#pogoda
"W kwietniu jak w garncu"
¯\_(ツ)_/¯

#pogoda
"W kwietniu jak w garncu"
¯\_(ツ)_/¯

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Magia.
Wchodzę do wiatrołapu, a tam mokro. Kałuża jak nic.
Pierwsza myśl kot naszczał. Zaraz pójdę za⁎⁎⁎ać skurwiesyna, a potem rozwód.
Ale nie śmierdzi. No to poszła rura od wody albo podlogówki. O cie panie wuj. Lecę do kotłowni, ale wszystko git, ciśnienie ok.
No to o co kaman?
Stał sobie do połowy opróżniony sprey mydlany do sprawdzania szczelności. Jak przechodził front, musiała walnąć taka zmiana ciśnienia, że zawór się trochę poddał i zawartość wyciekła na zewnątrz. Innego wyjaśnienia nie widzę.
#hydepark #pogoda #magiawsprayu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak sobie czytam lokalną gazetę i jest od metra pożarów, zarówno łąk jak i roślinności na posesjach. Bardzo często na przykład tuje się jarają przy ogrodzeniu.
I tak sobie myślę, że jest susza jak cholera, a cała masa niedojebów mózgowych rzuca niedopałki komuś przez płot albo tradycyjnie na ziemię/trawę.
Jak podliczyć koszty interwencji strażaków i straty wyrządzane przez ogień, to są koszmarne pieniądze. Ale maupom nie wytłumaczysz przecież.
Pamiętam jak kiedyś staliśmy w korku w Chorwacji i akurat mieli bardzo pożarowy sezon. Kumpel musiał koniecznie zajarać i wysiadł na pobocze. Ledwo zapalił zleciało się paru Chorwatów, prawie mu tego fajka z gęby wyrwali i opierdolili, że sucho wszędzie, a ten sobie jara. A przecież Chorwaci i ogólnie Bałkany jarają jak smoki. Widać jednak mają inną i chyba niestety wyższą kulturę.
#hydepark #spoleczenstwo #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Burza śnieżna z piorunami
#pogoda

Zaloguj się aby komentować
No jak, czemu?! A było już tak dobrze...
#pogoda #zimowypierdalaj #wiosnonapierdalaj #prognozapogody


Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj słonko, a w przyszłym tygodniu zapowiadają śnieg, Bożenko.
#pogoda #pamietniczek
Zaloguj się aby komentować
How can we dance when the beds are burning
#pogoda #zmianyklimatu #klimat #kampinos


Zaloguj się aby komentować
Jeżeli macie warunki to polecam jutro i/albo w piątek spędzić aktywnie czas. Od soboty pogoda w Polsce będzie lepsza do wylegiwania się w domu (zimno i wmordewind)
#spacer #pogoda #wiosnonapierdalaj #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Ciepło macie w tej Polsce. Muszę koniecznie termo z merynosa zdjąć. xd
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak, jesteśmy w d⁎⁎ie
#pogoda #klimat #woda #susza #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Cześć, giniemy.
Nie wiem gdzie oni te mierniki mają ale chyba w miasteczku. Tu na wyspie to mnie prawie przewróciło a grad dosłownie tnie twarz.
Siedzimy teraz i czekamy. Może puszczą na hotel.
#adelbertwarktyce #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W tym roku sezon na rower zaczął się wcześnie ale zdążyłem tylko raz pójść zanim dopadł mnie paskudny wirus. Dzisiaj drugi raz bo trochę mi już lepiej a tu od jutra ma zacząć lać
#rower #wiosna #pogoda #zalesie #gownowpis #krokusy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mój dzisiejszy nastrój 🙃
#pogoda #heheszki #takaprawda

Zaloguj się aby komentować