Zdjęcie w tle
JacekSasinPL

JacekSasinPL

Twórca
  • 139wpisy
  • 255komentarzy
  • 9obserwujących

Kobietom życzę w ich dniu wyższego wykształcenia, znajomości dzieł filozoficznych, umiejętności krytycznego i samodzielnego myślenia oraz umiejętności odnalezienia się w tak trudnych dla nich czasach manipulacji neuropy. Ideologia zawsze wybiera konkretną grupę społeczną i rozpoczyna programowanie poprzez wmówienie jej wykorzystywanie i fatalne położenie.

SzwagierPrezydenta

Udało Ci się przypadkiem jedno mądre zdanie napisać. Oglądałem ostatnio Czarnka w TV, gdzie opowiadał jak to katolicy w Polsce są prześladowani. Czyli złamas robi dokładnie to co opisałeś

0

Zaloguj się aby komentować

Hejto to kolejne neuropoidalne forum biorące sobie za cel cenzurowanie innych poglądów. To nie jest platforma społecznościowa ale tuba propagandowa

Usuwam konto.

WolfAmongUs

@JacekSasinPL Zmykaj, prawicowiec. I pamiętaj, że odpowiedzią jest tylko złoty środek, Arystoteles o tym pisał. Jak za mocno skręcisz w prawo lub lewo to zabłądzisz, skrajności są dla ludzi o dużych ubytkach intelektualnych.

5
Afrobiker

@WolfAmongUs w tym miejscu warto zacytować wielkiego polskiego wieszcza 😎

 

Idę prosto, nie biorę jeńców żadnych
Idę prosto, do póki sam nie padnę
Idę prosto, to jest powód do troski
Idę prosto, mam w dupie obie wasze Polski
Idę prosto, nie zbaczam ni w lewo ni w prawo
Idę prosto, to dawno już nie jest zabawą

2
zuchtomek

@JacekSasinPL To nie lotnisko

feebb879-dee0-45df-a312-37b9a050f46a
0

Zaloguj się aby komentować

Właśnie skrytykowałem neurope dwa razy i się moderacja zesrała usowajac moje wpisy po cichu, potajemnie, bez zwracania na to mojej uwagi, bez komunikatu, bez uzasadnienia.

Hejto cenzor i brak wolności wypowiedzi.

Neuropa to rak lewicy

Cybulion

@JacekSasinPL panie Jacku trzeba wniosek formalny złożyć, i oddać 70mln to wtedy nie beda usuwali

1
antyrogal

@JacekSasinPL m0deracja z vikop.ru już tu jest?

1
JacekSasinPL

@Rycerz-R że neuropa to kolejna religia

1

Zaloguj się aby komentować

Sosnowiczanie wolny czas spędzają na klatkach schodowych, popijając regionalne wino lub wódkę własnej produkcji, paląc skręty z zieleniny własnego chowu i rozmawiając o codziennych problemach przy kojącym uszy polskim rapie. Ta forma tradycyjnego relaksu sprawia, iż mieszkańcy są jednymi z najmilszych w całym kraju – często pytają się „czy masz jakiś problem??!”, pozbawiają przechodniów zbędnego im bagażu, a czasem wymasują kijem bejsbolowym bolące miejsca na ciele. To jest przykład na to, że Sosnowiec jest jednym z najlepszych spa w Europie.

Zaloguj się aby komentować

18+

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub

BINGO!

Karine Jean-Pierre (born August 13, 1974) is a Martinican-born American political advisor who has served as the White House press secretary since May 13, 2022. She is the first Black person and the first openly LGBT person to serve in the position.

Zaloguj się aby komentować

Widzę, że ludzie mi odpisują, ale nie dostaje powiadomień, dopiero przypadkiem po kilku godzinach trafiam na odpowiedzi wertując pośród moich wpisów.

 

Ale to nic, bo przecież wiecie to nowy portal i ciągle w budowie i nie można tak na poważnie się irytować błahostkami, bo wiecie to nowy portal i jeszcze nieskończony, bo nikt nie był gotowy i to nowy portal i nieskończony i się rozwija i ma błędy, na które nie trzeba zwracać uwagi, bo portal się dopiero rozwija, jest nowy a wykop jest zjebany.

 

Także rozumicie, że to nowy portal i błędy będą, bo to nowy portal i w zasadzie to się nie spieszymy, bo to nowy portal.

#heheszki #hejto

VonTrupka

@JacekSasinPL a po co ten cały jad? (´・‸・ ` )

1
Zielonypomidor

@JacekSasinPL Co to są 2 latka? To nowy portal bo nowy.

2
JacekSasinPL

@VonTrupka Jad niepotrzebny, bo to nowy portal

2

Zaloguj się aby komentować