Zdjęcie w tle
Pan_Buk

Pan_Buk

Kosmonauta
  • 13wpisy
  • 746komentarzy

Drobny przedsiębiorca, drobny inwestor.

Tutaj sporo osób pisze o polityce. Miałem zamiar zbojkotować wybory, ale mnie tutaj zawstydzono. Zainteresowałem się tematem i postanowiłem pójść na jakieś spotkania wyborcze kandydatów na posłów w Bielsku-Białej. I tutaj zonk - nigdzie w Internecie nie znalazłem informacji na ten temat!
Skąd Wy czerpiecie takie informacje? Chodzicie na spotkania z kandydatami?
Przy okazji przekonałem się, że strony internetowe dwóch czołowych kandydatek na posła RP z ramienia Koalicji Obywatelskiej nie istnieją. To znaczy linki są, ale nic na tych stronach nie ma. Dość lekkomyślne, biorąc pod uwagę, że za miesiąc są wybory.

#polityka #wybory
Wyrocznia

@Pan_Buk afera wizowa, teraz afera blaszczakiem i aktami. Jeżeli kogoś to nie przekonuje by odsunąć tych szaleńców i zdrajców (bo zdrajcami można ich już oficjalnie nazywać) to nic go nie przekona.


Te wybory są tylko i wyłącznie po to by odsunąć Partię od władzy.

Matkojebca_Jones

@Wyrocznia Ja pierdolę, ale z ciebie platformerski propagandysta.

Pan_Buk

@Wyrocznia Tak, ja to wszystko wiem. Przekonałeś mnie. Ale chyba za tymi numerkami na liście Platformy (czy Koalicji?), są jacyś żywi ludzie, których warto poznać? Nie chcę oddawać głosu na kandydatkę, której jedynym sukcesem życiowym jest np. praca w urzędzie.

Matkojebca_Jones

@Pan_Buk Chodzimy na spotkania z kandydatami w internetach.

Kubilaj_Khan

@Pan_Buk j nie idę na wybory pierwszy raz od 24 lat i niech wpierdalają. Mam to w dupie. Ugulem przepraszam za wulgaryzmy całe tego.

Zaloguj się aby komentować