Zaloguj się aby komentować
Już nadchodzi, bingo roczne prawie odhaczone. Patrz Bożenko... Wszystkich Świętych i znowu zima będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zima #swieta #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Kto bogatemu zabroni?
#budownictwo #zima #ogrzewanie

@nobodys Murica, pewnie też w tym miejscu zima to jest te kilka dni w roku (kiedy mógłbyś zostawić auto przy drodze i przejść te 29 m pieszo do domu). Znajomy sobie zrobił takie podgrzewanie schodów przed domem. Wpadł na świetny pomysł, żeby to ułożyć pod całością ganku i dość szerokich schodów, a nie tylko na wąskim fragmencie, żeby się dało bezpiecznie przejść. Teraz tego nigdy nie uruchamia, bo to zużywa kosmiczne ilości prądu xD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale bym sobie połaził po takim trzaskającym mrozie. Marzy mi się tundrowy krajobraz. Szlak z widokiem na wodę. W plecaku termos z ciepłą herbatą. Zmarźnięta ziemia chrupiąca pod stopami. Twarz spierzchnięta od mrozu.
Chyba muszę zaplanować jakiś wypad do Norwegii w najbliższym czasie.
#hiking #gory #zima #pieszewycieczki

Zaloguj się aby komentować
Proszę o poradę, jakie buty na zimę? Chciałbym takie, żeby tym razem wytrzymały więcej niż 3 lata, tak najlepiej to z 10. Przejrzę każdy budżet.
#buty #obuwie #zima #modameska #moda
@RogerThat ale w jakim stylu?
jeździsz samochodem/komunikacją miejską/chodzisz na piechotę, jaki budżet?
jeśli bez limitu to polecamte poniżej, jeśli masz limit to go określ.
trekingowe
https://klasycznebuty.pl/pl/p/Borgioli-Leonardo-Montagna-Boots/7906
casual
https://klasycznebuty.pl/pl/p/Borgioli-Fratelli-Simba/7938
eleganckie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W zwiazku z pierwsza skrobanka i zaobserwowana meka moich sąsiadów
Przypominam ze ludzie północy dawno wymyślili skrobaczki z mosiadzu na allegro nazywane potocznie
"skrobaczka murska/finska"
Ktore powoduja ze skrobanie samochodu zamiast meka staje sie drobnostka
Kosztują po 8-15zeta na allegro, zawsze mam w samochodzie kilka aby wspomoc męczących sie sasiadow
Pic rel
#samochody #zima #skrobanka #protip

Zaloguj się aby komentować
Winter is coming
Jeszcze się nie obejrzymy a spadnie pierwszy śnieg
#nostalgia #zima #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zawsze podłączajcie to albo kable rozruchowe DO AKUMULATORA a nie gdzieś pod maską do + i guwno masy bo nie zadziała.
Już kilka razy się spotkałem z sytuacją gdzie kable rozruchowe nie zadziałały no niby jest tu + tam masa z drutu i nie działa. Podłączam swój aku (picrel) DO AKU i cyk od strzała dostawczak odpalony.
Okazuje się że jakieś kawałki metalu nie muszą docierać do minusa na akumulatorze. Kupiłem ten wynalazek bo oczywiście stary dizel w zimę stawia czynny opór a aku potrafi też zmarznąć i nie idzie go odpalić jak jest temp w okolicy lub poniżej 0.
Picrel to przenośny polimerowy akumulatorek jako ostatnia deska ratunku do odpalania samohcodów w który akumulator wysiadł. Wielkości 2 większych walkmanów.
Należy jednak nie zapomnieć i jego samego nie zostawiać w samochodzie w zimę.
#samochody #zima

Zaloguj się aby komentować
Ciesze się, że jako dzieciak miałem jeszcze okazje doświadczyć takiej prawdziwej zimy. Dziś śnieg pada co najwyżej sporadycznie. Wiem, że za kilka lat nie będzie go wcale z powodu zmian klimatycznych. Dla urodzonych już dziś, śnieżna zima w Polsce będzie tylko opowieścią starszych pokoleń i będą przyzwyczajone do tego ponurego deszczowego obrazu jakiego doświadczamy obecnie.
#globalneocieplenie #zima #przemyslenia #zmianyklimatu #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh

Zaloguj się aby komentować
Juz niedlugo nadejdzie ten wyczekiwany moment
#pracbaza #jesien #zima

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zajęło mi to pół roku, a dziś podobne efekty mógłbym uzyskać w kilka minut, używając AI w Photoshopie ʕ•ᴥ•ʔ
To samo miejsce, a ile różnych warunków oświetleniowych! Był taki czas, że przez około pół roku mieszkałem w samym sercu Warszawy - na styku Woli i Śródmieścia. Oto efekty.
Żałuję, że wtedy dysponowałem jedynie telefonem komórkowym.
27/x
Tag do obserwowania/czarnolistowania: #bzdecior #bzdeciorphoto
Znajdziesz mnie też na YT/IG/FB/TT pod hasłem "bzdecior".
#warszawa #pogoda #geografia #lato #wiosna #zima #ciekawostka #polska #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale piździ, aż mnie gardło z rana boli po spaniu. Ja prdl.
#zima
Zaloguj się aby komentować
Planica dzisiaj.
#fotografia #skokinarciarskie #dziendobry #zima

Zaloguj się aby komentować
Chyba nie wyjadę dziś od babci z ogródka.
#zalesie #zima

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#ciekawostki #bieganie #zima #maraton #jakucja
Krótki film o "najzimniejszym maratonie na świecie" - Ojmiakon, Jakucja.
Autorka filmu - Maria jest Jakutką aktualnie mieszkającą w Kazachstanie.

Zaloguj się aby komentować