Co za gownopogoda #lodz
Zaloguj się aby komentować
6843 + 27 = 6870
Anader dej anader dolar
#pysznepl #rower #rowerowyrownik #ruszlodz #lodz

Zaloguj się aby komentować
Hejo. Jak wielu z was jestem uciekinierem z wypoka który próbuje się odciąć od #przegryw i toksycznych treści które negatywnie mimo wszystko wpływały na życie.
Toteż mam sprawę.
Mam nerwicę która od wielu lat nie pozwala mi normalnie funkcjonować w społeczeństwie, byłem na wielu medykamentach i na paru psychoterapiach ale gdy zaczęło mi to szkodzić w byłym już związku leczyłem się alkoholem do stopnia, że on również zaczął być problemem.
Moglibyście polecić jakieś grupy wsparcia, spotkania AA czy inne sposoby z którymi sobie radziliście?
Szczególnie interesują mnie grupy online i z #lodz oraz z raczej młodszymi uczestnikami.
#alkoholizm #uzaleznienie #mlodziwlodzi
(Mimo drugiego posta dalej nie ogarniam tutaj apki i tagowania czy !spoiler więc proszę o wybaczenie. Jak się przyzwyczaję już do hejta to mogę od siebie coś dodać i wrócę do tworzenia na #historiajednejfotografii)
@lilkowareta a to chyba nie mam. Ni licząc tego że trochę mi si przytyło ale to wina charaktery pracy i tego że lubię sobie dobrze pojeść. A pije to chyba z nawyku bo czasem mi nie smakuje a i tak pije. Ale i tez potrafię nie pić i 2 tyg. - ale to tzw przymus gdy jakiś antybiotyk się jadło.
zrobiłem jakiś test https://psychomedic.online/test-psychologiczny-das-21/
nie wiem na ile jest miarodajny - może naciągają byś sie umówił na wizytę
skala depresji bardzo poważny
lęku umiarkowany
stresu poważny
@SuperSzturmowiec Dzięki. Chodziłem do psychomedic właśnie do psychiatry gdy leczyłem depresję i nerwicę lękową. Po 2 latach odpuściłem bo nie widziałem popraw. Teraz lekka depra mnie trzyma ale o dziwo idź pobiegaj pomogło i zostaje kwestia nerwicy i alkoholizmu. Głównie alkoholizmu bo bez tego nie rusze reszty.
Zaloguj się aby komentować
Cześć!
Czy jest tu ktoś z Płocka i Łodzi?
Potrzebuje odpowiedzi na jedno pytanie, które dla mnie jest bardzo istotne.
Nie wiem jak to tagować kurde.
#lodz #plock #pytanie #gownowpis
@ZielonkaUno. Popadało śniegu w Płocku. ludzie jezdzili albo na odpierdol i robili wypadku albo max 30. Co spowodowało ze zakorkowali całe miasto na pól dnia ponad godzinne korki były w mieście w godzinach szczytu.
http://petronews.pl/na-dk62-zderzenie-czolowe-jedna-osoba-ranna/
Mogło być dużo gorzej ale ludzie nie widzieli śniegu ....i dramatyzują.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Witam, przychodzę z pytaniem. Mam zaplanowany wyjazd do Łodzi i chce zjeść coś dobrego, polecacie jakieś fajne lokale? Odpada pizza, chińszczyzna i turasy, restauracja nie musi być też fancy, ważne by miała dobre piwka.
#pytanie #lodz #jedzenie
@Ha_tfu_na_biauka ato jest super ale zazwyczaj panuje tam mega tłok i jest problem z miejscami - trzeba czekać. Jak masz ochotę na japońskie jedzenie to sprawdź Kuroneko. Do tego Hamra - kuchnia libańska lub trochę dalej od piotrkowskiej - kazachska Jurta przy piramowicza. Poza centrum warto spróbować kuchni gruzińskiej w Alaverdi. A dobre piwko znajdziesz w piwotece lub jabeerwocky przy Traugutta.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z cyklu Ros... Łódź to stan umysłu.
#memy #ciekawostki #wiadomoscipolska #lodz #heheszki #czarnyhumor

Zaloguj się aby komentować
Cześć #lodz
Kojarzę przez mgłę że kiedyś na Bałutach był jakiś sklep mięsny gdzie oferowano "niestandardowe" rodzaje mięsa, np. koninę. Kojarzy ktoś? Jeśli tak, to gdzie mogę go zlokalizować? Z góry dzięki.
Zaloguj się aby komentować
Na dzień dzisiejszy jaki pakiet medyczny polecacie? Zastanawiam się między PZU, luxmed oraz medicover. Zależy mi na tym aby można było umawiać wizytę przez aplikację oraz wykonali ogólne profilaktyczne badania bez marudzenia i dopłat. W Łodzi każdy z wymienionych wyżej posiadają swoje placówki jak co. Dzięki!
#pakietmedyczny #medicover #luxmed #pzu #lodz
ja co prawda jestem ze Szczecina, ale mam LuxMed i bardzo sobie chwalę, oczywiście czasami trzeba poczekać na wizytę lub odświeżać terminarz w apce, ale wygoda jest ogromna - zwłaszcza jak mam dziecko. Teraz nie wyobrażam sobie siedzieć na infolinii przychodnii z nadzieją, że może się dostanę :)
No i plusem jest to, że jak masz coś w pakiecie, a oni nie mają jak tego zrobić, to robisz prywatnie i zwracają hajsy.
@listopad_anonim Korzystałam kiedyś z Medicover a od roku cała rodzina jest w LuxMed. Pakiet premium upoważnia do prawie wszystkich badań. Aplikacja jest przejrzysta i pozwala na rezerwację wizyt z wyprzedzeniem, zadawania pytań lekarzowi, wglądu do wyników wszystkich badań i notatek lekarzy. Rezerwacja wizyty z poziomu aplikacji wyglada tak jak poniżej..

Zaloguj się aby komentować
Co to za alarm w #lodz? Naliczyłem 5 krótkich sygnałów w odstępach ~20 sekundowych.
Bałuty
@blunch
Rok 2035
Korea Północna jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
'Generale Ping Pong, cel nowy jork'
czerwonyguzik.gif
Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
Rakieta leci w drugą stronę.
Cel: Łódź Bałuty.
USA dalej nie dało tarczy.
Rakieta w zasięgu radarów.
Trzeba ostrzec mieszkańców.
syrena.wav
'GRAZYNA WYŁONCZ FAMILJADE JAKIEŚ ŚWIENTO JEST STÓJ NA BACZNOŚĆ MINUTA CISZY'
mielone.jpg
Straty oszacowano na 32zł
Zaloguj się aby komentować
Reflektuje ktoś wyjście na ściankę wspinaczkową/boulderowni?
#pytanie #warszawa #lodz #sport
Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #lodz #jedzeniewlodzi
W ten weekend odwiedziliśmy restauracje, którą znalazłam przez google maps kierując się tym, żeby miała wysokie oceny i była blisko mojej uczelni.
Padło na "Jurta", które ma kuchnię kazachską.
Już na wstępie chciałam każdemu bardzo polecić i sama wiem, że na pewno tam wrócę. Jak weszliśmy (koło 13) to była tylko jedna rodzina, która już płaciła. Właściciel był bardzo zaangażowany, pytał czy jesteśmy pierwsi raz, opowiadał nam o Kazachstanie (z którego pochodzi). Mogliśmy sobie przejrzeć album ze zdjęciami z tego kraju, jakieś różne przewodniki turystyczne, mapkę. Opowiadał o jednym regionie, o który zapytałam. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam.
Zamówiłam Lagmana (37zl), a do tego na deser torcik miodowy (chyba 12zl).
I już mam pomysł co wezmę kolejnym razem.
Z innych ważnych informacji, to są otwarci tylko od piątku do niedzieli. Gdy o to zapytaliśmy, to opowiedział nam, że to takie jego "hobby" xd


Zaloguj się aby komentować
Koledzy i koleżanki.
Chciałbym zrobić małą reklamę. Nie swoją ani nikogo kogo znam. Po prostu całkowity przypadek. Chodzi o... burgera.
Spory czas temu przejeżdżając przez Sulejów koło Piotrkowa Trybunalskiego natknąłem się na przyczepę z burgerami. A dokładnie Fox Burger. I powiem Wam że to najlepszy burger na świecie jaki jadłem. Serio. Po jakimś czasie znowu udało mi się odwiedzić ową burgerownie i smak nic się nie zmienił. Ciągle za⁎⁎⁎⁎ste !! Najadłem się na pół dnia i to za jaką cenę.
Tak mnie to natchnęło ponieważ wczoraj zamówiłem burgera z moich okolic i mimo że może nie był zły to do tamtego burgera nawet nie miał podlotu. A cena troszkę wyższa.
Dlatego jakby ktoś przejeżdżał tamtą trasą to na prawdę polecam. Właściciel bardzo miły. Mieliśmy okazję chwile pogadać (przy okazji pozdrawiam).
Jeżeli coś to mogę wrzucić pinezkę ale pewnie chętni sobie wygooglują.
Robię to ponieważ uważam że takim biznesom należy się reklama. Jedzenie świetne i niedrogie. Właściciel z prawdziwą pasją.
Jeszcze raz dodam że w żaden sposób nie jestem powiązany z tym biznesem. Jestem po prostu zwykłym klientem więc... Nie bijcie.
#lodz #foodporn #piotrkowtrybunalski #biznes #burger #reklama #foxburger
Zaloguj się aby komentować
#humorobrazkowy #heheszki #krakow #lodz
Jakie miasto taki hejnał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Właśnie skończyłem oglądać serial KRÓL na Canal+. Jezu jakie to było dobre. Przekozackie zdjęcia, świetna muzyka, idealnie dobrani aktorzy, dobra historia, intrygi, zwroty akcji, #lodz grająca przedwojenną #warszawa.
No rewelacja. Wie ktoś czy i kiedy będzie drugi sezon?
#seriale #canalplus #kultura #filmy

Zaloguj się aby komentować
Uznałam, że skoro już tu się rozgościłam (chociaż dalej czekam na oficjalną aplikacje), to przeniose tu też mój "pamiętnik", gdzie co tydzień (lub rzadziej xd) recenzuje sobie restauracje w której byłam.
#lodz #jedzenie #jedzeniewlodzi
W tym tygodniu byliśmy w Galicji (przy manufakturze). To już chyba 4 albo 5 raz tam i bardzo polecam, szczególnie na większe spotkania, bo mają bardzo dużo miejsca (najlepiej wcześniej rezerwować). Tym razem oboje wzięliśmy madziarskiego bogracza (50zl) i było świetne jak zawsze. Przede wszystkim mają olbrzymie porcje, więc na pewno każdy się naje. Samo miejsce tez bardzo klimatyczne, pierwszy raz byliśmy na niższym piętrze ale pamiętam, że na wyższym puszczali taką starą polską muzykę typu doomerskiego (xD) np. Bohema albo nawet kiedy będę sam (a przynajmniej ja to tak pamiętam)
Nie polecam za to zamawiać od nich do domu, bo jedzenie bardzo traci na jakości.

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj wrzucam zimowe zdjęcie robione w #lodz
#fotografia #blackandwhite #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować