Jakbyście się nudzili w pracy albo zatęsknili za latami dziewięćdziesiątymi, to na jutube ktoś wrzucił wszystkie 3 sezony Ekstradycji.
Osobiście, Ekstradycję, Glinę i Dom znam na pamięć, a mimo to lubię do nich wracać #nostalgia
#seriale #90s
Jakbyście się nudzili w pracy albo zatęsknili za latami dziewięćdziesiątymi, to na jutube ktoś wrzucił wszystkie 3 sezony Ekstradycji.
Osobiście, Ekstradycję, Glinę i Dom znam na pamięć, a mimo to lubię do nich wracać #nostalgia
#seriale #90s
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy ktoś tutaj docenił tego aktora i to co zrobił z krótkim epizodem. Absolutne złoto.
Sergeant Gharial (Andrew Brooke) #andor #starwars #seriale

@sawa12721 to dlatego że się chuja znasz
"So refreshing seeing imperials as serious, deadly professional veterans posing a genuine threat. Note that the ISB TAC Team do everything right. Slowly traversing the hallway, checking corners, stacking up with rearguard security, never muzzle-flagging each other or overlapping fields of fire.
2:14 Melshi is caught off-guard and unable to count the number of hostiles b/c they're dazzling him with their flashlights.
3:24 Using a concussion grenade to stun the defenders only fails because of Melshi's quick recovery and counterattack due to his longer time enduring Narkina 5's electrified floors. Even then, he has to blindly spam-fire from cover as he doesn't yet know their enemy squad's numbers.
4:11 K2SO arrives and guns down the rearguard trooper exposed as he wasn't covering the flank. Heert returns fire with his blaster pistol, but is unable to penetrate K2SO's body armor. Knowing the troopers' heavier caliber rifles could penetrate his armour plating, K2 grabs Heert as a human meat shield.
4:30 PAYOFF: One of the most chilling dark-hallway horror shots in Star Wars as K2 advances on the TacTeam sergeant, Heert's corpse ragdolling with every shot. Note that the blaster-rifle bolts are MELTING HOLES through Heert's chestplate. "
Jedyne co, to nie spodziewali się, że przeciwnik ma na usługach droida KX.
Zaloguj się aby komentować
Każdy mój zawód, zwód i wzwód to pikuś przy Black Mirror: In memoriam.
#seriale
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #harrypotter #seriale rozwiewam wątpliwości @boogie

Zaloguj się aby komentować
Ron już w drugim wcieleniu jest rudy, ten to ma przejebane xD
#filmy #kino #seriale #hbomax #harrypotter i trochę #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
Pierwsze (chyba) zdjęcie aktorów głównego trio w serialu Harry Potter od #hbo
Możemy sie wspólnie pozastanawiac, kto kogo zagra.
#harrypotter #seriale


Zaloguj się aby komentować
Oglądałem wczoraj finał #thelastofus i jestem mega smutny, bo mogłem poświęcić ten czas o wiele lepiej, np patrzeć jak kurz osiada na półkach.
Jednak trzeba powiedzieć jeszcze raz że Pascal to jest giga aktor. Nie mam nic do aktorki grającej Elli ale on gra fatalnie. Jest albo uber sztywna albo bardziej intensywna niż Cage XD
Nie będę pisał spoilerów ale cały ten odcinek można skwitować jak zawsze:
masa nic nie wnoszących dyskusji i scen, głupota głównej bohaterki oraz zwroty akcji totalnie do przewidzenia.
#smutek #seriale
@PanNiepoprawny najlepszy możliwy ruch to było by pozostawienie Joela przy życiu ale była na to mała szansa xD
Myślę że mieli możliwości np dodając jakieś side story jak np z historią miłosną tych dwóch typow xd
Zamiast tego mieliśmy Jine i Elli jadąca na biwak. Co miała dać taka ekspozycja? Albo ta nieudolna zabawa tempem gdzie masz akcję a za chwilę szybko urwana zeby przejść do jakiejś nieinteresujacej historii.
Gdybym miał to jaką grę to bym skipowal jak pojebany xD
Zaloguj się aby komentować
Czy serialowa Elli z #thelastofus jest drastycznie inna od tej z gry? Tamtą dało się lubić, czy też była wkurwiającym gnojem chronionym plot armoren na złość odbiorcy? Już o to pytalem, ale z każdym odcinkiem jest tylko gorzej. Tak antypatycznego protagonisty nie widziałem od czasu Rings of Power.
#zalesie #seriale
@lurker_z_internetu sorry, że po 10 dniach, ale dopiero wczoraj obejrzałem finał i powiem tak:
Ja osobiście nie lubiłem Ellie z TLoU2, ale myślę, że taki był zamysł twórców - by pokazać jak chęć zemsty nas zaślepia i zmienia. Z perspektywy czasu wiem, że czułem to w grzę, tą bezsensowność misji oraz upór i wkurw z jakim szła Ellie dalej po Wilki.
Tutaj w ogóle nie czuję nic do postaci, mimo iż znam podłożę i wiem o co w tym oryginalnie chodziło. Cały serial to teenage drama o dwóch laskach co poszły sobie na wycieczkę do Seatlle. Bella Ramsay absolutnie nie daję rady - nie wierzę w żadną jej emocję, ani jak się dzieję scena z kijami golfowymi, ani w podziemiach szpitala czy też w Akwarium. Moim zdaniem ma bardzo ograniczony warsztat aktorski i sama nie daje rady.
A i zmiany scenariuszowe to jedno wielkie xD, ale nie będę już tutaj aż tak spoilerował.
Czekam na trzeci sezon, bo w grze to właśnie wątek Abby był dla mnie tym ciekawszym
Zaloguj się aby komentować
Jak ja uwielbiam takie produkcje! W końcu wzięłam się za oglądanie animacji "Legenda Vox Machiny", od dawna miałam to na swojej liście, spodziewałam się, że obejrzę coś co będzie dla mnie zwykłym serialem do kotleta, przyjemnym ale niczym specjalnym. Ale bardzo się pozytywnie zaskoczyłam jak z odcinka na odcinek przekonywałam się, że ten serial idealnie trafia w moje gusta.
Ma w sobie wszystko czego mogłabym wymagać od świata fantastyki. Różnorodny ale spójny świat przedstawiony. Różnorodni złoczyńcy, lecz jeden głowy boss z którym bohaterów walczą na przestrzeni 3 sezonów. Każdy z bohaterów jest ważny, co bardzo widać podczas scen walki, w których odnoszę wrażenie, jakbym oglądała mecz LoL'a gdzie najważniejsza jest współpraca, co dodatkowo podbija jakość tego serialu, że choreografia walk jest przepiękna i wciągająca, nie ma tam zwykłego machania mieczem czy chaosu na kadrach, wszystko wydaje się mieć sens i rytm. Coś co jest dla mnie nie zwykle ważne, czyli dobrze napisani bohaterowie, do których widz się przywiązuje i których realnie da się polubić. No i masa fajnego poczucia humoru. A to co skradło moje serduszko czyli dobrze napisany motyw drogi, który w świecie fantastyki uwielbiam, a zwłaszcza że mimo drużyna pokonuje razem drogę do pokonania głównego złola, to również każdy z bohaterów ma swoją własną, co jest dodatkowym smaczkiem.
Choć obiektywnie oceniając ten serial domyślam się że nie jest od dla każdego, mimo wielu trudnych walk, bohaterowie wydają się być niezniszczalni, czy czasem niektóre rozwiązania są infantylne. No ale właśnie tutaj też jest odpowiedź, jak ktoś szuka czegoś co pozwoli mu się oderwać od świata codziennego to właśnie w tej historii można to znaleźć bo nawet jak na animacje, immersja z światem przedstawionym jest na wysokim poziomie, zwłaszcza jak przedstawione są niektore kadry, ktore po prostu są przepiękne, nie wiem jak ten serial byłby odbierany przez fana świata D&D ja go prawie nie znam, więc nie mam porównania. Jednak wydaje mi się, że dusza tego uniwersum jest zachowana.
#seriale #fantastyka

Zaloguj się aby komentować
Polecicie jakies lekkie serialki z nutką komedii jak Studio od Apple, czy Californication?
#seriale

Zaloguj się aby komentować
Obejrzałem Breaking Bad do końca teraz, jak wychodziło to obejrzałem z 3-4 sezony i mnie zaczęło nużyć, bo jednak motyw, musimy pokonać większą rybę po raz 15 męczy. Tak samo i tym razem było 4 jakoś domęczyłem, 5 myślałem, że ostatni a jak spojrzałem to był najdłuższy. Więc tak z 12 odcinków żeby dobić i 3-2 ostatnie faktycznie byłem ciekawy co się stanie.
Generalnie fajny serial, koniec satysfakcjonując, muszę też przyznać, że mimo utartego schematu rozwiązywania tego samego problemu 20 razy scenarzyści faktycznie te problemy całkiem dobre wymyślali i rozwiązania ich przez głównych bohaterów były fajne, bo mądre. Czasami obniżali IQ i super ostrożny WW odpierdalał manię robiąc problem na pół sezonu. A intryga trucia dzieci i kradzieży papierosa z paczki przez osoby 3 to ja j⁎⁎ie słabe strasznie słabo sklejone.
Ze śmiesznych rzeczy to ciągle większa ryba się pojawiała i ostatni sezon się zaczyna od ludzi mówiących po Niemiecku, że największa gruba ryba. xD
Obejrzałem El Camino było ok, ale nie wiem sumie co miało wnieść, spory fanserwis co w sumie nie jest złe, ale fabularnie takie eh.
#seriale #breakingbad #bb
Zaloguj się aby komentować
#seriale #animacja
https://youtu.be/eH0vxWaVjDM?feature=shared
a nowy sezon "miłość śmierc i roboty" widzieli? Jak nie to polecam. Wcześniejszy sezon @GazelkaFarelka polecała.
Zaloguj się aby komentować
Studio od Apple okazało się imo świetnym komediowym serialem, satyra na temat Hollywood. Długo się zabierałem, ale dzisiaj potrzebowałem obejrzeć coś lżejszego, padło akurat na to i nie żałuję. Polecam sprawdzić
#seriale #appletv #hollywood

Zaloguj się aby komentować
Nowy sezon LOVE DEATH + ROBOTS
daje radę.
#lovedeathandrobots #netflix #animacja #seriale #sf


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Absolutnie genialna scena. Oboje wymiatają, ale Krennic miażdży. A tego gestu palcem ponoć nie było w scenariuszu.
https://www.youtube.com/watch?v=O-92e64ohP8
#starwars #seriale #andor
Zaloguj się aby komentować

16 maja 1975 r. odbyła się premiera serialu "Czterdziestolatek". Inż. Karwowski idealnie wkomponowywał się w rzeczywistość lat 70. i propagandę sukcesu. Czas pokazał, że wiele treści poruszanych w serialu było ponadczasowych, a saga rodziny Karwowskich na trwałe wpisała się w polską...
Zaloguj się aby komentować