Zaloguj się aby komentować

Do Polski wracają bociany - jedne z najbardziej charakterystycznych ptaków występujących w kraju. Pierwsze osobniki można obserwować już od kilku tygodni, jednak główna grupa nadal jest w drodze. Co ciekawe, migracja odbywa się nieco wcześniej niż zwykle, ornitolodzy wskazują na nietypową...
Dzisiejsza pogoda z cyklu
#heheszki #wiosna #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
#wiosna na całego, kiełbaska na grillu, piwko na tarasie przy 24 stopniach. Jest dobrze. Fotka z kamery IP

Zaloguj się aby komentować
Ledwo z kotem na działkę przyszedłem, a już 5 kleszczy mu z futra zdejmuje, nawet nigdzie daleko nie poszedł.
Jak widać mroźna zima gówno daje na kleszcze.
Zna ktoś jaką tańszą alternatywę dla NexGuarda Combo?
#koty #kleszcze #wiosna #chlopakizdzialeczek


Zaloguj się aby komentować
Ach, wiosna, moja ulubiona pora roku zaraz po apokalipsie. Wszystkie zmysły podkręcone na 110%, oczy swędzą, nos swędzi, gardło wiecznie suche i drapiące, ale za to lepiej słyszę co się dzieje 5 metrów dalej niż żonę stojącą zaraz obok mnie.
#wiosna #alergia #spektrum
Zaloguj się aby komentować
Wiosna! Mówicie że mieliście dziwny dzień?
Pojechałem pojezdzić rowerem. Wszystko było normalnie.
Wracałem wiec z przejaźdzki ścieżką rowerową z Powsina.
Długa asfaltowa trasa obok Wilanowskich nowobogadzkich.
Wiec najpierw znalazłem wielką czerwoną paprykę co leżała obok ścieżki rowerowej. Hmmm.
Mówie, ale jak? Zabrałem do domu.
Później na ławce siedział dorosły gość. Normalnie ubrany. Na ławce siedział duży pluszkak fioletowy jednorożec, a typ wsypywał coś w okrągły grinder który miał w ręku. WTF.
Dalej idzie dwóch małolatów, idą z naprzeciwka, jeden prowadzi chulajnogę, obaj z plecakami, pewnie ze szkoły.
Nagle jeden - jeb telefonem w asfalt. Telefon przeleciał jak po lodzie z 5m w moją stronę. Ale sie nie rozleciał na częsci.
Wszystko w ciagu 15 minut. Hmmm Wiosna pomyslalem.
Moze wszystko mi sie wydawało ale połowę papryki zjadłem do kolacji. Hmmm
Wiosna!
#wiosna #gownowpis #zyciejestdobre
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Idzie wiosna!
Ptaki się drą, niektóre to nawet śpiewają! Pojawiają się pierwsze liściei kwiaty
#heheszki #wiosna #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Piliście kiedy brzozową kole :]?
#wiosna #sokzbrzozy #wiosna

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj sobie zrobilismy wycieczkę z różową i psem. Postanowiłem też po zimie przypomnieć dronowi, jak się lata.
Tu zarys historyczny miejsca, które odwiedziliśmy.
Dzięki zajrzeniu do Wikipedii, dowiedziałem się też kim był Roland Garros i co ma wspólnego z Kostrzynem i czemu jest turniej jego imienia, no może nie turniej, ale korty.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fort_Sarbinowo
https://pl.wikipedia.org/wiki/Roland_Garros
#historia #spacer #wiosna #kostrzynNO
Zaloguj się aby komentować
Jeśli macie budki dla ptaszków, to juz pora je czyscic na nowe budowle! Ja dzis takie wyjąłem Ale pracowite te ptaszki #ptaki #wiosna





Zaloguj się aby komentować
#wiosna #wiosnonapierdalaj #suseuspamuje
Ale obrodziły koło chaty mej


Zaloguj się aby komentować

W Tatrach pojawiają się pierwsze oznaki wiosny. Na nasłonecznionych polanach zakwitły już pojedyncze krokusy, jednak na spektakularne fioletowe dywany trzeba będzie jeszcze poczekać – poinformował Tomasz Zając z Tatrzańskiego Parku Narodowego (TPN). – Nad Tatrami mamy stabilną, słoneczną i piękną...
Świeciło słoneczko, to był się chłop przejść po wsi, pod miasteczkiem powiatowym.
Sporo domów odjebane na tip-top, konkretnie ogrodzone, a zaraz za ogrodzeniem syf.
Tyle psiego gówna, małpek, petów i martwych kotów dawno nie widziałem, a może nawet nigdy w takiej ilości.
Chciałem zażyć świeżego powietrza i ciszy, to co kawałek przejeżdżał stary diesel. Od kiedy wprowadzono sct w Krakowie, to albo wyczuliłem się na punkcie zapachu ze starych dieseli, albo mam teorię niepopartą niczym, że z okolic Krakowa ludzie posprzedawali samochody, a w mojej okolicy je kupili za grosze, bo praktycznie trzeba jeździć samochodem z wentylacją ustawioną na obieg wewnętrzny/zamknięty.
#wiosna #spacer
Zaloguj się aby komentować
#drzewaboners wskazoja ze idzie #wiosna
#gownowpis #spierdotrip



Zaloguj się aby komentować
Otwieram okno z rana: słyszę klangor, przelatują żurawie. Wiosna idzie!
Otwieram okno godzinę później: słyszę pierdzący warkot, przelatują motocykle. Wiosna idzie.
#zalesie #wiosna #motocykle
Zaloguj się aby komentować
Drą japę żurawie. To oficjalne: #wiosna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #lata80 #poezjaspiewana #lata90 #wiosna
"...Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis
Zapachniało, zajaśniało wiosna, ach to ty!
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty..."
Marek Grechuta / Anawa - "Wiosna - ach to ty!"
https://www.youtube.com/watch?v=3NQnnhlRWmc&list=RD3NQnnhlRWmc&start_radio=1
Zaloguj się aby komentować