Zaloguj się aby komentować
Nie wiem co mnie bardziej śmieszy. Opakowanie czy nazwa produktu
#heheszki #alkoholizm #malpka

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=HpOn4XDspmM
Zdarza mi się (na przykład dzisiaj) siedzieć do rana, pić piwo i słuchać starej muzyki. Zastanawiam się czy to depresja, alkoholizm, nostalgia czy kryzys wieku średniego. To ostatnie raczej nie bo nie odczuwam chęci na kupienie sobie motocykla czy romans z laską w wieku mojego syna. Właściwie to czuję się OK taki podchmielony i z Janerką na słuchawkach ale całe społeczeństwo teraz śpi i nie wiem czy coś jest ze mną nie tak w stopniu że powinienem się martwić?
#gownowpis #noc #alkoholizm #muzyka #piwo #depresja
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #korposwiat #pracbaza #kozidrak #muzyka #alkoholizm #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Pozdrawiam eh #przegryw #alkoholizm #pokazmorde #przegrywpo30tce

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Gin jest najlepszym trunkiem i nie próbuj ze mną polemizować.
Naprawdę, z wielu powodów gin jest najlepszym trunkiem, szczerze, jest zdecydowanie lepszy od wódki, a dry gin z martin to już w ogóle zbrodnia, tak poza tym to jest bardziej orzeźwiający niż rum - pyszny gin z tonikiem - człowieku klasyka. Jest też lżejszy i łagodniejszy niż whisky - mniam - gin z lodem - pyszności. No i najważniejsze smakuje jak las, a k⁎⁎wa kto nie lubi lasów.
A tak serio to nie wiem czy wiedzieliście, może nawet będziecie trochę zaskoczeni, ale tradycyjny gin jest i był stosowany jako ziołowe lekarstwo. Co ciekawe faktycznie istnieją pewne korzyści...
Zaloguj się aby komentować
Taka sytuacje mialem w biezacym tygodniu:
Przede mna w sklepie osiedlowym stala kobieta w widocznej ciazy i kupowala czteropak piwa ( tatra) oraz paczke papierosow( winstony).
I teraz moje przemyslenia: czy powinien byc prawny zakaz sprzedazy alkoholu i papierosow kobietom w ciąży?
#alkoholizm #ankieta #zakupy
Zakazać sprzedaży alkoholu i papierosów kobietom w ciąży.
Niskim - bo nie urosną.
Wysokim - bo trudniej o organy do przeszczepu.
Grubym - bo i tak są grubi.
Chudym - bo muszą przytyć.
Wysportowanym - bo to im nie służy.
Starym - bo im wszystko zaszkodzi.
Młodym - nie powinni się niszczyć.
Kontynuować?
Zaloguj się aby komentować

Przy okazji sprawy Łukasza Żaka. Dlaczego policja nie bada skutecznie trzeźwości kierowców, kto protestował przeciwko większym karom za wypadki drogowe, o ile zmniejszyła się śmiertelność po wprowadzeniu konfiskaty pojazdów pijakom, dlaczego zakazy nie działają, gdzie trzeba zmienić istniejące...
Umysł to jednak ciekawa sprawa. Pierwszy raz od chyba roku spałem w domu rodzinnym, absolutnie zawsze (w sensie w dorosłym życiu odkąd tu nie mieszkam) jak tu spałem to rano miałem kaca bo wieczór wcześniej spożywałem trunki wszelakie. Teraz było inaczej, wypiłem 2 piwa 0% wczoraj wieczorem a dzisiaj obudziłem się jakbym miał kaca... Taki jakby kac fantomowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Ugotowałem zupę, dzieci odebrałem, więcej celów na dziś brak...
Ostatnio piłem w maju, muszę zmienić życie, chociaż nie chcę mi się żyć.
https://youtu.be/NgJ_FzG1vV4?si=V4FQprI34XGJOu6q
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pokolenie Z zrywa ze starą tradycją. Picie alkoholu staje się "obciachowe"
Paweł, gdy mówi, że nie pije, słyszy absurdalne pytania. Maja uważa, że upijanie się jest żałosne. Maciej nie lubi dużo, bo szkoda mu czasu na kaca. Wsród młodych Polaków coraz popularniejszy jest trend NoLo - zero alkoholu lub ograniczenie picia. Jak mówią, robią to dla zdrowia. Także psychicznego.
- Pytania o to, czy jestem na coś chory to standard. Jednego razu ktoś zaproponował: jak nie masz pieniędzy na alkohol, to ci postawię, nie musisz się wstydzić - wspomina Paweł, który kilka lat temu postanowił, że będzie pić tylko sporadycznie.
Decyzja była spontaniczna. - Miałem wypadek w pracy, złamałem rękę. Pracuję fizycznie, więc dostałem zwolnienie lekarskie na dwa wakacyjne miesiące. Miałem więc masę wolnego czasu i okazje do picia: wyjazd na domek ze znajomymi, czyjeś urodziny, impreza pracownicza, przyjaciel z zagranicy wpadł w odwiedziny itp. - opowiada.
Każde takie spotkanie towarzyskie wiązało się z piciem alkoholu. W pewnym momencie owe okazje tak się skumulowały, że Paweł był pijany przez ponad tydzień. - Okazje do kontynuowania picia się nie kończyły. Mając w perspektywie kolejne wyjścia, postanowiłem poeksperymentować i zaprzestać alkoholizacji przynajmniej na jakiś czas. Ustaliłem, że to będzie miesiąc, który zaskakująco łatwo wytrwałem. Potem kolejny i kolejny, aż w pewnym momencie przestałem odczuwać potrzebę picia alkoholu - przyznaje.
#polska #zycie #zdrowie #ciekawostki #alkoholizm #alkohol #przyszlosc
Myślę że nie jest obciachowe ale fakt że np dzieciaki dużo wyciągają z Instagrama. Czasami się trafia tam jakaś seria fit ludzi i się dzieciaki wkrecaja no wiecie te lewandowskie, myślenie o swoim ja i inne pierdy.
Choć na insta więcej jest patusow nawet właśnie w tej formie fit to jednak coś tam zawsze zakiełkuje dobrego
Zaloguj się aby komentować
8 miesięcy łuhu
No minął kolejny miesiąc i dalej nie zrobiłem badań więc nie wiem, w jakim stopniu poprawiło się się moje zdrowie. Nie czuję się lepszym człowiekiem, od osób biorących narkotyki. Nie mam zablokowanego # pijzhejto to nawet zazdroszczę ludziom, że mogą sobie spożyć. Cieszę się z braku epizodu maniakalnego, tylko jest po prostu tak sobie, nie średnio, że super tylko jest jak jest bez rewelacji.
Jeśli wiecie co można dorzucić, aby poprawić stan życia, piszcie śmiało.
#alkoholizm #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #narkotykizawszespoko #zabka #budowlanka #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Umorzenie w imię wyższego dobra, w imię "demokracji walczącej!"?
#wolnesady #polityka #przestepczosc #demokracjawalczaca #pijanstwo #alkoholizm

@Przejazd od razu mi się przypomniał klasyczny wójt Żelazkowa
Zaloguj się aby komentować
Jeb.... By kielona co?
Pani nam dała "anty-stress"
Ale nie można, po wódzie mi odwala ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Ostatnia opowieść z mojej strony i czekam na odzewy
Ci waszym zdaniem jest głupsze bezmozga jazda szybka nie bacząc na nic czy jadą po pijaku taka sama prędkością powiedzmy po 300ml c,ystej i piwie?
Czy jedni i drudzy to tak samo potencjalni zabójcy?
Właśnie miałem dziś okazję toczyć rozmowę z wykopkem, który usiłował mi wytłumaczyć że nie jest szkodliwy dla nikogo codziennie od lat jeźdzac pod wpływem (beż prawka, które stracil) bo jest na tyle umiejętnym kierowcom, że alkohol wcale ale to wcale nie wpływa na jego jazdę. W dodatku mówił mi że i tak zazwyczaj jak się zbada to ma około dwóch promili a czuje się jak trzeźwy i jedzie se. Po autostradzie twierdził że śmiga 280 czasem. Powiezzial na koniec, że co za różnica czy jedziesz trzeźwy czy pijany skoro przy tej prędkości i tak raczej nie zakonczy się jakiś incydent miło.
Napisałem mu że różnica jest chociażby w jego czasie reakcji, i wiekza szansa jest na ominięcie pieszego na pasach na trzeźwo niż po pijaku ale zanim mi odpisal to dostałem bana
#debilizm #alkoholizm #Hajto #auto #podróże #bezmozg

Zaloguj się aby komentować
12 piw w cenie 6.
Narf
#lidl
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować