczynają bawić się swoimi narządami? Bo zaczynają w pewnym wieku.
Rolą dorosłych, rodziców a jeśli rodzice tego sobie życzą to dziadków, terapeutów nauczycieli jest poinformować dziecko jak działa świat i jako przez to działa również jego ciało.
@Helikopter jesteś głupi czy nie obejrzałeś materiału o którym piszesz (nie odpowiadaj, wiem że obie odpowiedzi są pozytywne).
Płatek:
– Jestem babcią 4-latek. Masturbacji się nie uczymy. Masturbację uprawiamy w sposób naturalny. I moje wychowanie 4-latek polega na tym, by im wytłumaczyć, że mogą to robić kiedy są same w pokoju, bo to jest sprawa prywatna. To jest sprawa, która należy do nich, więc nie powinny tego robić na plaży, w miejscach publicznych, bo może to innych krępować – stwierdziła Płatek.
Więc nikt tu kłamco nikogo niczego nie uczy. Wiem, że polska altprawica ze zdeprawowanym kościołem na czele lubi schować głowę w piasek i udawać, że tematu nie ma. Wychowanie polega jednak nie na zatajeniu jak świat wygląda ale na jego opisaniu i wytłumaczeniu.
Możemy się spierać co do tego jakim podejściem do masturbacji dzieci (która jest faktem- czytałeś kiedyś coś o psychologii dzieci?) będą kierować się rodzice, ale to decyzja rodziców, a nie waszych komuszych zapędów.
Zaloguj się aby komentować
Chamie, który przywłaszyczłeś sobie około 600zł dnia 28.03.24 o godzinie pomiędzy 21:40, a 22:00 w biedronce na ulicy sulechowskiej 38 w zielonej gorze, jesteś jutro z wyjaśnieniami na komendzie. Poprosiłem kolegę, żeby zajechał zapytać czy tam przypadkiem nie wypadły mi pieniądze z kieszeni i akurat bardzo miła Pani sprawdziła monitoring. Widać dokładnie kto za mną podniósł pieniądze i wychodząc z kas samoobsługowych mogę być pewien, że jednak zapłaciłeś kartą. Dzwoniłem po czasie na komendę w zielonej gorze, ale mieszkam okolo sto km dalej, więc jutro przed 6:00 zgłaszam kradzież u siebie w jednostce i mam nadzieję, że Cie dojadą bo ja od zawsze zwracałem znalezione przedmioty czy pieniądze.
#zalesie #kradziez #zlodzieje #przywlaszczenie #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować