Chodzę na pakerę od 5 miesięcy. Póki co przytyłem 2kg i to nie są mięśnie xDˣᴰ
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #hejtokoksy
Chodzę na pakerę od 5 miesięcy. Póki co przytyłem 2kg i to nie są mięśnie xDˣᴰ
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
W sumie to muszę odszczekać moją krytykę tych dzyndzlów na plastikowych kapelach żeby się trudniej je odseprawywało od butelki. Znaczy się dalej szczerze wątpię żeby bezpośrednio robiło to jakaś różnice w ilości recyklingowanego plastiku. Dalej mnie to irytuje... No ale właśnie, ten czynnik wkurzenia. Autentycznie odkąd to wprowadzono prawie zaprzestałem kupowania chociażby butelkowanej wody, bo nawet jeżeli irytacja drobna to przecież cos kupuje dla własnej przyjemności to po co kupować jak będzie nawet minimalnie mnie ten zakup frustrować? Jak nie trzeba to się tak pieniędzy nie wydaje.
Raczej moje zachowanie to ewenement ale mimo wszystko nie da się dyskutować, zużycie plastiku zmalało xD
#oswiadczenie #ekologia
Zaloguj się aby komentować
Dobra miało więcej info być po 16 ale co tam mogę podzielić się z wami informacją
TLDR Złożyłem akt Apostazji AMA
@kodyak no właśnie według grafiki xd
#oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj w radiu usłyszałem chyba najgorszy z tych wszystkich modnych ostatnio remixów. Tym razem padło na My heart will go on. No ale przed chwilą usłyszałem mongolski cover The Troopers i przyznać muszę szczerze, że chłopaki z The Hu robią robotę. Można bawić się starymi piosenkami, ale tak jak to zrobili mongołowie
#metal #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
ej kumacie, że za 3 miesiące wigilia?!
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Ale jaja, właśnie się dowiedziałem, że w Australii jest system metryczny.
#australia #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Podzielę się z wami moim #protip jeśli ktos:
- wybiera się na studia
- wybiera sie w dalszą podróż
- szuka prezentu na pępkowe/bejbi szałer
- szukam prezentu dla nastolatki
Plecak Himawari. Najlepiej wydana (wtedy*) stówka - aktualnie +/- 160zl.
+ ma z 20 dostępnych kolorów
+ otwiera się na płasko
+ ma wymiary bagażu podręcznego
+ jest solidnie wykonany
+ spokojnie dźwiga 8-10 kilo mandżuru
+ ma mnóstwo przegródek i dedykowaną kieszen na powerbank
+ do plecaka można dostać się od strony pleców dzięki dodatkowemu suwakowi
+ solidnie wykonane zasuwaki
+ boczne kieszenie mieszczą po butelce wody
+ w srodku kieszen na laptopa/pieluchy
+ mieści a4 z zapasem
Jedna sztuka przeżyła ze mną 3 lata studiów, pakowana zapasem wody i żarcia na 12 godzin, plus fartuchem na labo, plus mnóstwem babskich pierdoletów. Plus przeżyła ze mną 3x dwutygodniowe objazdówki wakacyjne. Wygląda jak nówka sztuka.
Kupiłam też taki plecak 2 koleżankom, które urodziły dziecko i do dziś chwalą jaki to wspaniały wynalazek jest.
#dzieci #oswiadczenie #studbaza

Zaloguj się aby komentować
PiS rozwalało porządek prawny i łamał konstytucję twierdząc, że wszystko robią zgodnie z prawem.
Tusk wraz ze swoimi poplecznikami robi to samo, ale mówi wprost i z otwartą przyłbicą "będziemy łamać prawo i konstytucję i wiemy, że wielu znawcom prawa to się nie będzie podobać, ale i tak będziemy to robić".
#oswiadczenie #demokracja #konstytucja #polityka #kod

Zaloguj się aby komentować
#filmy #komiksy #oswiadczenie #osobie
Dobra, nie mam nic przeciwko rimejkowi Potwora z Czarnej Laguny, ale dostałem właśnie linka do informacji, że robią remake BARBARELLI!
Z Sydney Sweeney.
Po c.. co??
Dlaczego wystosowuję oświadczenie w tej sprawie na hejto?
Przy okazji oświadczenie zachęcam do obejrzenia tego starocia, jeśli ktoś nie widział.
Chociaż nie. Bez sensu. Teraz to już za późno. To trzeba oglądać będąc dzieckiem (pokażcie więc dzieciom

Przy okazji oświadczenie zachęcam do obejrzenia tego starocia, jeśli ktoś nie widział.
Chociaż nie. Bez sensu. Teraz to już za późno. To trzeba oglądać będąc dzieckiem (pokażcie więc dzieciom
)
@KLH2 To się nadaje dla szesnastolatków. Dla młodszych trochę przypał, dla starszych za głupie.
Serio, jeśli ktoś chce oglądać to jako sci-fi, a nie jako soft-pornosa, to są lepsze rzeczy do obejrzenia.
[edit]:
Z Sydney Sweeney.
Po c.. co??
Przynajmniej jest w miarę podobna do Fondy. Zawsze mogli wybrać jakąś czarną, grubą reprezentantkę hiper-rzadkiej mniejszości.
Zaloguj się aby komentować
Niemam szacunku do ludzi używających uch suwnicy smitha.
#gownowpis #hejtokoksy #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Pan Klamra dal mnie na czarno bo granica wytryzmalosci mu się skończyła jak każdemu pokilei co mnie dodaje na czarno i tyle niech nie dokłada jakiś powodów że niby wypisuje na pw, bo **wyslalem mu dwie wiaormosci sms z moja psycholog jak sie umawiamy na wizyty ** bo krzyczał w nerwach NA PEWNO SIE NIE LECZY KLAMIE
Wkurza mnie jak ktoś nie zna mnie totalnie a będzie wnaiwal mi co ja robię irl a czego nie
Tyle. Nie wpadłem na pogawędki na pw tylko wysłać dwa screeny więc nie kłam.
Piona
#gownowpis #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Zmiana w kołchozie skończona, idę do domu, wstąpiłem sobie do spożywczaka po parówki chłopskie, pyszna kolacja będzie.
#oświadczenie #chwalesie #aferaparowkowa #heheszki #pdk

Zaloguj się aby komentować
Uważam że to nie fair że nasza paraolimpijska drużyna musi grać przeciw regularnej reprezentacji Chorwacji. Ktoś powinien z tym zrobić porządek!
#oswiadczenie #pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Dwa dni temu, 4. września w szkole w Apalachee w Georgii 14-latek zastrzelił 4 osoby i ranił 9 innych. Broń dostał w prezencie od ojca. Zarówno syn jak i ojciec zostali aresztowami.
Na zdjęciu J. D. Vance, potencjalny wiceprezydent USA wyznaczony przez Donalda Trumpa przemawia zza kuloodpornej ściany, że szkolne strzelaniny to "realia życia" i trzeba się z tym pogodzić.
Według wielu Amerykanów jedynym sposobem na poprawę bezpieczeństwa jest większa ilość uzbrojonych osób. Tacy ludzie są elektoratem Republikanów. Republikanów, którzy na wszystkich imprezach masowych mają zakaz wnoszenia broni, których kandydat został prawie zastrzelony przez gnoja z karabinem i którzy do ludzi przemawiają zza kilku centymetrów kuloodpornego szkła.
Tak się żyję w tym USA. Ja jednak wolę "komunistyczne" UE.
#usa #wyboryusa #bron #oswiadczenie

@lurker_z_internetu w USA chyba nie potrzeba dowodów żeby kogoś skazać wystarczy że się przyzna ktoś może powiedzieć że u nas jest tak samo ale jednak u nas to sprzeczne z doktryną. Chory kraj. Nie wspominając o tym że policjanci kiedy cię zatrzymują mogą być świadomi że umierasz i jak będą kontynuować to cię zamordują i nikogo to nie obchodzi ten koszt jest wliczony w system. Skoro oni tak traktują swoich to lepiej nie wiedzieć co robią z wrogami.
Zaloguj się aby komentować
Może zauważyliście a może nie ale miałem małego dissa z @CzosnkowySmok przedwczoraj o #rower i jazdę po kostce brukowej.
Ponieważ wyniki ankiety można uznać za decydujące, przyznaję myliłem się.
Większość osób jednak doświadcza dyskomfortu jadąc rowerem po kostce.
#smoczebajanie #heheszki #oswiadczenie


Zaloguj się aby komentować
Co oznacza ten znak?
#rower #samochody #motocykle #ruchdrogowy #gownowpis #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Jeżeli kupię sobie lamborghini jako jedyne auto i będę narzekał że nie wjadę nim do lasu na grzyby to nazwiecie mnie debilem.
Jeżeli kupię dom koło lotniska i będę narzekał na hałas to nazwiecie mnie debilem.
I wszyscy podkreślą, że to wszystko wyłącznie moja wina.
Jeżeli natomiast kupię sobie rower którym nie da się jeździć po kostce brukowej z której jest wykonana połowa DDR oraz CPR w kraju to już jest wina projektanta i wykonawcy drogi.
Ehhhh....
#rower #samochody #motocykle #ruchdrogowy #gownowpis #oswiadczenie

Przez chwilę pomyślałem, że wszedłem na wykop. Naprawdę tak k⁎⁎wa ciężko aby i auta i rowerzyści korzystali z drogi z szacunkiem do siebie? Jestem w dwóch grupach.
Ciekawe jakim cudem w innych krajac UE jakoś ludzie na szosach jeżdżą po drogach i dają radę i jedni i drudzy.
A największy ból d⁎⁎y o "przepisy dla rowerzystów" mają kierowcy co sami łamią codziennie setki przepisów bo w Polsce mało kto nie jedzie szybciej niż fozwolona prędkość, a prawie nikt (łącznie z policją) nie zatrzymuje się przed zieloną strzałką.
No OK, ale po co robić kolejne drogi rowerowe na które potrzebujesz, nie przymierzając, zjazdówkę żeby wygodnie jeździć? Plus im mocniej amortyzowany rower, tym więcej siły trzeba włożyć żeby się napędzić. Często rowerzyści mnie wkurzają, ale bronienie polskiej bylejakości i braku pomyślunku też do mnie nie trafia, jak mam ścieżkę rowerową to powinienem móc po niej pojechać zwykłym, miejskim rowerem. Jak gdzieś jest kostka to niech już będzie, ale tworząc nowe ścieżki nie powinno się przyzwalać na taki absurd.
To tak samo jakbym oczekiwał że publiczne drogi w mojej okolicy będą w dobrym stanie, a ty byś stwierdził że powinienem kupić terenówkę na ramie, bo przecież wprowadzając się widziałem że są dziury.
Druga sprawa, że jadąc samochodem i mając kiepski fragment, nie wjeżdżam na DDR, bo jest gladszy asfalt... Ale generalnie się utarło, że samochody muszą się trzymać przepisów jak cygan zasiłku, a reszta przejdzie, czy przejedzie na czerwonym, bo przecież nic nie jedzie, albo zjedzie na ulicę, bo lepsza jest... Powinien być jakiś system identyfikacji rowerzystów, tak jak jest system dla aut
Zaloguj się aby komentować
#gastronomia #jedzenie #oswiadczenie
Napiwki to jest coś czego najbardziej nie rozumiem w jakiejkolwiek kulturze. W jakiej innej branży daje się napiwki? Oooo ale mi pan ładnie wymienił olej silnikowy, ma pan dodatkową stówkę! Oooo ale dobrze obcięte włosy nie no 50 złotych ekstra się należy!
Ale w gastro wymaga się żeby za wykonywaną przez kogoś pracę płacić ekstra, tzn. przerzucać koszty januszery na klienta. Zapłaciłeś 40 złotych za średniego burgera z frytkami, we no daj jeszcze dyszkę bo ktoś ci go przyniósł z kuchni do stolika (10 metrów). Zamawiasz na glovo, we no dorzuć 10% do zamówienia dla gościa co ci to dowiezie mimo że dobrowolnie zgodził się na wykonywanie usługi. Jedzenie na mieście i tak jest obecnie mega drogie bo marże poszły w górę ale zapewne obsługa tych pieniędzy nie widzi tylko Janusz, więc dokładaj się do obsługi, mimo że nawet nie wiadomo czy oni te pieniądze zobaczą.
Nigdy nie daję napiwków, i to nie dlatego że się nigdy nie należy, po prostu wydaję swoje ciężko zarobione pieniądze i chciałbym żeby ludzie którzy mnie obsługują zarabiali godziwie zamiast januszerskich sztuczek na wymuszanie dodatkowej kasy.
Ja ostatnio napiwek dałam gościowi, co naprawił mi zmywarkę, a przyjechał tego samego dnia co zadzwoniłam, naprawił na następny i wniósł ze mną na 2 piętro. Plus wycenił się tanio, więc i tak zaoszczędziłam.
Natomiast nie daje napiwków kelnerom, chyba że postarają się ekstra, a nie za samo przyniesienie zamówienia. To też taka prywatne skrzywienie, bo pracowałam swego czasu w głównej recepcji hotelu i nieraz się zdarzało, że organizowałam super zaręczyny, stając na głowie żeby zgrać spa, kolacje, idealnie schłodzony szampan do pokoju i dostawę kwiatów. Za to wszystko sowity napiwek zazwyczaj zgarniali kelnerzy, bo się przyjęło, że tak się nagradza lokal. A tak naprawdę byli tylko napędem do tacy. Oczywiście nie muszę wspominać, że się nqpiwkiem nigdy nie dzielili
Widzę sporo komentarzy mówiących że się daje w wielu branżach - okej, ale nigdzie nie spotykałem się z takim unormowaniem tego jak w gastro. Tzn w gastro jak nie dacie napiwku, to jest to odbierane jako Januszera i w złym smaku. Sam czasem dołożę coś ekstra jak warto, ale nie uważam że to powinna być jakaś reguła.
Zaloguj się aby komentować