Odpaliłem na windowsie, odpaliłem na linuksie... Ludzie wypierdolcie tego Windowsa to performance wzrośnie jakbyście zmienili sprzęt XD
#gothic #linux
Odpaliłem na windowsie, odpaliłem na linuksie... Ludzie wypierdolcie tego Windowsa to performance wzrośnie jakbyście zmienili sprzęt XD
#gothic #linux
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No i nie wiem czemu zawyżyli tak wymagania techniczne. Moja karta graficzna nie spełnia minimalnych wymagań (RX 6650 XT vs RX 6700 XT, CPU i RAM spełniają zalecane) i miałem obawy jak to będzie działać. Pobrałem pirata, odpaliłem i domyślnie gra się uruchomiła na bardzo wysokich ustawieniach w 1440p i działa spoko xD
Został mi dylemat: kupić na GOG czy Steam? Postawiłem na Steam ze względu na lepsze wsparcie linuksa. Jedziemyyyy
https://youtu.be/lB4EKS5iQZ8?is=sSH1-8gV0VhZg1dZ
#gothic
Zaloguj się aby komentować
Biegniemy z Mordragiem i Wrzodem do Nowego Obozu. Ponoć tam są lepsze ceny, dam znać jak dobiegniemy.
Wstępnie jestem zachwycony. Jasne, połowa mojego zachwytu to nostalgia, ale kurde. Samo to, że tania niszowa gierka z upadłego studia dostaje pełnoprawny remake wydaje się misją niemożliwą. Biorę poprawkę na to, że to gra z segmentu AA bez trzeciego A. Najważniejsze, że jak na razie jest to w 100% Gothic. I nie trafiłem jeszcze na żadne większe błędy (jakiś typek robił nogi siedząc w powietrzu, tyle).
Z optymalizacją na #legiongo jest tak, że da się grać na średnich, ale trochę biję się z myślami, czy się nie wstrzymać. Za dwa tygodnie będę przy swoim PC, na którym już będzie śmigać jak szalona. Chyba, że do tego czasu przejdę na #ps5. Ktoś już gra i da znać, jak tam to działa?
#gothic #gothicremake #gry

Zaloguj się aby komentować
Hmm pierwsze wrażenia z gothic remake są naprawdę spoko, dokładnie tak ta grafikę zapamiętałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedyne co to crashuje na ps5 co jakiś czas, ale jest KLIMACIK, oryginał też wywalało xd
#gothic

Zaloguj się aby komentować
Ciekawi mnie ile dzisiaj commitów zmerdżowali na szybko z bugfixami, które już mogliście pobrać jako day 0 patch xD
Ile ich było o godzinie 15:50
#gothic
Zaloguj się aby komentować
Ehh te emocje- kiedy kupujesz grę na płycie, z premierą o 19:00 i nie możesz nadal jej uruchomić bo co chwila nowe patche XD
#gothic


Zaloguj się aby komentować
Wziąłem prysznic, przystrzygłem zarost, umyłem zęby. Jestem gotowy.
Założę się, że jest zoptymalizowane jak ostatnia Mafia, czyli nie pogram dopóki nie dorwę się do swojego peceta
#gry #gothic #gothicremake #legiongo

https://steamdb.info/app/1297900/charts/#max
Patrzcie, jaki ta gra wykręca wynik
@TyGrySSek @Taxidriver
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak tam POPE2? Jak idzie liga, jak sie zmiany podobaja? Mi tam pasi zmiana endagme, atlasu i price checker w kliencie - teraz ino do zimy na 1.0 czekac.
#gry #poe2
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jako że jestem #remembernopreorders team to jeszcze tego nie kupiłem i tak patrzę, i się denerwuję.
Na GOGu i Steamie kosztuje 210zł, jeśli cena jest w złotówkach. Ale w dolarach to jest $50. Wiecie ile złotych to jest 50 dolanów? 183. Co ciekawe, w euro również jest 50 XD i to już daje 212zł według dzisiejszego kursu. Wniosek: kupujcie klucz na eneba za 160zł albo bezpośrednio z platform (będzie można zwrócić), ale w dolarach :v
#gothic #gry
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To już dzisiaj. Zbudź się
#gothic
Zaloguj się aby komentować
Ależ mi strzał wszedł a wcale nie takie banalne.
05.06.2026 – #diffle #diffleen #grywebowe
16 letters in 2 words
https://deykun.github.io/diffle-lang/en?r=ESKmdTLu9GduYDOtEWZy5CMuQjLy4CMx4iN1ETLldWYu52b0hSI
Zaloguj się aby komentować
Same szare w startowym, dawno się nie zdarzyło, no i tradycyjna pomyłka o jedną literkę w przedostatnim ale się nie poddałem.
05.06.2026 – 🇵🇱 #diffle #difflepl #grywebowe
22 litery w 4 słowach
Zaloguj się aby komentować
Obraz niewielkiej drużyny składającej się z 4-6 bohaterów stał się standardem dopiero później. W latach 70. i na początku 80. wiele wypraw w D&D wyglądało bardziej jak dobrze zorganizowane ekspedycje niż klasyczne drużyny poszukiwaczy przygód.
#ciekawostki #dnd #rpg #gry #gryrpg #gryfabularne #grybezpradu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lubię wracać do wiedźmina 3. Już jestem w novigradzie i wykonuję pierwsze misje.
#gry #wiedzmin3 #wiedzmin
Zaloguj się aby komentować