Urlopik otwarty
W szklance oczywiście Kofola čapovana
#zielczanwgorach #jedzzhejto #kofola


Urlopik otwarty
W szklance oczywiście Kofola čapovana
#zielczanwgorach #jedzzhejto #kofola


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Co jest kurde schaboszczak kurde
#zielczanwgorach #jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Czerwona cebula, Czerwona papryka i mini pieczarki pieczone w przyprawach z odrobiną oleju
Schab duszony w sosie własnym z dodatkiem mlodej cebuli białej
Makaron
Kalorie: miljon
#obiad #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Śniadanie
#jedzzhejto
Pyta liście się mnie w listach czy to lody otóż nie.
Owsianka na wodzie, twaróg, siemię lniane, pestki dyni, borówki i 2 ciasteczka nutella. No i MARCHEWA!!!!!

Zaloguj się aby komentować
Dziś dietetyczny fjużon słowiańsko-grecki, pyncok, grzybki i cacyk
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn



Zaloguj się aby komentować
Śniadanko
Około 515 kcal
#jedzenie #jedzzhejto #dieta #owsianka

Zaloguj się aby komentować
Mam jakiś napad marchewkowej chcicy, codziennie od tygodnia jem marchewki, dzisiaj zjadłem 4 a jak mnie najdzie i wrócę do domu to mam jeszcze z kilogram
#jedzzhejto
Zaloguj się aby komentować
Jeszcze umyć naczynia po pracy i można powiedzieć że (dzisiejszy) trud dżemowy skończon.
Jest mały problem bo w spiżarni kończą mi się słoiczki 330ml.
#gotujzhejto #ogrodnictwo #jedzenie #jedzzhejto #gotowanie



Zaloguj się aby komentować
Jest i on. Król Podlasia. Cesarz Suwałk. Sękacz.
#jedzenie #suwalszczyzna #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak wizyta na targu to musi być hamburger z kotletem z psiny xD
Smak niezmienny od co najmniej dwudziestu lat
#gotujzhejto #jedzenie #jedzzhejto #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry,
Śniadanie biegaczki, którą czeka zaraz bieg na ok 22 km przeplatany interwałami.
Chleb z masłem orzechowym i dżemem malinowym. Na deserek jeżyny i borówki. Około 610 kcal
#jedzenie #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzzhejto #gotowanie
Obiad dwudaniowy i 4 łyżki parzonej
Żegnaj biedo, piękna kusicielko

Zaloguj się aby komentować
Ej @MostlyRenegade faktycznie miałeś rację. Zobacz ile kleszczy złapałem
A teraz je jem #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Za⁎⁎⁎⁎sta przyprawa proszę państwa!
#jedzzhejto

Pewnego dnia w małej chacie u podnóża gór, mama podała swojemu synkowi obiad – pachnący, ciepły, pełen warzyw i miłości. Mały Julek jednak tylko pomieszał widelcem po talerzu i skrzywił się:
– Mamo, to mi nie smakuje.
Mama, cierpliwa jak zawsze, westchnęła cicho i powiedziała:
– Skoro tak, to idź w góry po przyprawę. Znajdziesz tam krzaczek tymianku, może doda smaku temu, co ci nie pasuje.
Chłopiec ruszył w drogę. Szlak był stromy, a wiatr chłodny, ale wrócił z przyprawą, a mama dosypała ją do dania. Spróbował… znów skrzywił się:
– Nadal jakieś takie nijakie.
Mama westchnęła głębiej.
– W takim razie idź po majeranek. Rośnie wyżej, przy strumieniu. Może ten poprawi smak.
Znów wyruszył. Tym razem wrócił zmęczony, z błotem na butach i liściem we włosach. Mama dorzuciła majeranku, zamieszała, podała. Chłopiec spróbował, ale znowu marudził:
– Coś tu jeszcze nie gra…
Twarz mamy zmieniła się nieco. Uśmiechnęła się tajemniczo.
– Dobrze, ostatnia szansa. Idź na sam szczyt i znajdź szczyptę cząbru. To już wysoko, ale może to pomoże.
Chłopiec ruszył trzeci raz. Droga była długa, nogi bolały, brzuch burczał, a głód czaił się z każdą minutą. Kiedy wrócił, spocony, zmęczony i wygłodniały, mama podała mu dokładnie ten sam talerz zupy, co na początku. Bez żadnych nowych przypraw.
Zjadł wszystko w kilka minut, nawet nie pomyślał o smaku.
Mama uśmiechnęła się i rzekła:
– Widzisz, synku… głód to najlepsza przyprawa.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzzhejto
Gotowanie to moja pasja, kurde ten
Składniki:
- mix sałat 180g
- kiełbasa z czoskiem 280g
- pół cebuli
- pieprz, sól, czosnek

Zaloguj się aby komentować