Nie ma czegoś takiego jak babski orgazm. To jest wymysł lewactwa.
#takaprawda #oswiadczenie #seks #zwiazki #bekazlewactwa
Nie ma czegoś takiego jak babski orgazm. To jest wymysł lewactwa.
#takaprawda #oswiadczenie #seks #zwiazki #bekazlewactwa
Zaloguj się aby komentować
Całe życie kochałem upały i byłem pewien, że mógłbym żyć w jakimś południowym kraju. Tegoroczne temperatury trochę zweryfikowały moje poglądy. xD
Kur... jak sadzi. Od dwóch miesięcy niemal bez wytchnienia. Piękna sprawa kiedy się jest na wczasach ale w codziennym funkcjonowaniu wręcz przeciwnie.
Albo się stary robię albo te kilka kilogramów mięsa jakie na siebie ostatnio wrzuciłem robi taką różnicę.
#oswiadczenie #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Szukam Karła z Poznania i okolic wiek 20-40 lat do robienia po⁎⁎⁎⁎nych rzeczy.
#szukam #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
#hejto #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #patologia #bekazpodludzi
Powiem Wam że Hejto czasem mnie nudzi, tzn. jest tu dalej dość mało contentu jak na to co by mogło być, mam wrażenie że twórcy nieco osrali ten portal po hajpie jaki był przy exodusie z Wykopu i tak się toczy po prostu, z obiecanych rzeczy nic nie widzę, w ogóle nie ma jakoś postów od administracji ostatnio, ludzi jakoś mniej...
...a później wchodzę z braku laku na wypok gdzie nie mam konta i o matko, wracam tu z podkulonym ogonem bo się nie da, mam wrażenie że nawet jakbym miał konto i poblokował te patusiarskie tagi typu wszelakie gównomma czy nieruchomości gdzie 90% contentu robi ta sama osoba wrzucając 20 postów dziennie o tej samej tezie to i tak by mi nic do czytania nie zostało, mam wrażenie że tam już mają wbite co, ważne ile byle były wyświetlenia przez co zostali bastionem jakichś dzieciaków napalonych na patocelebrytów z jutuba. Najlepsze co dziś przeczytałem to kłótnia pod jednym wpisem na patotagu, gdzie jeden kazał drugiemu iść odrobić lekcje z przyrki, czaicie jeden gimbus drugiego chce prostować mimo że oglądają to samo gówno targetowane pod ćwierćgłówków xD
Albo forma się przejadła albo przez pasywność administracji jest tutaj jak jest, przecież wystarczyłoby dosłownie nieco uwagi i można ludzi którzy mają dość tamtego syfu tu zadomowić, szkoda naprawdę tego zmarnowanego potencjału.
Zaloguj się aby komentować
Nienawidzę niedziel
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Ciekawie byłoby zbadać mózg kibola. Tam muszą zachodzić zupełnie inne procesy niż w klasycznego homo sapiens.
#oswiadczenie #kibole

Zaloguj się aby komentować
Mam zamiar korzystać z wolności jaką wywalczyli nasi przodkowie i przy okazji w ramach rocznicy wybuchu powstania warszawskiego uczcić aktywnie tą rocznicę na singletracku jeżdżąc na MTB
#oswiadczenie
#powstaniewarszawskie

Zaloguj się aby komentować
No dobra dzisiaj jestem na działce i jest córką tej jebnietej sąsiadki, wymieniliśmy się telefonami żebym mógł interweniować w razie co.
Córka już mnie nawet nie przeprasza (i dobrze, nie jej wina), zobowiązała się pójść po pomoc do lekarza (sama bo babka nie pójdzie za Chiny ludowe, przecież ona zdrowa jest i wszyscy z niej czubka chcą zrobić). Dodatkowo powiedziała, że nastraszy babkę, że mam zamiar iść do sądu, że mam dowody na kamerce, zdjęcia itp.
No zobaczymy co to będzie... Podobno w domu też robi jazdy jej mężowi, że chłop już nie wytrzymuje.
Powiedziała, że postarają się, żeby sama (w sensie z jej mężem) nie przyjeżdżała bo jej wtedy odwala, jak jest ktoś jeszcze to jest grzeczna...
No zobaczymy co to będzie dalej...
Myślę, że kamerki ja utemperują trochę.
Jeszcze za żywopłot się muszę wziąć, to może na następnym wolnym bo już po wypłacie będzie :D
#oswiadczenie #patologia
Zaloguj się aby komentować
Z takich małych życiowych sukcesów to dziś udało mi się wywrócić żaglówkę xD nie polecam, dobrze że woda ciepła i telefon wodoodporny. Dziękuję WOPR i Policja za natychmiastowy ratunek, wielki szacun bo od przewrotki nie minęły nawet 2 minuty i już byli przy mnie.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
boję się ludzi co na trytkę mówią trytytka
#oswiadczenie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Chciałbym napisać coś, co w tym kraju może być uznane za wyprany mózg bądź inne szaleństwo.
Otóż:
CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ POLSKIM POLITYKOM OSTATNICH KILKUDZIESIĘCIU LAT ZA TO, JAKĄ STWORZYLI POLSKĘ
Tak, nie przesłyszeliście się. Chciałbym podziękować wszystkim ludziom władzy, którzy jakkolwiek przyczynili się do sukcesu naszego narodu, biorąc większą bądź mniejszą odpowiedzialność za kraj, o który walczyli wszyscy Polacy przez kupę lat, poświęcając swoje życie. Nasza elita to pierwsze aktywne "pokolenie", które tego nie zmarnowało. Spójrzcie, chociażby, na Ukrainę — mogliśmy być dziś na jej miejscu, jak nie od strony wojskowej to ekonomicznej. A dzięki nam, jak i wielu ludziom na stołkach, jednak nie jesteśmy.
Dziękuję takim postaciom elity jak Kukliński, Wojtyła, Wałęsa, Geremek, Kisielewski, Moczulski, Stasiak, Mazowiecki, Frasyniuk, Tusk, Kuroń, Piechociński, Miller, Sabbat, Kalinowski, Giertych, Putra, Niesiołowski, Skrzypczak, Kaczorowski, Milczanowski, Bielecki, Kurtyka, Borowski, Suchocka, Kalisz, Cimoszewicz, Walentynowicz, Bartoszewski, Skrzypek, Koziej, Belka, Olszewski, Zych, Olechowski, Płażyński, Jaruga-Nowacka, Krzaklewski, Blida, Lepper, Petelicki, Rokita, Zdrojewski, Kwiatkowski, Kołodko, Gilowska, Komorowski, Religa, Dorn, Hübner, Kwaśniewski, Buzek, Grabarczyk, Sikorski, Pawlak...
Spójrzcie na te nazwiska. Chętnie nazwalibyśmy ich "bandą złodziei", ale dokonali oni czegoś wielkiego. Te ich afery, korupcja, napuszczanie jednych na drugich, barwy partyjne... To zło skończyło się na tym, że albo kogoś pogrążyli, albo zrobili coś z niekorzyścią dla ludzi, albo ktoś na odrolnieniu i wałach zarobił miliony, ale... nie sprzedali nas. Nie bawili się w otwartą Targowicę. Przeprowadzili nas przez lata 90 ku sukcesom.
Dziękuję też wszystkim, o których zapomniałem, nołnejmom oraz szarym eminencjom i grupom trzymającym władze, którzy stojąc za ich plecami, ciężko pracowali od strony administracyjnej i organizacyjnej, by to wszystko nie runęło jak domek z kart. Byśmy nie byli drugą Ukrainą, Białorusią, Gruzją czy Węgrami.
Chciałbym podziękować Lechowi Kaczyńskiemu i żonie, którzy summa summarum mieli własne zdanie i co najwyżej byli źródłem beki, nie grając do złej bramki.
Chciałbym podziękować takim osobom jak Jerzy Urban, czy Janusz Korwin-Mikke. Będąc idealnymi kandydatami do bycia ekscentrycznymi oligarchami, nie stali się nimi, pokazując przez długie lata swą żarliwą stronę działalności za pomocą pióra. Ten pierwszy stał się wyjątkowo autentyczny na jesień życia, mając do tego, co się dookoła dzieje, ogromny dystans. Ten drugi, choć ekscentrycznie i ewidentnie wykorzystuje bycie w spektrum autyzmu, potrafił jednak zarazić ludzi wolnością i tekstami, wołającymi niegdyś do uruchomienia logicznego myślenia i poddania wielu rzeczy pod wątpliwość. Mam świadomość, że te niebanalne mózgi mogły narobić bardzo dużo złego, z jakiegoś powodu tak się jednak nie stało.
Wiecie, dlaczego im dziękuję? Bo wszyscy, cegła po cegle, zbudowali nam podwaliny pod tak nowoczesny, wolny i demokratyczny kraj, przywracając nam godność, odebraną kilkaset (!) lat temu. Tak, po tylu latach można ogłosić sukces. I choć wiadomo, że jeden pracował za pięciu, a drugi udawał, że nosił cegły, a trzeci próbował na nich zarobić — jak to ludzie — to jednak każdy z Was pracował na to, bym jako obywatel mógł:
godnie zarabiać i pomnażać pieniądze,
podróżować po świecie (mając także poważany na świecie paszport)
edukować się bez ograniczeń
mieć wręcz nieograniczony dostęp do wszelkich mediów, od wody po Internet
spokojnie się relaksować i delektować konsumpcjonizmem
mieć dostęp do jakotakiego lekarza (i tak 3/4 świata może pozazdrościć nam służby zdrowia)
być w urzędach klientem, nie petentem
współtworzyć jedno z najbardziej innowacyjnych państw pod względem e-usług i mobilności
być dumnym z naszych osiągnięć medycznych i technicznych, od łazików po światowej sławy sprzęt i lekarzy
być dumnym ze sztuki, kultury i popkultury, od kucharzy, przez malarzy, na muzyce kończąc (której poziom od paru lat jest bardzo wysoki)
być dumnym, jak tysiące ludzi patrzy na Polskę jako kraj lepszy do życia niż np. USA, które było dla nas bogiem — ludzie nam zazdroszczą!
być dumnym członkiem UE i NATO, patrząc, jak stajemy się czołówką Europy i świata, Z DALA OD ROSJI.
Odwaliliśmy to w kilkadziesiąt lat. Dziś moja mama i babcia, idąc po ulicy, żyjąc, obsługując czy to smartfona, bankowość mobilną czy serwisy VOD nie mogą uwierzyć w jakość tych przemian. Wszystko, prócz dostępu do usług medycznych, było jeszcze w 1980 roku niemożliwe do wyobrażenia. I choć czekają nas następne wyzwania, to chyba lepiej w naszych warunkach stać się nie mogło.
#gorzkiezale #oswiadczenie #polityka #polska #europa #rosja #filozofia #media #ue
Zaloguj się aby komentować
Hejto, pijcie ze mną espresso. Wreszcie zamówiłem prawdziwy ekspres, koniec z lurą z automatu.
BtW, są tu jakieś kawowe świry? Przy szukaniu recenzji na YT miałem flashbacki z pasty o chodzeniu po bułki.
#kawa #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Nie otwożyłem...bałem się tej jednej owcy... jeszcze trochę i z lodówki nawet wylezie xD
#oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Lubię w lecie obierać ziemniaki na dworze. Atawizm z czasów, kiedy całe życie w lecie toczyło się przed chałupą. Teraz dodatkowo, przy okazji nawadniania tunelu, mąż mi też taki piękny kranik doprowadził. Można od razu opłukać i przynieść czyste do domu.
Mieszkając na wsi można czasem gotować obiady prawie za darmo. Ziemniaki i jajka od wujka, ogórki od cioci. Swój koperek. Prąd z własnej fotowoltaiki. Tylko śmietana do mizerii ze sklepu.
#oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
#gry #grykomputerowe #metin2 #oswiadczenie #hazard
Przyczyna dla której starsze gry MMO oparte na prymitywnych mechanikach były i dalej są popularne to nic innego niż zalążki hazardu które z nich wynikały, bo po co inaczej grać w grę która opiera się na jeżdżeniu w kółko i ewentualnemu blokowaniu spacji jak się coś znalazło? Weźmy taki Metin2, ja sam spędziłem niewyobrażalne ilości czasu w gimbazie klikając metiny albo expiąc na v2 co w sumie sprowadzało się na blokowaniu spacji i staniu w miejscu xD Ciężko to nawet grą nazwać po tym opisie ale tak jest, jakbyście mi dali wtedy "grę" w której co kilka godzin dostaje się losowe wartości doświadczenia + itemy to bym w to "grał" bo o to właśnie chodzi, hazard, zabawa.
Z Metina mogły wylecieć losowe książki umiejętności/kamienie duszy więc każdy marzył o aurze miecza która była warta najwięcej albo KD+4 (wojownika czy kryta) i można było kupić pół ekwipunku na swojego noobka za takie coś.
Dzisiaj coraz mniej ludzi rozumie jak można było grać w takie "G...o", to odpowiadam. Mieliśmy słabe kompy to graliśmy w gry które chodziły jako tako i przy okazji trzymały przy kompie.
Zaloguj się aby komentować
W związku z postępującym globalnym ociepleniem postanowiłem włączyć się do walki z nim i od teraz będę spuszczał wodę w kiblu co drugie sranie #globalneocieplenie #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Z rzeczy które wyniosłem z informatyki w podstawówce, to umiejętność zrobiena Homera Simpsona za pomocą klawiatury, oto i on:
(_8(|)
Nie wiem, czemu mi się to przypomniało, po ponad 25 latach. Dziękuję, pozdrawiam!
#oswiadczenie #boomer
@jaczyliktoo a takiego byś potrafił?
https://i.pinimg.com/originals/da/a8/d1/daa8d11b559821171fa792b6c51218a9.jpg
Zaloguj się aby komentować
Duński rząd mnie sprowokował i spróbowałem. To powinno być zakazane. Trzymajcie kciuki za jutrzejsze #srajzhejto.
#oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
O cholerka, jestem kosmonautą.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Uff dobra już po
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować