#muzyka na #dziendobry w #pracbaza https://music.youtube.com/watch?v=jxJUy8IohnM&desc_update=1&si=A8PnDAUD62dqdFso
#muzyka na #dziendobry w #pracbaza https://music.youtube.com/watch?v=jxJUy8IohnM&desc_update=1&si=A8PnDAUD62dqdFso
Zaloguj się aby komentować
Mrr kociczek mój kochany
I obowiązkowe #codziennepiciu
#koty #pracbaza




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@WujekAlien tja, całe życie zapierdalać na pokaz i się żyłować, najlepiej jeszcze za darmo j⁎⁎ać nadgodziny, a potem budzisz się jak masz 50 lat na karku i zdajesz sobie sprawę, że prawie w ogóle nie spędzałeś czasu z rodziną, bo ciągle tylko robota i robota, a do tego masz zestaw chorób i zwyrodnień, permanentne wizyty u lekarza, ciągłe badania. Dobijasz 65-tki i cała rodzina cię odwiedza na cmentarzu. Od 5 lat. Taka to "ambicja" i "honor".
Zaloguj się aby komentować
Też tak macie, że na urlopie bardziej chce wam się pracować niż w zwykłe dni robocze?
#las #lesnapracbaza #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja tam traktorzystą nie jestem i nie chcę się wymądrzać, ale te śruby bym sprawdził
#pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Rynek pracy w Polsce znajduje się w fazie intensywnej transformacji (2025–2026), odchodząc od modelu "rynku pracownika" na rzecz większej równowagi, a miejscami nawet przewagi pracodawcy. Główne czynniki zmian to automatyzacja, sztuczna inteligencja (AI), zmiany demograficzne oraz presja na ograniczenie kosztów.
Coraz częściej mówi się o drastycznych zmiana na rynku pracy, o automatyzacji, o erze AI, która pozamiata większość dotychczasowych miejsc pracy.. W związku z tym pojawia się pytanie: gdzie i co robić, aby dobrze zarobić w 2026 i 2027? Gdzie waszym zdaniem są nisze o których nikt nie mówi?
#pracbaza #praca #ekonomia #polska #pytanie #ai

@cyber_biker Polska była tanią montownią Europy przez wiele długich lat. Teraz, z ciągle podnoszącym się standardem życia i płaca minimalną bogate kraje sięgają dalej gdzie można zlecić tanią i powtarzalną robotę. Słowacja, Rumunia, Turcja itd.
Musimy przestać myśleć o sobie w tych kategoriach i zacząć produkować i sprzedawać kompetencje. Mamy wybitnych specjalistów w każdej branży, nowe technologie, chciałoby się powiedzieć żeby tylko tego nie spier*** a zacząć wykorzystywać.
Niestety wspieranie rozwoju u nas leży i kwiczy (patrzcie ostatnie wydarzenia z peroskwitami).
Zaloguj się aby komentować
Darujcie sobie wyśmianie mnie, że jestem botem i nie myślę itp. Próbuje jak mogę a gdy robię samodzielnie to całe życie źle jest wszytko.
Jak odpowiadać w assigmentach do pracy?
Jeszcze zwariować można bo jest 50 minut na wypełnienie tego. Jak widzę te procesy rekrutacyjne to już widzę, że się nie nadaję. Zadania matematyczne, układanie klocków, gra w memory. Przelatują klocki przez 2 sekundy ty zapamiętaj
i to wszystko za minimalną krajową, później się dowiesz, że się nie nadajesz...
Jeszcze firefox wywali błąd "pętla przekierowań"
#pracbaza #korposwiat


Zaloguj się aby komentować
#codziennepiciu i czochranie komarka
#koty #pracbaza





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kto bawił się alarmem w czasie pracy w tym zegarku?
Ja
Czy alarm jest głośny? Tak jest głośny.
No to ustawiłem budzik na 3:33 i drugi na 21:37 na dni w które mnie nie ma w pracy xD
#heheszki
#gownowpis #pracbaza #100twarzykolejarzy #nocnazmiana #praca #pasjonaciubogiegozartu


Zaloguj się aby komentować
Myślałem, że #wroclaw już dawno został zaanektowany przez Ukraińców, ale widzę że jeszcze trwają walki
#heheszki #pracbaza #amazon

Zaloguj się aby komentować
Gotowi na zmianę pracy?
#programista15k #pracait #pracbaza #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Ehh znowu musialem jechac do #pracbaza juz 3 double eapresso galy jak 2 pln. Ale przynajmniej troche slonca chuop wyszedl z jaskini zobaczyl niebo.
#gownowpis #tagowanietomojapasja


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Regularni pracownicy u nas: Daily, Feature Estimation, Sprint Planning, Full Design Chapter Meeting
HR: Historia relacji kot-człowiek, dlaczego koty mają, coraz więcej problemów behawioralnych
P.S. pisownia przecinków zgodna z oryginałem
#korposwiat #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Myślę pozytywnie i efekt ten sam, przynajmniej odpowiedź po jednym dniu roboczym.Nie wiem jak odpowiadać dobrze. Muszę się nauczyć pewności siebie bo widać po CV brak pewności.
Inne ogłoszenia, na które aplikowałem są ciągle odnawiane a ja dostaje informację zwrotną, że się nie nadaję.
I tak wszyscy mi powiedzą, że nawet nie próbuję. A każdy ruch lub brak ma swoje konsekwencje i ode mnie wszystko zależy.
#pracbaza #praca

@aerthevist jeszcze nie próbowałem w publicznej.
Daj spokój z biurem karier tylko kity wciskają. Robiłem szkolenia z Excel, umiejętności miękkich, kompetencji przyszłości, HR. Zawsze jest spuszczanie się jak to bardzo pracodawcy patrzą na te szkolenia bo są ważne na rynku pracy i przyszłościowe a nic mi to nie dało. Na doradztwie zawodowym babka powiedziała mi tylko "nie widzę błędów w CV trzeba próbować dalej", byłem na kilku warsztatach z pisania CV, pisała mi dziewczyna pracująca w HR, AI i nic to nie zmienia. Wszyscy profesorowie na UŁ gadają jakie to dobra uczelnia, wszyscy kariery robią tylko nie ja.
Szanse na rozmowę o pracę wynoszą 0%.
@Dudleus ja z tych wszystkich szkolen zapamietalem zeby pisac CV pod konkretnego pracodawce /ogloszenie - jak starasz sie o analityka danych to piszesz o rzeczach zwiazanych z analiza danych a nie np. Nagrodach w recytacji poezji czy dorabianiu na magazynie.
Wiele osob mowi o pozytywnym mysleniu. Rozumiem ze po dluzszym szukaniu jest o to ciezko wiec moge zasugerowac brak oczekiwan. Po prostu w koncu nadejdzie moment ze sie uda.
Zrób tak, zatrudnij się w zakładzie który Ci się podoba na jakimkolwiek stanowisku, później tylko czychasz aż się komuś noga powinie, czasami łatwiej się przenieść ze stanowiska na inne albo piąć się po drabince. Albo przemyśl zmianę kariery, na zupełnie inną branże, jak jesteś młody to bym się nie zastanawiał. Młody mam na myśli mniej niż 40 lat. Zaczynasz wszystko od początku, nic trudnego robiłem to już wiele razy.
Pozdrawiam Serdecznie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować