Już jutro o 20 w #lodz mój debiut z piosenkami przed publicznością w Ignorantce. Zapraszam, wstęp za darmo.

Już jutro o 20 w #lodz mój debiut z piosenkami przed publicznością w Ignorantce. Zapraszam, wstęp za darmo.

Zaloguj się aby komentować
Nie chciałby ktoś może dodatkowej fuchy?
szukam elektryka-serwisanta w #lodz
nie może się bać uczyć nowych rzeczy, kumac elektrykę i najlepiej mieć laptopa na serwisy. Pojedyncze zlecenia do awarii, żadna stała praca. Jdg wymagane
#pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Łódź, k⁎⁎wa....
#lodz #zydzi #reklama #reklama#reklama #heheszki #reklama #wtf


Zaloguj się aby komentować
Łódź potrafi być pięknym miastem! Tak, to Łódź, nie Włochy! Jak coś jestem autorem zdjęcia. #lodz #fotografia #polska

Zaloguj się aby komentować
#lodzie #offgrid #panelesloneczne #koty #lodz #londyn #uk #ciekawostki #zainteresowania #zwierzaczki #pokazkota
Czesc, jestem kolejnym emigrantem z vikop.ru, witam wszystkich.
Przekleję (z lekkimi modyfikacjami) wpisy/wpisy z mikrobloga, kore umiescilem w czasch gdy mieszkalem w Londynie na barce, moze kogos zainteresuje…
Krotki rys historyczny, mieszkalismy na wodzie ponad 11 lat, od 2010 roku. Mielismy w tym czasie 3 rozne barki, 2 z nich byly przez nas zaprojektowane i zbudowane od podstaw. Na ostatniej mieszkalismy od 2013 do 2021 roku. Musielismy byc w pelni samowystarczalni, mielismy dosyc duza (jak na barke) instalacje fotowoltaiczna (ponad 2kw), w okresie wiosna-lato byly dosyc duze nadwyzki energii, bylismy w stanie ladowac elektryczny motor czy nawet zdarzalo sie nam podladowac naszego eletrycznego dostawczaka. Barka zostala zaprojekotowana w taki sposob, by zylo sie tak wygodnie, jak to tylko mozliwe nie bedac w marinie. Mielismy wszystkie standardowe sprzety agd, lodowke z zamrazarka, pelnowymiarowa pralke itd, w zasadzie wszystko to samo, co w normalnym domu.
W ciagu tych kilkunastu lat, mieszkalismy tez przez pewien czas w marinach (min. Dokach Sw Katarzyny), przez wiekszosc czasu bylismy jednak ciagle “w ruchu” i przemieszczalismy sie w okolicach tzw. Greater London – od Watford do Brentford, przez srodkowy Londyn az do Hertford.
A no i najwazniejsze, od 2013 roku mieszkal z nami kot, ktory byl jeszcze na poprzedniej barce, drugi doszedl kilka lat pozniej – za kazdym razem mialy tylko 2 tygodnie na przyzwyczajenie sie do “swojego podworka”.





Zaloguj się aby komentować
Popularne jest zebranie na cukrzyka? Drugi raz czekam na tramwaj na fabrycznym i ten sam typek na rowerze żebrze od ludzi na słodycze bo niby ma cukrzycę i nie wie czy da radę wrócić do domu. #lodz #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Który taki śmieszek? #heheszki #lodz #polska

Zaloguj się aby komentować
Pół Łodzi rozkopane, to drugie pół zamkną w pizdu, żeby przypadkiem gdzieś nie dotrzeć na czas.
#lodz

Zaloguj się aby komentować
Jaki k⁎⁎wa rak
#lodz #elzera #bekazpodludzi #audi #bmw

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #lodz #kolej
dzisiaj, z Łodzi

Zaloguj się aby komentować
Hej #lodz
Mam na sprzedaż voucher na 200 zł na warsztaty kulinarne kupowany przez Katalog Marzeń. Należy go wykorzystać do końcówki lipca. Niestety nie mam za bardzo możliwości by się wybrać na takie warsztaty.
W razie pytań - zapraszam do kontaktu
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wyderka z łódzkiego ZOO próbuje złapać swój ogonek.
#smiesznypiesek #zwierzaczki #lodz

Zaloguj się aby komentować
Mieszkańcy Zduńskiej woli upamiętnili miejscowego Strażnika Ruchu Drogowego stawiając przy skrzyżowaniu, w miejsce do którego przychodził codziennie, pomnik.
Był to niepełnosprawny umysłowo mężczyzna, który sens swojego życia znalazł w codziennej obecności w pobliue skrzyżowania Łódzkiej i Pomorskiej.
Machał sobie tam rękoma i udawał, że kieruje ruchem. Jedni uznawali to za śmieszne, inni za objaw jakiejś choroby, inni jeszcze podziwiali jego determinację. Ale nie zmienia to faktu, że stał się rozpoznawalną częścią miasta Zduńska Wola.
#zdunskawola #lodz #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
bede przelotem leciał przez #lodz
gdzie najtaniej #lpg zatankować?
Zaloguj się aby komentować
Cześć, pracował ktoś z was jako Vulnerability Management Engineer/ Vulnerability Scanning Engineer dla Fujitsu w Łodzi?
Jakie wrażenia, atmosfera, szkolenia itd.? Idealnie byłoby się też dowiedzieć jakie proponują widełki i sprzęt na jakim pracują. Niedługo mam drugi etap rozmowy o pracę i z chęcią dowiem się czy warto pchać się w to dalej - gowork niestety nie ma o nich dobrej opinii.
Wielkie dzięki za wszelkie odpowiedzi!
#it #cyberbezpieczenstwo #cybersecurity #lodz #fujitsu #pracawit #itsecurity #pracait #praca

Zaloguj się aby komentować
Ustrzelone wczoraj w #lodz Mitsubishi Eclipse
#carspotting #lodzcarspotting #mitsubishi #jdm



@CoryTrevor przecież elipsy kosztują grosze, o czym tu marzyć? ta wersja to koszt 10k złotych.koljne 16, 18k
https://www.olx.pl/d/oferta/mitsubishi-eclipse-2-0-16v-CID5-IDOvriD.html
Zaloguj się aby komentować
#lodz k.$wa
rewitalizacja ulicy Włókienniczej
#ciekawostki #fotografia #wiadomoscipolska


Zaloguj się aby komentować