Zdjęcie w tle
SzwarcenegerKibordu

SzwarcenegerKibordu

Osobistość
  • 224wpisy
  • 1295komentarzy

"Szczęście, zdrowie i hajs dla wszystkich z nas"

Nie ogarniam czemu wpis o karze sprzed 15 lat dla siemensa w stanach spadł z rowerka. Temat niewygodny ale żeby taką chamską cenzurę uprawiać. #hydepark
6670fc8d-f991-4d6a-9873-899745b4bbaf
Erebus

@SzwarcenegerKibordu ja to tylko tu zostawię

09f66817-293b-415b-8efe-13d9f6b999fe
bojowonastawionaowca

@SzwarcenegerKibordu gdybyś wszedł w powiadomienia, to byś zobaczył, że wpis spadł za to, że jest sprzed 15 lat, ale wrzuciłeś go, jakby był nowy. Gdybyś napisał wyraźnie w tytule, że to się działo w 2008 roku, to byłoby wszystko w porządku.

SzwarcenegerKibordu

A tag historia to niby po co dałem. Serio uważasz ludzi za debili, że nie mogą sobie przeczytać, że chodzi o kary korupcyjne w Stanach. Rozumiem, że pełnisz rolę matki prowadzącej dzieci we mgle. Z tvn cie tu przysłali czy o co chodzi.

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
#mecz taktyka siedmiolatka beż przeszkolenia trenerskiego na rozegranie piłki. Zaczyna K podaniem na prawo. Myślicie podesłać Probieżowi zawsze to lepsze niż lata na Robercika którego dzisiaj nie będzie.
2f85ecc6-57bc-4a41-97e4-b2e556127bdd
John_the_Revelator

Wydaje się, że dałby radę. Jak by nie patrzeć, poradziłby sobie lepiej niż ten ostatni, jak mu było: Szantosz? Szantos? Santos? nie pamiętam. Tak czy siak, coś w ten deseń.

Zaloguj się aby komentować

#debata #polityka Hamownia ty od prac domowych to się odpie nicponiu jeden, lepiej niech gówniaki więcej na jutubie przesiadują.
emerald_city

@SzwarcenegerKibordu Może lepiej żeby ten czas poświęcić rodzinie, a nie wraca taki dzieciak i od razu stres, bo musi jeszcze odrabiać lekcję ze wszystkiego. W szkole powinno się uczyć.

Zaloguj się aby komentować

Następna