Mogę wysłać paczkę bez etykiety per InPost? No cholera nie mam jak tego wydrukować a niestety muszę jutro nadać ( ͠° ͟ʖ ͡°)
#pytanie #gownowpis #allegro #inpost
Mogę wysłać paczkę bez etykiety per InPost? No cholera nie mam jak tego wydrukować a niestety muszę jutro nadać ( ͠° ͟ʖ ͡°)
#pytanie #gownowpis #allegro #inpost
Zaloguj się aby komentować
Wróciłem właśnie z #biedronka zaszedłem przy okazji bo miałem do odbioru paczkę z automatu pocztexu. Tydzień mi paczkę chuje do maszyny wkładali więc nie polecam. Od nadania 10 dni szła więc z Chin by szybciej coś doszło. Co do Biedronki to bez zmian. Alejki zajebane paletami i drożyzna, nie brałem ani sera ani żadnej padliny bo w #lidl taniej (nie wiem jak biedra liczy ten swój koszyk nie Faktu) Regały ze słodyczami praktycznie całe zastawione. 3 lub 4 palety obok siebie i brak dostępu do towaru na niższych półkach. Kasy samoobsługowe praktycznie cały czas "potrzebne informacje" i "zaraz podejdzie asystent". Jedna z pięciu w ogóle wyłączona i kolejka 3 osób. Na zwykłych jedna czynna i tam poszedłem. Przede mną chłop już nabijany i babka co tylko brała loda i fajki więc poszło szybciej niż na samoobsługowych XD.
#kurier #inpost #paczkomaty #chiny

Zaloguj się aby komentować
Właśnie dostałem maila z inpostu informującym, że paczka jest w drodze.
Sobie myślę, za⁎⁎⁎⁎ście! (ง •̀ᴗ•́)ง
Hola, uno momento, przecież nic nie zamawiałem z dostawą inpostem! ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Co znowu za scam, że nie odfiltrował go antyspam? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Zaglądam w treść a tam
Twoja paczka kurierska od: Seller using Cainiao logistics services
Okurczak
zmiany na rynku dostawców chińszczyzny? (´・ᴗ・ ` )
<notegosieniespodziewalem.jpg>
Tydzień temu zamówiłem u majfrendów tuleje i zakładane 10 dni dostawy z Czajna w info o zamówieniu wsadziłem na półkę między książki scifi.
A tu prosz, 8 dzień i kurier będzie doręczał (☉__☉”)
Ale nie tym razem!
Bo można jak człowiek XXIw, przekierować dwoma kliknięciami dostawę do #paczkomaty zamiast czekać jak skończony frajer aż kurier #inpost raczy zajechać rydwanem (ง •̀ᴗ•́)ง
O listonoszu nawet nie wspominając ( ͡° ͟ʖ ͡°)
Czyżby krypa #pocztapolska nabierała wody? (´・‸・ ` )

Zaloguj się aby komentować
Odebranie przesyłki z paczkomatu rano zaraz po tym jak przyszło powiadomienie jest fajne i w zasadzie to by było na tyle z przyjemności dnia dzisiejszego, a jest dopiero tak wcześnie…
#przegryw #inpost

Zaloguj się aby komentować
#inpost to banda pierdolonych złodziei. Ukradli moją przesyłkę z klockami #lego
Elementów nie można dokupić oddzielnie, chyba że na bricklink, co znacznie przekroczy kwotę. Sk⁎⁎⁎⁎syny przyznali odszkodowanie wysokości 50% wartości zestawu z olx i wyjebane. W tej kwocie, nie można kupić tego co ukradli.
Co sugerujecie zrobić?
#afera #pytanie #prawo
@PanNiepoprawny jak na szybko zajrzałem w Googla, to pierwsza sprawa, przeczytaj jak InPost się zabezpieczył na taką okoliczność w regulaminie. Druga, to mam taki link https://www.kuriernet.pl/blog/2019/09/23/wysokosc-odszkodowania-jaka-wartosc-zwrotu-za-zagubiona-paczke/ może pomoże chociaż troszkę.
I z tym UOKiK, to też nie głupie...
Zaloguj się aby komentować
Hej. Jaki może być motyw żeby korzystać z obcego nr telefonu zamawiając HEBE?
To 4-ta paczka z moim numerem , wcześniej był inpost, praktycznie nie mogłem nic zrobić - rano sms że jest w punkcie, 10 minut później była odebrana i wsio.
Myślałem że ktoś zamawia ćpanie do paczkomatu na randomowy numer. No i tym razem wybrał DPD - zdążyłem przekierować 😅 xd Przy okazji zmiany poznałem adres który zmieniam i okazało się że to ktoś kogo ledwo , ale znam "z widzenia", bywa w moim mieście kilka razy w roku, zna mój nr i wie, że nie trafi na mnie w swoim mieście.
O co może chodzić? I dlaczego hebe?
#inpost #dpd #sklepyinternetowe



@Heheszki też kiedyś dostałem maila, gdzie w adresie mam nazwisko i imię, z zamówieniem ale na buty i to z Holandii. Przekierowaniem na punkt odbioru ciut dalej od tego docelowego. Trochę się w to bawiłem, bo musiałem tłumaczyć sobie stronę.
Albo miałem jakiś newsletter też z drogerii ale ze Stanów.
Zaloguj się aby komentować
Kiedy masz zaprojektować mikroskrytki na koperty do paczkomatu, ale zapomnisz przestawić jednostki z cali na milimetry
#architektura #inzynieria #heheszki #paczkomaty #inpost

To tzn skrytka pralniomatowa, w zamierzchłych czasach inpost testował różnego rodzaju usługi m.in usługę pralniomatu, wkładałeś ciuchy do takiej skrytki na wieszaku, opłacałeś, a następnie odbierałeś wyprane (jak z pralni chemisznej). Po tym tak usługę wyłączono w niektórych starszych maszynach pozostały moduły które dzisiaj wykorzystuje się jako normalne skrytki, jednak otwierać i umieszczać paczki mogą w nich tylko kurierzy.
Zaloguj się aby komentować
#lego #harrypotter #niepoprawnelego #inpost
Krótkie podsumowanie ostatnich zakupów. Zestawy kupiłem tylko do luźnej budowy:
76387: Spotkanie z puszkiem - drobne braki w wyposażeniu, ale jest złota figurka, której mi brakowało - 80zł
76413: Pokój życzeń - brak 3 klocków i jednej figurki. Naklejki niemal kompletne. Jeden worek w ogóle nie otwierany - 70zł
76386: Pomyłka z eliksirem wielosokowym - tylko sama konstrukcja bez akcesoriów i figurek - 20zł
76395: Pierwsza lekcja latania - brak paru regularnych klocków, ale z kartami czarodziejów i złot figurką - 50zł
+ oryginalny silnik LEGO Technic - 20zł.
InPost zgubił przesyłkę brakujących elementów wysłanych przez sprzedającego poprzedni zestaw 76395. W środku złota figurka, brakujące karty i pałąk. I teraz się jebańcy dopominają o dowód zakupu, każą wypełniać milion formularzy i wycenić koszt tego. Ale mnie wkurwia ta firma.
Tak mi sprzedająca zapakowała zestaw 76413 - w papierową torbę z biedy zawiązaną uszami z jednej stony na kokardę. W środku pudełku nawet nie zaklejone szczelnie. W środku worki - na szczęście już zaklejone, ale bez problemu i uszkodzenia można by było opróżnić przesyłkę. Jprdl.

Zaloguj się aby komentować
Kto rano wstaje temu pan Bóg daje...
Ta jesne.
Kto rano wstaje ten będzie nie wyspany a Bóg dał mi w paczkoamcie nadprogramową paczkę a z racji że jestem uczciwy to zadzwoniłem na infolinię InPost.
ja: dzwonie
Bot: dzień dobry jestem bla bla bla sztuczna inteligencja pomogę ci
Bot: widzę że masz paczki na ten nr tel podaj numer paczki z którą jest problem (cztery ostatnie liczby)
Ja: łącz z konsultantem
Bot: nie zrozumiałem
Ja: K O N S U L T A N T
bot: niestety konsultanci pracują 7 - 22
Ja: patrzę na zegarek 6:52 plus pogoda 7° i deszcz
Wyglądałem trochę jak na zdjęciu niżej xd
To czekam na ta magiczna 7
Próba nr 2
Bot: dzień dobry bla bla bla
Ja: łącz mnie z kimś kto ma mózg
Bot: ok, łącze z konsultantem.
Po 10 minutach i dwóch konsultantach paczka wróciła do paczkomatu. Więc jeśli jesteś ze Szczecina i zamówiłeś z allegro jakieś uszczelki to nie ma za co.
#inpost #heheszki #pasta ale jednak #zycie #czujedobrzeczlowiek

Zaloguj się aby komentować
Serce się raduje i siurek stoi (to nie wstyd) kiedy człowiek widzi całe te… szkoda, że nie widać żeby ktoś korzystał z tego, tylko te amazony łysej parówy bandyckie, mordercze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#inpost

Zaloguj się aby komentować
Kupujesz coś z allegro:
1. Mail z allegro że rozpocząłeś zakup
2. Mail z allegro że zapłaciłeś
3. Mail od sprzedawcy że dziękuję za zakup
4. Mail od sprzedawcy że zamówienie przyjęte do realizacji
5. Mail od sprzedawcy że paczka wysłana
6. Mail od allegro że paczka wysłana
7. Mail od inpostu, że paczka wysłana
8. Powiadomienie w apce allegro że paczka wysłana
9. Powiadomienie w apce inpost, że paczka wysłana
10. Powiadomienie w apce inpost, że paczka czeka na odbiór
11. Powiadomienia w apce allegro, że paczka czeka na odbiór
13. Mail od inpost, że paczka czeka na odbiór
14. Powiadomienie w apce inpost, że paczka odebrana
15. Mail od sprzedawcy że dziękuję za zakup
.
.
.
16. Mail od sprzedawcy z prośbą o komentarz pozytywny
17. Mail od allegro żeby wystawić ocenę
I tak to się żyje w tej sieci
#allegro #inpost #zakupyonline
Zaloguj się aby komentować
Kupiłbym i za 250, ale drewniany, a nie papierowy
#inpost #heheszki

@Felonious_Gru Ja tam bym widział to jako projekt że konstrukcja jest z recyklingowanych palet, już niechby ten karton został tylko zalaminować żeby się świecił jak metalowe szafeczki w oryginalnych paczkomatach i zrobił wycięcie pod tableta jak w oryginale i wypuścił apkę dla kaszojadów ''Mój mały paczkomat'' czy coś, dałbym tam takie konkurencje jak zapłenianie skrytek, rzucanie paczkami na czas itd.
Zaloguj się aby komentować
Jaki jest rekord dostarczonej przesylki przez inpost na paczkomat?
U mnie przesylka, dostarczona w 16 godzin i 7 minut, a kupowałem o 19.18
#inpost

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pytanko mam dla tych, którzy zamawiają z #amazon do #paczkomaty #inpost.
Czy Wam też w ostatnim czasie nie bierze Waszego numeru telefonu do paczkomatu tylko jakiś 888000888? Czy tylko ja tak mam?
Zaloguj się aby komentować
InPost rzuca wyzwanie Poczcie Polskiej
Jeszcze nie zwykłe listy, bo tu wygrywa Poczta, ale w Inpoście można teraz wysyłać mini przesyłki (do 4 cm wysokości i 3 kg wagi) za 11,99 zł
Dla porównania Poczta Polska oferuje priorytetową przesyłkę listową nierejestrowaną o maksymalnej wadze 2 kg za 8 zł. Jeśli przesyłka ma jednak dojść stosunkowo szybko, konieczne jest wysłanie priorytetowego listu poleconego. Wtedy opłata wynosi już 18 zł 30 gr.
#wiadomoscipolska #inpost #pocztapolska
@smierdakow
Wtedy opłata wynosi już 18 zł 30 gr.
Niech ta instytucja już upadnie. W większości europejskich państw da się wysłać polecony za znacznie mniej, a do tego mieć gwarancję że dojdzie w 2 dni i nie zostanie zgubiony.
Usługi paczkowe też nie lepsze. Jest to jedyna firma kurierska która przejmuje się kształtem paczki. ლ(ಠ_ಠ ლ)
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #memy #humorobrazkowy #ambasadorjeja #wh40k #inpost

@myoniwy
https://www.youtube.com/watch?v=dTKJeQTwiK4
Lub oryginał, ale nie ma takiej „mocy” ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
22:05
Kurier #allegro One by #inpost
Jakbym spał to bym był rozsierdzon.
Zaloguj się aby komentować
Do 20 w #inpost bez "wydano do doręczenia"? Coś mnie kłamiesz panie #amazon

Zaloguj się aby komentować