Takiego oto k⁎⁎⁎sa ulepiono w Wielkanoc roku Pańskiego 2013. Czyli 31 marca. Tego dnia solidnie padało, a zima nie chciała wyjątkowo odejść... Peron stacji Warszawa Włochy #warszawa #fotografiakolejowa #heheszki #zima #klimat

Takiego oto k⁎⁎⁎sa ulepiono w Wielkanoc roku Pańskiego 2013. Czyli 31 marca. Tego dnia solidnie padało, a zima nie chciała wyjątkowo odejść... Peron stacji Warszawa Włochy #warszawa #fotografiakolejowa #heheszki #zima #klimat

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejsza jazda na Runn, trzecia w życiu. Chyba nie jest aż tak źle
#zima #lyzwy #szwecja #mojezdjecie #zachodslonca

Zaloguj się aby komentować
Whoaaa, 2 raz tej zimy mamy snieg w #szczecin #zima #niezwyklezjawiskapogodowe

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zima zaskoczyła leśników.
#lesnapracbaza #pracbaza #zima

@Pirazy Kojarzysz problem z CO2, prawda? Wiesz, że najlepszym pochłaniaczem CO2 są drzewa, prawda? Na pewno zauważyłeś, że na każdym kroku wciskają jakieś ograniczenia, opłaty itp. tłumacząc to działaniami na rzecz ograniczenia CO2, prawda?
I teraz. Najlepsze. Wyżynają te wspomniane drzewa w celu zarobkowym na znacznie większą skalę niż dotychczas. I to wszystko jak leci, czy to nasypy kolejowe, czy to lasy takie i owakie, puszczy też nie uszanują. Przecież tam są dorodne drzewa. https://www.prawo.pl/biznes/wycinka-puszczy-bialowieskiej,512010.html
Za nic mają sobie ochronę środowiska. Wyżynają bo się opłaca. A Ty płać za ochronę środowiska.
A na koniec wyskoczy taki... jak Ty i ten drugi z bzdurną tezą, że przecież nasadzają. I to więcej niż wycinają! XD
Pomijając fakt, że to mocno naciągane. To - CO Z TEGO?! Minie kilkadziesiąt lat nim to urośnie i zacznie spełniać podobną funkcję jak aktualne lasy. Las to nie zboże. Poza tym to są lasy państwowe, a czy państwo nie powinno dbać o zdrowie i dobre samopoczucie obywatela? Zamiast napełniać kabzy wybranych.
@Kyrie ale zdajesz sobie sprawe ze to mlode drzewa pobieraja najwiecej co2 prawda? I zdajesz sobie sprawe, ze czlowiek potrzebuje drewna do celow budowlanych, grzewczych, produkcyjnych itp prawda? I ze te drzewa ktore nasadzono (zwiekszona intensywnosc nasadzen) w celu pozyskania drewna +- 60 lat temu nalezy obecnie wyrznac, bo to juz ich czas
Zaloguj się aby komentować
Ruskie soldaty wywołują lawinę strzałami z artylerii
https://www.youtube.com/watch?v=32b9m7CeJfQ
#heheszki #rosja #zima
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przez takich baranów jak ten na zdjęciu stałem ponad godzinę w korku, musiałem zostawić duży bagaż w samochodzie i z buta przejść 5km na lotnisko. Z fartem zdążyłem i w nocy ląduję w Houston z jedną koszulką, parą skarpet i majtkami w torbie...
#szkocja #uk #pracbaza #zima

Zaloguj się aby komentować
#zima nas wczoraj zaskoczyła, miało padać mniej i kilka godzin później
#kolarstwo #szosa #rower




Zaloguj się aby komentować
Nosssz... znowu to białe dziadostwo (╯°□°)╯︵ ┻━┻ A już tak ładnie się robiło (╯︵╰,)
#zalesie #zimowypierdalaj #gownowpis #zima #radom

Zaloguj się aby komentować
Zimo ty k⁎⁎wo wypierdalaj wreszcie #zima #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie, bez gazu z Rosji Europa zamarźnie!!! Nie ma sensu z niego rezygnować!
#bekazputina #rosja #zima #zmianyklimatu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zima na polu. #fotografia #tworczoscwlasna #zima #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować

Film ,,Ludzie Zimnej Wody’’ przedstawia historie osób, które w zimnie odnalazły spokój. Film powstał na II Mistrzostwach Polski w morsowaniu, podczas Międzynarodowego Zlotu morsów w Mielnie. Bohaterowie filmu przedstawiają swoje historie, w których bodziec zimna gra kluczową role, w zrozumieniu...
Zaloguj się aby komentować
Kiedy EA buduje osiedla
#heheszki #humorobrazkowy #zima #gry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować