#heheszki #remontujzhejto #remont #playstation #xbox #zyciepo30stce

#heheszki #remontujzhejto #remont #playstation #xbox #zyciepo30stce

Zaloguj się aby komentować
Cześć! Są na pokładzie jacyś XBOXowi wariaci?
Mój Pad do Series X'a jest ultra głośny. Jak gram sobie w nocy, to reszta rodziny (kogo ja chcę oszukać... żona oczywiście) się wydziera, że klikanie słychać na drugim krańcu miasta. Nie wiem czy to problem z moim egzemplarzem, czy swoje już przeżył ale muszę coś z tym zrobić.
Czy jest opcja kupienia pada do xkloca series x'a w wersji "wyciszonej"? Żeby przyciski nie napierdalały jak bębny. Już mam taką klawiaturę i myszkę do PC, teraz czas na pada.
Poleci ktoś jakiś produkt lub ciekawe rozwiązanie problemu?
#konsola #xbox #gry #zakupy #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
@Fen moim zdaniem mogą być następujące problemy:
1a) Jeżeli nic nie słychać to żona chce byś się kładł wcześniej spać z nią xD
1b) Żona ma sztuczny problem mimo że ledwo co słychać a nie chce z tobą spac
1c) faktycznie coś można usłyszeć i może byc to irytujące
2. Jeżeli 1c)=TRUE
2a) zjebany pad do wymiany (mało prawdopodobne)
2b) zastanów się nad akustyka pomieszczenia w którym przesiadujesz i grasz. Czasami pomoże trzymanie pada pod kocem, jeżeli masz panele i gołe ściany to dźwięk może się roznosić - moze warto rozważyć dywan na podłodze (i ścianie xD)
Zaloguj się aby komentować
Jeśli ktoś przegapił tak jak ja, to 4 listopada 2024r. wychodzi Stardew Valley w wersji 1.6 na konsole i Androida :P
https://www.stardewvalley.net/stardew-valley-1-6-mobile-console-release-date/
#stardewvalley #gry #android #xbox #playstation #nintendoswitch

Zaloguj się aby komentować
Chce ktoś kupić używane PS5 za 1030-1200 PLN? Cena do negocjacji. Dodatkowo 2 pady, ładowarka i kilkanaście gierek (TLOU,RDR2, Horizon, Mafia, Mass Effect i kilka innych). Kupiłem sobie PC z 7800X3D, RTX 4080 Super, 32GB RAM i konsola się kurzy a kaska by się przydała co bym do kompa dokupił parę wiatraków czy dysk.
Stan idealny, trzeba tylko odkurzyć ale mogę to zrobić przed wysyłką.
#sprzedam #allegro #olx #gry #pcmasterrace #ps5 #xbox #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zamówiłem kilka płyt Blu Ray gdzie część z nich to Blu ray 3d ale jest na tej płycie wybór 2D
Używam Xboxa Series X jako odtwarzacz Blu Ray i teraz się dowiedziałem że Xbox nie odtwarza płyt Blu Ray 3D. Pytanie: czy nie będzie mi działać te zamówione płyty blu ray 3d czy nie będzie działać tylko film 3d ale będę mógł wybrać 2D skoro jest na nich taka opcja, czy jak to działa? W ogóle mi nie odtworzy płyty bo zapis 2D jest na płycie 3D? Ktoś ma doświadczenie w tym?
#filmy #film #seriale #xbox #technologia #bluray

@KarolaG17 Aż z ciekawości poszukałem bo myślałem że to tylko zależy czy TV obsługuje 3D i w sumie zdania są podzielone
https://ccm.net/gaming/xbox/2109-how-to-enable-3d-on-xbox-one/ - ale tutaj np. jest napisane że się da
Zaloguj się aby komentować

Deweloperom z 11 bit studios udała się wyjątkowo trudna sztuczka. Stworzyli sequel wystarczająco podobny do poprzednika, by zadowolił weteranów, i równocześnie na tyle „swój”, by nie przyćmił oryginału. Frostpunk 2 rozbudowuje serię o kilka świeżych pomysłów w zgodzie z świętą regułą: ma być zimno,...
Czy wydawcy gier znaleźli nowe źródło dochodu?
Często zastanawiam się, czym wydawcy gier mogliby nakłonić graczy do wydawania większej liczby pieniędzy. Podniesienie ceny jest zbyt proste (i może wywołać oburzenie), oferowanie dodatkowych kosmetycznych rzeczy już nie robi takiego wrażenia, mikrotransakcje również spotykają się z niezadowoleniem graczy, szczególnie w grach singlowych.
Okazało się, że tym nowym sposobem może być umożliwienie wcześniejszego dostępu, oczywiście za wcześniejszą opłatą. Z reguły można było rozgrywkę zacząć parę dni przed innymi. Square Enix postanowiło zaszaleć i w nową część „Life is Strange” będzie można zagrać... dwa tygodnie szybciej.
Co prawda są dwa haczyki: pierwszy, dostępne będą tylko dwa rozdziały z planowanych pewnie kilku (tego nie wiem), drugi, trzeba dopłacić 130 PLN.
Sama praktyka nie stanowi dla mnie żadnego problemu - jeśli ktoś jest niecierpliwy (albo żyje z grania w gierki) i chce wydać więcej pieniędzy, to jego sprawa. Zastanawiam się tylko, czy to stanie się regułą, tak jak standardem jest dodawanie kosmetycznych rzeczy czy przepustek sezonowych do droższych edycji.
W przypadku gier dla pojedynczego gracza nie zrobi to żadnej różnicy - ot, wzrośnie szansa na natknięcie się na spoilery, jednakże co w przypadku gier multiplayerowych, na przykład w MMO czy hack and slashach pokroju „Diablo”? Osoba, która zacznie tydzień wcześniej, może zyskać sporą przewagę nad innymi graczami.
Bądź co bądź uważam, że to świetny ruch ze strony wydawców.
#gry #steam #przemyslenia #playstation #xbox

Skoro ludzie chcą płacić za bycie beta testerami to pozdro z fartem i nara. Jeśli dla mnie gra ma być tańsza dzięki tym fra... uczynnym osobom to jeszcze lepiej. Bo zakładam, że gdyby nie "gold platinum ultimate deluxe mega hiper founder supporter fan edition" to podstawka byłaby droższa.
Innymi słowy: owce należy strzyc.
Zaloguj się aby komentować
Panowie eksperci. Chce kupić konsole i zależy mi najbardziej na rajdowkach co lepsze, gdzie więcej ludzi itd
#ps5 #xbox
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Insider Gaming poinformował, że cena akcji Ubisoft Entertainment SA spadła do 15,34 euro, najniższego poziomu od 2014 roku. Kapitalizacja rynkowa firmy wyniosła 1,97 miliarda euro. Jest to regres o 10%. Warto zaznaczyć, iż spadek akcji nastąpił dwa dni po debiucie Star Wars: Outlaws i o tym, że oba...
W De i UK na stronie Microsoft można już zamawiać "nowe" przedpremierowe Xboxy za 2150 zł. W naszym pięknym kraju kwitnącej wiśni, dalej sprzedają stary sprzęt na stronie Microsoft za 2400 zł.
#xbox
Zaloguj się aby komentować
No i koniec. Udało się. Niżej wrzucam swoje zwycięskie podejscie w formie klipu. Ubity na pierwszym poziomie postaci bez blogoslawienstw z dlc. Miyazaki ugotował tak dojebanego skurczybyka, że Radahn jako finałowy boss z dlc do Elden Ring ląduje u mnie na pierwszym miejscu jako najlepszy, najtrudniejszy boss w historii gier od Fromsoftware ( mówie to z perspektywy runu na pierwszym levelu ). Wszystkie gry tej firmy ktore przechodzilem na pierwszym poziomie to byl samouczek przed tym wlasnie c⁎⁎⁎em. Teraz przerwa , a potem czas pozabijać resztę szefów z dodatku, bo troszkę ich zostało. Czy jestem dumny z tego podejścia? A w życiu. Podjebalem strategie od "Let me solo her" używając Antspur Rapiera żeby z pomocą scarlet rot przyspieszyć sobie walkę. Do tego na początku drugiej fazy Radahn robi atak który bardzo rzadko wykonuje jako pierwszy atak w tej fazie i mnie uderza, przez co zabiera mi mozliwosc flexowania sie nohitem :/. Jednak udaje się ukończyć tą walkę zwycięsko. Jeszcze kiedyś wrócę poprawić swój wynik i pokonać go w bardziej legitny sposób, bez krwawienia czy szkarłatnej zgnilizny, a nawet bez levelowanka broni
Teraz przejdźmy do formalności. @Stashqo i @CzosnkowySmok obstawiliscie w moim poście ,
że walka z bossem zajmie mi 2137 podejść. Podejść było .... werble .... 2012. Także jesteście najbliżej i to Wam przysługuje nagroda 200 złotych, które dziele na dwa także dostajecie po stówce. Do tego podejść było więcej niż 1000 więc wybierzcie fundację na którą mam przelać 100 ziko ( najlepiej tutaj pod tym postem ). Wszystko wykonam na koniec miesiąca i wrzucę tutaj jakiś dowód.
P.S Bliki czy nr konta prześlijcie mi na priv. Do końca sierpnia przeleje co mam przelać.
#eldenring #gry #gownowpis #eldenringspoiler #xbox #fromsoftware
@Tylko-Seweryn jeśli o mnie chodzi to całą kwotą możesz wesprzeć, którąś ze zbiórek prowadzonych przez Fundację Żelazny:
https://pomagam.pl/org/fundacjazelazny
Jeśli z jakichś względów nie masz ochoty wspierać okołowojennych inicjatyw to możesz zamiast tego wesprzeć krakowskie zoo lub WOŚP.
Kiedy pokażesz dowód wpłaty to dorzucę też stówkę od siebie
@Tylko-Seweryn Gratulacje ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
Szczerze jak dla mnie po prostu przesadzili z poziomem trudności. Pierwsza faza spoko, do zrobienia bez większych problemów (prawy-lewy-X to jeden z głupszych ataków, zawsze miałem problem z uniknęciem tego). W drugiej fazie fpsy mi spadały do 20 przy AOE. Tyle particle efects, że nie widziałem co się dzieje. Strzasznie mało sensownych openingów.
Tak jak całość przeszedłem bez summonów, tutaj odpaliłem mimica. Zamiast satysfakcji po prostu poczułem ulgę, że już mam to z głowy (ale może to kwestia mimica ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Dla mnie Messmer był zdecydowanie lepszą walką, o ile nie najlepszą w całym dlc.
Zaloguj się aby komentować
Jestem stary i raczej nie gram już w komputer ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale rancora mogę ubijać bez końca
#xbox #konsole #starwars #gry
Zaloguj się aby komentować
Polećcie jakąś fajną strzelankę z tych starszych (tańszych) na Xbox. Cod albo far cry?
#xbox #gry
Zaloguj się aby komentować
Mam growego kaca. Właśnie ukończyłem drugą część South Park (zaraz po części pierwszej) i mam niedosyt. Gagi rozwalają na łopatki. 9/10.
#xbox #xboxseriesx #gry #southpark

@rzodyn Powstaje gra Sejm The Game , która przynajmniej w walce wydaje się być podobna do tych South Parków
Zaloguj się aby komentować
#xbox
Ma ktoś doświadczenie w kupowaniu gier w tureckim Xbox store? Chcę sobie kupić jedna grę jeszcze x360. Wszędzie piszą że trzeba revoluta albo jakieś inne konto z wirtualną kartą. Nie da się kupić jakiegoś gift carda tureckiego i z VPN kupić?
Przy okazji gierka Sonic & all stars racing transfotmed. Za⁎⁎⁎⁎sta wyścigówka do pogrania z dzieckiem, a i nie jednemu dorosłemu podejdzie. Mam ją na X360 ale pograł bym na series.
Zaloguj się aby komentować
Polecicie coś do kolekcji? Czy według Was czegoś tu brakuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #pcmasterrace #xbox #ps5

Zaloguj się aby komentować
#pcmasterrace #pc #gry #komputery #grykomputerowe #xbox #playstation #ps5 #nvidia #amd #steamdeck
Kurteczka powiedział "frame generation działa tylko na serii rtx4xxx bo ta technologia wymaga dedykowanych rdzeni w gpu". Inaczej się, k⁎⁎wa, nie da. I teraz przychodzi takie AMD, które tego nie wiedziało i robi to dla większości kart graficznych. Początki co prawda były trudne bo w Forspoken i Aveum działało to mocno średnio ale odpalam niedawno na mojej upośledzonej RTX 3060 12gb Ghost Of Tsushima w której mamy już Fsr 3.1 i z miejsca pojawia mi się banan na twarzy. Framegen? Działa. VRR? Działa a synchronizacja fps z odświeżaniem monitora idealna. Artefakty? Nie więcej niż na DLSS framegen które to jakiś czas temu testowałem, czyli rzecz w ruchu niemal niedostrzegalna. Input lag? Jestem na niego jeszcze bardziej wyczulony niż na artefakty i grając na padzie nie widzę znaczącej różnicy w porównaniu do framegen na off. Wczoraj Horizon dostało łatkę i tam działa to jeszcze lepiej. Nie da się, panie Jensen, nie da się więc zaraz lecę po kastrata RTX 4060 z 8gb vram które to już od dłuższego czasu nie wystarcza do 1080p w 3/4 nowych gier a moją 3060 wypierdalam do kosza. Konkurencja - coś, czego wielu fanboyów nie lubi i jednocześnie najkorzystniejsza sytuacja dla nich samych.
@Jim_Morrison nie no skalowanie FSR do DLSS to jest przepaść w jakości podobnie i tutaj nvidia dominuje, ale niestety reszta kwiczy jak dla mnie to jest to wał marketingowy aby wymusić ludzi na kupowaniu nowych grafik i nic więcej.
Podobnie było z serią pierwszą RTX giety GTX tytan był bardziej wydajny a nie miał obsługi RTX i ludzie instalowali zewnętrzną nakładke RT z poziomu ReShade która działa podobnie na nawet lepiej nie nie było jakoś problemu z mocą.
@Jim_Morrison to wszystko jest tym bardziej komiczne biorąc pod uwagę fakt, że w takim cyberpunku ghosting przy DLSS jest tragiczny, a w wiedźminie 3 przy DX12 to w ogóle gra mi się wysypuje i muszę grać na DX11 pomimo, że powinienem się cieszyć z RT (który jest prawie niezauważalny xD)
dziękuję pan kurteczka.
marketing NoVideo to jest majstersztyk, a przy pomocy paru aktywnych trolli i oddanych fanów to już można niemal wszystko
O ile zakup nvidii od 4070 w górę moge zrozumieć tak śmieszą mnie ludzie którzy kupują 4060 z 8gb vram mówiąc o tym że ma dlss i Ray tracing.
Gry z Ray Tracingiem wymagają mocniejszej karty, raczej od 4070.
DLSS - przy 8gb vram to chyba jedynie do upscalingu z 720p do grania w gry 1080p bo 8gb to za malo dla części obecnych gier nie mówiąc już o przyszlych.
Tak czy siak ja kupuję od AMD bo pokazali że:
- można wydawać kilka generacji procesorów na tą samą podstawkę
- można wydać FSR, frame generator dostępny na wszystkich kartach w tym konkurencji.
- w podobnej cenie można dać więcej vramu od konkurencji, a ten vram to bardzo ważna rzecz, gdy brakuje mocy to można wyłączać różne opcje bez zjeżdżania z jakością tekstur, a gdy brakuje vram to trzeba obniżać jakość tekstur.
Generalnie takie zachowania należy wspierać i głosować portfelem, im większy ktoś ma monopol tym bardziej może olewać kupujących.
Zaloguj się aby komentować
Chce ktoś kod podarunkowy na grę Bullerstorm na xboxa? Klucz argentyński więc VPN potrzebny. #xbox #xboxseriesx #rozdajo
Zaloguj się aby komentować