"poka coś 3d-laserowego"
W odpowiedzi na komentarz Pana @Opornik "poka coś 3d-laserowego" odnośnie mojej #pracbaza , to poniżej macie krótki filmik jak ten laser wygląda: https://youtu.be/6UnvODyVB6E Pisałem też, że nie jest to intuicyjne w obsłudze urządzenie. Poniżej macie opis, co trzeba zrobić jak wycięty element zablokuje się w "podtrzymce" (czyli tych szczękach po prawej stronie maszyny):
- Wciskasz reset, żeby nie piszczało
- Wciskasz 1 i dajesz plus, żeby zluzować „podtrzymkę” -Przekręcasz kluczyk na panelu w pozycję drugą, otwierasz osłonę i wypychasz ręką zablokowany element na stół rozładunkowy. Zamykasz osłonę, dajesz kluczyk na...

















