Zdjęcie w tle
DeadRabbit

DeadRabbit

Osobistość
  • 59wpisy
  • 1520komentarzy
  • 6obserwujących

Dzisiaj po raz kolejny dostałem gowno zlecenie CSI. Zajmuję się projektowaniem, jednak też mam trochę wiedzy w reżyserii, montażu filmu bo był o jeden z przedmiotów na kierunku ale też moja poboczna pasja. Często te zlecenia niestety oparte są na ignorancji ludzi i wpływowi pop kultury na ich myślenie o techonologii.

 

Moglibyście się zdziwić ile razy słyszałem, że no ale przecież on to widział w CSI albo innym filmie serialu podobnej natury. Gdzie bez problemu, odczytują numery tablicy rejestracyjnej na samochodzie, w odbiciu gałki ocznej osoby stojącej 3 ulice dalej.

 

I wydawało by się, że to tylko zwykli ludzie. Ale nawet raz Policja mnie prosiła o odczytanie spikselowanego numeru z nagrania jakiegoś kartofla przerobionego na kamerę. AI nie może dodać informacji, która już została utracona. Może tylko dokonać pewnej intepretacji tego co to mogło być, bazując na zdjęciach, których się uczył.

 

Jednak to absolutnie nic w porównaniu do dzisiejszej prośby.

 

Koleś przyniósł nagranie z ochrony gdzie pewien klient podobno ukradł coś z sklepu. Jednak niefortunie auto i jego tablice zasłaniała paleta z produktami postawiona tam wcześniej. Więc jaka była jego prośba.

 

By komputerowo usunąć palletę i odczytać numery tablicy rejestracyjnej.

Aż brew mi podniosło. Jednak dla zabawy spytałem ile myśli taka usługa kosztuje. A On, że pewnie mi to nie zajmie więcej niż 15 minut więc no tak maksymalnie 150 zł.

 

Finalnie próbowałem wytłumaczyć, że jest to niemożliwe. Standardowo usłyszałem, że no WSZYSTKO JEST MOŻLIWE.

 

REL.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Vxq9yj2pVWk

 

#gownowpis / #heheszki

Zaloguj się aby komentować

452

Z racji ogłoszonego niedawno, powrotu DHL do Rosji. Wymyśliłem dla nich nową kampanię marketingową z hasłem przewodnim. "Jedna paczka stracona to tragedia. Jeden milion to statystyka".

 

#heheszki / #humorobrazkowy

29afc3c4-4175-42f7-9d9a-e1bb17bc1b88
jajkosadzone

@Neetowiec
Bardzo duzo.
Kasa jest kasa,biznes jest biznes,wojna to kolejny biznes.

7
Sielski_Chlop

Jeżeli ktokolwiek kiedykolwiek uwierzył w jakąkolwiek korporacyjną kampanię reklamową pozująca na kampanię społeczną kierująca się zasadami moralnymi czy dobrem biednych piesków, ludzi wykluczonych przez chorobę czy ich los... To sam jest sobie winien swojej naiwności. Celem firmy, korporacji jest generowanie zysków. Jeżeli akurat sprzyjające będą tęczowe bilboardy czy żółto niebieskie, to takie się pojawią razem z wiarygodnymi hasłami od copywriterów i innych marketingowych magików.

36
tellet

@DeadRabbit najgłupsi kurierzy, u mnie jakiś niepiśmienny, nierozumny debil 6x dostarczał paczkę i kurna za każdym razem "nikogo nie zastał" w biurze czynnym od 7:30, gdy odbijał się od drzwi o 8 z minutami xD

 

Powinni to zdelegalizować

6

Zaloguj się aby komentować

Jak na hejto mogę usunąć wiadomość od użytkownika. Jakieś typy wysyłają mi nie proszone wiadomości. Nawet nie mogę tego wykasować. REL

 

#pytaniaiodpowiedzi

Neetowiec

@DeadRabbit denerwujące jest to ze ktoś wysyła zoofilię a ja nie mogę tego usunąć…

1

Zaloguj się aby komentować

Pewnie dostanę dużo hejtu. Ale oglądałem tych całych łapaczy "pedofili" i trafiło na tego kolesie, niepełnosprawnego. Oni z tekstem. Wiemy, że jesteś niepełnosprawny ale gówno nas to obchodzi.

 

Szczerze. NIe twierdzę, że koleś zrobił coś dobrego ale powinni zamazać jego twarz w tym wypadku.

 

Centralnie, całe życie być może jedyna osoba, która odpisała do niego przez całe jego niepełnosprawne życie i okazał się to jakiś typ podszywający się pod 14 letnią dziewczynkę. REL

 

https://www.youtube.com/watch?v=OZ_kHtfiNZM

 

#gownopis #przegryw

Zielczan

@DeadRabbit weź jeszcze pod uwagę, że to są ludzie niepełnosprawni intelektualnie, pewnie dojrzałość emocjonalną i IQ mają z poziomu takiego dziecka, z którymi starają się spotkać. Nie jestem przekonany, ze nawet gdyby faktycznie oni się spikali z tymi dziewczynkami to by do czegokolwiek dochodziło.

 

Chuj a nie łowcy pedofili, takiego prawdziwego zwyrola typu Trynkiewicz by nie złapali, bo by posrali nachy.

14
anervis

@DeadRabbit ci łapacze to sami powinni zostać pociągnięci pod sąd za udostępnianie wizerunku, nie bez powodu "łapią" zawsze ludzi przynajmniej lekko opóźnionych, którzy nie znają swoich praw. Takimi sprawami zajmuje się policja i sąd a nie łepki bez żadnych uprawnień do tego. Robią na tym fejm i kasę i tyle, gdyby rzeczywiście zależałoby im na sprawie to przekazanie osoby policji w zupełności by wystarczyło ale nie, musi być film żeby kliki się zgadzały

3
Peeleejin

@DeadRabbit

 

Znam przypadek w którym chłopak wylądował na wózku za dzieciaka (tak gdzieś 10-11 lat) i całe "miasteczko" zrzucało się dla niego na wózek(taki jeżdżący na baterie w latach 2k). Z 5-6 lat temu (ma teraz z 20coś lat ale wygląda jak 16 latek na wózku) było oburzenie bo został pobity i było poszukiwanie sprawcy.
Sprawca się nie znalazł, natomiast szambo wybiło bo okazało się że chłopak pokazywał dziewczynkom z klas 3-6 "ciosy karate" które głównie skupiały się na klatce piersiowej if you know what i mean.

 

Szambo wybiło tylko dlatego że ktoś ze szkoły podstawowej (zazwyczaj "wózkarz) codziennie przebywał koło boiska szkolnego) widział jedną z matek która darła się na niego w stylu "jeszcze raz cię zobaczy ktoś z X lub Y to ci ręce połamią" i został przeprowadzony mały wywiad z dziećmi.

 

Ostateczne rozwiązanie jest dość żałosne:
a) chłopak został ostrzeżony o możliwych konsekwencjach jeśli ktoś zgłosi go na policje
b) rodzice mają porozmawiać z dziećmi na temat "nauki podejrzanych rzeczy z obcymi" XD

 

W miasteczku opinie podzielone na "powinni mu ręce połamać do tych nóg" i "ma ciężkie życie a przecież nic się nie stało"

2

Zaloguj się aby komentować

Rel. szef zapomniał, że po pracy nie odbieram. Co jakiś czas dzwoni do mnie po godzinach pracy. Ja mu gadam, że telefonu firmowego nie biorę ze sobą. Prywatnego mu nie podaję.

 

Coś się tam szczypał. na początku. Nie mam kredytu dla mnie zmiana pracy to kwestia miesiąca.

 

Nigdy nie gadaj, szefowi o swoim życiu prywatnym. Że coś wziąłeś na kredyt, że ktoś chory itp. Wszystko co powiesz zostanie wykorzystane przeciwko TOBIE w 99% przypadków.

 

Z mommentem jak moja noga przekracza posiadłość firmy, ci ludzie dla nie nie istnieją.

 

#gownowpis #pracbaza

Magister_Ludi

Też to zrozumiałem jakiś czas temu, to jest genialna taktyka. Teraz z nikim nie gadam, słucham muzy i audiobooków, i jest w pytę

8
Blask

Służbowy telefon zawsze zostaje w pracy. Chyba że pracuje zdalnie. To włączam go o 8, a wyłączam o 16. Na prywatny nie dzwonią. Szanuję swój prywatny czas. Ale są tacy co by siedzieli 24h w robocie

0
mickpl

@DeadRabbit to IMO zla rada. Dobra rada to bedzie po prostu utrzymwyac ten sam poziom jaki firma daje. Jesli firma potrafi zrozumiec, ze nie wiem, musisz wyjsc wczesniej czy costam sie stalo i nie robi problemow bo wie, ze jest zycie, to nie widze sensu stawiac sie okoniem ze 8h i ani minuty wiecej.
Ale znowu, tylko wtedy gdy dziala to w dwie strony, inaczej to faktycznie bezsens.

2

Zaloguj się aby komentować

Nie wiem po jaki tag to dać. Ale przymiarki robię by zrobić częściowo w 3D na mapie globu, chronologiczy postęp tego co się dziaje na ukrainie z elementami filmików w formie filmu.

 

Z tego co wiem piosenka Hell March już nie jest objęta prawami autorskimi to bym ją wykorzystał. Jedna z moich ulubionych ever.

 

Macie jakieś sugestie odnośnie piosenek i źródeł danych, które były by w miarę uporzadkowane ?

 

https://www.youtube.com/watch?v=ENyxseq59YQ

 

#gownowpis

Zaloguj się aby komentować

REL > Zawsze tak samo!!!!!!!!!! Patrzę na Pioruny.. Jak napiszę coś z dupy to dostaje nawięcej Piorunów, w karierze doceniają moje gówno projekty, ubiorę się na pałę to komentarz ej fajna koszulka, z laskami co olewam, nie staram to wracają.

 

Jednak jak sram się z czymś miesiącami, dopieszczam, by doszlifować jak jebany diament, złoto z kataru. to każdy wytyka błędy i finalnie to wtopa.

 

Tyle żyję i nie ograniam.

 

I nie dajcie temu piorównów bo się jeszcze bardziej pogrążę. Pisałem to na klopie podczas podwujnego spłukiwania.

 

https://www.youtube.com/watch?v=e7AeEOb9Ebg

 

#przegryw #gownowpis

Zielonypomidor

@DeadRabbit Miej wyjebane a będzie Ci dane. ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

2

Zaloguj się aby komentować

Szczerze co raz to więcej patusiarstwa w Polsce. Wydaje mi się, że powinno być tak jak w Chinach odnośnie takich spraw. Jak Patus kogoś pobije, to każdy z rodziny odpowiada. Ograniczone mają prawa, bo to wzięło się od nich. Taki zabieg sprawi, że będą bardziej pilnowali swoje pomioty.

 

Jakby jakiś patus pobił kogoś z mojej rodziny to nawet jeśli nie dał bym mu rady fizycznie, to dowiedział bym się gdzie mieszka i oblał mu ryj kwasem. Pewnie usnął bym jak dziecko tego wieczoru. Dla mnie to nawet nie ludzie. REL.

 

OK jestem trochę Socjopatą jak widzę krzywdę bliskich osób. Jestem generalnie poukładaną osobą, Nigdy nie miałem wyroku, nigdy nie miałem nawet mandatu. REL. Ale nie mam kompletnie zachamowań jeśli chodzi o krzywdę bliskich mi osób.

 

https://youtube.com/shorts/I0iZ7pVKUT8?feature=share

 

#gownowpis

PaczeIok

@DeadRabbit niedawni był przypadek że matka była z synem w domu i się ktoś włamał to go matka zadzgala gdy już dusił syna i zostali uniewinnieni bo się bronili w domu przed zwyrodnialcem.
Ale takie wyszukanie kogoś i samosąd to nie są standardy europejskie

0
DeadRabbit

@PaczeIok Jakby ktoś by pobił, zgwałcił moją dziewczynę. To były by ofiary. Wtedy tylko można im wymierzyć godną sprawiedliwość taką, którą zapamiętają do końca życia. takie mam przekonanie. Nie czekał bym na śmieszne wyroki sądu.

0
Neetowiec

@DeadRabbit Czyli jakby ktoś zgwałcił twoją dziewczyną, poszedłbyś zrobić krzywdę sprawcy oblać ryj kwasem. Po czym zostawiłbyś dziewczynę po takich przeżyciach samą i dołożył przeżycie że dodatkowo traci Ciebie na X lat bo idziesz siedzieć. Myślę że bardziej byś ją dojebał psychicznie, samotna bez wsparcia po drastycznym przerzuci, osoba która kocha zamknięta na x lat, nie wiem czy dałaby radę takie coś psychicznie ogarnąć i nie poszła w stronę narkotyków, alkoholu czy nawet samobójstwa.

0

Zaloguj się aby komentować

Powiem szczerze, ale jak przeglądam hejto ostatnio to jest wysyp artykułów różnego typu z hejtem na kobiety i jest to obrzydliwe. Dramat, bo kobiety mają własnego ubera kobiety dla kobiet, czy „co najgorszego może spotkać kobietę na randce” i obrazki drinka i ciąży i inne. Hmm faceci jakby totalnie w tych uwłaczających postach. wręcz wpisują się w to o czym mówi Feminizm. Oni nie zdają sobie sprawy z czegoś takiego jak GWAŁT czy też nie mają dziewczyn, które zabierają na randki i nie widzą albo nie chcą widzieć tego ile jest patusów, kolesi zwyrodniałych, którzy są agresywni, nie rozumieją słowa „NIE” i pod twoją nieobecność mogą zrobić jej krzywdę.

 

Nie pamiętam incydentu żeby faceta zgwałcili w uberze. Rel.

 

Jako facet szczerze myślę, że co roku jest gorzej. Nawet w ten weekend byliśmy z dziewczyną na randce, to dosiadł się typek przed nami z swoją domyślam się randką czy znajomą. Nie interesuje mnie to. Starsi jacyś 10 lat. Wyszedłem po drinka, gdy wróciłem, dziewczyna powiedziała mi, że koleś jest dziwny, że się gapi cały czas. Kontyuowaliśmy rozmowę oni wypili po drinku. Poszedłem po kolejnego, tym razem wychodząc z tylnich drzwi i stanąłem z boku tak żeby mnie nie widział. Ewidentnie wisiał wzrokiem, nieprzerwanie gapiąc się na moją dziewczynę szklistymi gałami, a ona wgapiona w telefon by tylko na niego nie patrzeć. Podszedłem i powiedziałem mu cicho żeby nie robić dramy. Stary skup się na swojej dziewczynie. Trochę go zaskoczyłem bo nic nie odpowiedział. Wiedział, że został przyłapany. Wróciłem na swoje miejsce i zacząłem się na niego bezczelnie gapić przez chwilę. Po chwili wziął rzeczy, nawet drinka nie dopił i poszedł.

 

Sęk w tym, że praktycznie co wyjdziemy jest jakaś historia. Szczególnie jak idzie wiosna potem lato i kobiety zakładają luźniejsze ubrania. To jest wysyp różnych śmieci tego typu, szczególnie pijanych „mistrzów podrywu”, którzy czasem nawet nie czekają 10 minut jak Ciebie nie ma, żeby nie podpić do dziewczyny z jakimiś Cringe tekstami i finalnie kiedy im dziewczyna powie, że są beznadziejni to robią się agresywni.

 

Jako facet myślę, że to żałosne i myślę, że Faceci kreując takie środowisko, ignorancji, wyśmiewania tych rzeczy powodują tylko, że dziewczyna jeszcze bardziej będzie się bała wyjśc z Tobą. Bo coś co powiesz może być odebrane jako Creepy. Dla niej ryzyko wyjścia z jakimś anonem z internetu niesie o wiele większe konsekwencje niż dla faceta. Czego z tego co widzę większość facetów nie ogarnia w 2023, że 60 kilogramowa dziewczyna nie da rady 100 kilogramowemu kolesiowi.

 

Jak się zgadzacie dajcie pioruna. Chociaż patrząc na środowisko jakie się tutaj kreuje i co widzę codziennie na to nie wskazuje. 

 

#gownowpis / #przegryw / #randki

Eldon.Tyrell

@DeadRabbit
To że facetów nie gwałcą w Uberze to nie powód aby zakazywać akcji "mężczyzna dla mężczyzn -przewóz tylko dla panów".

 

W saunach też gwałtów kobiet nie ma, a mimo to są akcje "środy tylko dla pań", to samo z różnymi punktami preferencyjnymi dla kobiet na studia, stypendia, etc.
Znajoma dostała punkty preferencyjne na szkolenia, a jej mąż nie, tylko dlatego, że ona ma cipę a on penisa.
Tfu na taką dyskryminację.

0
DeadRabbit

@Eldon.Tyrell Szczerze. Nie jechałem ani razu uberem, gdzie kierowcą była kobieta. Więc rynkowo jest to zbędne. Są sauny tylko dla mężczyzn. Nie słyszałem, żeby była jakaś zmasowana akcja zakazu.

 

I to jest te cyniczne podchodzenie do problemu. Ojj tam paredziesiąt kobiet zgwałcono wielkie mi halo. nie róbmy nic by coś z tym zrobić. Nie zgadzam się z tą opinią.

 

Teraz przeskakiwanie z tematu na temat nie związany. To nie jest logiczna dyskusja wybacz.

769fa44b-b418-4938-89a0-48f18d4831e3
0
Zlasu

@DeadRabbit nie widzę na hejto szczegolnego wysypu takich treści. To moje wrażenia. Takie treści się pojawiają, ale większość posiada charakter bierno-agresywnej intelektualizacji.

 

Też przeraża mnie skala prymitywizmu, chamstwa i brutalizacji, tendencji do bezszensownej agresji. W realnym życiu, internet jest jaki, jest. Cóż.

0

Zaloguj się aby komentować

122

Nie licząc kawy to już od ponad paru lat nie byłem w McDonalds. Nie to, że drożeje, co jednak jest faktem. Lecz kiedyś bylem fanem Wrapów z Mc Donalds, Mc Royal no i frytek, według mnie frytki, w Mc Donalds są one wręcz ikoniczne. Zastanawiało mnie, jak bardziej zajebiście muszą smakować, te dania zrobione ze świerzych składników! Więc szukając trafiłem na autora Todda Willbura i jego stronę. Todd jest Food Hackerem, zajmujący się odwróconą inżynierią, popularnych dań z sieciówek.

 

www.topsecretrecipes.com

 

Tam znajdziecie wiele receptur znanych brandów, ja znalazłem recepturę mi. na Mc wrapa, którego dzisiaj postanowiłem zrobić. Chociaż mój uległ drobnej ewolucji przez lata. Kurczaka zastąpiłem kotlecikami sojowymi, które personalnie mi bardziej smakują i są w pełni Vege nie to co wersja w Mc Donalds. Też nie można zapomnieć o ich sygnaturowym sosie.

 

Dla mnie jest to nowy wymiar Mc Donalds, który myślę każdy fan powinien spróbować. Na pewno jest ciut zdrowiej, świeżej i lepiej smakuje.

 

Jeśli spodobała wam się stronka, dajcie pioruna żeby inni też mogli ją odkryć i przetestować.

 

#gotowanie / #ciekawostki / #weganizm

4f9cbb85-99f1-4edf-9003-1d56e4612b86
9a06222c-f2e5-4188-a14a-54c8e784ba5d
DeadRabbit

@LovelyPL Jak cytuję (obrazek w załączniku). Robię go od lat, ten przepis. Jest pyszny warto wypróbować oryginalny. Też warto eksperymentować i dopasowywać pod swoje upodobania.

8789307c-2c5a-4489-aa53-3e015442ba73
0
paramyksowiroza

@DeadRabbit

Celem zrobienie jest czegoś do smakuje jak Mc Donalds bez składników, które będa zalegać w Twoim organiźmie 30 lat jak umrzesz.

 

I Twoim zdaniem gość osiągnął ten cel?
Raczej nie osiągnął, bo przecież nie kupuje bułek w McDonalds, no nie?
Grafika którą wstawiłeś nie ma najmniejszego sensu, bo ani nie zawiera wszystkich składników BigMaca, ani nie koncentruje się na tej "całej okropnej chemii" w tym paskudztwie. Nie rozumiem zatem po co ją wstawiłeś...
Zresztą przesłanie mojego komentarza było bardzo proste - są w necie znacznie lepsi twórcy i udostępniają przepisy za free.

0

Zaloguj się aby komentować

Dziesiątki milionów wydane na Pegazusa. Niby ten program miał dbać o nasze bezpieczeństwo. To oszuści doszli do takiego stopnia perfidności, że podszywają się już pod strony rządowe by jeszcze bardziej wałować naiwnych ludzi (nie wnikam w poziom ich logiki). Platformy takie jak FB, jawnie reklamują te scamy, dodając im tylko wiarygodności. Kolejny pstryczek w nos państwu jak to oszuści czują sę bezkarni. No ale ważne, że cały system dobrze sprawuje się przy pozyskiwaniu informacji odnośnie planów opozycji.

 

https://www.youtube.com/watch?v=PEwFoZwdcso

 

#ciekawostki / #oszustwa / #gownowpis

Zaloguj się aby komentować

Ja nie wiem co trolle na hejto myślą, że będą mnie prowokować. Kurwa jestem 30+ letnim białym mężczyzną. Jedyną osobą, która potrafi mnie poruszyć słowami to mój własny mózg o północy, kiedy chce zasnąć.

 

Mózg: Co tam chcesz spać ty w dupę je#$%ny stary degeneracie. Rano pobudka, może byś nie musiał tak wcześnie wstawać gdybyś posłuchał matki i nie ćpał całe wakacje w liecum. Wiesz jak dzisiaj popełnisz samobójstwo to znajdą Ciebie dopiero pierwszego bo Twój szef wyjechał na konferencję do US.

 

#gownowpis

Zaloguj się aby komentować

17

Powiem wam tylko, że jak widzicie na opakowaniu (Bez Glutaminianu sodu) to pewnie to żarcie jest do dupy. MSG tak popularnie nazywany, a precyzyjnie Mono Glutaminian Sodu czy jak Azjaci mówią Król Smaku. Ja mówię Sól na sterydach. Jest to naturalny składnik, który jest mi. w pomidorach, algach.

 

Odpowiada za słynny smak UMAMI, który aktywuje cały obszar sensoryczny języka.

 

Niby przed nim Cioty ostrzegają, bo kiedyś w średniowieczu parę osób niby rozbolał żołądek po tym. Buuu Huu. Jednak nigdy potem nie udało się zreplikować tych badań.

 

Faktem jest, że każda dziewczyna, która była u mnie na kolacji to stwierdziła, że żarcie jest sztos, lepsze niż w restauracji i się ze mną przespała. MSG to odpowiada za dużą część mojego życia towarzyskiego. Bo prawda taka, że jak zrobisz coś dobrego i dodasz to gówno to wszystko smakuje o setkę razy lepiej.

 

Jako eksperyment zróbcię obiad swojemy mężowi, dziewczynie. Jendą porcje posypcie tym, a drugą nie i zróbcie własny eksperyment.

 

#gownowpis / #gotowanie / #kuchnia

68712be2-6092-42c5-ad10-0afda2f38e08
DeadRabbit

@Felonious_Gru Hmm kwestia kubków smakowych.

1
DeadRabbit

@-nvm- Różne kuchnie lubię od indyjskiej do włoskiej. Pierwszy raz zrobiłem sobie wrapa jeden posypany drugi nie. Różnica była od razu nawet jak dziewczynie dałem do porównania.

1
wielkaberta

@DeadRabbit

analogia do soli i pieprzu
O cholera o tym nie pomyślałem.

 

Kurna szybkie googlowania i z denka jestem zaskoczony swoją ignorancją.
Toć to produkt fermentacji. Ale nigdy nie słyszałem o tej grupie bakterii. O ile są bakterie mleczne które tworzą kwas mlekowy (ergo kiszenie). Czy tam drożdze robiące alkohol.
To jak się nazywają te bakterie co tworzą kwas glutaminowy? I czy ten typ fermentacji ma swoją potoczną nazwę? Jak można "naturalnie" zrobić taką fermentację? Ale tu jeszcze trzeba wrzucić wodorotlenek sodu do neutralizacji kwasu?

 

No ten ostatni krok sprawia, że to dosyć ciężkie do zrobienia w chacie.

0

Zaloguj się aby komentować

Jedna z moich ulubionych scen. Leslie Nielsen the goat.

Będzie ich brakować na długo.

 

https://youtu.be/Kw7fbLQeG5k?t=17

 

#heheszki / #filmy

DeadRabbit

@SST82 Wiele filmów inspirowało się tego typu humorem jak HotShots, Straszny film itp. Ale to nie było to. I też się przejadło z czasem.

0
SST82

@DeadRabbit Akurat Straszny film przypada na okres jak byłem nastolatkiem. Wtedy to te parodie oglądałem wszystkie jakie tylko wychodziły.
Netu prawie nikt nie miał, a nowości na CD (avi) zawsze skądś załatwiało

0
DeadRabbit

@SST82 Noo. U nas koleś co miał warsztat komputerowy jako pierwszy miał neta i na zapleczu sprzedawał nielegalne. Trzeba było mieć z nim układ był dziwny i bał się policji. Też szło na giełdę jechać ale tam to można było na płytce dostać pornola jakiegoś zamiast filmu, który sie chciało. Ekstra czasy. Jakoś bardziej się doceniało te rzeczy, było to bardziej wydarzenie. Teraz ma się wszystko i nawet nie chce się oglądać.

1

Zaloguj się aby komentować

Ten krótki czas Hejto, gdzie hordy z wykopowego wyżygu jeszcze nie wpadły, szybko minął. Ale ta krótka chwila ludzi wrzucających swoje pasje, ciekawe wpisy była warta tego.

 

#giwnowpis

LM317T

@DeadRabbit przecież ludzie odchodzą przez problemy techniczne i inne

1
Niggauke

@LM317T no nie wiem, do mn w kolko ktos sie dopierdala bo auto ma 15 lat, swinki morskie maja inna klatke a w ogole to źle maluję modele ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ cały polski internet tak wyglada - zawisc i gnojenie kazdego zeby podjiesc sobie wlasna wartosc, szkoda w ogole sie produkowac..

4
KHOT

@DeadRabbit wystarczy sumiennie blokować i da się z hejto przyjemnie korzystać.

0

Zaloguj się aby komentować