Zdjęcie w tle
DeadRabbit

DeadRabbit

Osobistość
  • 82wpisy
  • 1644komentarzy
Świetny kanał. Zastanawiam się, dlaczego ludzie po Włoskie przepisy, oglądajają jakieś polskie YT. Najlepiej iść prosto do źródła. Oscypka chińczyk dobrego nie zrobi, to czym bardziej nie ma co szukać w polskich kanałach Włoskiego przepisu. Chodzi głównie o te drobne niuansy i wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie, którą ktoś zna tylko żyjąc w danym kraju i ucząc się tego bezpośrednio z kultury kulinarnej.
https://www.youtube.com/watch?v=TPPMWLc7iY0
#gotowanie
SpoconaPacha

hmm bardziej wideo komediowe z natłokiem memicznych wstawek niż edukacyjne, na początku trzeba się namęczyć by się czegokolwiek dowiedzieć

ale z tezą wpisu się zgadzam

DeadRabbit

@SpoconaPacha Dlatego napisałem "świetny kanał" nie film. Bo jest tam wiele przepisów.

nielizlyzki

@SpoconaPacha Winczenzo oglądało się lepiej bez tych memów, ale te memy szturchają algorytm Youtube i po to są. W przepisach gość dosyć przystępnie (jak na Włocha) tłumaczy.

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Dlaczego prawie każdy Incel ma prawicowe poglądy?
Też większość prawicowców zauważyłem, utożsamia kobiety z symbolem statusu.
To tylko moje spostrzeżenia. Jako facet po 30 i dziewczyną, która miała 17 gdy się poznaliśmy. Sporadycznie będąc w restauracji czy na imprezie, zostaję zaczepiany przez randomów po kilku drinkach, w moim wieku i starszych. Z tekstem. "Stary jak ją poznałeś? Masz kupę szmalu, czy co jest grane?". Może i jest to kontrast, bo nie jestem najpiękniejszy na świecie.
Często, nawet na internecie, social media czytam komentarze. Jest z Tobą dla kasy. Pomimo, że zagadałem do niej gdy siedzieliśmy na ławce. Robiąc jakiś mało znaczący komentarz i zaczynając luźną rozmowę, która doprowadziła do wymiany numeru telefonu i randki.
Chyba mało przerobiony temat generalnie. Wewnętrznie jednak sądzę, że ogólnie jako społeczeństwo jesteśmy związani pewnymi normami patriarchatu, które nas blokują przed poznaniem kogoś wartościowego.
Pewnie też jej bym nie poznał myśląc, że jestem zbyt brzydki, stary, biedny itp.
#gownowpis / #przegryw
Zarrakash

@DeadRabbit Zależy co rozumiesz przez "prawicowe poglądy". Incele to z założenia ludzie odrzuceni(więc w jakiś tam sposób, przynajmniej w ich mniemaniu, bardziej lub mniej pokrzywdzeni) pomimo chęci posiadania partnerki. Naturalną reakcją odwetową są wtedy postawy antyfeministyczne. Przy czym osoby niepopierającej feminizmu nie kategoryzowałbym od razu jako "prawicowca", bo na kwestie światopoglądowe składa się wiele różnych czynników, a okno Overtona też zrobiło swoje przez parę ostatnich lat.

DeadRabbit

@Zarrakash No wejdź na jakikolwiek fora inceli. Typowe, że kobieta, powinna być w domu, facet być głównym źródłem dochodów. Przeważnie przewija się ten wątek patriarchatu. Też jest opcja, że akurat ci sa najbardziej wokalni w swoich poglądach. Według mnie po prostu są odbiciem takich kobiet, których priorytetem są tacy faceci. Ale oni nie dorastają do ich pięt. To trochę jak przyjść do tancerek go go i być zaskoczonym, że ich pryriorytetem jest hajs.

Zarrakash

@DeadRabbit No, ale to w dalszym ciągu jedynie nastawienie do kobiet, wycinek światopoglądu, nie jego całość. Z resztą to nastawienie antyfeministyczne też bywa różne i ma jakąś skalę. Są np. tacy, którym marzy się prawo szariatu, czy utrzymywanie kobiety, ale są też i tacy, którzy chcieli by sobie po prostu budować rodzinę z jakąś babą i spokojnie się dorabiać, a nie mogą(ostatnio chyba na biaukowym portalu o to płakali).


Z resztą to, że ktoś nie popiera feminizmu nie oznacza z automatu, że jest np. antylgbt, przeciwny aborcji albo prokościelny, o poglądach gospodarczych nie wspominając. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że w USA masa inceli to właśnie feminiści i SJW, którzy wchodzili kobietom w okrężnice z nadzieją na "happy ending", a ostatecznie dostali kopa w jaja.

Rudolf

@DeadRabbit od frustracji różne rzeczy przychodzą do głowy. najpopularniejszy jest nurt że jak będzie rządzić prawica to kobiety nie będą się kurwić, tradycyjne wartości, jan paweł drugi i w końcu będą chciały takiego spokojnego kawalera z ciekawymi zainteresowaniami i bogatym charakterem czy jakoś tak

sireplama

@DeadRabbit używasz złych słów, bo co to znaczy "prawicowiec"? Osoba wspierająca wolny rynek to prawicowiec? Intel? No nie. Pisz "dlaczego konserwatyści i nacjonaliści to incele"? Bo wychowani są, zgodnie z duchem ich poglądów, w pogardzie do innych. ¯\_(ツ)_/¯

Zaloguj się aby komentować

Moje trzy największe grzechy, których nienawidzę oglądając pop internet kulinarny.
Jestem amatorem gotowania, ale zawsze szukam przepisów, które będą wyzwaniem. Jednak będą też odzwierciedleniem tego jak naprawdę się daną potrawę robi. To są moje 3 grzechy, które widzę oglądając Polskie kanały kulinarne i których nienawidzę.
Grzech #1 - Zbędne dodatki
Strasznie mnie bawi, gdzie wiele osób robi najbardziej banalne potrawy i dodaje te zbędne dodatki z lat 90' do swojej potrawy. Nie są funkcjonalne, nie możesz tego zjeść, często nie pasują nawet smakiem do dania.
Nie wiem czemu jest to domeną szczególnie polskich blogów kulinarnych. Jak dodawanie sałaty do schabowego w przydrożnych restauracjach.
Grzech #2 - Zbędne przekomplikowanie
Drugim największym grzechem, który widzę to gdy ktoś dodaje masę zbędnych składników jak 1/10 łyżeczki parmezanu. Nie wpłynie to na smak potrawy ale dodają, by mój kulinarny przepis był o tyle bardziej rozbudowany i było takie. WOW jaka lista składników.
Grzech #3 - Wszędzie dowalanie Oliwy z oliwek.
Bądźmy szczerzy, Oliwa z oliwek osiągła status greckiego eliksiru bogów. Ostatnimi miesiącami eksperymentując w Azjatyckiej kuchni. Tam nigdze nie dodaje się z Oliwy z Oliwek, dlaczego? Bo w tej kuchni tradycyjnie ona nie istniała. Dodatkwo ma ona swój unikatowy posmak, który często kontrastuje z przygotowaną potrawą.
Do tego dodał bym inne grzechy jak tworzenie TWISTÓW tradycyjnych potraw istniejących od tysięcy lat, jednak wmawianie widzowi, że to tradycyjna potrawa. Nazwij to "Pad Thai po Januszowemu" ale nie nazywaj tego "Pad Thai".
Finalnie wątpię żeby to kiedykolwiek znikneło. Jak jesteś amatorem tak jak ja, który chce poznać te smaki w ich oryginalnej formie to musisz finalnie sięgać do zagraniczych kanałów.
W skrócie, Nie udawaj kolejnego mastercheff na internecie.
#gownowpis / #gotowanie
abd67e3f-8bf2-40ed-a0c9-79eb2a479d0a
ramen

@DeadRabbit haha przy Grzechu nr 3 sam zrobiłeś twista, bo w azjatyckiej "eliksirem" jest sos sojowy. I teraz pokaż mi azja-przepis bez sosu sojowego

Po prostu jaki kraj taki eliksir.... a u nas..... maggi bleeeee

DeadRabbit

@ramen Ale nie dodajesz sosu soyowego zamiast maggi. topokki, fried rice, kurczak Sriracha, Paleo ... można wymieniać takie bez sosu sojowego. To kolejny grzech powinien być. Jak jest azjatyckie jak sos sojowy to trzeba to dodać bo to azjatyckie danie nawet jak oryginalnie nie było tam sosu sojowego.


Co też często spotykam.

Felonious_Gru

@DeadRabbit kładzenie schabowego na lisciu sałaty ma zapobiegać odpadaniu panierki. Te gorsze bary o tym nie wiedzą i kładą schabowego na ziemniakach, co daje odwrotny skutek.

Zaloguj się aby komentować

Jako osoba, która przeszła na wegetarianizm bez mleka, a czasem skłonna do weganizmu, zauważyłam, że najlepsze rozmowy na temat zwierząt prowadzę z myśliwymi i hodowcami prywatnymi, którzy mają głęboki szacunek dla zabijanych zwierząt. Dla nich marnowanie kawałka mięsa to nic innego jak hipokryzja.
Niestety, wiele wegan nie zdaje sobie sprawy z potrzeby kontroli populacji zwierząt i eliminacji niektórych gatunków z powodu ich przesytu. Bez drapieżników, wiele zwierząt reprodukuje się w nadmiarze i wyjada okoliczną roślinność, co prowadzi do braku pożywienia dla innych gatunków i ich śmierci.
Moim zdaniem, największym problemem jest część społeczeństwa, która nigdy nie miała do czynienia ze śmiercią zwierząt. Proces zabicia i obrobienia mięsa został dla nich ukryty. To jak obejrzenie tylko końcówki filmu, nie doceniając trudów, jakie musiał przejść bohater, by zasłużyć na szczęśliwe zakończenie. Warto zwrócić uwagę, że życie zwierzęcia musiało zostać poświęcone, byśmy mogli zjeść kawałek mięsa. Być może, gdybyśmy o tym pomyśleli, zanim wyrzucimy mięso do kosza, nie traktowalibyśmy go z taką nonszalancją.
#gownowpis
17608945-8562-4dc4-a552-f4fb35cbb44a
nobodys

@DeadRabbit Dla mnie za dzieciaka dzień świniobicia był jednym z bardziej wartościowych momentów.

Kubilaj_Khan

@DeadRabbit szkoda tylko tych zwierząt. Bo jak zakażą mięsa to świnię zobaczę w zoo. Nikt przecież za darmo ich nie będzie trzymał.

sireplama

najlepsze rozmowy na temat zwierząt prowadzę z myśliwymi


@DeadRabbit osobiście nie rozmawiam z pijanymi jak sam jestem trzeźwy, więc nie potrafiłbym jak Ty


Ps. Ale uważaj na siebie, ok? Jeszcze się okaże, że dzika przypominasz i sam skończysz jako antyweganski posiłek...

Zaloguj się aby komentować

Polak marnuje rocznie 247 kg jedzenia. Średnia UE to 174 kg. W skali roku przeciętna rodzina „przepala” w ten sposób 3000 złotych. Skąd to sie bierze ?
Więc jednym z wymienionych powodów jest brak pomysłów na wykorzystanie resztek jedzenia. I ma to sens. W Polskiej kuchni przestaliśmy praktykować wykorzystanie dań tranzycyjnych, które utylizowały by resztki. Głównie wyrzucamy chleb. Kiedyś pamiętam z suchego chleba robiło się wodzionkę. Ale w krainie dobrobytu już się tego nie praktykuje widocznie.
Z racji mojego holistycznego podejścia do jedzenia, uznałem, wrap za jedno z idealnych dań tranzycyjnych, które jest bardzo luźne jeśli chodzi o przepis. Resztka, papryki, chilly, pepperoni, sałaty. Praktycznie wszystko co wrzucisz może posłużyć jako fill do wrapa. Do tego mocny w smaku sos, który będzie dominował.
Dzisiaj takie wrapy z resztek warzyw, fileciki vege z prepingu, które zostały z innych potraw z ostatnich dni. Z silnym sosem Curry, wyszło świetnie kox danie, które wprowadzę jako coś osobnego nie resztkowego.
Często się Polacy zastanawiają, że brakuje im kasy, a pytanie ile tej kasy wyrzucają na śmietnik.
#ciekawostki / #gownowpis / #gotowanie
60a8d561-9da3-404d-bea7-5b81c5a87a4d
7b3de4bd-c091-488e-8f74-d99c5599d0d2
Quake

@DeadRabbit jeszcze trochę ceny wzrosną i barany się nauczą nie marnować żywności.

w takich momentach rozumiem tych co rządzą, na nic zdały się prośby, kampanie społeczne, informacyjne etc.

do bydła nie można jak do człowieka tylko trzeba kijem bo inaczej nie zrozumie

IntruderXXL

@DeadRabbit no Polak tyle, a p0lka?

Mr.Mars

@DeadRabbit

Polak marnuje rocznie 247 kg jedzenia. Średnia UE to 174 kg.


Naocznie jakoś nie tak to widać. Wszyscy przedstawiaja Polskę najgorszą w UE pod kazdym wzgledem.

DeadRabbit

@Mr.Mars "Naocznie jakoś nie tak to widać." - No, a jak byś chciał to naocznie widzieć. Grzebać byś musiał po śmieciach ludziom. Jak dla Ciebie to pocieszenie to Niemcy gorzej wypadają. To są fakty, po prostu.

Zaloguj się aby komentować

Dzisiaj miałem dość stresujący dzień. Przeprojektować cała serię, bo producent z US podniósł ceny znacząco ponad przewidziane koszta produkcji.
Zamknąłem się w biurze i Odpaliłem CqC z 1996 roku na maksa. Miałem wtedy 6 lat.
https://www.youtube.com/watch?v=iGuuOdD6iY4
Magicznie wszystkie problemy zmalały.
Ciężko wyjaśnić ale przy tych starych piosenkach z gier strategicznych, ma się uczucie jakby można było opanować świat. rel.
#gownowpis
kodyak

kuzwa alez ta gra miala miodnosc. Wszechmiodnosc

Zaloguj się aby komentować

Dzisiaj antynatalizm trochę z humorem
Często słyszę od rodziny, dlaczego nie macie dzieci. Co z przekazywaniem genów !!!
To śmieszny argument. Żeby faktycznie przekazać swoje geny, w "przyszłość" potrzeba minimum 3 dzieci. 2 to wychodzi na zero. 3 to absolutne minimum by mieć jakiś wpływ na pólę genetyczną czy ciągłość pokoleń.
Jednak jeden koleś znalazł sposób i aktualnie jest ojcem 500 dzieci i nie płaci alimentów.
https://abcnews.go.com/International/sperm-donor-netherlands-fathers-500-children-foundation/story?id=98197812
Więc jak ktoś planuje zabawę, w przekazywanie genów jako facet to aktualnie jest o najlepszy darmowy sposób.
#antynatalizm / #heheszki
be012c19-1b00-4a81-8f47-0e34fe4b7d1a
Kubilaj_Khan

Nieposiadanie dzieci jest samolubne. Traci na tym społeczeństwo. Rozmnożenie się to jedyny potwierdzony sens życia a każdy kto ma dzieci wie jaką satysfakcję daje wychowywanie potomstwa.

DeadRabbit

@Kubilaj_Khan Mówisz, że samolubne, po czym dajesz fundamentalnie samolubny argument. "to jedyny potwierdzony sens życia". Czyli samolubnie nie spełnisz się jak nie będziesz miał dziecka. Co nie jest jedynym sensem życia to tylko twoja opinia. A to czy straci społeczeńśtwo to można zapytać rodziców np. Stalina czy Ted Bundy.

Rafau

@Kubilaj_Khan Oho, widzę, że jaśnie oświecony odnalazł w końcu sens życia. No nieźle, ludzkość się nad tym głowi od tysiącleci, a wystarczył jeden mądry, który przeczytał sobie wyrywki biblii i wszystko jasne.

Posiadanie dziecka absolutnie nie jest dla każdego. Satysfakcję i spełnienie w życiu można osiągnąć także na inne sposoby. I przede wszystkim: wychowywanie potomstwa MOŻE, ALE NIE MUSI dać satysfakcję. Niektórym może zniszczyć życie, marzenia, ambicje, psychikę, zdrowie, nie dając nic w zamian.

Jeśli jednak chcesz mieć dzieci i jestes w szczęśliwym związku, gotowym na to poświęcenie - pewka, jest to fajna sprawa. Ale jako rodzic nigdy w życiu nie powiedziałbym, że z automatu rodzicielstwo jest dla wszystkich. Absolutnie, pod żadnym pozorem - nie. I nie jest to samolubne podejście - wręcz przeciwnie.

Zaloguj się aby komentować

Czasem się zastanawiam czy tym ludziom Tusk śni się po nocach. Zaczyna to być komiczne jak mam być szczery.
Przykład z wywiadu:
Dziennikarz - Umówmy się na pewne zasady. Nie rozmawiamy o Tusku i Kaczyńskim, tylko o panu. Zgoda?
Mentzen - Pan narzuca zasady. Zgoda.
Dziennikarz - Nie mówimy o tzw. piątce Konfederacji, czyli pańskich słowach z 2019 r., kiedy przekonywał pan swoich kolegów, że trzeba mówić o niechęci do Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej, bo tego oczekują wyborcy.
Mentzen - Bo to wyrwane z kontekstu i nieprawda. Równie dobrze ja mógłbym teraz zarzucać Donaldowi Tuskowi , że powiedział na swoim ostatnim spotkaniu ...
Link do całej treści:
https://wiadomosci.wp.pl/slawomir-mentzen-jestem-leniwym-lobbysta-6881890123549632a
#polityka / #heheszki
a33e78fe-285c-469e-b0f1-23241f9f03db
Kubilaj_Khan

Codzienny najazd na konfe pis to popiera.

DeadRabbit

@Kubilaj_Khan Po prostu Prawo popytu i podaży. Konfiarze coś powinni o tym wiedzieć.

Kubilaj_Khan

@DeadRabbit prawo opłaconej przez pis akcji.

highlander

O kolejny pisowiec za obajtkowe na czarno

DeadRabbit

@highlander Nie bo za mszowe.

ecbc3e4c-ed36-42d5-8be7-51f287b9fdaf
AdelbertVonBimberstein

Walić w konfederację to nie tylko przyjemność ale także obowiązek każdego wolnościowca.

Zaloguj się aby komentować

Dowiedziałem się, że konfa zdobyła ekstra punkt procentowy i wychodzą z niej toksyczne ideologie. Nawet nie czekają do wygrania wyborów. W każdym razie myślę, że powinni dawać na plakaty promocyjne ostrzeżenia skoro jawnie mówią, że pewne grupy ludzi jawnie będą dyskryminować prawnie.
W tym pchają ustawę, że w wypadku gdy Gwałciciel, zgwałci kobietę, dostanie maksymalnie 12 lat więzienia, a kobieta, która usunie dziecko z gwałtu dostanie 25 lat.
Więc sugerował by adnotacje do każdego plakatu wyborczego dodawać jak na reklamach psychotropów.
#heheszki / #polityka
3b25559b-902a-43dd-b2c8-1edc1f474d8c
walus002

@DeadRabbit przez takie gówno jakie nam pis zafundował w polityce i gospodarce powstają takie twory jak konfa.

Dokładnie z podobnych powodów dochodziły do władzy partie faszystowskie/nazistowskie.

Kubilaj_Khan

@walus002 przypomnę, że konfa powstała żeby coś zrobić z roszczeniami żydowskimi (o mienie bezspadkowe) był projekt ustawy zamrozony przez PIS

mickpl

@DeadRabbit alez piecze, alez kwik, alez bezładne wicie sie. A wszystko to przez 10% w sondazach, 10 xD

DeadRabbit

@mickpl Niestety głupota piecze. Ja mam dziewczynę, spoko kasę i pracuję do zagranicznej firmy. W najgorszym wypadku, wyjadę sobie do bardziej cywilizowanego kraju. Nie wiem co zrobicie z demografią gdzie ponad 70% kobiet już teraz deklaruje, że tutaj nie chce mieć dzieci. Chyba zostaniecie obojniakami.

mickpl

a mam dziewczynę, spoko kasę i pracuję do zagranicznej firmy. W najgorszym wypadku, wyjadę sobie do bardziej cywilizowanego kraju.


@DeadRabbit

55b82744-fc3c-49d7-a3bb-e4a12fa66b09
le_Roi_des_fous

@DeadRabbit Bosak? To jest ten wolnościowiec który twierdził że jeśli demografia nie nadąża za gospodarką to można gospodarke zamrozić.

Zaloguj się aby komentować

Znowu Polska zdubiła na meczu. W Sumie to dowiedziałem się przez memy i znajomych bo piłki nie oglądam.
Ale nawet jak lata temu grałem te SKS, nawet w juniorach to robiłem to w sumie dla siebie i dziwiłem się, że ktoś to ogląda. To tylko moje personalne odczucia i dygresja.
Jednak mając te nieszczęsne Niemieckie korzenie za każdym razem jak ktoś mi się żali po raz milionowy nad stanem Polskiej piłki.
Mogę powiedzieć tylko. "I Ponder You."
https://www.youtube.com/watch?v=J_J4FBugueY
#gownowpis / #heheszki
3379338

@DeadRabbit Nie oglądam tego gówna od kilku lat. Nie mogłem już znieść tego pompowania balonika i kolejnych porażek. Pamiętam jak byłem mały to mój ojciec wyklinał przy każdym meczu reprezentacji że szmaciarze. I do dziś nic się nie zmieniło.

Zaloguj się aby komentować

https://www.youtube.com/watch?v=0vMz1jlBMYE
Kuce przynajmniej nie kryją się z swoimi skrajnymi poglądami i ich archaiczną filozofią na temat ludzi.
Równie skrajna filozofia co "obwinianie całego świata wokół" to myślenie to, że TY obojętnie w jakiej dziurze się urodziłeś, jak niefortunnie zostałeś potraktowany w loterii genetycznej. Finalnie Tylko ty jesteś odpowiedzialny za to, że jesteś biedny, smutny i brak sukcesu w życiu. TO filozofia SKRAJNOŚCI widać, którą konfederacja dumnie wyznaje.
No tak bo wtedy można z "czystym sumieniem" po prostu zamknąć te wszystkie społeczne fundacje nie pomagać ludziom. Bo większość lewaków przecież obwinia każdego.
Można też założyć, że Korwin Mikke, który cały majątek dostał w spadku po matce i praktycznie go nie pomnożył to zasługa tylko i wyłącznie jego CIĘŻKIEJ PRACY.
Zobaczmy co ma wpływ a szanse sukcesu w życiu według wielu badań naukowych: Wygląd (nie masz na to wyboru), IQ (nie masz na to wyboru), Środowisko (też nie masz na to wpływu) chyba, że się wyprowadzisz w późniejszym życiu, ale mówimy o pierwszych 10 latach życia gdzie ksztaltują się główne cechy twojej osobowości.
Zarabiam dużo ponad średnią ale świadomy jestem, że byłem uprzywilejowany. Byłem wysłany na kursy angielskiego, innych języków co dużo pomogło mi w życiu. Również sporo chorowałem i przez rok chodzenia w szkole z opuchniętą mordą doskonale wiem jak to jest być nieatrakcyjny. Takie Kuce traktują Ciebie jak śmiecia. Jesteś obiektem szydzenia.
Później mi to przeszło i wyrosłem na dorodnego faceta 190cm . Może to doświadczenie dało mi perspektywę jak to jest być po drugiej stronie.
Często mówi, się, że Socjalizm rozwiązuje problemy, które nie istniały. Według mnie Kapitalizm spycha pod dywan i trywializuje problemy, które istnieją.
Według tych ludzi dziewczynka pracująca od 9 roku życia w szwalni w Bangladeszu sama sobie jest winna, że tam pracuje i nie osiąga sukcesów w życiu. Tak, bo wystarczy MINDSET. Ile razy to słyszeliście od tych pseudo GURU co na ludziach tysiące zarabiają, bo kapitalizm im powiedział. TO TWOJA WINA !!!
Finalnie się nie dziwię, że "BIEDNI KUCE" (ich subiektywny standard) , którzy nie zarabiają tych min. 20k miesięcznie, patrzą na tych bilionerów jak Elon Musk jak na BOŻKÓW, NADLUDZI KAPITALIZMU, a sami czują się nieadekwatnie, bo wpojono im filozofię, że TO OD NICH W 100% zależy ich poziom sukcesu.
Przykre.
#heheszki / #gownowpis / #polityka
Neetowiec

@DeadRabbit Konfa to partia ludzi hipokrytów: JKM jak piszesz dostał majątek sam chuja zarobił, Bosak nigdy nie miał nic wspólnego z pracą bananowe dziecko bogatych starych, to samo Mem który miał bogatych rodziców i nie miał presji w życiu. Polecam poczytać opinie od byłych pracowników jego kancelarii że zachowuje się jak typowy januszex a kreuje na nowoczesną firmę. Dla niego nadgodziny powinny być darmowe bo pracodawca daje ci prawo oraz możliwość powiększania wiedzy xDDDDD Czasami jak ich słucham to odnoszę wrażenie że oni nic o życiu nie wiedzą, ale nadal nie rozumiem czemu tak dużo biednych ludzi często pod znakiem polskim walczącej na bluzie którzy zarabiają po 3k na magazynie ma ich poparcie. Oni faktycznie myślą że jak zniknie płaca minimalna to pracodawca da im więcej? Jakby znikła praca minimalna i znika socjal to witamy w nowym bangladeszu kiedy zginiesz przy maszynie niszcząc towar, twoja rodzina musi jeszcze za to odpracować... Dla mnie każdy kto głosuje za Konfą, jest tym samym co wyborca Pisu. A najlepsze jest to gdy pytasz jakiegoś głosującego na konfę jak poprawić standard życia to każdy piszę, wyjedz zagranice i zarób xD No super wyjście zmocnić inną gospodarkę, tak bardzo patriotyczne podejście xD

tellet

@DeadRabbit mmm zaś argument komuchów to


Dziecko w Bangladeszu nie jest winne temu że tam siedzi w szwalni, to tak samo tutaj andżela z konkubentem i 2 gówniaków nie jest winna temu, że robi na kasie czy w magazynie ani temu że dawała dupy na lewo i prawo


a już najlepsza implikacja, to wmawianie innym, że tym "niewypałom" to trzeba koniecznie pomóc, a już najlepiej przez DAWANIE KASY, ZAPOMÓG, MIESZKAŃ I CZEGO TYLKO SOBIE ZAŻYCZĄ - nigdy pracy ani wiedzy/kursów. To jest zawsze "DEJ PINIONSZKA NA BIEDNE DZIECI/NIEROBOLI bo to NIE ICH WINA".


To nie bangladesz- tutaj w większości jest to właśnie wina tego, co narzeka jak mu źle.

DeadRabbit

@tellet "wmawianie innym, że tym "niewypałom"" - Tak nazywajmy ludzi NIEWPAŁAMI. Dobrze, że jeszcze ludzimi ich nazywacie. Pięknie się wpisujecie we wszystko o czym pisałem. Triwializowanie, sprowadzanie każdego do tego jednego poziomu sukcesu albo śmiecia.


To drugie o czym piszesz to akurat taki skrzywiony prawicowy socializm PiS. Zderegulować deweloperkę i wpompować kupę kasy. Potem sie okazuje, ze to wielka wtopa. Zamiast faktycznie zając się problemem.


Powiedz, który mi z tych konfiarzy urodził się w biedzie i własnymi siłami osiągał te sukcesy? Gdzie ci Mike Tyson Konfiarzy. Co dają przykład. Its only MINDSET BRO.

tellet

@DeadRabbit Tak, bo udawanie, że "ojejku ale som bjedni ale ruwnocześnie wspaniali", to jest właśnie to co robi teraz każda partia- umiłowanie biedy.


NIE WARTO pracować, BO MY CI DAMY


NIE WARTO się rozwijać, BO PAŃSTWO DA CI KASĘ, a ostatnio nawet może i mieszkanie xD


IDŹ TYLKO POSTAW IKSA (tj. DWIE PRZECINAJĄCE SIĘ LINIE) W DOBRYM KWADRACIE NA WYBORACH I BĘDZIE DOBRZE


NIE SŁUCHAJ TYCH KAPITALUCHUW, KTÓRZY MÓWIĄ, ŻE JESTEŚ LENIEM I NIC CI SIĘ NIE NALEŻY - JESTEŚ WSPANIAŁY/A/O I OD NAS DOSTANIESZ WSZYSTKO

masterdick

@DeadRabbit przykre wypociny przegranego człowieka


Nie no Twoje życie na pewno zależy od kogoś innego, pewnie przyczyną niepowodzeń jest to że kiedyś było niewolnictwie, albo że tatuś Ci nie dał miliona


Jestem owocem tej filozofii, owszem można wszędzie wszystko, o ile nie jesteś upośledzony i masz dostęp do biblioteki to reszta już tylko w Twoich rękach


Ale można też płakać w internecie że nie wyszło bo świat w koło straszny


Pozbieraj się i powodzenia

DeadRabbit

@masterdick Biblioteki, które są Publiczne. nie prywatne. "Jestem owocem tej filozofii" - patrząc na sposób wypowiedzi, to chyba jeszcze mógł byś spędzić, w tej bibliotece sporo czasu. Skoro nawet nie przeczytałeś fragmentu, że akurat się spełniam w tym co robię. Zajmuję się projektowaniem i moimi klientami są osoby, które można określić jako osoby sukcesu, żadna nie pawa do konfiarskich poglądów entuzjazmem. Sami wiedzą jakby się to skończyło. Zresztą wiemy to z histori gdy regulacji nie było.


Więc z całej wypowiedzi odpowiedziałeś na coś co sam wymyśliłeś w twojej głowie. Możesz sobie pogratulować, umiejętności aroganckiego debatowania z samym sobą.


"można wszędzie wszystko" - Na pewno jak są programy socjalne i stypendia, które ludzi w tej ścieżce wspierają. Nie, w świecie konfy gdzie każdy dzieciak był by zostawiony na pastwę losu.

masterdick

Zajmij się lepiej czymś co robisz bo od pierdolenia na hejto raczej Ci się nie poprawi


Widać że masz za dużo czasu

Idź pomagać się spełniać innym zamiast siedzieć tu i płakać

Zaloguj się aby komentować

Gdyby moja dziewczyna zaginęła, to nie poszedł bym z tym na Policję. Wszedł bym na Redpillowe fora, czytając ich komentarze wychodzi, że oni zawsze wiedzą dokładnie gdzie każda kobieta jest i co robi, kiedy nie jest koło swojego faceta.
#heheszki / #gownowpis / #przegryw

Zaloguj się aby komentować

Widzieliście nowy film propagandowy z Rosji !?
Postanowiłem jednak poprawić w niej jednen znaczący, historyczny fakt.
https://streamable.com/fwqnu1
#heheszki / #humorobrazkowy
Rudolf

@DeadRabbit wyplułem kawe xD leć w gorące niech inni też cierpią

AureliaNova

O Jezusie, jakie to jest piękne

I fakt, że ostatnie zdanie było w oryginale XD

Russkij wojennij mir - będzie nas ciebie brakować, propagandę miałeś chociaż cudną

mrocznykalafior

Świetne, leci piorun, ma ktoś link do oryginału?

Zaloguj się aby komentować

Następna