Ruda mówi ze wiosna idzie.
#zimowypierdalaj #wiosna #pogoda
#zwierzaczki #zwierzeta #wiewiorka #fotografia

Ruda mówi ze wiosna idzie.
#zimowypierdalaj #wiosna #pogoda
#zwierzaczki #zwierzeta #wiewiorka #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Halo! Pogoda? Czy Ty k⁎⁎wa jesteś normalna?
U mnie biało za oknem.
#cotusieodpierdala #pogoda

Zaloguj się aby komentować
jest 17 marca a ty mi śniegiem tutaj napierdalasz xD
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Najlepiej, na zewnątrz -4*C a ten w najlepsze sobie rozkwita. Chodzi o derenia jadalnego odmiany wydubeckij. Znając życie znowu będą 3 owoce na krzyż. A może to nie wina przymrozków tylko brak zapylenia krzyżowego?
Nie wiem, chodź się domyślam.
A brzoskwinia karłowa wcale nie lepsza… już pąki naciągnięte jak plandeka na żuku i tylko czekać.
#ogrodnictwo
#owoce
#sadownictwo
#fotografia
#pogoda
I jak tu ma się opłacać?





Zaloguj się aby komentować
#pogoda dzisiaj Pani Wiosna zdecydowanie odmówiła wizyty. może byłem niegrzeczny?


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Huhuhu troszku posypie
Przygotowani? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pogoda #pogodaiklimat

Zaloguj się aby komentować
-Halo?
-Sorry nie mogę teraz rozmawiać
-Ale to Ty dzwonisz!
#heheszki #ksiezyc #pogoda #halo i może odrobinę #astronomia ?

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak sie ktoś interesuje ogrodnictwem to wie że jest krucho z opadami więc zacząłem gusła w celu wywołania opadów umyłem samochód XD
Tak więc mam pomysł xD
Zróbmy ogólnopolskie gusła z wywoływaniem deszczu. Umyjcie w tym celu swoje samochody xD
#ogrodnictwo #pogoda #heheszki #motoryzacja #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
#pogoda #gownowpis
W ciągu 5 godzin amplituda temperatury 20 stopni
Zaloguj się aby komentować
Zastanawiam się czy my mamy jakoś więcej miejsc pomiarowych czy faktycznie u nas jest taka tragedia z powietrzem. Byłem pobiegać i coś tak czułem że mi śmierdzi to powietrze ale myślałem że w taki ciepły to niemożliwe a jednak.
#pogoda #klimat

Zaloguj się aby komentować
Pogodę po pier do li ło
30 stopni w słońcu xD
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
Dziękuję przyjaciele za wasze przysługi, pora na zasłużony odpoczynek.
#pogoda #motoryzacja #samochody

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Wyże na dobre rozgościły się nad Polską i od kilku dni sprowadzają nam słoneczną i suchą pogodę. Tak samo zapowiada się piątek. Przed nami kolejne godziny z iście wiosenną aurą, z temperaturą sięgającą niemal 20 st. C. W nocy i rano uważajmy jednak na lekki mróz oraz mgły i zamglenia, które mogą...

"Nigdy jeszcze w grudniu, styczniu, lutym, marcu nie widzieliśmy aż tak niskiej wody w Wiśle" – mówią osoby pracujące nad tą rzeką. I chociaż 71 cm, jakie dziś widzimy na wodowskazie na bulwarach w Warszawie to nie smutny rekord, sytuacja jest poważna.
#wiadomoscipolska #pogoda #susza
#spacer #pies #pokazpsa #pogoda
Hejka, dzisiaj jest piekna pogoda, więc trzeba łapać promyki słońca. Niemal nie ma wiatru, zadnej chmurki na niebie, słoneczko świeci, księżyc też, jest 14 na plusie. Pozdrawiam



Zaloguj się aby komentować