Zdjęcie w tle
OjciecCiesli

OjciecCiesli

Kompan
  • 10wpisy
  • 56komentarzy
  • 2obserwujących

#polityka #wybory

powoli zbliżają się wybory, mam wewnętrzna niechęć do tego co robi pis. Z drugiej strony mam obawy czy wygrana KO coś zmieni. Co do do Konfederacji obawiam się scenariusza jak z kukizem który się sprzedał i zmarnował pokładaną w nim nadzieje. Co myślicie na te tematy?

Opozycja ma szanse na wygraną, tylko co to zmieni??

 

https://natemat.pl/amp/476723,wybory-kiedy-opozycja-moze-wygrac-jest-nowy-sondaz-ibris

Lonesome_road

@OjciecCiesli na pewno nie głosowanie w ogóle albo głosowanie na prawicowych zamordystów coś zmieni.

 

Na pewno.

2
Matkojebca_Jones

@OjciecCiesli Ale jeśli konfederacja by się sprzedała, to w czym problem niby?

0
Tazoo

@Matkojebca_Jones jeśli odpowiada ci pomysł i sposób na państwo uprawiany przez obecnie rządzących, a do tego co najmniej zmaksymalizowanie retoryki anty eu, zwiększenie wpływów kosciała ich praw i nakazów to z pewnoscia nie będzie to dla ciebie problem, że rządzi konfa w koalicji z pisiorami.

0
OjciecCiesli

@Matkojebca_Jones w tym, że może się sprzedać pisowi…

0
rakokuc

@OjciecCiesli wygrana opozycji na pewno zmieni to, że Polska nie będzie dalej podążać w kierunku państwa autorytarnego i dla każdego rozsądnego człowieka powinno to dużo znaczyć.

 

Jest też więcej potencjalnych korzyści, ale nie jestem w stanie powiedzieć, które na pewno się wydarzą, więc zostaję przy tym jednym pewniaku.

1

Zaloguj się aby komentować

Pytanie:

zalozylem spolecznosc i wrzuciłem wpis testowy i od razu mam dwa piorunki, ewidentnie automat. Bo w społeczności nie ma jeszcze członków. Czy osoby które mnie obserwują z automatu piorunują wszystkie wpisy w społeczności? Ocb?

OjciecCiesli

@u_k1 jak dla mnie to fajny patent by szybciutko nabijać rangi…

2
J23

@OjciecCiesli nie mam pojęcia XD cronox był znany z podobnych rzeczy na wykopie (cronox obserwuje cię). Pewnie, jak wyżej koledzy napisali, mają jakieś boty i plusują wszystko jak leci.

0
JacekSasinPL

@OjciecCiesli najlepsze, że ja jako zawodowiec nie mogę założyć społeczności bo wyskakuje ciągle błąd

0

Zaloguj się aby komentować

Pytanko:

założyłem społeczność i chciałbym opisywać swoje dokonania w branży nieruchomości. Bardziej w ramach kierunków i porad. Ale jednocześnie opisywać swoje poczynania, tak by inni mogli też z tego czerpać i ewentualnie próbować swoich sił. Chciałbym służyć swoim doświadczeniem. W gwoli ścisłości, zajmuje się tylko gruntami. I nie jestem pośrednikiem, zwyczajnie nabywam wszystko na siebie, porządkuje, dzielę i ewentualnie sprzedaje. Prosiłbym tylko o poradę jak to tagować by ewentualnie zainteresować chętnych.

 

#nieruchomości #hobby

OjciecCiesli

@TheLastOfPierogi ja już społeczność założyłem. Właśnie po to by nie zaśmiecać tagów.

1
OjciecCiesli

@TheLastOfPierogi Nieruchomosci gruntowe tylko wlasnie nie bardzo wiem jak to sie ma do tagów

1
OjciecCiesli

#hejto #admin #moderacja pytanko: czy można jakoś wyłączyć powiadomienia gdy sam odpisuje od swoim tematem? Zaśmieca to powiadomienia.

1

Zaloguj się aby komentować

Tak z ciekawości, wiem że Anoninowewyznania nie pojawiły się jeszcze na #Hejto i są uwagi co do gówno contentu, ale jednak była to dobra opcja by o coś spytać czy skomentowaćs bez obawy o swoje środowisko. Jestem jednak za tym by autor się przekonał do Hejto!

 

#anonimowehejtowyznania o jednak mi chyba cos umknęło? Nie widziałem tego tagu xd

michau507

@OjciecCiesli już są działania w stronę anonimowych

5
samuraj-jack

@OjciecCiesli bedzie pod adresem anonimowemhejto.pl

4
OjciecCiesli

No i miodzio:) wczoraj siedziałem incognito na hejto, zaglądając na #wykopcosobieglupiryjrozwalil ale to nie miało sensu. Z wykopem jak z nfz zusem i orlenem, nie da sie naprawić. Trzeba zaorać i zbudować od nowa.

3

Zaloguj się aby komentować