Zaloguj się aby komentować
Jestem na świeżo. Świetny. Uważam, że jest miejsce na sezon 3.
Domagam się sezonu 3.
Najlepiej jutro.
#andor
#starwars
#seriale
Zaloguj się aby komentować
Andor s2 odcinki 10-12 rewelacja.
Serial przejdzie do historii jako jeden z najwybitniejszych seriali s-f.
Genialny.
#andor
#starwars
#seriale
Zaloguj się aby komentować

Latem 2025 roku Warner Bros. Discovery przywraca nazwę HBO Max, rezygnując z dotychczasowego „Max”. Decyzja ta wynika z chęci ponownego podkreślenia jakości i rozpoznawalności marki HBO, która lepiej oddaje charakter oferowanych treści. Firma przyznała, że wcześniejsza próba stworzenia „serwisu dla...
Puscilem sobie dwa pierwsze odcinki tego mandaloriana i serio nie wiem czym sie ludzie podniecaja, dialogi dretwe, aktorstwo to albo cgi albo typo non stop w kasku jak daftpunk. No i po kiego tam co 2gi biega z mele weponem k⁎⁎wa mac macie karabiny laserowe a sie napierdalacie dzidami jak w sredniowieczu. Ogladal ktos i powie czy warto to ciagnac dalej?
#starwars #mandalorianin #seriale

Zaloguj się aby komentować
Obejrzałem drugi sezon Andora i wow... Zrywa beret. Najlepsze co wyszło z gwiezdnych wojen. Ta cała reszta Księga Bobiego Fetta i Mandalorian to przy nim popierdółki.
#seriale #starwars #andor #filmy #benc

Zaloguj się aby komentować
Rozwala mnie narzekanie na Ellie(Bella Ramsey) i jej wygląd od pierwszego sezonu. Nie lubiłem postaci tej aktorki w GoT - zbyt przerysowana, w TLoU wypadła dobrze. Ja bym sprawdzał te wszystkie osoby narzekające na postać 14 latki w serialu, podpisujące się imieniem i nazwiskiem.
#gownowpis #gry #zalesie #seriale

Stało się dokładnie to samo, co przy drugiej części gry. Zabijają najważniejszy element jedynki i zamiast relacji nie-ojca z nie-córką, starcia dwóch różnych światów i perspektyw mamy dwie praktycznie identyczne dziewczyny, których relacja jest nudna jak flaki z olejem. Widzowie bardzo łatwo zauważają, ze coś jest źle, ale mają już problemy z określeniem co konkretnie jest źle, a w szczególności nie nadają się do znajdowania rozwiązań. Co nie przeszkadza głupkom uważającym się za dużo mądrzejszych niż są wyszukiwać tych przyczyn i próbować je naprawiać w debilny sposób. Bella Ramsey jest w sumie ok, ale myślę, że każdy się zgodzi, że to Pedro Pascal ciągnął ten serial. Neil Druckmann kolejny raz pokazuje swój pisarski geniusz.
Zaloguj się aby komentować
Jakim cudem drugi sezon TLoU ma tak niską ocenę na #filmweb ? Jak dla mnie serial naprawdę trzyma poziom a tu 5.4... WTF?
#pytanie #seriale #tlou

Zaloguj się aby komentować
Całkiem niezły odcinek. I nawet Bella ok.
Spolier
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tylko mi się nie klei, że dopiero teraz odkrywają zarodniki w powietrzu.
#thelastofus #seriale #opinia
@PanNiepoprawny MI się teoria klei bo piwnica była miejscem gdzie trafiali pierwsi pacjenci zarażeni kordycepsem - pacjenci zero. Do tego mogłby tam być lepsze warunki do ewolucji grzyba, zamknięty obszar stąd w taki sposób grzyb sobie tam poradził.
Spoiler
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Mi brakuje trochę wyjaśnienia czy zarodniki w powietrzu i zombiaki, które je produkują (a tych, ktróych widzimy to są żołnierze, których zamknęła w piwnicy żołnierka w scenie otwarcia, widzimy też jej syna, który wydziela zarodniki) są połączone w jakiś sposób z tą całą grzybnią, która reaguje na ludzi, czuje i informuje innych zarażonych.
Zaloguj się aby komentować
#seriale #thaelastofus #neildrunkman #ellie
Kaitlyn Dever
Tak coś mnie tknęło, że skądś ją znam.
Loretta.
Zaloguj się aby komentować
W ogóle obejrzałem anulowane Brave New World
https://www.youtube.com/watch?v=zdmZaXOn99g
I w sumie nawet ok 6/10, mi się podoba spin książki Huxley, bo fabułę tak naprawdę osadzili w świecie, ale historia jest w ogóle nie z powieści.
Jeśli chodzi o "free will" hehe to niskobudżetowo ale wyszło lepiej niż Westworld i netflixowe Uglies dla dzieci.
#seriale #scifi
Zaloguj się aby komentować
Richard Hammond! Jest trailer czwartego sezonu., premiera 23 maja
#seriale #farmaclarksona #clarksonfarm
Zaloguj się aby komentować
SW: Tales From the Underworld.
Spoilery
No Filoni - silny vibe Rebeliantów. Czyli gówna
Błahe to wszystko i płytkie. Może takie miało być, ale tytuł sugerował co innego.
1-3:
Wątek Asajj Ventres zawsze lubiłem. I kij -kupuję jej wskrzeszenie. Zresztą musieli, bo już wcześniej dali d⁎⁎y z lore.
Są ikoniczne statki i garść nowych informacji rozszerzające fabułę. Ale niewiele tego. Będą ten temat doić do końca.
Wątek młodego Jedi taki se. Nie wiem jak taka pierdoła przeżyła rozkaz 66. Irytujący jest. Poza tym jak to mówią: "ilu Jedi przeżyło rozkaz 66? Ilu trzeba". Ostatni odcinek totalny meh. W drugim odcinku to jakbym widział jakiegoś Overwatcha z kolorowymi postaciami.
4-6
Wątek Bane też płytki, ale trochę lepszy. Chociaż ja nie przepadam w ogóle za tą postacią.
5/10 - można obejrzeć, bo krótkie.
#starwars #seriale
Zaloguj się aby komentować
Porównanie seriali side by side o wiedźminie TVP i NF
Ukradzione z reddita
https://www.youtube.com/watch?v=GzUiAA9xpRI
#wiedzmin
#seriale
Zaloguj się aby komentować
Weźcie mi powiedzcie że chorobowe do 19.05 to dobra rzecz i żebym lepiej sobie jakąś gierkę kupił fajną albo serial, a może wy coś polecicie
#zdrowie #gry #seriale #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Całkiem niezły odcinek. Ellie nadal słabo, ale Jeffrey Wright i Dina ratują.
#thelastofus #seriale

Zaloguj się aby komentować
Ehh, B-wingi.. Jak ja żem ten serial oglądał, że tego nie odnotowałem. I to jeszcze wersje beta. Jeśli kiedyś zacznę zbierać #lego star wars, to chyba zacznę od tego modelu.
https://www.youtube.com/watch?v=xyRTFSsFzPI
#starwars #seriale
Zaloguj się aby komentować
Mordy, bo dzisiaj ten cały dzień Gwiezdnych Wojen jest to mnie zastanawia jak tutaj na Hejto są nastroje odnośnie tego uniwersum. Pamiętajcie zapiorunować wpisik jeśli się podoba dyskusja, żeby tam się nie zgubił dzisiaj w odmętach wysrywów trolowni politycznych i heheszek. No i jakie tam gwiezdnowojnowe wspomnienia z dzieciństwa macie? Pamiętacie tazo dodawane do czipsów? A może Bejbi Jodę w Fortnajcie?
#starwars #scifi #filmy #seriale

Gwiezdne Wojny to miłe wspomnienia z dzieciństwa, wchodząc w dorosłość człowiek zaczął zauważać naiwność fabuły.
Do ogólnego kiepskiego obrazu dorzucił się najpierw G. Lucas, który z każdym rokiem modyfikował stare epizody, sknocił epizody 1-3, a gwóźdź do trumny wbił Disney.
Fajnie wspomnienia, filmy dziecinne
Zaloguj się aby komentować
Jako że na majówkę nie pojechałem bo właśnie wróciłem z ogarniętej blackoutem Katalonii a nie chcę się mi nic, zobaczyłem sobie na NF serial argentyński (!).
Mało tego że argentyński to do tego science fiction.
A co bardziej zaskakujące, jest całkiem niezły, wciąga jak diabli. Wiadomo jest parę głupotek, ale da się oglądać.
Ogólnie polecam, ponoć na podstawie komiksu
https://www.youtube.com/watch?v=TqT4fDQQqCc
#sciencefiction
#seriale
Zaloguj się aby komentować