Chędożone kury.
Pierwszy w sezonie i już kur(w)a któraś musiała posmakować pomidora przede mną
#zalesie #ogrodnictwo #rosliny

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#winogronadeserowe coraz bardziej pokazują jak duże będą grona.
#zainteresowania #ogrodnictwo #rosliny #chwalesie




Zaloguj się aby komentować
Jak dobrze pamiętam to 12 czerwca uszczknąłem sobie gałązkę róży spod urzędu.
Zrobiłem sobie z butelki pet miniszklarnie gdzie wsypałem ziemi ogrodniczej uniwersalnej z perlitem. Pokaleczyłem gałązkę róży na dole, zostawiłem jednego liścia i postawiłem w półcieniu na wschodniej stronie domu.
Wczoraj zajrzałem z ciekawości co u niej słychać. Pojawił się kallus i niedługo będą korzenie. Ja a w zasadzie mój ogród się wzbogaci o fajną różę
Edit: podobny zabieg się stosuje przy mnożeniu cytrusów metodą wegetatywną. Czyli jak mamy drzewko które owocowało to pobieramy gałązkę zostawiamy jednego liścia i jak tą róże dajemy w ciepły półcień.
#ogrodnictwo #zainteresowania #kwiaty #rosliny #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Nie wiecie czy oliwka takiego typu potrzebuje dużo wody? Co ile ja podlewać? Kupiłem sobie w Obi bo widzialem taka na wakacjach w Grecji dwa lata temu i tak sobie mysle, ze w Grecji chyba maja sucho, ale wygląda jakby jej sie pic chciało.
#rosliny #ogrodnictwo


Zaloguj się aby komentować

Niebezpieczne rośliny łatwo jest pomylić z tymi, które nie stanowią zagrożenia dla człowieka. Zimowit wiosenny i konwalie są gatunkami śmiertelnie trującymi, a wyglądem przypominają niegroźny czosnek niedźwiedzi - powiedział PAP prof. dr. hab. Łukasz Łuczaj.
Rośliny niebezpieczne, które spotkać...
#dzialka #rosliny ciekaw jestem czy w tym roku figa zaowocuje

Zaloguj się aby komentować
Miskantowy płot z tego https://www.hejto.pl/wpis/co-roku-byl-problem-co-zrobic-z-taka-iloscia-scietych-traw-wiec-opracowalem-tech wpisu pięknie się zazielenił
#ogrodnictwo #rosliny


Zaloguj się aby komentować
Ale sobie pojem moreli w tym rokuuuu.
#pasjonaciubogiegozartu #ogrodnictwo #rosliny


Zaloguj się aby komentować
Właśnie zaczyna dojrzewać Jeżyna bezkolcowa Glorniwa
Bardzo smaczna z posmakiem leśnym jak ta odmiana z kolcami
#rosliny #ogrodnictwo #chwalesie



Zaloguj się aby komentować
Kurde człowiek dla jaj napisał że chce sadzonkę figi pod jednym z postów @cebulaZrosolu
No i kurde dostałem figę z czymś jeszcze.
Edit: to jakiś storczyk.
Serdecznie dziękuję za przesyłkę. Na jesieni pójdzie coś wery speszal odemnie
#ogrodnictwo #zainteresowania #rosliny


Zaloguj się aby komentować
Nie pamiętam co to za odmiana bo mi plakietka odpadła a notatki się gdzieś zapodziały, ale kwiaty dobrze rokują na obecną chwilę.
Samą odmianę to zweryfikuje u kolegi z forum winogrona.org od którego ją dostałem.
#ogrodnictwo #zainteresowania #winoroby #winogronadeserowe #rosliny


Zaloguj się aby komentować
Halo halo, #ogrodnictwo, nie śpimy, pokażcie co tam kwitnie w ogrodzie. Sezon się rozkręca więc zalecana jest aktualizacja.
#ogrod #rosliny





Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem matce napad na róże.
Ciekawe czy puszcza korzenie
Ps: @starebabyjebacpradem pamiętam pamiętam, w poniedziałek koło 6 rano nadam
#rosliny #ogrodnictwo



Zaloguj się aby komentować
Ogrody Kapias w Goczałkowicach to najlepsza botaniczna rzecz jaką widziałem. Prywatna firma ogrodnicza na 4 hektarach terenu zrobiła ogrody podzielone na ponad 20 stref tematycznych z 6000 gatunków roślin. Petarda, daje ocenę 12/10
#zielczanwgorach #rosliny #ogrodnictwo #ogrod





Zero krytycyzmu, a zachwyt na 12/10, gdy fuszerkę odwalili straszną.
No, ale Polsce wybiera się tak nawet prezydentów.
Gdyby specjalistę Japończyka wzięli do tego ogrodu japońskiego, to wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej, zaczynając od tej białej wiaty śmietnikowej. Taki stan zen się tam osiąga, że aż ciśnienie podnosi. Gdyby on tę wystającą folię zobaczył, to najpierw by tam Pearl Harbor urządził.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale mam coho.. orzechy xD odmiana typu Jacek
#ogrodnictwo #chlopakizdzialeczek #rosliny #chwalesie



Zaloguj się aby komentować
Czuje dobrze człowiek. Uratowałem ze śmietnika (dosłownie) taką palmę (nie wiem co to jest dokładnie - nie ważne - jest piękna) którą ktoś bez doniczki zwyczajnie wyrzucił. Korzenie były ok, jakieś zielone, młode pędy więc powinno się udać.
Obecny widok to zasługa mojej połóweczki która troskliwą ręką zajęła się biedactwem
Docelowo będzie rezydować w naszym lokalu.
Trzymajcie kciuki.
#rosliny #kwiaty


Zaloguj się aby komentować