#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #kaseta #nostalgia #muzyka
Klub nostalgicznych.
Moja kolekcja kaset z okresu liceum. ,,Skład" to oczywiście utwory nagrywane z radia, najczęściej Rozgłośni Harcerskiej , a następnie Radiostacji. Z całej kolekcji ocalały tylko dwie sztuki. Pozostała część została wyrzucona przez moją matkę, w ramach kary, za jaranie marihuaniny.
Ostrość zdjęć typowa dla Zenita. Upływ czasu też zrobił swoje, odkopałem klisze i w tym tygodniu zrobiłem odbitki.


Zaloguj się aby komentować
Kojarzycie to z dzieciństwa? Sobie psułeś zęby gumą i dostawałeś takiego oto plastikowego niewiadomocoto. Kiedyś to było, kurrr kwiii.
#nostalgia #lata90

Zaloguj się aby komentować
Dobra nie mam czasu tego później wrzucić, to znajdzie, kto znajdzie.
#perypetiedziwena sponsorowane przez @bojowonastawionaowca i brawurową akcję oczyszczenia. Gratulujemy. XD
--------------------
#memy #heheszki #nostalgia (bo Yeti Sports)
Swoją drogą ciekawe, czy ktoś poza mną pamięta tę grę. XD

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pamiętacie jak wyglądał i działał kiedyś antywirus Avast, jak jeszcze miał niebieską ikonkę (jak ją pamiętasz to jesteś stary :D).
Tak się zastanawiam kto wpadł na pomysł, że tak ważna informacja w twoim życiu jak fakt zaktualizowania bazy wirusów, powinna spowodować :
- wyskoczenie komunikatu
- który też przerywał ci aplikacje
- dźwięk "baza wirusów została zaktualizowana"
https://www.youtube.com/watch?v=nz7Z9I6TjF8
#nostalgia #gimbynieznajo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś to były promocje teraz to nie ma promocji
#hejto30plus #nostalgia #sonyericsson

Zaloguj się aby komentować
Ło baben. Pamiętacie jak za dzieciaka graliście w komputer i w kiosku były te wszystkie gazety tego typu jak Top Secret, Secret Service, Gambler czy Świat Gier Konkuterowych? To jeśli jakieś macie teraz te numery z lat dziewięćdziesiątych poupychane na strychu, w piwnicy czy jelicie grubym, weźcie się zainteresujcie bo na OLX to nie są tanie rzeczy. #staregry #nostalgia #komputery #lata90

Zaloguj się aby komentować
Bijcie masterczułki
#nostalgia
Zaloguj się aby komentować
Ale mi się udało dzisiaj wyrwać na pchlim targu, BBurago Range Rover 1:45 w wersji sport z lat 90. Stan mógłby być lepszy, szczególnie szyb, ale nie narzekam. Mam w domu rodzinnym sporą kolekcję tych modeli i jak go zobaczyłem to musiałem kupić - tylko 10zł 🧅
#modelarstwo #lata90 #nostalgia





Zaloguj się aby komentować
#nostalgia #gimbynieznajo #kiedystobylo
Przygarnij Kropka

Zaloguj się aby komentować
Ale was nostagne teraz. Czasy wypożyczalni filmow juz nie wrócą.
https://youtu.be/S5yiV6h07Vs?si=6p2e52OuCAT\_xLUM
#nostalgia #kiedystobylo
Zaloguj się aby komentować
Jeszcze za nim wymyśliłem tag #smoczebajanie to zrobiłem kilka memiksów z niebieskimi napisami.
Pierwszy był o @bojowonastawionaowca a niebieski kolor miał nawiązywać do koloru moderatora. No i tak gdzieś w głowie zasiał ziarno robienia #memy związane z #hejto
Taka troche #nostalgia dzisiaj mnie naszła.

Zaloguj się aby komentować
Brakuje jeszcze Rarytasów oraz sowieckich (Kosmos) i albańskich (DS i A)
#nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Ciekawostka.
Modelki z teledysku Roberta Palmera Addicted to love ...
#muzyka
#nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Pojechałem sobie na przejażdżkę jesienną
Nostalgiczną strasznie, wszędzie zapachy ognisk, zgnitych jabłek, typowo jesienne wspomnienia z dzieciństwa to we mnie uruchamia, mile to.
Pozdrawiam.
#rower #jesien #nostalgia


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Młodzi nie pamiętają. W 97 mimo, że falę zniwelował most rędzieński, to sky tower zalało do prawie 1/4 wysokości.
#wroclaw #powodz #nostalgia #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Klasyk sprzed ćwierć wieku na sobotni wieczór.
https://www.youtube.com/watch?v=aX_Ip26Y4nQ
#muzyka #muzykaelektroniczna #nostalgia
Zaloguj się aby komentować