11 154 + 58 + 27 = 11239
#ruszlodz #lodz #rowerowyrownik

11 154 + 58 + 27 = 11239
#ruszlodz #lodz #rowerowyrownik

Zaloguj się aby komentować

Łódzki adwokat Paweł Kozanecki (zgadza się na podawanie nazwiska) oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginęły dwie osoby, nie stawił się w środę w sądzie na rozpoczęciu procesu w swojej sprawie. Nieobecność usprawiedliwił śmiercią osoby najbliższej. Sąd wyznaczył...
9 895 + 45 = 9940
Ostatni, 7 dzień roboty z rzędu, pora na csa
#pysznepl #rower #rowerowyrownik #ruszlodz #lodz

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dług spłacony, ale eksmisja i tak się odbędzie. Takie informacje otrzymało część rodzin z Łodzi, które wynajmują od miasta mieszkania komunalne. Czują się one oszukane, bo twierdzą, że urzędnicy zapewniali, że stanie się inaczej. Część rodzin wylądowała u znajomych, część w lokalach tymczasowych.
Wśród nich jest rodzina państwa Likszów. Lokal opuścili we wrześniu ubiegłego roku, mimo że mąż pani Joanny mieszkał tam od dziecka.
Moje piękne miasto Łódź! #lodz #miasto #fotografia #drony Jestem autorem zdjęcia, to mój pierwszy wpis na hejto
Ps z góry nie widać dziur.

Zaloguj się aby komentować
9 714 + 35 = 9749
Poniedziałek wieczór i humor gitez majonez
#pysznepl #rower #rowerowyrownik #ruszlodz #lodz

Zaloguj się aby komentować
Znacie jakiś dobry punk naprawy elektroniki ? Zespuł mi się pionowy odkurzacz xiaomi. (nie ładuje)
Najlepiej górna, chojny.
#lodz
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
8048 + 22 + 24 = 8094
Pomimo rosyjskich rakiet bezpośrednio uderzających w budynki mieszkalne, ruch na ulicach Bachmutu trwa... a nie to tylko #lodz xD
Dwa dni pracy, średnio przyjemne pogodowo, ale nawet napiwki powpadały, także git xD
#pysznepl #rower #rowerowyrownik #ruszlodz

Zaloguj się aby komentować
7 774 + 21 + 37 = 7831
Dwa dni pracy i traska na siłke, wyszła ładna liczba nawet xD
#pysznepl #rower #rowerowyrownik #ruszlodz #lodz

Zaloguj się aby komentować
Pracowałem na sex chacie ale totalnie się do tego nie nie dawałem i dostałem maila, że może usunąć konto po długiej jei aktywności. Zniechęcało mnie to, że ruchu nie było i wchodziłem po południami i przez godzinę może z 2 wiadomości napisałem a tak to czekałem. Nic nie zarobiłem bo trzeba było nawalić 700 wiadomości na 200 zł a ja 50 zrobiłem xD Też nie mam dużej dynamiki do pisania.
Muszę poszukać innej pracy, ale w Łodzi ciężko mi coś znaleźć na pół etatu a do maka w manufakturze nie chcę bo tam bardzo duży ruch.
#praca #pracbaza #lodz
Zaloguj się aby komentować
Robaczkarium jako ekologiczna alternatywa dla tradycyjnego mięsa to pomysł, który zaproponowali przedstawiciele CBiI Pro-Akademia, którzy we współpracy z łódzkim magistratem, zachęcają do założenia własnej hodowli owadów, na klatkach schodowych w blokach, czy kamienicach. Celem jest nie tylko dbanie o środowisko!
CBiI Pro-Akademia szuka partnera, z którym założy uprawę żywności i „robaczkarium”. Do projektu mogą się zgłaszać wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie i właściciele całych budynków. Możesz produkować własną żywność na klatce schodowej bloku lub kamienicy. Przy okazji zadbasz o środowisko, poprawisz zdrowie i lepiej poznasz się z...
Łódź znana z łatania dziur na drodze gruntowej asfaltem pokazuje jak niszczyć auta dziurami głębokimi na pół metra
#lodz
Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzeniewlodzi #lodz
W ten weekend udało się nam znowu odwiedzić Gęsi Puch, które podaje kuchnie polską z rodzaju "olaboga placek ziemniaczany za x złotych, kto to widział" xD
zrobiliśmy sobie coś w rodzaju walentynkowego obiadu, bo za tydzień planujemy iść w mniej rozmantyczne miejsce xd
Tym razem wzięliśmy gołąbka (44zl), był ok ale o wiele bardziej smakowało mi to co jedliśmy poprzednio tzn. gulasz węgierski z plackami ziemniaczanymi (39zl). Do tego chłopak wziął sobie krem z pomidorów (24zl) (próbowałam łyżkę i niezły był).
Na deser wzięliśmy gofra (26zl) i Brownie (25zl) (podzieliliśmy się po pół). Brownie nie mam na zdjęciu ale serdecznie wszystkim polecam, bo jest genialne. Przy okazji też bardzo zapychające, gofr jest o wiele lżejszy. Dla mnie też niesamowitym jest to jakie oni mają smaczne owoce, naprawdę można się poczuć jakby był środek lata, a one były właśnie zerwane z krzaka.


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
7138+ 36 = 7174
Mroźno, ale całkiem milutko
#pysznepl #rower #rowerowyrownik #ruszlodz #lodz

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować