Zaloguj się aby komentować
Dzień 778/781
Liczba elementów 613
Zestaw z roku 2025
Cena katalogowa 299,99 zł
#lego #legodamwa #disney #pixar

Zaloguj się aby komentować
Dzień 773/773
Strasznie mi się ten przygłupi kogut z Moana/Vaiana podoba.
Liczba elementów 566
Zestaw z roku 2025
Cena katalogowa 174,99 zł
#lego #legodamwa #disney #vaiana

@Evivalarte za 115-120 PLN się da go kupić: https://promoklocki.pl/lego-disney-43272-heihei-p23171
Ładny zestaw, ale oczopląsu można dostać od tych odcieni podobnych w trakcie układania XD Miesiąc temu byłem na takiej wystawie Lego na której układana była mozaika przez wszystkich zwiedzających. Żeby się nie pomylić, to kolory oznaczone były numerami i na stołach ustawiona była "ściąga” - płytka z przyczepionymnkolorem i przypisanym mu numerem.

Zaloguj się aby komentować

Disney wkracza w nową erę! Przyszłość imperium rozrywki zmienia się wraz z planami na drastyczne cięcia kosztów. Nowy prezes zapowiada redukcje zatrudnienia w dziale marketingu, co może oznaczać bliską transformację dla tej kultowej marki. 🎬 Co dalej? Przekonaj się, jak Disney odnajdzie się w tych...

OpenAI ogłosiło zamknięcie platformy Sora, jednego z najgłośniejszych projektów generatywnego wideo ostatnich miesięcy. Decyzja zapadła zaledwie trzy miesiące po podpisaniu strategicznej umowy z Disneyem. Koncern medialny wycofuje się teraz z planowanej inwestycji o wartości miliarda USD. #ai...

disney #playstation3 #disneyinfinity #gry Kontynuujemy cykl spotkań z Disney Infinity. Seria, która z pewnością zajmuje czas przez ostatnie tygodnie. Do tego stopnia, że nie sięgam po inne gry. Czy jednak omawiany playset Lone Ranger był tego warty? Zapraszam do materiału.
Starzy przyjaciele po latach.
#bajki #disney #ai
https://img.joemonster.org/i/mtv/zzd/a0502171aAy5QAZ_460sv.mp4
Zaloguj się aby komentować
@maximilianan aha :P
https://www.youtube.com/watch?v=PIqHNqg4mjY
Zaloguj się aby komentować
Dzień 754/757
Liczba elementów 730
Zestaw z roku 2024
Cena katalogowa 279,99 zł
#lego #legodamwa #disney #stitch

Zaloguj się aby komentować
Weźcie dzieci, dziewczyny albo babcie na Zwierzogród 2. Jest lepszy od jedynki ^^
#disney #pixar #animacja #dubbing
A jak jesteście wstydliwi, biedni, samotni lub macie zakaz zbliżania -> stremio+orion

@MuojemuKotu jesteś poważny? Zmarło Ci dwoje dzieci? Każde w dniu premiery Zwierzogrodu?!
I nawet kurrrtkanawacie... nie obejrzałeś tej jedynki? To jest jakaś makabra. A co Ci się kojarzy z Dzikim Robotem? Albo nie, lepiej nie mów...
Tak, nie mów. Zepsułeś nastrój.
No i nie chcę Cię pogrążać, ale może gdybyś obejrzał tę jedynkę...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Orzech Ten opis pasuje w sumie do każdego filmu ze stajnii Disney/Pixar obejrzanego na smutno, na zmęczeniu lub z przymusu.
Film trwa 95 minut, nikt nie śpiewa, a wybuchów właściwie brak - może nie masz porównania, może oglądałeś inny film.
Jest wręcz odwrotnie - dominują mocno przegadane sceny, obraz jest płynny, bez stroboskopów i pozwala skupić się na rysunkach. Sceny przegadane w zabawny sposób, bez wysiłku - stara szkoła dialogów z podwójnym dnem - jak w Potworach i Spółce. Tyle samo jest tu z resztą tych wybuchów.
Jezeli ten film Cię tak zlasował to współczuję seansu "W głowie się nie mieści" albo "Ralpha demolki", jak nie widziałeś to unikaj - mógłbyś już nigdy się nie pozbierać
Tak, Zwierzogród to nie jest kino intelektualne, wciąż jest dla dzieci, ale ukierunkowali to oldschoolowo i to jest dla mnie fajne.
@Heheszki Mam tylko ból d⁎⁎y o przedstawianie szurów w pozytywnym świetle, na zasadzie "szury jednak mają racje" (nie mają, jesli mają to na zasadzie stojącego zegara co 2 razy dziennie dobrą godzine pokazuje). No ale to nie pierwsze dzieło amerykańskie gdzie leci taka narracja. Emmerich też uwielbia ten wątek, tam jest podkręcone to do maxa.
@Jarasznikos no dla mnie wylinka była momentem przełomowym, na samym początku. Czujny byłem-trop był świeży, a wściekły szef to zawsze poryczy jak ta krowa bez mleka -bydło ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Również koń mnie w ogóle nie przekonał w roli prezydenta, a jednak nieszury - bo normalni obywatele sobie tę gwiazdę większością wybrali
A co do bobra - ma w opozycji mocno szurniętrgo Rysia. I raczej lubią ją poza miastem. Może coś przeoczyłem, ale słowo SPISEK (itp) z jej strony chyba nie pada...
Przy okazji wzywam do zaopiniowania filmu @Megawonsz_9 @megawonsz9
Zaloguj się aby komentować
Łoż kurde, nie wiedzialem że Muppety wracają :)
https://youtu.be/hSLE5Psfs6U?si=n99TWGqUMFA7OEss
#muppetshow #disney
Zaloguj się aby komentować
#okotygrysska #animacja #piosenkadobranawszystko #jungledrum #disney #hakunamatataichuj

Ehh jak bylem lebek to mialem krol lew byl moja obsesja, mialem na kesecie i matka mowila ze potrafilem ogladac po 4 razy dziennie, te piosenki sa ikoniczne w kazdym jezyku, circle of life, can you feel the love tonight, busa, czy po eng czy po pl czy po fr, kazdy ktos z tym dorastal potrafi po tylu latach zaspiewac z pamieci.
@ErwinoRommelo Zgadzam się w całej rozciągłości, ale korzystając z okazji i w odniesieniu do "piosenek ikonicznych w każdym języku" (no przy królu lwie 100% true): #pytaniedoeksperta no czyż Gorniaczka nie rozjebała konkurencji przy Pocahontas?
Po mojemu: jeszcze jak
Zaloguj się aby komentować

Sąd federalny w Kalifornii nałożył na koncern Disneya karę w wysokości 10 milionów dolarów za nielegalne zbieranie danych osobowych dzieci na platformie YouTube. Według informacji przekazanych przez amerykański departament sprawiedliwości Disney wykorzystywał te dane do precyzyjnego targetowania...
Dane Terrace nawołuje do bojkotu Disney+ po tym, jak Disney zapowiedział wdrożenie funkcji generacji zawartości przez AI
Dane Terrace, ilustratorka związana z Disneyem, wezwała odbiorców do rezygnacji z Disney+ po zapowiedziach firmy dotyczących wprowadzenia narzędzi generatywnej sztucznej inteligencji. Planowana funkcjonalność, której szczegóły nie zostały ujawnione, wywołała obawy o bezpieczeństwo stanowisk pracy i naruszenia praw autorskich w przemyśle kreatywnym.
#kontrabanda #informacje #dana_terrace #disney #sztuczna_inteligencja
@nbzwdsdzbcps: my się akurat przyznamy, że sobie np. upraszczamy proces masowej analizy (rzecz jasna zweryfikowanych wcześniej) danych za pomocą narzędzi opartych o AI. Albo za pomocą modeli językowych generujemy napisy dwujęzyczne (po polsku i angielsku) do filmów. Jest wiele miejsc, w których akurat AI potrafi pomóc – jeżeli się wykorzysta to odpowiednio, i przede wszystkim odpowiedzialnie.
Ale tak czy inaczej, u nas ostatnie zdanie zawsze ma człowiek – bo zdajemy sobie sprawę, że modele potrafią się „pomylić”. Zresztą raz np. posła Marcina Józefaciuka model językowy przedstawił jako „członek klubu parlamentarnego «Policja Obywatelska» [sic]”.
Zaloguj się aby komentować
Czy bardzo lubię Stitcha? Nie wiem, być może xD
#stitch #disney #figurki #maskotki

Zaloguj się aby komentować
Byłem, zobaczyłem i o jejciu, jaki ten film jest śliczny, 10/10
#filmy #disney

Zaloguj się aby komentować
Serial Alien Earth dobiegł końca.
No i cześć, no i wpizdu. Dobrze się zaczeło, a skonczyło jak to często w produkcjach na których łapy trzyma Disney. Trzy dobre odcinki, jeden świetny, pozostała słaba. Ja rozumiem, że horrorowe produkcje muszą mieć głupich ludzi, bo jakby byli sami kompetentni, to nie byłoby historii, ale kurna, tutaj to się odbył festiwal debilizmu. Nie będę spojlerował, bo jednak serial robi do pewnego momentu dobrą robotę z dawkowaniem informacji i naprawdę czekałem co tydzień z zainteresowaniem, co będzie, ale ostatnie dwa odcinki są tak niemożebnie słabe. No i oczywiście zakończenie bez zakończenia, ludzie czekajta na następny sezon, wtedy się rozkręci..
Do czego został sprowadzony Obcy w dwóch ostatnich odcinkach to już wogóle jprd.
Na plus to aktorzy i scenografia, miejscami efekty praktyczne Obcego, ale nie mogę tego serialu polecić. Jak do połowy to było 8/10, tak na koniec leci na 4/10. Ot, Romulus wersja serialowa.
Szkoda, naprawde szkoda
#seriale #disney #streaming #alien #horror #scifi



Zaloguj się aby komentować

Disney nie będzie się odwoływał od kary nałożonej na koncern przez Federalną Komisję Handlu (FTC). W myśl ugody zapłaci więc 10 milionów dolarów za naruszenie prywatności dzieci poniżej 13. roku życia poprzez zbieranie ich danych osobowych pod nagraniami umieszczonymi na serwisie YouTube.
Federalna...