Drodzy państwo jak pisalem tak tez zrobilem i oto CEBULAKI
Trochę apetyczniej wyglądały chyba na tym zdjęciu z apki thermomixa.
Pozdrawiam i smacznego!
#jedzzhejto


Drodzy państwo jak pisalem tak tez zrobilem i oto CEBULAKI
Trochę apetyczniej wyglądały chyba na tym zdjęciu z apki thermomixa.
Pozdrawiam i smacznego!
#jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
#jedzzhejto #sniadanie wyrosły mi jakieś groszki i fasolki w ogródku, więc trzeba zjeść. Połączenie z jajkiem średnie.

Zaloguj się aby komentować
Dzis zrobię sobie przegryzkę dla prawdziwego Polaka
#jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Może i maksymalnie 10 sztuk moreli mam na drzewie ale warto mieć i tyle, jest bardzo smaczna i soczysta.
#ogrodnictwo #gownowpis #jedzenie #jedzzhejto #chwalesie


Zaloguj się aby komentować
Se #owsianka zrobiłem. Chyba pierwszy raz
#gotowanie #jedzenie #gotujzhejto #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Komu arbuza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jedzenie #jedzzhejto #owoce

Zaloguj się aby komentować
Obiadek zaliczony :)
#jedzzhejto #wloskakuchnia #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Po odbytym bieganku, już więcej kolorów na talerzu.
Kanapki z szpinakiem, jajkiem i rzodkiewką z dodatkiem soli. A na deserek miska pełna borówek i czereśni :)
Około 860 kcal
#jedzenie #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry,
Śniadanie przed długim bieganiem (ok 25 kilometrów dziś do zrobienia)
Bajgle z masłem orzechowym, bananem i miodem posypane cynamonem. I malinki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
930 kcal
#jedzenie #jedzzhejto #dieta #dietabiegacza

Zaloguj się aby komentować
Jeśli los daje ci cytryny,
to rób cytrynowe tiramisu!
Limoncello, jajka, mascarpone i śmietanę musisz zorganizować na własną rękę
Kto wczoraj zrobil takie cytrynowe wariaciki, ano ja
Kto zaraz będzie je jadł, tez ja
#jedzenie #jedzzhejto #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale piękny się trafił.
Idealny do #kontrolanawodnienia
#arbuzy #jedzzhejto
Gdyby ktoś chciał próbować szczęścia to to jest miniarbuz z lidla


Zaloguj się aby komentować
Żona kupiła Danonki bo przecena była (chyba kogoś pojebało, że 8 zeta za Danonki trzeba płacić, 4 to już jest duzo :p).
I wiecie co z tego będzie? Wrócę sobie o 22 i będę jadł danonkowe lody
#lody #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj wpitalam burgera z szarpana wołowina.
Nawet smaczny, ale szału nie ma.
Nie wspominając o cenie, która nawet wstyd tutaj przytaczac
#jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Takiego mini grycanka sobie kupilem właśnie, uroczy prawda?
#jedzzhejto #lody


Zaloguj się aby komentować
Kiedyś pisałem tutaj o pizzy z Morecambe.
Dziś zamówiłem, Devilpizza i przyszła jeszcze płonąca:)
Fajny detal.
#jedzzhejto #pizza #uk

Zaloguj się aby komentować
@Rimfire nooo tak. Od 6 rano. 2 kawy aby wypiłem. Po kawie nie chce mi się jeść, a po drugie nawet bez kawy to nie jestem z rana głodny za bardzo.
Ogólnie to, że niby śniadanie to najważniejszy posiłek dnia to pierdolenie wymyślone przez producentów płatków śniadaniowych xD
Teraz zjadłem śniadanie, o 17 zjem obiad i o 22 coś małego ziem jak wrócę z roboty
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#jedzzhejto lody z biedronki i ciasto z rabarbarem z własnej uprawy

Zaloguj się aby komentować