Zdjęcie w tle
M4G33k

M4G33k

Koneser
  • 10wpisy
  • 324komentarzy
Czy to tu się zgłasza bugi #hejto ? a jak gdzieś bardziej można niż tak o wrzucać to dajcie znać jak, bo się jeszcze nie interesowałem..
Tworząc wpis, jeśli tekst, z którego chcemy zrobić linka, jest ostatnią linijką obecnej treści i znajduje się przy granicy pola (jak na screenshocie) to nie pojawi się kontrolka do wpisywania URL linku. Jeśli nie będzie to ostatnia linijka to kontrolka się pojawi. Najprostszy test: wkleić wielolinijkowy tekst w pole i spróbowac w ostatniej linijce zrobić linka, gdzieś tam focus mignie na modalu ale ten tooltip się nie pojawi. No biggie ale pewnie fajnie poprawić
I wcale nie robię tego wpisu po to, żeby może na screenshocie ktoś przy okazji zobaczył mój obecny post, który ze względu na wąską tematykę na pewno będzie nisko widoczny , chodzi mi tylko i wyłącznie o poprawę jakości serwisu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Nie no, serio, zgłaszam bugi w różnych serwisach i appkach dla sportu, choroba zawodowa. Nie tylko o zasięg mi chodzi, tylko tak na tym wpisie wyszło (bo długi i ma linki) to już tak sobie pozwoliłem, nie bijcie. Dobra kończe pozdrooo
467eaf28-2efa-436c-b30d-d892c034b287
Rebe-Szewach

@M4G33k Fajna społeczność, tylko nie widzę, żeby im na tym zależało. Odpowiadają w ogóle, robią coś z tym?

Jason_Stafford

@Rebe-Szewach no, zrobili, przemodelowali panel dodawania postów ¯\_(ツ)_/¯

M4G33k

@Rebe-Szewach jeszcze nie wiem, dopiero się o niej dowiedziałem ale Ty chyba @bojowonastawionaowca chciałeś odpowiedzieć?

Zaloguj się aby komentować

Cześć, proszę Was o pomoc!
Potrzebuję stworzyć zestaw do grania na XBox dla osoby z paraliżem - ziomo ma sprawną tylko jedną rękę.
Pierwsze 2 rzeczy które oczywiście chce zakupić to MS Adaptive Controller a do tego Logitech G Adaptive Gaming Kit .
Jednak w takim zestawie nadal nie ma jak zastąpić gałek analogowych.
Czy ktoś zna dostępne jakieś joysticki które można wpiąć bezpośrednio w Adaptive Controller?
Widzę że powstało coś nowego - MS Adaptive Hub - i do niego są dostępne joysticki , ale czy da się to połączyć i skonfigurować z XBox Adaptive Controller?
Chętnie też usłysze wszelkie porady i przemyślenia związane z tematem, bo sam to wymyśliłem w ciemno a może są jeszcze lepsze rozwiązania lub całe metodyki dobierania odpowiedniego kontrolera dla osób z problemami ruchowymi.
Long story short: jest w moim bliskim otoczeniu niepełnosprawny facet i liczę że taki zestaw pomógłby mu w nieustającej rehabilitacji, a może się w jakiejś gierce rozkręci i zostanie streamerem?! Chcę mu dać coś interaktywnego, bo tak, to niestety jest skazany na TV (nawet nie youtube, cyfrowa rewolucja jeszcze do Niego nie dotarła), i liczę że to też pomoże.
Z góry dziękuję za wszystkie pomocne głosy, pozdro!
Edit: doczytuje jeszcze, niby jest napisane że można każdy joystick USB podłączyć ale chodzi o to żeby były to niewielkie joysticki które będzie można ułożyć razem z tymi przyciskami, żeby nie trzeba było ich trzymać, są dostępne nawet specyfikacje urządzeń , szkoda że nie potrafię czegoś takiego zrobić. szukam obecnie czegoś w rodzaju takich arcade'owych joysticków, może to by zadziałało. A chcę wcześniej spróbować się dowiedzieć czy ktoś ma pomysł jak to może zadziałać, żeby jak najmniej z tych elementów kupować w ciemno nawet portal Microsoftu o dostępności nie daje żadnego konkretnego guide'a jak to poskładać, a przynajmniej nie udało mi się znaleźć.
M4G33k

a może coś takiego, jak do arcade'ów? https://allegro.pl/oferta/8bitdo-arcade-stick-2-4g-bt-usb-joystick-pc-switch-10691660786


tylko nie moge znalezc kompatybilnego z xboxem, może ktoś coś poleci?

M4G33k

dzięki za podbicie tematu @ewa-szy @bojowonastawionaowca @Atr3ju @pszemek @Zielczan @Kyrie_Eleison @SuperSzturmowiec, pozwalam sobie zawołać żeby dać update:


na ten moment spróbuję z tym https://pl.aliexpress.com/item/1005004967345911.html i android TV - ma znacznie mniej przycisków do ogarnięcia - i zobaczymy jak w ogóle pójdzie nam obsługa YT i może prostych gier

M4G33k

@ewa-szy @bojowonastawionaowca @Atr3ju @pszemek @Zielczan @Kyrie_Eleison @SuperSzturmowiec


przynoszę kolejny update najlepszym rozwiązaniem okazał się jednak klasyczny pilot z padem 4-kierunkowym (miboxowy). Jednak ograniczona dynamika ruchów dłoni uniemożliwia używanie joysticka, o czym wcześniej w ogóle nie myślałem że będzie kłopotliwe. Do tego mała klawiaturka na bluetooth dla łatwiejszego wpisywania i ziomo już ma za sobą pierwsze samodzielnie wybrane filmy na YT

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Hejtowianie, mam dzisiaj straszny problem ogarnąć się do pracy... dlatego chciałbym z Wami prztestować innowacyjną technikę wspierającą produktywność - PIORUNDORO.
W skrócie - ile piorunów uzyska ten wpis, tyle sekund będę pracować bez rozpraszania się pierdołami.
Liczę na Was!
#pracbaza #praca
jjot

@Rudolf @M4G33k albo napisz, że wygrałeś z rakiem, albo urodziło ci się dziecko

Afrobiker

@M4G33k przestań histeryzować, ogarnij się i do roboty


https://youtu.be/qvPugcb7QGE

Paciu06

Bardzo podoba mi się rezultat! Twój szczęśliwy dzien, rozkoszuj się odpoczynkiem!

Zaloguj się aby komentować

Niby powinienem się przywitać już wczoraj jako kolejny imigrant, ale ja to zawsze mało pisałem od siebie, może tu będzie inaczej, chyba mogę już dodawać obrazki, test!
6378ad46-dd87-418d-b76c-e0abac0d1557

Zaloguj się aby komentować