Matterhorn Gotthard Bahn RE41, ostatni pociąg z Zermatt przed odcięciem miasta od reszty świata z powodu powodzi i osunięć ziemi. Żadne środki transportu drogowego ani kolejowego nie są możliwe. Rzeka Vispa wylała, centrum miasta jest zalane.
Przewrócona lokomotywa ET22-308 która spadła z nasypu w wyniku jego podmycia podczas powodzi stulecia w 1997 r., leży od ponad miesiąca pod szlakiem podg. Mizerów - Gierałtowice. Maszyna w momencie upadku leżała częściowo zanurzona w wodzie. Proces podnoszenia pojazdu był niezwykle trudny i wymagał m. in. wybudowania toru tymczasowego, na którym ustawiono dwa żurawie kolejowe EDK. Ostatecznie została podniesiona po 3 miesiącach od wypadku.
Seiryu Miharashi Station to stacja kolejowa na linii Nishikigawa Seiryū Line w prefekturze Yamaguchi w Japonii. Nie ma na niej żadnych wejść ani wyjść, służy jedynie do zaczerpnięcia świeżego powietrza i podziwiania krajobrazów. Stacja obsługiwane jest przez specjalne pociągi, została otwarta 19 marca 2019 r.
Heńki i Henrietty, ktoś orientuje się jak działa ten cały Polregio? Sprawdzam sobie bilet na pociąg do #bydgoszcz i z dworca głównego do dworca głównego jest 19 złotych ale na Polregio my wyświetliło około 14 złotych. Jak to działa, oni mają swoje jakieś osobne pociągi czy to jest ten sam pociąg tylko taniej? #kolej #podroze #pociagi
Jak ktoś z Was jest w #szczecin , to polecam wybrać się na dworzec główny - z okazji dnia dziecka można sobie zobaczyć lokomotywy, wejść do środka, pogadać z panami kolejarzami i potrąbić :) duże dzieci też mogą wejść ;)
Najnowszy francuski TGV od firmy Alstom - SNCF TGV M - jeszcze szybszy, bardziej energooszczędny i bardziej stabilny w czasie jazdy z dużą prędkością.
Według Alstomu wnętrza TGV M zostały zaprojektowane tak, aby promować „odpoczynek i wyciszoną atmosferę, dla pogodnej i spokojnej podróży”, w tym oświetlenie, które automatycznie dostosowuje się do intensywności światła naturalnego. TGV M jest pierwszym TGV, który od początku był projektowany w ścisłej współpracy z grupami reprezentującymi osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. Celem jest zaoferowanie im w pełni niezależnego dostępu. Obrotowa platforma do podnoszenia umożliwi osobom na wózkach inwalidzkich wejście do pociągu bez pomocy, a system dźwiękowy poprowadzi osoby niedowidzące do drzwi.
Prędkość użytkowa 320 km/h
Prędkość konstrukcyjna 350 km/h
Już od przyszłego roku będzie jeździć po francuskich trasach, ciekawe jak tam polskie parowozy
Poniżej moment startu i dźwięk silnika - dla koneserów (° ͜ʖ °)
Próbowaliście kupić na jutro bilet na pociąg? Może się to nie udać, a przynajmniej nie na głównych trasach miedzy dużymi miastami, w tańszych pociągach. Większość jest już wyprzedana. A sezon się jeszcze nie zaczął…
Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego regularnie brakuje miejscówek w pociągach PKP IC/TLK? Gdyż po Polsce jeździ zwyczajnie bardzo, ale to bardzo mało pociągów.
U nas standardem jest kilkanaście pociągów miedzy dużymi miastami na dobę, w innych państwach UE - kilkadziesiąt.
Porównałem liczbę połączeń jutro, w niedzielę 19 maja na głównych trasach w Polsce i na wybranych trasach zagranicą:
🚆 Wrocław-Warszawa - 12 pociągów, w tym 10 tanich (TLK lub IC)
🚆 Poznań-Warszawa - 14 pociągów, w tym 9 tanich
🚆Katowice-Warszawa - 16 pociągów, w tym 11 tanich
🚆Gdańska-Warszawa - 26 pociągów, w tym 10 tanich
🚆Kraków - Katowice - 19 pociągów, w tym 19 tanich
🚆 Wrocław - Poznań 17 pociągów, w tym 17 tanich
Tymczasem zagranicą:
🚆Rzym - Mediolan - 81 pociągów
🚆 Zurich - Berno - 55 pociągów
🚆 Praga - Brno - 35 pociągów
🚆 Paryż - Lyon - 32 pociągi
🚆 Berlin - Monachium - 22 pociągi
Zwiększenie częstotliwości kursowania pociągów to największe wyzwanie stojące przed 🇵🇱 koleją. Przez ostatnie lata PKP Intercity nie realizowała swojego planu zakupów taboru. PKP Intercity musi kupować 70 wagonów rocznie, żeby ich tabor się nie starzał.
Nie bez przyczyny Polacy jeżdżą dwa razy rzadziej koleją niż średnio w UE. To nie tak, że nie lubimy kolei, po prostu mamy zbyt słabą ofertę.
Co roku mam ten sam problem, gdy mam kupować bilety na Mazury - kupuję odpowiednio wcześniej, właściwie poluję, żeby mieć gwarancję miejsca. Kilka razy nawet skusiłam się na 1. klasę, by nie jechać w ścisku i co? D⁎⁎a. W korytarzu stojący ludzie, nawet w wagonie bezprzedziałowym ktoś stoi nad tobą, i zipie. Nie potrafię tego zrozumieć, tej całej polityki sprzedawania biletów bez miejsca i bez kontroli, jeszcze w sezonie wakacyjnym, gdzie logiczne wydaje się podstawienie nowego składu, aleee niii, wincyj sprzedawać, wincyj wpychać, ludzie wytrzymają 5-godzinna podróż na stojaka.
(Swoją drogą kiedyś wracałam z Woodstocku 11 godzin stojąc prawie bez oparcia - wspaniała to była przygoda, nie powtórzę jej nigdy xD).
@bartek555 Gdzie te czasy gdy marynarzowi Singapur kojarzył się z azjatyckim pierdolnikiem w którym za grosze było wszystko co w innych portach było nielegalne albo bardzo drogie albo oba na raz
Niektórzy z Was widzieli moją małą relację w tym tygodniu z samotnej wyprawy rowerowej spod Warszawy na Podkarpacie. Otóż udało mi się to i przejechałem 230 km nocując na dziko w namiocie. Zajęło mi to 2,5 dnia i trochę przedobrzyłem Jestem amatorem a na początku maja nie mam jeszcze takiej fest kondycji. Dojechałem do rodziców na oparach i nie robiłem NIC tylko jadłem schabowe xD
Udało się jednak i chcę bardzo serdecznie polecić wszystkim turystykę rowerową. Marzy mi się spotykać w drodze rowerzystów równie objuczonych tobołami jak ja
Wracam pociągiem i oto na zdjęciu przestrzeń na rowery w jednym ze starych, czeskich wagonów TLK Roztocze. Luksusowo i wygodnie a Pendolino się chowa wraz ze swoją ,,szafą" na rowery w korytarzu...
Jest rok 1992. Pochmurny dzień w październiku. Na kopalni Jowisz w Wojkowicach pracuje ciągle parowóz TKp1. Z łańcuszkiem dwuosiowych szutrówek wypełnionych skała płoną wjeżdża na hałdę. W tle śmiga maluszek, z obowiązkowym koszem na dachu. Na hołdzie czekają już całe rodziny kopaczy, którzy próbują odzyskać każdą bryłkę węgla. Pomimo, że taśma kolorowa, to nagranie jest w palecie brudnych szarości poustrojowej Polski, która dopiero co zrzuciła czerwone jarzmo komuny. Na niebieskie kolory Europy przyjdzie czekać jeszcze 12 lat.
@cododiaska K⁎⁎wa, wtedy ci Niemcy co przyjeżdżali do PL to jakby k⁎⁎wa do skansenu jakiegoś, niesamowite jaki progress dokonał się w naszym kraju przez te ostatnie 20-25 lat.
Z okolicznych ciekawostek: do bodajże 2006r do KWK Jowisz, a nawet dalej - do Żychcic - można było dojechać od strony Będzina i reszty zagłębia, przez krzoki, pola i inne chabzie ... tramwajem WPK linii 25. Ślady w terenie są widoczne jeszcze do dziś. Jak ja żałuję, że tam się nigdy nie przejechałem...