Maj bulwa, piękną mamy jesień tej wiosny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ziąb taki, że kominek poszedł w ruch...
#pogoda #zalesie

Maj bulwa, piękną mamy jesień tej wiosny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ziąb taki, że kominek poszedł w ruch...
#pogoda #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Tęsknię za ociepleniem klimatu.
#pogoda #klimat #piździ
Zaloguj się aby komentować
#pogoda
Ciekawie to wygląda, szczególnie jak odpali się "animacje": https://www.pogodairadar.pl/radar-pogodowy?center=51.48,19.04&zoom=5.32&loop=true
Pierwszy raz widzę taki wirek nad polską

Zaloguj się aby komentować
#pogoda
Lato odwołane w tym roku
Nie szykujcie kompielówek,bo będzie zimno,a zapewni nam to Etna
Zaloguj się aby komentować
#pogoda kiedy w końcu zimowa czapka przestanie być potrzebna?! zimna Zocha już za nami!

Zaloguj się aby komentować
#pogoda #zdrowie
Samochód nagrzał się na słoneczku, więc trza szybę otworzyć co by się schłodzić. No i się schłodziłem... Bark napierdala, brak możliwości obracania głowy a rano to pół godziny zajeło mi przywrócenie się do ustawień fabrycznych.
A było posłuchać mądrości memowych...
Tak więc chwilowo #fisherysklada zawieszone do odwołania

@Fishery i bardzo dobrze somsiadowi tak, bo już miałem tak potężny ból d⁎⁎y przez ten zestaw klocków xD
Jak już złożysz to może zrobisz taki wpis, że będzie jak w Hugo telewizyjnym - my będziemy w komentarzach pisać, co wcisnąć, a ty będziesz wykonywał z 3-minutowym opóźnieniem i wrzucał nam zdjecie efektu xD Jak wygląda kontroler do tego bydlaka? Jest, czy apka na telefon jak w nowych Lego?
@Fishery kiedyś w identycznej sytuacji uchyliłem minimalnie szyberdach i minimalnie boczne okno. Minimalnie, żeby nie przewiało.
Wieczorem czuję, że jakoś mi dziwnie gęba się zachowuje.
Rano wyglądałem jak po udarze - nerw trójdzielny twarzy odmówił mi posłuszeństwa. Lewe oko nie zamykało się nawet podczas snu, połowa ust nie funkcjonowała, nie mogłem np. swobodnie jeść czy pić. Po zastrzykach i rehabilitacji w większości wróciło do normy, ale jeszcze dziś po wielu latach bywa, że coś tam z tego czuję.
Zaloguj się aby komentować
Piękna pogoda na te parę dni wolnych ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
#pogoda #gdansk

Zaloguj się aby komentować
Może ktoś ogarnięty mi powie jak tu interpretować wyniki? Trzeba mnożyć x każda kreska czy x gruba kreska?
#ogrodnictwo #meteorologia #pogoda #ogrod


Deszczomierz,miernik opadów
Wiedza o ilości opadów jest kluczowa do podejmowania decyzji o nawadnianiu lub innych zabiegach agrotechnicznych. Najprostszym sposobem na uzyskanie takich informacji jest zastosowanie deszczomierza.
Dane:
Sumator opadów
Materiał: Wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Możliwość obsadzenia na trzonku lub powieszenia
Według wytycznych Światowej Organizacji Meteorologicznej deszczomierz powinien być umieszczony w odległości co najmniej 30 m od drzew, krzewów czy budynków. Dodatkowo powinien być on zamontowany na wysokości od 1 do 1,5 m nad gruntem
ps. to już ten wiek, gdy instrukcja jest napisana na przedmiocie i wystarczy przeczytać
@starebabyjebacpradem Ponumerowali co 5, więc najwyraźniej te najkrótsze i najcieńsze to 0,5 (nawet to opisali, ale my tu o matematyce, a nie o nauce czytania), a te dłuższe są co 1. Trzeba je policzyć. Mam jakieś flashbacki z podstawówki.
Ktoś już "rozwiązał" to skomplikowane zadanie i policzył, że miarka wskazuje 3 większe kreski i jedną połówkę, czyli 3,5 [trzy i pół]
Poćwicz czasem na linijce.
Zaloguj się aby komentować
Co do chooja z tą pogodą, nie padało przez kilka dni i teraz w godzinę musi nadrobić?
#uk #pogoda #deszcz

Zaloguj się aby komentować
No to się dorobiłem i ja miernika opadów. To już drugi bo pierwszy kupilem pięć lat temu i dalej nie zaprogramowany do końca xD
#ogrod #meteorologia #pogoda #ogrodnictwo #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
#pogoda
Jak dobrze, że ceny gazu i energii elektrycznej są w Polsce tak niskie bo by nam ten arcyzimny maj dal popalić.
Zaloguj się aby komentować
Dajcie już to słońce z powrotem do kurki nędzy, połowa maja jest
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
Jak truskawki mają rosnąć przy tajskiej pogodzie
#pogoda #truskawki

Zaloguj się aby komentować
Nie rozpieszcza nas ocieplenie klimatu w tym miesiącu (uwaga, gównoburza tłumaczącą czym jest klimat za 3, 2, 1...)
#pogoda #klimat #zimowypierdalaj

Zaloguj się aby komentować
#uk #pogoda
Se chyba grzyby jakieś nawrzucali bo napierdalają rytualne tańce xD xD
Jest ciemno w pizdu. Telefon rozjaśnił zdjęcie xP

Zaloguj się aby komentować
Na szczęście przeszło bokiem.
#fotografia #tworczoscwlasna #pogoda #wroclaw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#uk #pogoda
Kurła człowiek sie ustawi ze znajomymi zeby w parku posiedzieć bo pogoda za⁎⁎⁎⁎sta i jakieś piwo wypic i co? Zachlali wczoraj na jakis baletach i sie kiszą w pokojach skacowani. Nie wiedzą co tracą.
Jestem jedyna osoba w parku, ktory jest pelny ludzi, która zdjęła koszulkę żeby sobie plecki opalic i trochę wit d naprodukowac.....dziwnie sie z tym czuje

Zaloguj się aby komentować
#pogoda zimny kraj, zimny maj
Zaloguj się aby komentować
@kdjswq25 Lokalne oraz czasowe incydenty z niska tempeaturą nie świadczą o zaniku globalnego ocieplenia i zmian klimatu. Tak samo jak kilka fal upałów nie świadczyły o samym globalnym ociepleniu.
Hipotezę globalnego ocieplenia wysunięto na podstawie wieloletnich badań z pomiarów temperatur i porównywania ich ze średnią wieloletnią i jednoznacznie wychodzi że robi sie coraz cieplej w skali całego globu. Jest to również zauważalne w Polsce. Choć ponownie, nie jest to jedyny i niepodważalny dowód, a kolejna kropla w ocenia dowódów, to warto spojrzeć na ilość dni upalnych w polsce (link ponżej). Dla każdego z zawartych tu punktów widać znaczący skok pomiędzy latami 1960-1970 a ostatnią dekadą.
https://obserwator.imgw.pl/2024/09/18/liczba-dni-upalnych-w-polsce-rosnie-z-dekady-na-dekade/
Zaloguj się aby komentować