Inpost przeszedł samego siebie lece w piżamie z piwem do kuriera
#inpost

Inpost przeszedł samego siebie lece w piżamie z piwem do kuriera
#inpost

Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam InPost ( ‾ʖ̫‾)
#gownowpis #inpost #tylewygrac

Zaloguj się aby komentować
InPost dołącza do pomocy w takim samym zakresie, jak było to podczas wybuchu wojny w Ukrainie
#inpost #wiadomoscipolska #powodz

Zaloguj się aby komentować
Robisz zamówienie i aby mieć darmową dostawę według Avonu musisz poczekać do wtorku. Inpost na to j⁎⁎ać to. Paczka dzisiaj wydana z Avonu i dostarczona do paczkomatu odbiorczego. I to nie jest pierwsza taka sytuacja.
#inpost #paczkomaty


Zaloguj się aby komentować
InPost to jednak porządna firma jest.
#inpost

To prawda, przed świętami zatrudniają więcej kurierów, więc paczki są zawsze na czas, nawet jak zamówisz tuż przed Wigilią, ich infolinia działa, a paczki owinięte w reklamówkę z biedry i sklejone taśmą klejąca przezroczystą nie są dla nich żadnym problemem. Nawet jak kiedyś nie napisałam kodu nadania na paczce, to i tak doszła. Nie mówię, że nie popełniają błędów, bo i owszem, ale na polskim rynku są naprawdę najlepsi, a poczta polska to nie ma prawa nawet startować w zawodach z inpostem
Zaloguj się aby komentować
Napisałem do #inpost bo mi kurier o 21:30 skanuje "gotowa do doręczenia" i sekundę później "nieudana próba doręczenia"
InPost odpisuje
Zgodnie z informacją w systemie przesyłki zostały odebrane.
No to pytam czy w ogóle moją skargę przeczytali.
Odpowiadają
Uprzejmie informuję, iż status "Nieudana próba doręczenia" oznacza, że kurier próbował doręczyć przesyłkę, ale nikogo nie zastał pod wskazanym adresem.
No co za debile xd
I jeszcze dzisiaj odrzucili reklamację za zniszczoną paczkę.
Pogniewamy się na was, InPost. Pogniewamy.
#kurierzy
@Acrivec ja ostatnio zglosilem skarge na kuriera, bo jakis mongol zostawil bez pytania paczke pod drzwiami mieszkania, w ktorym juz nie mieszkalismy (i powtarzam, nie umawialismy sie z nim, zeby tak zrobil). po jakims czasie oddzwonili, ze kurier dostal kare w wysokosci 50zl xD i dobrze tak parowie.
Zaloguj się aby komentować
#inpost #kurier #pytaniedoeksperta
Wiadomo wszyscy kochają InPost i jest to moim zdaniem jedna z niewielu od kilkunastu lat rzeczy wymyślonych w tym kraju która realnie zmieniła moje życie na lepsze, ale myślę też jak pozytywnie to zmieniło życie kurierów którzy już nie muszą ciągle dzwonić do ludzi albo umawiać się z jakimiś dzbanami/dźwigać paczek na 4 piętro tylko sobie ustaną pod paczkomatem, wyładują swoje i jadą dalej. Oczywiście wiem że InPost dostarcza też pod konkretne adresy, jednak samo istnienie paczkomatów potrafi odciążyć kurierów którzy sobie wypakują na spokojnie paczki. Może ktoś z Was tam robi/robił i się wypowie?
Zaloguj się aby komentować
I wszystko w ciągu 3 sekund! Nadanie, informacja że dzisiaj dostarczenie, i nieudane dostarczenie!
#inpost nie podpadaj lepiej...

Zaloguj się aby komentować
#inpost niecałe 24 godziny paczka dostarczona, ehh gdzie te czasy gdy czekało się tydzień na paczkę z alledrogo przez #pocztapolska i nie wiedziałeś czy dostaniesz telefon czy ziemniaka. Te emocje.

Zaloguj się aby komentować
#inpost
Pochwalę się. Dzisiaj zrobiłem swój rekord w prędkości odbioru paczki.

Zaloguj się aby komentować

InPost dołącza do wielkiej biało-czerwonej rodziny Atletico Madryt jako oficjalny sponsor logistyczny. Polska firma zamontuje Paczkomaty na stadionie Cívitas Metropolitano i w miastach partnerskich klubu: Alcalá de Henares i Majadahonda. Logo InPostu będzie widoczne zarówno na boisku, jak i poza...

Duża część internetowych oszustw i innych działań cyberprzestępczych rozpoczyna się na Facebooku. Należący do Meta serwis stał się bezpieczną przystanią dla oszustw inwestycyjnych, wyłudzeń, ataków phishingowych i wielu innych scenariuszy działań, przez które Polacy są okradani i oszukiwani. Często...
Wczoraj po 19:00 wyklikałem na alledrogo zamówienie, dziś o 13 trafiło do paczkomatu.
Nie wiem jak oni to robią, ale to fajne jest.
#inpost #paczkomaty
Zaloguj się aby komentować
fajne wyzwanie może być dla totalnych amatorów 9*10 km dla lepszych 9*50 km
https://tourdeinpost.pl/pro/#formularz-zgloszeniowy
#rower #szosa #strava #inpost #tourthefrance #tourtheinpost

Zaloguj się aby komentować
Zamówiłem jedną rzecz w sobotę, do sklepu bo chciałem zapłacić gotówką i będzie, pewnie po weekendzie xD Gdybym wybrał opcje Paczkomat to pewnie jutro najpóźniej by była. #inpost #gownowpis

Zaloguj się aby komentować

Rafał Brzoska i jego żona Omenaa Mensah stali się ofiarami dezinformacji na Facebooku. Na należącej do Marka Zuckerberga platformie pojawiły się fake newsy, które dotyczyły pobicia i śmierci małżonki twórcy InPostu. - Nie odpuszczę - zapowiada w rozmowie z "Rzeczpospolitą".
-----
Może...
Czołem,
Mam następującą sytuację - nagrała mnie kamera monitoringu (paczkomat znajdujący się przy chodniku publicznym) gdy przebywałem w miejscu publicznym. InPost odmawia mi nagrania "bo regulamin inpost" xD Nie wnioskuję o nagranie jako ich klient tylko jako przechodzień który akurat był w tym miejscu i czasie pod paczkomatem. W Polsce obowiązują polskie przepisy a nie regulamin inpostu a na mój obecny stan wiedzy mam prawo uzyskania takiego nagrania. Co można zrobić z tym fantem? Gdzie można to zgłosić by pchnąć to dalej?
#rodo #monitoring #bezpieczenstwo #inpost
@otoczenie_sieciowe
> https://rkrodo.pl/komu-mozna-udostepnic-nagranie-z-monitoringu/
Zakładając że to co napisali jest prawdą:
"Zgodnie z art. 15 ust. 1 RODO osoba, której dane dotyczą, jest uprawniona do uzyskania od administratora potwierdzenia, czy przetwarzane są dane osobowe jej dotyczące, a jeżeli ma to miejsce, jest uprawniona do uzyskania dostępu do nich. Zaś zgodnie z ust. 3 powyższego artykułu Administrator dostarcza osobie, której dane dotyczą, kopię danych osobowych podlegających przetwarzaniu. A zatem jeżeli wizerunek danej osoby znalazł się na nagraniu to osoba ta może żądać jego udostępnienia jej, a administrator musi przekazać nieodpłatnie jedną kopię nagrania tej osobie. Przy czym osoba będąca na nagraniu, aby uzyskać do niego dostęp musi udowodnić, że to ona znajduje się na nagraniu, a administrator powinien ten fakt zweryfikować. Najczęściej odbywa się to poprzez podanie takich informacji jak opis ubrania, wyglądu czy też godziny i miejsca zdarzenia."
Szukam kogoś, kto faktycznie potwierdzi mi że to prawda, i jeśli tak to co można zrobić z faktem że firma łamie przepisy zasłaniając się wewnętrznym regulaminem.
Zaloguj się aby komentować
Profesjonalnie i ekologicznie spakowane. J⁎⁎ać drukowanie etykiet.
Na szczęście od dzisiaj Lokalnie ogarnęło d⁎⁎ę i można wysyłać bez etykiet więc to ostatnia z 24 cyfrowym kodem.
#inpost #paczkomaty #allegro

Zaloguj się aby komentować
Myślałem, że ta zmiana jest od 17 czerwca i specjalnie dodałem opcję na paczkomat a to od jutra i akurat dzisiaj ktoś kupił coś ode mnie z dostawą do paczkomatu.
#allegro #inpost #paczkomaty


Zaloguj się aby komentować
Nie uwierzycie. Idę do paczkomatu, a tam skrytki otwarte. Oczywiście wziąłem sobie kilka paczek, grzech nie skorzystać.
.
.
.
.
.
.
.
.
Skrytki oczywiście otwierałem sam za pomocą kodu, a paczki są adresowane do mnie
#inpost #zakupy

Zaloguj się aby komentować