cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-07-27T16:54:10+02:003No i cholera wie czy im ufać czy podlewać... #pogoda39Udostępnij
PanWibson★2025-07-27T16:58:21+02:002Dopóki nie podlejesz nie będzie padać. Może ,jak zaczniesz z konewką chodzić po ogrodzie, uda się Tobie ich przechytrzyć.
cebulaZrosolu2025-07-27T20:18:19+02:001@bori nie wiem bo mam go zablokowanego od czasów pandemii xD Jak jechałem w trasę i co powiat mi przychodziły wiadomości, że jestem w żółtej czy czerwonej strefie