#jedzzhejto lody z biedronki i ciasto z rabarbarem z własnej uprawy

#jedzzhejto lody z biedronki i ciasto z rabarbarem z własnej uprawy

Zaloguj się aby komentować
Polska niedziela
Ok 950 kcal na talerzu
#gotowanie #jedzenie #jedzzhejto #dieta #obiad

Zaloguj się aby komentować
Owsianka ma napoju migdałowym, z owocami i masłem orzechowym
Około 575 kcal
A jaką wy najbardziej lubicie owsiankę? Często się pojawia u was?
#dieta #jedzenie #gotowanie #jedzzhejto

@Trypsyna Nigdy nie jadłem, a z dwa tygodnie temu spróbowałem pierwszy raz i teraz jem prawie co drugi dzień - na śniadanie albo kolację.
Ja daję 70g płatków górskich + 200ml mleka + pół łyżki miodu - opcjonalnie jak robię akurat kawę, to dolewam troszkę kawy. Dodatki owocowe u mnie nie wchodzę w grę, chyba że całkowicie zmiksowane, a nie mam takiego urządzenia w domu.
Z największych plusów jest super tanio, jest super pysznie i super szybko (zakładając, że przygotowałeś wcześniej).
Z minusów to okropnie wypierdala cukier, porównywalnie jak nie wiem np. dwie czekolady mleczne 100g, albo 16 pierogów ziemniaczanych, albo 4 bułki kajzerki.
Muszę poeksperymentować, może zamiast 200ml mleka, dam 150ml mleka + 50ml wody i masło orzechowe, żeby dodać tłuszczu i białka i spowolnić wchłanianie węglowodanów.
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry
Podano ok 540 kcal
#jedzenie #jajecznica #sniadanie #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować

Wraz z mężem prowadzimy kanał na YouTube. Choć oparty jest głównie na grach, to od czasu do czasu wpada też coś innego, np. przepis na żółte ciasto z dużą ilością białka (i tylko dwoma łyżkami cukru). Może komuś się przyda. Jeśli nie, to przynajmniej będzie mógł pooglądać naszego kota...
Zakisiłem ogóra, w pewnym wieku to już nie lada wyczyn.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Słuchajcie no, seksowne bestie.
Założyłem społeczność która chodziła za mną od jakiegoś czasu - poświęcona komercyjnej żywności wymagającej niewielkiej, lub żadnej obróbki przed spożyciem.
Historycznie patrząc, żywność tego typu pierwotnie była produkowana dla wojska, w celach surwiwalowych, bądź turystycznych, nie koniecznie będąc specjalnie zdrową.
Ale technika poszła do przodu, i pomyślałem że oddzielenie tego od wrzutek/dyskusji o normalnym, porządnym jedzeniu by się przydało. Impuls dało mi zajadanie się ostatnimi czasy całkiem przyzwoitymi, i dość zdrowymi gotowymi sałatkami.
Także jeśli macie ochotę podzielić się refleksjami lub opiniami nad gotowym - lub prawie gotowym do spożycia żarciem, to zapraszam na tag #mre (lub #gotowejedzenie )
https://www.hejto.pl/spolecznosc/mre-jedzenie-gotowe-do
#jedzenie #gotujzhejto #gotowanie #jedzzhejto #zupkichinskie #gotowejedzenie #kuchnia
#preppers


Zaloguj się aby komentować
Czy to zostały wyhodowane jakieś wysokobiałkowe kuciaki, czy też trwa walka z niemięsnymi produktami, wskazującymi że zawierają sporo białka?
#gownowpis #jedzzhejto #zdroweodzywianie


Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzzhejto #gotujzhejto
Dostatnia wieczerza
Składniki:
- 6x frankfurterka
- ¾ cebuli fi 40
- ½ pomidora fi 50
- ½ mix sałat z kapusto
- sól i pieprz

Zaloguj się aby komentować
Kwaksik gotów, proszę się częstować.
Fotki po 3:15, 3, 2, 1, 0 godzinach pieczenia.
Ostatnie 15 minut bez przykrycia.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn





Zaloguj się aby komentować
Dieta, dietą, ale żal się nie pochylić nad promocyjnym kwaksem.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Blitwo warzywo ty moje, ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto Cię zeżarł.
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Rzadko jem takie śniadanie, ale jakoś mnie naszło na słodko (° ͜ʖ °)
Bułeczka z twarożkiem i miodem, serek homogenizowany i kakałko ( ಠ ͜ʖಠ)
#jedzzhejto #jedzenie



Zaloguj się aby komentować
Znowu jesteśmy w sezonie arbuzowym, więc warto utrwalić żarcik #grazynacore ( ͡~ ͜ʖ ͡°) (rok temu również wstawiałem xD https://www.hejto.pl/wpis/arbuz-na-kolacje-i-jak-zwykle-przypomina-mi-sie-dowcip-podchodzacy-pod-grazynaco )
Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matkę za rękaw i mówi:
- Mamo, mamo, chce mi się jeść! Mamo, mamo, chce mi się pić!
Obok stoi facet i doradza:
- Niech pani kupi arbuza to zje i się napije.
Na to matka:
- Zwal se pan konia nogami, to se pan poruchasz i potańczysz!
#jedzzhejto #pijzhejto #gownowpis #smiechomniebylokonca

Zaloguj się aby komentować
Śniadanie huopskie (✿❦ ͜ʖ ❦)
Jogurt
Banan 🍌
Masło orzechowe
Orzechy ziemne 🥜
Nasiona chia
Len mielony
Polewa truskawkowa 🍓
#sniadanie #jedzzhejto #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Kolacja huopska
Kluski z truskawkami 🍓
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Wysokoenergetyczne śniadanie i lecimy na wędrówkę po Sudetach
#sniadanie #jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Miałem wrzucić wczoraj ale uj, będzie dzisiaj.
4 pizze(pieczone w piecu opalanym drewnem, za⁎⁎⁎⁎ste), 2 browarki, sos extra ostry, robiony na zamówienie. Cena £58, czyli niecałe 300PLN.
Anglia #uk
#jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować