Zdjęcie w tle
obiektywny2023

obiektywny2023

Kompan
  • 4wpisy
  • 72komentarzy
  • 0obserwujących
Kubilaj_Khan

Ciekawe czy ich zlapali. Kolor skóry meh.
Nieźle jechal tym civickiem ale kogoś tam obtarl.

1
obiektywny2023

@Kubilaj_Khan no nieźle sobie radził, było widać,ze w radiowozie dużo wicej mocy, bo doganiali go na prostych

0

Zaloguj się aby komentować

Dlaczego moderacjia nic nie robi z tym szambem na głównej stronie, przecież ten portal stał się gorszy do przeglądania niż wykop, JM. Na głównej tylko polityka i sranie na PIS, albo szmbo o kościele.

W jaki sposób wartościowe treści mają się tu PRZEBIĆ? jak farmy internetowych troli, prowadzi tu kampanie PROPAGANDOWE I grzomca sobie same wlasne wpis.

 

co sobie pomyśli człowiek, który tu pierwszy raz zajrzy? Że to jakaś sekta opanowała ten portal, która ma psychozę. Zmincie nazwę na polityka i kościół.

 

Szczerze wstydził bym się obecnie powiedzieć komuś, że jestem częścią takiej społeczności, bo to patologiczne co się tu dzieje .

 

Chcą sobie walić konia do Papieża i jego przerubek zróbcie miejsce dla internetowych troli na takie treści, ale po za główną, nich sobie wzajemnie okazują atencjie, a kto chce będzie tam wchodził i bil pianę.

 

Bez zalogowania nie da się tego portalu przeglądać, a nich chce mi się za każdym razem logować, wystarczy włączyć na 5sek. zeby się wkur... , na te debilne treści , a będzie jeszcze gorzej, kiedy zaczną się oficjalnie wybory, ilość troli się potroii, bo PiS jeszcze nie wypuścił swoich troli.

 

chciałbym zwrócić uwagę, że na tym portalu są również katolicy, zwolennicy innych partii niż PiS PO, którym przeszkadza np. ten żenujacy lewicowy atak na Jana Pawła ll, nie będę wchodził w polemikę o tych "faktach" bo ciężko dyskutować z propagandystą na argumenty.

 

Jesli chcecie hodować kolejny portal. Internetowych troli, który będzie żył tylko od wydarzenia, do wydarzenia wyborówdo wyborów, afery do afery i ludzi z IQ małpy co oglądają patostreemy, wypowiedzieć się potrafią tylko obrazkami i 1 zdaniem.

macie rację nic nie róbcie nie zauważcie problemu, bo tylko tacy ludzie bez intelektu karmią się taką płytką treścią, jeśli chcecie być ambitni i zamieszczac ciekawe treści i tworzyć społeczności ludzi na poziomie, a bycie użytkownikiem nie ma się kojarzyć z lewicowym koniobijcem,

musicie oddzielić kościół i polityke od głównej strony, dzięki temu, farmy internetowych troli też straci zainteresowanie tym portalem, bo będą tylko sami dla siebie.

 

Ale jestem prawie pewny, że wolicie ilość na ilość niż na jakość, więc, wolę już wykop gdzie przynajmniej połowa treści jest o czymś innym niż papież i polityka.

To strasznie słabe, że takie portale stały się miejscem propagandy lewicowej, czy prawicowej, kto wpuści troli więcej ten "ma rację".

obiektywny2023

@AdamKarolczak02137 wystarczy wejść na twój profil, żeby zobaczyć,że udzielasz sie w postach tylko na temat religii , ksiądz ci snickersy rozdawał, ze jesteś taki zainteresowany katolikami w Polsce?

 

frajerzy to piszą za kasę na portalach o polityce i katolikach,
dawniej zajmowali się tym komuniści, kiedyś może i ciebie rozliczyą za bycie trollem internetowym, a z twoich dzieci będą się śmiali, że pracowałeś dla SBKÓW to nie zginie, gdzie jesteście zapisani, macie wpłaty na konta, prowadzą o was teczki, którymi kiedyś będą was szantażować.

0
Sawa3114

@obiektywny2023 Co? Zmiana się zaczęła w poniedziałek, to znowu odpisujesz?
Ja pierdziele, Matecki weź coś zmień, chociaż z nikami twoich obszczymurów, bo ja rozumiem, że to feat rozpoznawczy jak w rosjii wyrzucanie ludzi przez okno, ale obiektwyny2023, czy tam polak2012 to wy się sami oznaczacie.

 

A teraz zapraszam wypierdalać na czarno

0
obiektywny2023

@Sawa3114 o matko, skąd się biorą tacy jak ty?

0

Zaloguj się aby komentować

witam jestem tu nowy,

 

Mam pytanie jak zablokować wpisy na temat polityki i religii?

kampania wyborcza ruszyła mam dosyć czytania tych "obiektywizmów" swoją opinie już dawno sobie wyrobiłem, a czytanie tego prowadzi to tylko do zgorzknienia i złego samopoczucia.

Slavica

a że pewnie i tak będą Ci się takie tematy przewijać, bo ludzie często źle tagują, albo i nie tagują, to już nic nie poradzę :d

0
obiektywny2023

@Bolec39 @Slavica dzięki, szkoda ze nie działa też bez logowania, coś strasznego ...

0

Zaloguj się aby komentować