Zaloguj się aby komentować
Kawa, słońce, góry, nawet śnieg jest po drugiej stronie za plecami
Dobrego dnia hejto!
#kawa #gory #pieniny


Zaloguj się aby komentować
Orientujecie się czy ekspres do kawy można wrzucić w koszty prowadzenia działalności? Ekspres do kawy do biura
#firma #podatki #biznes #kawa
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
- Dwie kawy i dwie WZ-tki... i co jeszcze...?
- Dlaczego dwie kawy i dwie WZ-tki ?
- Kawa i WZ-tka są obowiązkowe dla każdego, bijemy się o Złotą Patelnię :)
- Dobrze, Pani pozwoli dwa razy zestaw obowiązkowy.....
#kawa #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
03:15 - no to zaczynamy dzień!
Dzień dobry wszystkim! Smacznej kawusi życzę
#dziendobry #kawa #poniedzialek

Zaloguj się aby komentować
#kawa i podróbka nutelli
#jedzzhejto
No i co, wstałem jak coś :p

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ziomki, nie wala wam się w domu gdzieś taki szklany pojemnik od wiszacego młynka?
Kurde wziąłem i stłukłem...
#pytanie #kawa


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
jaki ekspres przelewowy sobie kupic
myslalem o philips HDA150/60 bo mi jego rozmiar w sumie pasuje PICREL
ale chetnie poslucham opinni kogos kto uzywa
#kawa #ekspresdokawy #pytaniedoeksperta
#gotujzhejto
EDIT: TO NIE PRZELEW ABORT THE POST, KTOŚ POLECA JAKIŚ INNY? #gotujzhejto

@Sweet_acc_pr0sa Masz młynek? Jakiś budżet ustalony?
Ja bym szedł w Melittę przelewową. Są małe i dobre. Najtaniej będzie Aroma Boy (bez młynka, fajnie jak masz), ale jak masz budżet większy to fajnie kupić Melitta AromaFresh II, gdzie masz już młynek i trochę funkcji. Jeśli znajdziesz gdzieś nową Melitta AromaFresh, ale pierwszą wersję to też bierz, bo pewnie będzie taniej, a jest też fajna, tylko no ciężko już ją znaleźć dostępną
Zaloguj się aby komentować
#kawa #dziendobry #smacznejkawusi i udanego sranka


Zaloguj się aby komentować
Od jakiegoś czasu się zastanawiam czy ktoś podziela moje zdanie. Mianowicie jakoś nie mam ochoty próbować takich rzeczy jak wywar z kupy zwierzaka (kopi luvak), sera z żywymi robalami, robali w ogóle itp. Nie obchodzi mnie że to jest ekskluzywne i drogie, za darmo bym się tego nie napił, szczególnie tej wysranej kawy.
Dajcie piorunka dla zasięgu.
#kawa #kuchnia #gotujzhejto #ciekawostki
#ankieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ankieta z ciekawosci. Sama kawy nie piję bo mi szkodzi i bardzo często spotykam się z reakcją "ALLLEEEE JAKKKK TOOOO nie chcesz kawy?"
#pytanie #kawa
#ankieta
Przez większość życia nie piłem. Kilka lat temu zasmakowało mi posłodzone espresso. Sprawiłem sobie porządny młynek oraz ekspres kolbowy i piję trzy espresso dziennie. Do żadnej innej kawy dotąd się nie przekonałem. Picie kawy traktuję jako przyjemność ze względu na smak dobrej kawy i swoisty rytuał jej przyrządzania. Gdy nie ma możliwości wypicia dobrej kawy, to nie piję w ogóle. Nie potrzebuję jej do funkcjonowania.
Zaloguj się aby komentować
Kolega w pracy od niedawna ma drukarkę 3D i nowe hobby.
#pracbaza #kawa #druk3d #hobby

Zaloguj się aby komentować

Kakao i kawa odnotowały jedne z najbardziej gwałtownych wzrostów cen w tym roku, zaostrzone przez spadającą podaż i eskalację globalnych napięć handlowych.
Oczekuje się, że kawa i kakao będą dwoma towarami o jednych z największych wzrostów cen w tym roku, po tym jak oba produkty doświadczyły...
Smacznej kawusi wszystkim #heheszki #kawa #pokakubek #lego

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować